PDA

مشاهده نسخه کامل : نظر شما در مورد این سیستم چی هست؟ بخرم؟!

arman2008
03-01-09, 12:44
CPU: core2quad Q9550 2.83 GHZ 45nm

RAM: GEIL DDR3 value Dual channel kit 4 gig (2.2)+(2.2) FSB: 1600 CAS8 ---TAIWAN

MAINBOARD: ASUS - RAMPAGE EXTREME

VGA: EVGA- GEFORCE 8800 GTS 512MB DUAL DVI AND HDTV

HDD: MAXTOR 500 GIG - 32MB BUFFER

CASE: SILVERSTONE - MODEL: KL03 (KUBLAI SERIES) TOP SERVER

POWER: SILVERSTONE DA850W Active PFC - SSI, EPS 12V support - 120mm fan

MONIITOR: SAMSUNG T200

KEYBOARD : MICROSOFT model: natural ergonomic 4000 - wired

MOUSE: microsoft - wired

قیمت این سیستم تقریبا : 2,350,000 تومن

---------------------------------------------------------------------------

چند تا سوال:

1. نظرتون در مورد این سیستم با این قیمت چیه؟
2. برای کارهای طراحی پیشرفته:
مثل : کار با فتوشاپ cs4 و برنامه هایی در این سطح
+ انیمشن و استفاده از 3D MAX با نسخه های پشرفته
+ کار با نرم افزارهای حرفه ای تبدیل و ویرایش صوت و تصویر از جمله ADOBE PRIMIRE
این سیستم مناسب هست و یا اینکه باید تغییراتی رو در انتخاب هام اعمال کنم؟

3. نظرتون در مورد کیس و پاور چیه؟ گزینه خوبی هستن؟! پاور 850 وات جواب این سیستم رو میده؟!

4. کارت گرافیک چطور و در مورد قطعات دیگه......

دوستان به من کمک و راهنمایی کنید تا بتونم یه سیستم خوب تهیه کنم.

می خوام حداکثر تا آخر این هفته خرید کنم لطفا منو راهنمایی کنید.

ممنونم

PCminister
03-01-09, 14:44
پردازنده مناسب هست.

به نظر من مادربرد و رمها هزینه اضافی به شما تحمیل میکند برادر.

شما مادربرد را P5Q Deluxe بگیرید و رم را هم یه مدل خوب از DDR2 مثل Gskill یا Corsair DOMINATOR با باس 1066 و با تایمینگ CL5 با ظرفیت 4GB به صورت دو ماژول 2 گیگابایتی.

در مورد کارت گرافیک هم به نظر من +9800GTX (یا اگر میخواین بیشتر هزینه کنید GTX260 با تعداد 216 پردازشگر جریانی) از Evga یا XFX مناسبتر هستند. البته در جبهه مخالف ما 4850 از ATI را داریم!

اما به نظر میرسه شما با NVIDIA راحتتر هستین.

در مورد پاور هم به نظر میرسه کار شما با یک GP680B (Only the registered members can see the link) از گرین راه میوفته و نیازی به خرید چنین پاور گرانقیمتی نیست.

در مورد کیس من قیمت مدل پیشنهادی شما را ندارم. اما اگر خودم بخوام برای این سیستم کیس بخرم Galaxy (Only the registered members can see the link)را انتخاب میکنم! (البته کیس انتخابی خودتون از این بهتره!)

باتشکر

ViViD
03-01-09, 14:55
من جدیداً این سیستم رو جمع کردم شاید به کار شما بیاد:

CPU Q9550
Main Asus Maximus 2 Fomula
RAM 2*1 Gig DorsAir Dominator 1066
GPU ATI 4870X2
PSU GP780B
Case Green Trio

من تمام این قطعات رو تقریباً خریدم 1.700 یا نزدیک همینقدر شد]
شما اگر میخواهی هزینه کنی الان بهتر خرید سوکت جدید اینتل هست با این هزینه که داری میدی حتماً در فکر سوکت جدید باش ضرر نمیکنی

CROSSHAIR
03-01-09, 15:32
من هم دقیقا بردی با سوکت
1366
رو پیشنهاد میکنم
مثلا
ارمان عزیز بردشو داشت قیمت خوبی هم میداد
evga x58 که با 350 هزار خیلی بهتر نتیجه میده تا برد مورد نظر شما
میمونه پردازنده که که اقای حسینی بهتر میتونه کمکتون بکنه
Only the registered members can see the link

