PDA

مشاهده نسخه کامل : کار با بلوتوث در ویژوال بیسیک 6

mahmoodmahmood
07-01-09, 10:51
سلام.
همونطور که قول داده بودم امروز می خوام یه کامپوننت برای کار با بلوتوث در VB 6.0 بزارم. حا لا به یه سرس مشخصات بارز این کامپوننت می پردازیم.:great:

این کامپوننت ابزار کاملی رو در اختیار شما قرار خواهد داد تا شما بتوانید به اسانی هر برنامه ای که می خواهید را به مرحله ی اجرا در آورید:party:.به عنوان مثال می توانید برنامه BluChat بسازید و با یگ گوشی بلوتوث دار یا یک رایانه بلوتوث دار چت کنید :yes:. یا میتوانید برنامه ای برای ارسال فایل به گوشی ها یا رایانه ها بسازید. ویا می توانید یک برنامه تبلیغاتی ارسال اس ام اس بسازید که مثلا هرک وارد محدوده ی شرکت ،رستوران،و ..... شد ای sms یا Logo مورد نظر شما برای افراد ارسال شود:cool:. من سورس ارسال sms و BluChat را برای شما گزاشتم :wink:.
در ضمن شما اگر سورس خاصی در این ضمینه نیاز داشتید می توانید در همین قسمت درخواست بدهید:1. (38):.
لطفا نظر بدین.....................:wink: به خدا مثل سورس ها و کامپوننت های من کم گیر میاد. :1. (27):
دانلود در پیوست:

MoBiN.R
07-01-09, 14:22
ممنون محمود جان ... کارت عالیه ادامه بده .. در ضمن محمد جان این کامپوننت به به صورت کامل نیست دمو هست و یه چیز مهم تر این کامپوننت فقط واسطه که ایز برنامه های دیگه برای ارتباط با بلوتوث استفاده میکنه .. من این برنامه رو اجرا کردم برنامه IVT BlueSoleil که از برنامه های معروف بلوتوث هست میاد بالا و از اون استفاده میکنه .. خوب باید این برنامه نصب نباشه جایی اونوقت چی ؟.... لطف کن اگر توی زبان های دیگه هم فعالیت میکنی لطف کن سورس ها و کامپوننت هایی از این دست رو به زبان های C# و vb.Net هم قرار بده ... با تشکر

mahmoodmahmood
09-01-09, 12:46
سلام.
امروز بخاطر درخواست برخی از دوستان سورس کامل برنامه ارسال بلوتوث رو برتون آوردم تا بتونین از اون استفاده کنید. این سورس بصورت کامل هست یعنی تمامی کارهایی را که می خواهید با بلوتوث انجام دهید را به صورت کامل جمع آوری کردم و به صورت دسته بندی شده در اختیار شما گزاشته ام. فکر کنم سورس خوبی باشه. در ضمن من در حال آماده کردن این سورس به زبان #C نیز هستم.
این سورس را از سرور پرشین گیگ دانلود کنید:

Only the registered members can see the link

در ضمن میتوانید کامپوننت مورد نیاز را از لینک زیر بگیرید:

در ضمن این رو هم بگم که بخاطر امتحانات یه کم دیر به دیر آپ میکنم.

mahmoodmahmood
09-01-09, 12:50
این هم از سورس بلوتوث با #C:

این هم لینک کامپوننت:

جون عزیزتون بگین کجا سورس هایی به با حالی سورس های من پیدا می کنین.

هر سورس ی میخواین بی تعارف بگین.

MoBiN.R
09-01-09, 14:05
ممنون محمد جان .. جواب سوال منو ندادید

ravegoat
09-01-09, 14:12
با سلام!

آقا محمود عزیز!
بنده با سورس VB.Net که گذاشتید مشکل دارم.
کامپوننت ها رو قرار می دم، برنامه ساخته می شه ولی یه خطا در رابطه با BT Framework میده و برنامه بسته می شه.
بی زحمت سورس رو بررسی کنید.

