PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش کولینگ THERMALTAKE V1

OVER STORM
04-01-09, 22:57
با سلام خدمت دوستان.

بنده یک عدد کولر THERMALTAKE V1 دارم که حدودا سه ماهی هست که خریدمش و کاملا سالم و ترو تمیزه والعا هم داخل جعبشه و قصد فروشش رو دارم و کولر فوق العاده زیبایی هستش و برای اور هم بسیار عالی جواب میده بنده پردازنده E2180 2GHZ رو تا 3.6 با خمیر SILVER 5 به صورت کاملا پایدار رسوندم والعا قیمت نوش داخل بازار 65 تا 70 هستش و دوباره تاکید میکنم که کاملا سالم و تمیز هستش و از وقتی که خریدمش حتی 1 ساعت هم سرعت فنش رو بالا نبردم و همیشه سرعتش پایین بوده .

در ضمن فقط دوستانی که قصد خرید دارند اعلام کنند من خودم هیچ قیمتی نمیدم میخوام دوستان خودشون قیمت بزارن .

THERMALTAKE V1

Only the registered members can see the link

با تشکر.

reza_v9999
04-01-09, 23:46
یه سوال ، این با پیچ به مادربورد نصب میشه یا پین معمولی داره (مثل فن خود اینتل)
حیف که تازه کولر گرفتم وگرنه اینو میگرفتم ...

OVER STORM
05-01-09, 00:03
یه سوال ، این با پیچ به مادربورد نصب میشه یا پین معمولی داره (مثل فن خود اینتل)
حیف که تازه کولر گرفتم وگرنه اینو میگرفتم ...

با سلام

نه عزیز با پیچ به مادربرد نصب نمیشه و مثل پینهای فشاری اینتل هستش و خیلی هم نصبش راحته و همچنین فنش با LED نور آبی کار میکنه که به زیبایی این کولر اضافه میکنه .

اما یه نکته رو مهم دونستم که بگم پینهای فشاری این کولر مثل اکثر پینهای غیر استاندارد فنهای اینتل نیست که مینبورد رو جمع کنه و واقعا در اندازه استانداردی هستش در این مورد خیالتون راحت باشه این کولر محصول یکی از غولهای کیس و پاور و کولر هستش دیگه نیاز به گفتن نداره خودتون باهاش آشنا هستید و در همه موارد خیالتون راحت باشه .

موفق باشید.

Maximilian
05-01-09, 14:49
با کولر مستر ورتکس عوض ميکنی ؟ما بتفاوت سر بدم؟

OVER STORM
05-01-09, 15:03
با کولر مستر ورتکس عوض ميکنی ؟ما بتفاوت سر بدم؟

با سلام

عزیز اصلا قابل شما رو نداره :11():

ولی خداییش من قصد فروشش رو دارم ولی اگر این رو بخوای میتونم باهات به جورایی کنار بیام باور کنید مثل روز اولش صحیح و سالم و تمیزه من خودم قصد تهیه واتر کولینگ دارم که دارم این رو میفروشم وگر نه نگهش میداشتم .

موفق باشید.

OVER STORM
05-01-09, 23:58
با سلام خدمت دوستان

این کولر فروخته شد از مدیر محترم انجمن خواهشمندم که این تاپیک رو حذف نمایند .

با تشکر.