DaaDaa
03-01-09, 15:59
دقیقا با این بودجه اگر نرید سراغ 1366 و Core i7 قطعا پشیون میشید!

arman2008
03-01-09, 16:25
شما اگر میخواهی هزینه کنی الان بهتر خرید سوکت جدید اینتل هست با این هزینه که داری میدی حتماً در فکر سوکت جدید باش ضرر نمیکنی

من هم دقیقا بردی با سوکت
1366
رو پیشنهاد میکنم
مثلا
ارمان عزیز بردشو داشت قیمت خوبی هم میداد
evga x58 که با 350 هزار خیلی بهتر نتیجه میده تا برد مورد نظر شما
میمونه پردازنده که که اقای حسینی بهتر میتونه کمکتون بکنه

دقیقا با این بودجه اگر نرید سراغ 1366 و Core i7 قطعا پشیون میشید!

ممنون دوستان
یعنی مادربرد rampage extreme ارزش خریدن رو نداره!
و در مورد سوکت های جدید فکر نکنم با این بودجه بشه با همین ظرفیت ها از قطعات سازگار با x58 رو خرید؟؟؟!
چون همین الانش هم که مثلا همین 3- 4 روز پیش از بازار پرسیدم کار گرافیک رو برام 380 تومن گفتن و مادربرد رو 440 تومن و سی پی یو رو هم 400!!!!
با این اوصاف اگه الان بخوام سیستمی سازگار با سوکت جدید رو بخرم فکر کنم راحت باید 3 میلیون تومن بودجه رو باید در نظر بگیریم ضمن اینکه فعلا هنوز سی پی یو core i7 رو ندیدم و قیمتش رو ندارم!!!

شما نظرتون چیه؟ یعنی واقعا میشه با این بودجه سیستم کاملا بروز رو آماده کرد اونم با این قدرتها مثلا 2.83 پردازنده و........؟

Computex
03-01-09, 16:33
هزینه ای که شما می خواهید برای خرید این سیستم کنید بالاست و با چنین هزینه ای قطعا انتظار دارید که این سیستم تا مدتها جوابگوی شما باشد. بنابراین بنده به شما توصیه اکید می کنم که اگر عجله ای در خرید این سیستم ندارید دست نگه دارید. چرا که نسل جدید پردازنده های اینتل وارد بازار شده است و اگر شما عجله کنید و با چنین هزینه ای اقدام به تهیه این سیستم نمایید ، قطعا خیلی زود پشیمان خواهید شد. به هر حال توصیه من به شما این است که حداقل دو ماهی صبر کنید. مطمئن باشید پشیمان نمی شوید. البته الان هم می توان در بازار این پردازنده ها را پیدا کرد. اما چون این نسل تازه وارد بازار های جهانی شده ، هنوز قیمت واقعی خود را پیدا نکرده اند و نیاز به کمی زمان دارد تا قیمت واقعی خود را پیدا کند. به هر حال نباید فراموش کرد که تغییرات صورت گرفته در این نسل به حدی است که خیلی از شخصیت های معروف دنیا آنرا یک جهش بزرگ در صنعت IT می دانند و باید گفت که تقریبا تمام معماری و حتی معماری مادربوردهای آن دچار تغییر شده.
بنابراین توصیه بنده به شما این است که کمی صبر بفرمایید و در خرید آن عجله نکنید.
موفق و سربلند باشید.

tohid63
03-01-09, 17:37
من هم برای کارهای گرافیکی و طراحی مخصوصا مایا و تری دی مکس اونم تو ویستا ای ام دی رو پیشنهاد میکنم

N0m@d
03-01-09, 19:18
به نظر من شما که انقدر داری هزینه میکنی مادربردی بخر که نسل جدید CPU های اینتل یعنی CoreI7 رو پشتیبانی بکنه...

LGA 775 چند وقت دیگه از رده خارج میشه.