با سپاس
آرمین:11():

mahmoodmahmood
10-01-09, 12:55
آقای ravegoat عزیز:
اگه با خود سورس مشکل داری که باید این رو بگم که برنامه رو چند بار اجرا کردم و چنین خطایی ندیدم و اگه با کامپایل کردنش مشکل داری میتونی از دستورالعل زیر استفاده کنی:

به قسمت منوي Project ميرويد و گزينه ي آخر يعني BluetoothFrameworkDemoPeroperties را مي زنيد و به قسمت
Compile مي روريد و تيک Disable All Warning ره فعال کرده و تمام گزينه ها را به حالت None در آوريد.
در ضمن ادرس محل ذخیره سازس فایل یعنی Build output path را به عنوان مثال به bin\Release\yourname تغییر درهید\
اگه بازم با سورس مشکل داشتي بگو.

alihajiani
10-06-09, 18:53
با سلام.دارم دنبال help کامل کامپوننت kd tele 4 یا kdtele 3.6 می گردم می تونی کمکم کنی. می کن همراه خود کامپوننت هست ولی من پیداش نکردم

alihajiani
10-06-09, 18:54
کار با پردازش تصویر در ویژال بیسیک هم اگه ممکنه:

MoBiN.R
11-06-09, 13:36
با سلام.دارم دنبال help کامل کامپوننت kd tele 4 یا kdtele 3.6 می گردم می تونی کمکم کنی. می کن همراه خود کامپوننت هست ولی من پیداش نکردم

متاسفانه به خاطر امتحانات پایان ترم نمیتونم زیاد سر بزنم .. سر فرصت براتون پیداش میکنم

vahidhatefi
15-02-10, 15:44
با سلام خدمت همگان
کسی آموزش In The hand با مثال را اگه داره بذاره
متشکرم

MoBiN.R
15-02-10, 15:58
با سلام خدمت همگان
کسی آموزش In The hand با مثال را اگه داره بذاره
متشکرم

بیشتر توضیح بدید ..

mohsenkh
25-03-10, 11:53
سلام
من نحوه کار با این کام÷وننتی رو که گذاشتین رو می خوام
چطور باید فایل ارسال بکنم
ممنون

SARA_500
17-09-13, 09:47
[QUOTE=mahmoodmahmood;122244]سلام.
امروز بخاطر درخواست برخی از دوستان سورس کامل برنامه ارسال بلوتوث رو برتون آوردم تا بتونین از اون استفاده کنید. این سورس بصورت کامل هست یعنی تمامی کارهایی را که می خواهید با بلوتوث انجام دهید را به صورت کامل جمع آوری کردم و به صورت دسته بندی شده در اختیار شما گزاشته ام. فکر کنم سورس خوبی باشه. در ضمن من در حال آماده کردن این سورس به زبان #C نیز هستم.

Download Bluetoth- in- VB.net .rar (Only the registered members can see the link)

سلام دوستان :lol::lol::lol:
با عرض معذرت متوجه هستم که این لینک که رفیقمون قرار دادن مال خیلی وقت پیش هست ولی به این جور موارد نیاز دارم لطف اگه از دوستان این رقم اموزش ویا سورس دارن بزارن ممنون میشم

ravegoat
17-09-13, 11:47
[QUOTE=mahmoodmahmood;122244]سلام.

Download Bluetoth- in- VB.net .rar (Only the registered members can see the link)

سلام دوستان :lol::lol::lol:
با عرض معذرت متوجه هستم که این لینک که رفیقمون قرار دادن مال خیلی وقت پیش هست ولی به این جور موارد نیاز دارم لطف اگه از دوستان این رقم اموزش ویا سورس دارن بزارن ممنون میشم
با سلام!

یکی از آموزش های خوب در این زمینه در سایت Promo Mobile قرار داره که می تونید سورس کد ها و کامپوننتش رو از پیوند زیر دریافت کنید:
Wireless Communication Library for Developers | Software for SMS and Bluetooth Marketing (Only the registered members can see the link)

موفق باشید
آرمین

SARA_500
21-09-13, 12:59
[QUOTE=SARA_500;259203]
با سلام!

یکی از آموزش های خوب در این زمینه در سایت Promo Mobile قرار داره که می تونید سورس کد ها و کامپوننتش رو از پیوند زیر دریافت کنید:
Wireless Communication Library for Developers | Software for SMS and Bluetooth Marketing (Only the registered members can see the link)

موفق باشید
آرمین
ممنون
ولی هم به زبان انگلیسی بود و هم سی شارپ که خوشبختانه هر دوتاش را بلد نیستم:party::party::party::party:

ravegoat
23-09-13, 22:21
[QUOTE=ravegoat;259212]
ممنون
ولی هم به زبان انگلیسی بود و هم سی شارپ که خوشبختانه هر دوتاش را بلد نیستم:party::party::party::party:
دوست عزیز در اون پیوند سورس ویژوال بیسیک هم وجود داره:

سورس VB.NET :

سورس VB6 :

موفق باشید
آرمین