البته این فقط نظر من بود:cool:

™Ali
03-01-09, 20:19
تو ایران این اتفاق خیلی زوده که بیفته!
هنوز من بعضی ها رو می بینم که CPU شون سوکت 478 پینی داره! اونا کجا Nehalem کجا !

scw
03-01-09, 22:39
من الان سیستمم از اینکه نوشته بالاتره ولی سوال اینجاست که این قطعاتی که میخوای بخری اورجینال
است یانه چون برای من تمام اورجینال شرکتی است

™Ali
03-01-09, 22:46
من الان سیستمم از اینکه نوشته بالاتره ولی سوال اینجاست که این قطعاتی که میخوای بخری اورجینال
است یانه چون برای من تمام اورجینال شرکتی استعزیزم هر چیزی که گارانتی معتبر داشته باشه و خریدار هم باهوش باشه اورجینال از آب در میاد!
قطعات Remark همیشه دارای بعضی نشونه ها هستند از جمله قیمت پایین :wink:
ساخت قطعات Remark هم به این آسونی ها نیست که فکرشو می کنی.
مشخصات سیستمت رو هم بنویس. از پست هاتون بر میاد که هنوز خبر ندارید که اینجا انجمن های تخصصی شهر سخت افزاره!:11():

ViViD
03-01-09, 22:48
به نظر من یک پیشنهاد دیگه هم میشه داد که شما AMD رو انتخاب کنی چون به جرات میشه گفت پردازنده های نسل جدید اینتل مقداری از AMD تقلید کردند (آقا نزنید گفتم مقداری)
مثلاً شما اگر مادربرد M3A32-MVP Deluxe رو بخری نسل جدید AMD هم رو پشتیبانی میکنه و راحت میتونی فقط پردازنده رو تغییر بدید البته نظر آخر با شماست
و امروز نمایندگی سازگار میگفت مادربرد X58 این شرکت قیمت 300 هزار تومان هست و شاید هم ارزونتر
انتخاب آخر با شماست

™Ali
03-01-09, 22:58
به نظر من یک پیشنهاد دیگه هم میشه داد که شما AMD رو انتخاب کنی چون به جرات میشه گفت پردازنده های نسل جدید اینتل مقداری از AMD تقلید کردند (آقا نزنید گفتم مقداری)
مثلاً شما اگر مادربرد M3A32-MVP Deluxe رو بخری نسل جدید AMD هم رو پشتیبانی میکنه و راحت میتونی فقط پردازنده رو تغییر بدید البته نظر آخر با شماست
و امروز نمایندگی سازگار میگفت مادربرد X58 این شرکت قیمت 300 هزار تومان هست و شاید هم ارزونتر
انتخاب آخر با شماست
همون طور که همه می دونند سری Core i7 به خاطر پردازش 2 Theard در آن واحد انقلابی عظیم در پروسسور ها ایجاد کرده. AMD هم که سری Hydra رو فکر کنم طبق اخبار تا یه سال دیگه ارائه نمیده.
خرید یه مادربورد با چیپست X58 و یک CPU 1366 پینی واقعا وسوسه انگیزه :1. (38):
مثلا همین سیستم تو همین الانشم قدیمی شده. (سیستم با حالی داری!)
در ایران طبق معمول قیمت ها نجومیه! و فعلا باید صبر کرد... Please Wait
:11():

Computex
04-01-09, 09:48
به نظر من شما که انقدر داری هزینه میکنی مادربردی بخر که نسل جدید CPU های اینتل یعنی CoreI7 رو پشتیبانی بکنه...

البته این فقط نظر من بود:cool:

در این صورت باید پردازنده Core i7 بخره چون پردازنده های فعلی روی سوکت جدید نصب نمی شوند!

سوکت :

پردازنده:

DaaDaa
04-01-09, 10:09
نه نحومی هم نیست خیلی ... کولینگ سیس Corei7 920 رو میده 375 تومن
مین Asus p6t Delux رو هم میده 375 ... البته اینی که Stream می‌فروشه وسوسه‌انگیزتزه ....
رم هم Gskill و A-Data داره با قیمت واقعا مناسب میده یا 1.5 میشه کلشو جمع کرد!

arman2008
04-01-09, 10:09
خیلی ممنونم دوستان
از نظرات سازنده شما استفاده کردم.:yes:

اما چند نکته ای که بنظرم میرسه رو عرض می کنم و مایلم نظرات شما دوستان باتجربه رو هم در این مورد بدونم:
1. این درسته که Core i7 شش هسته ای بسیار بهتر از core2quad چهار هسته ای هست و فکر کنم برای کار من که استفاده از نرم افزارهای 3d هست بسیار مناسب باشه ولی فکر نکنم تا 6 ماه آینده بشه در ایران به طرف خرید Core i7 رفت اونم با سرعت های 2.83 گیگاهرتزی!!!! چون همین الانشم core2quad که شما می گید دارن از رده خارج می شند بسیار قیمت بالایی دارند علارغم اینکه به تعداد بسیار زیادی هم به بازار ایران وارد شدند!
و در مورد مادربردی هم که مقاومت زیادی هم در اثر بار فشارهای زیاد داشته باشه مسلما در x58 ها باید قیمت بسیار بالایی داشته باشند چرا که حتی اگه در آینده هم نوع ارزون تره این مادربردها به بازار بیاد مناسب کارهای حرفه ای نخواهد بود و به ناچار باید هزینه بسیار زیادی هم باید برای این قطعات باکیفیت و مقاوم پرداخت کنم!!!!
مثلا: ASUS- RAMPAGE EXTREME در مقابل بار فشارهای طولانی مدت بسیار مقاوم هست و طول عمر بسیار بالایی رو داره که می تونه سلامت قطعات نصب شده بر روی این مادربرد رو حفظ کنه و پایداری خیلی خوبی رو در کارهای طولانی مدت و پرفشار ایجاد کنه!

2. مسئله دیگه قابلیت پشتیبانی طیف وسیعی از نرم افزارهای حرفه ای مورد نیاز من از این سخت افزارهای جدید هست:
تا اونجایی که اطلاع دارم تا همین الان هم نرم افزارهای حرفه ای تولید شده هنوز قابلیت پشتیبانی از سی پی یو های 4 هسته ای رو ندارن و تنها تعداد بسیار اندکشون این قابلیت رو دارند در حالیکه از زمان عرضه سی پی یو های 4 هسته ای بسیار گذشته در نتیجه این وضعیت برای سی پی یو های 6 هسته ای جدید بسیار مسئله ساز خواهد بود و برای من که هر لحظه نیاز به سرعت بالا دارم بنظر می رسه که مطلوب نخواهد بود!
با این اوصاف من اگه بخوام برای خرید core i7 و مادربرد x58 برنامه ریزی کنم و این بودجه رو در نظر بگیرم و انتظار سرعت و قدرت بسیار بالا رو در استفاده از اکثر نرم افزارهای مورد نیازم داشته باشم باید در ایران 2 سالی صبر کنم تا بتونم از تمام قابلیت ها و بازدهی این قطعات تازه وارد و فوق العاده با قیمت های معقول استفاده کنم!!!!!!
می دونید که بازار ایران و فعل و انفعالاتی که در ایران میافته بسیار متفاوت تر و عجیب تر از وضعیت روز بازارهای جهانی و معتبر هست و نمیشه با وضعیت روز دنیا در ایران جلو رفت!!!! این مورد حداقل در رشته و کار من به وضوح قابل مشاهده هست..........

نظر شما چیه دوستان؟

™Ali
04-01-09, 12:35
1. این درسته که Core i7 شش هسته ای بسیار بهتر از core2quad چهار هسته ای هست و فکر کنم برای کار من که استفاده از نرم افزارهای 3d هست بسیار مناسب باشه ولی فکر نکنم تا 6 ماه آینده بشه در ایران به طرف خرید Core i7 رفت اونم با سرعت های 2.83 گیگاهرتزی!!!! چون همین الانشم core2quad که شما می گید دارن از رده خارج می شند بسیار قیمت بالایی دارند علارغم اینکه به تعداد بسیار زیادی هم به بازار ایران وارد شدند!
مطمئن باش اگه Core i7 چهار هسته هم داشت از سری Core 2 Quad بازم قوی تر بود. دلیلش هم پردازش 2 Theard در یک لحظه است.

و در مورد مادربردی هم که مقاومت زیادی هم در اثر بار فشارهای زیاد داشته باشه مسلما در x58 ها باید قیمت بسیار بالایی داشته باشند چرا که حتی اگه در آینده هم نوع ارزون تره این مادربردها به بازار بیاد مناسب کارهای حرفه ای نخواهد بود و به ناچار باید هزینه بسیار زیادی هم باید برای این قطعات باکیفیت و مقاوم پرداخت کنم!!!!
قیمت مادربوردی که چیپست X58 داشته باشه فکر کنم بالا 300 هزار تومنه ولی خود چیپست X58 نشان دهنده بالاتر و قوی تر یودن این سری مادربورد ها نسبت به X48 است.

2. مسئله دیگه قابلیت پشتیبانی طیف وسیعی از نرم افزارهای حرفه ای مورد نیاز من از این سخت افزارهای جدید هست:
تا اونجایی که اطلاع دارم تا همین الان هم نرم افزارهای حرفه ای تولید شده هنوز قابلیت پشتیبانی از سی پی یو های 4 هسته ای رو ندارن و تنها تعداد بسیار اندکشون این قابلیت رو دارند در حالیکه از زمان عرضه سی پی یو های 4 هسته ای بسیار گذشته در نتیجه این وضعیت برای سی پی یو های 6 هسته ای جدید بسیار مسئله ساز خواهد بود و برای من که هر لحظه نیاز به سرعت بالا دارم بنظر می رسه که مطلوب نخواهد بود!
با این اوصاف من اگه بخوام برای خرید core i7 و مادربرد x58 برنامه ریزی کنم و این بودجه رو در نظر بگیرم و انتظار سرعت و قدرت بسیار بالا رو در استفاده از اکثر نرم افزارهای مورد نیازم داشته باشم باید در ایران 2 سالی صبر کنم تا بتونم از تمام قابلیت ها و بازدهی این قطعات تازه وارد و فوق العاده با قیمت های معقول استفاده کنم!!!!!!
با وجود Multi Theard نبودن بعضی برنامه ها برنامه ریزی روی این CPU و مادربورد به نظر عاقلانه تره!
به هر حال حق انتخاب با خودته :1. (23):

Computex
04-01-09, 15:32

آیا شما می خواهید پردازنده و یا سایر قطعات خود را Overclock کنید؟ اگر جواب مثبت است که مادربوردی را که عنوان کردید، بسیار انتخاب خوبی است ولی اگر فقط می خواهید فقط در حالت عادی استفاده کنید ولی کار زیادی از سیستم خود بکشید ، حتما نیازی نیست که یک مادربورد خیلی گران قیمت بخرید و دلیل اینکه بنده به شما گفتم حداقل تا سال آینده (حدود دو یا سه ماه) دست نگه دارید، دقیقا به همین دلیل بود زیرا تا اون موقع چیپ P55 وارد بازار شده و اون وقت می توانید یک مادربورد حرفه ای از این چیپ انتخاب کنید که بی شک بسیار ارزان تر از مدل های حرفه ای X58 می باشد و جوابگوی نیازهای شما هم خواهد بود.

[/COLOR]تا اونجایی که اطلاع دارم تا همین الان هم نرم افزارهای حرفه ای تولید شده هنوز قابلیت پشتیبانی از سی پی یو های 4 هسته ای رو ندارن و تنها تعداد بسیار اندکشون این قابلیت رو دارند در حالیکه از زمان عرضه سی پی یو های 4 هسته ای بسیار گذشته در نتیجه این وضعیت برای سی پی یو های 6 هسته ای جدید بسیار مسئله ساز خواهد بود و برای من که هر لحظه نیاز به سرعت بالا دارم بنظر می رسه که مطلوب نخواهد بود!

در حال حاضر و احتمالا تا سال آینده پردازنده های Core i7 تنها چهار هسته خواهند داشت.

DaaDaa
04-01-09, 15:48
نهالم شش هسته‌ی با کدنیم Westmore انتهای نیمه اول 2010 ... نه دو سه ماه دیگه!

arman2008
06-01-09, 17:33
خوب دوستان مرسی از این همه راهنمایی های خوب و کاملتون.
واقعا استفاده کردم.

ولی من تا حداکثر آخر بهمن و یا دیگه فوق فوقش اسفند می تونم صبر کنم چون به یه سیستم پرقدرت نیاز خیلی زیاد و فوری دارم!!!!!
می دونید که من کارم هیچ ربطی به گیم نداره و بیشتر من کارم گرافیک و طراحی های چند لایه با طیف وسیعی از برنامه های adobe هست و تبدیل و ویرایش فیلم !!! برای همین نمی تونم هر موقع که دلم خواست برای خرید جدید برنامه ریزی کنم!!! الان فرصت و امتیاز خرید این سیستم رو با این بودجه دارم و باید روی چندین پروژه کار کنم و چندین و چند کار دیگه که برای آینده برنامه ریزی کردم که باید خیلی سریع و به موقع به اهدافم برسم برای همین
باید تا آخر این سال یه سیستم پرقدرت داشته باشم تا بتونم کارهایی که می خوام رو به بهترین نحو انجام بدم و البته شاید در آینده مثلا 4 سال دیگه از اورکلاک هم استفاده کردم البته با کمک یه متخصص!!!
می دونم این پردازنده های جدید با مادربردهاشون فوق العاده هستند و همه نظرات شما دوستان رو کاملا قبول دارم ولی مشکل اینجاست که من وقت زیادی ندارم!!! اگه بخوام تا سال آینده که خوب معمولا از خرداد به بعد باید بخرم صبر کنم قطعا از برنامه هام عقب می مونم و ضرر می کنم در ضمن این تکنولوژی های جدید همونطور که گفتم خیلی زمان می خواد تا بتونند همه نرم افزارها رو پشتیبانی بکنند و در ثانی قطعات سازگار با این تکنولوژی تا بیاد و به ایران برسه بعدش هم به قیمت ایده الش برگرده که خب مسلمه باید بیشتر از چند ماه و حداقل تا آخر سال آینده باید صبر کنم تا بتونم یه سیستم کاملا یکپارچه و یکدست و سازگار با پردازنده و مادربردهای جدید تهیه کنم و تازه تا اون زمان هم قطعا نخوام تونست از تمام قابلیت های این نسل استفاده کنم چون نرم افزارهای زیادی رو این ها پشتیبانی نخواهد کرد!!!!

با توجه به همه این دلایلی که عرض کردم می خوام از شما کمک بگیرم تا بهترین سیستمی که با بودجه 2,350,000 تومنی بشه تا آخر همین سال خرید و مناسب کار من هم باشه رو بهم معرفی کنید.

اما در مورد سیستمی رو که انتخاب کردم و در مورد کارت گرافیک 8800gts باید عرض کنم که این کارت گرافیک رو به توصیه چند تا متخصص انتخاب کردم چون به اعتقاد اونها 8800GTS در کارهایی غیر از گیم بسیار بهتر از مدل 9800GTX عمل می کنه و پردازش و بازدهی بهتری داره!!!

حالا نظر شما رو هم می خوام بدونم

بازم ممنونم دوستان بسیار عزیز........

WORYA_SH
06-01-09, 18:20
تو این لینکی که برات گذاشتم مقایسه های خوبی هست خودت ببین و تصمیم بگیر.

Computex
08-01-09, 00:59
من هم کلا سری کارت های 8800 رو قبول دارم حتی جالبه که بدونید Apple برای کامپیوتر های مکینتاش خود هنوز از این سری دارد استفاده می کند. راستی گفتم Apple نظر شما راجع به اپل چیست؟ جدیدا در ایران پشتیبانی می شود و با بودجه شما و کارهایی که عنوان کردید (کار با نرم افزارهای Adobe که به صورت اورجینال بر روی سیستم عامل نصب هستند) دقیقا این کامپیوتر های پیشرفته شایسته شما هستند یه علاوه که می تونید ویندوز رو هم کنار اون داشته باشد. پس این رو به عنوان یک پیشنهاد خوب داشته باشید.
اگه خواستید همین جا عنوان کنید تا مشخصات آنها را برایتان بگذارم.

AMD>INTEL
08-01-09, 01:22
4850 ati فكر كنم انتخاب مناسبتري باشه .

Labyrinth
08-01-09, 05:07
خوب است بدانید :

درحال حاضر مجموعه CS4 از Adobe بصورت کامل از پردازنده های 4 هسته ای و نیز پردازش اشتراکی میان پردازنده و گرافیک که GPGPU نام دارد استفاده میشود

درمورد تبدیل فرمت های ویدویی باید خدمتتون عرض کنم 90 درصد نرم افزارها قابلیت استفاده از 4 هسته را نیز دارا میباشند و تعدادی نیز پشتیبانی از GPU برای تبدیل فرمت ها

این موارد رو برای اطلاع ذکر کردم تا از این قضیه باخبر باشید

موفق باشید امیر :give_rose:

hossein6886
12-01-09, 16:35
با سلام
اینکه شما یه جایی گفتید هماهنگی سخت افزارها :
برای عوض کردن سیستم به core i7 شما فقط cpu & motherboard & trriple ram میخواین...
شاید هم یکی اینو گفته که من دقیق نخوندم.

حتما core i7 بخرین...:cool: