PDA

مشاهده نسخه کامل : روز 26 اردیبهشت ،روز آورکلاکینگ

arshavir
01-01-09, 22:33
سلام به همه بچه های خوب و گل ایرانی آورکلاینگ.....بچه ها،من و چند نفر از بچه ها یه پیشنهاد در مورد آورکلاکینگ داریم و اون اینه که روز 26 اردیبهشت که مصادف هست با معرفی رسمی آور تو ایران،رو روز آورکلاکینگ نام گزاری کنیم.و تو این روز آورکلاکر ها دور هم جمع میشن و با هم به رقابت می پردازن....که البته یه تصمیم های دیگه ای هم داریم...خواستم نظر بچه های این فروم رو هم بدونم...اکثر بچه ها از این قضیه استقبال کردن....ممنون می شم شما هم نظر بدین...

N0m@d
01-01-09, 22:37
باشه بذار یه تماس با وزیر کشور و وزیر ارشاد بگیرم بگم برای تقویم های سال دیگه حتما این روز رو اضافه کنند...:whistle:

دلت خوشه ها...ما چیکاره ایم:1. (38):

arshavir
01-01-09, 22:41
ممنون از نظرت....اما اکثر بچه ها استقبال کردن...ok ....اگر شما هم موافقت کنید من تمام تلاشم رو می کنم که حتما این روز واسه آورکلاکرهای ایرانی به یاد موندنی شه...بازم ممنون از نظرت

N0m@d
01-01-09, 22:43
اگر فقط مشکل موافقت اعضای فروم هاست....من به عنوان جزئی از این فروم بزرگ کاملا موافقم...

حالا بفرمایید نام گذاری کنید:cool:

arshavir
01-01-09, 22:46
ممنون از نظرت....مطمئن باش مشکل زیاده اما با تلاش و کوشش حل می شه...ok

Xtreme
03-01-09, 10:52
سلام ..
می تونم بپرسم پشتیبان این طرح کیه و نقطه شروعش از کجا شکل گرفته ؟
و به چه دلیل 26 اردیبهشت ؟

arshavir
03-01-09, 22:15
سلام دوست من....راستش من که تو پس اولم توضیح دادم چرا 26 اردیبهشت.....اما پشتیبانش یه سری بچه ها هستن مثل خودت که عاشق آورکلاک هستن.مطمئن باش هیچ شرکتی پشت این قضیه نیست...ok فقط هدف ما اینه که آورکلاکر ها دور هم جمع بشن...ok بازم ممنونم از شما که نظر دادید.....امیدوارم بچه ها تو این رای گیری شرکت کنن

™Ali
03-01-09, 23:38
سلام دوست من....راستش من که تو پس اولم توضیح دادم چرا 26 اردیبهشت.....اما پشتیبانش یه سری بچه ها هستن مثل خودت که عاشق آورکلاک هستن.مطمئن باش هیچ شرکتی پشت این قضیه نیست...ok فقط هدف ما اینه که آورکلاکر ها دور هم جمع بشن...ok بازم ممنونم از شما که نظر دادید.....امیدوارم بچه ها تو این رای گیری شرکت کنن
عزیز دل برادر کدوم کشوری رو دیدی که این روز OverClocking رو تو تقویم هاش ثبت کرده باشه!
گیرم که بشه کی میخواد واسه وزیر فناوری توضیح بده که OverClocking چیه؟
شما روز Stock Clock رو اضافه کن بعدا ان شا الله نوبت این یکی میرسه :1. (38):
:11():

AMD>INTEL
04-01-09, 00:09
فكر خوبي هست . لازم نيست حالا تو تقويم باشه . همين كه بين اوركلاكرهاي ايراني باشه و بشه يك همايش برگذار كرد خيلي عالي هست . قابل بحث و تبادل نظر هست .

shahab_blaster
04-01-09, 08:23
فكر خوبي هست . لازم نيست حالا تو تقويم باشه . همين كه بين اوركلاكرهاي ايراني باشه و بشه يك همايش برگذار كرد خيلي عالي هست . قابل بحث و تبادل نظر هست .
اينكه همايش برگزار بشه نياز به يك پشتيبان مالي قوي داره و خود اين مسئله باعث ميشه كه پاي شركت ها بياد وسط

Xtreme
04-01-09, 09:34
سلام ..

کی گفته روز 26 اردیبهشت روز رسمی معرفی اوورکلاکینگ تو ایران هست ؟

Shahryar
04-01-09, 09:35
یک سوالی برام پیش اومده روز ملی اسپانسر داره ؟! :1. (27):

™Ali
04-01-09, 12:05
یک سوالی برام پیش اومده روز ملی اسپانسر داره ؟! Only the registered members can see the linkشاید منظور دوستان زیر میزی است :1. (38):
شاید بشه روزی رو تو خود اورکلاکر ها به عنوان روز اورکلاکینگ انتخاب کرد. این قضیه نیازمند کمک شرکت هایی مثل گیگابایت است که تو این زمینه فعالیت دارند. چون مردم حرف اونا رو بیش تر گوش می کنند نه یه آدم عادی!
ولی به نظرم همون Elekamp بسه! :11():

arshavir
04-01-09, 17:19
سلام به دوستان.ممنون كه به اين مسئله انقدر اهميت مي ديد.من يادم نمي ياد كه هيچ شركتي در سال هاي گذشته در مورد آوركلاكينگ مراسمي گزاشته باشه....اگر اينطور هست بگيد....حالا چرا مي گم 26 ارديبهشت روز رسمي آور:چون تا قبل از اين زمان مگه چن نفربا آور آشنا بودن.....اما حالا چند نفر آور رو مي شناسن و حتي ادعا مي كنن........به اين دليل گفتم....اما اگر شما روز ديگه اي مد نظرتون هست بگيد....اما در مورد پشتيبان مالي....اگر شما هم موافقت كنيد قصد داريم با چند تا از شركت ها گفتگو كنيم مطمئن باشيد از اين قضيه استقبال مي كنن...اما دوستان تو هيچ كشوري روزي به نام آوركلاك نداريم...اما بايد حتما اونها داشته باشن تا ما هم داشته باشيم؟؟؟؟؟لازم هم نيست تو تقويم ثبت بشه ....همين كافيه كه بين خود آوركلاكر ها اين روز گرامي داشته بشه.....بازم ممنون از نظراتتون

Xtreme
05-01-09, 08:55
سلام ..

اول اینکه روز 26 اردیبهشت کاملا جنبه تبلیغاتی پیدا می کنی و در واقع بحثی که عمومی هست تبدیل میشه به یه مقوله خصوصی و از این به بعد همه می گن روز 26 اردیبهشت فلان شرکت رسما اوور کلاکو تو ایران معرفی کرد و ... ضمن اینکه این حرف هم که فلان شخص رسما اوورکلاکو در ایران معرفی کرد حرف کاملا مغرورانه ای هست.
هر بخشی و هر فرومی و هر شرکتی بخشی از وظیفه این معرفی رو به دوش کشیدن و فعالیتی کرده که باید فعالیت اونا رو هم ارزشمند دونست.

زمانی که توی فروم عمومی X تاپیک اوورکلاک بود ( که اتفاقا خیلی هم بازدید داشت ) Y که ادعای معرفی رسمی داره کجا بود ؟ زمانی که بروبچ ایرانی خودشون واتربلاک طراحی می کردن و اطلاعتشون رو توی فروم های عمومی بی هیچ چشم داشتی می ذاشتن این Y کجا بود ؟
اگر بخوایم عنوان معرف رسمی اوورکلاک را به جای خاصی اطلاق کنیم لایق ترینشون همین فروم ها و همین افرادی بودن که حداقل 3 سال پیش روی این مقوله فعالیت می کردن .. مطلب می زدن و ... دیگه از انصاف که نباید گذشت ..

دوم اینکه قبل و بعد معرفی اوورکلاک بصورت رسمی توسط شرکت ... هیچ تاثیری در افزایش یا کاهش تعداد کسانی که اوور بلد بودن نداره دوست من. تمام اون فستیوال فقط یه جنبه خبری و تبلیغاتی داشت همین./
کسانی که اوورکلاک بلد بودن که هیچ اونایی هم که اصلا بلد نبودن هیچ تضمینی هم وجود نداره که معرفی رسمی اوورکلاک کمکی به اوورکلاکر شدن اونا بکنه. تنها یه جنبه خبری بوده که آقا یه همچین چیزی هم هست... درست مثل این می مونه که مثلا سایت شهر سخت افزار بیاد در مورد یه نکنولوژی روز دنیا ( مثلا Phenom II ) برای اولین بار در ایران مطلب بنویسه و CPU رو تست کنه و کلی نتایج بده بیرون و بعد بیاد بگه که روز Phenom II در ایران همین امروزه !
اون تست فنوم 2 هم همون حالت خبری داره و یکمی بیشتر حالت آموزشی .. همین و بس /.

سوم اینکه اگر روز اوورکلاک داشته باشیم همه چی محدود میشه به یک روز. اما اگر شمایی که علاقه مندی اوورکلاکو گسترش بدی به جای اینکه بیای یک روز خاص ( ! ) تعریف کنی, بهتره بری و با شرکت ها , فروم ها و .. صحبت کنی که همه حمایت کنن اونوقته که میشه روش فکر کرد.
نکته مهم : همه شرکت ها و گروه ها حاضر باشن نه اینکه یه مسابقاتی برگزار بشه و بعد چهار نفر برن واسه تیم ملی در حالتی که برای خیلی از گروه ها و شرکت هایی که دستی بر اوورکلاک داشتن هیچ خبرنامه یا دعوت نامه ای ارسال نشده باشه . اینجا این تیم دیگه نمیشه تیم ملی میشه تیم شرکت فلان .. !

در کل من نظر شخصی خودمو می گم .. اگر شرکت X بخواد مسابقات بذاره فقط روی محصولات خودش می ذاره. اگر روز فلان بعنوان روز اوورکلاک انتخاب بشه خیلی ها به دلیل اینکه اون روز وابسته به شرکت خاصی هست ( جنبه تبلیغاتی مسئله ) در اونجا شرکت نمی کنن که یکیشون منم. مسابقات اوورکلاک گذاشتی , کلاس آموزشی گذاشتی ..قبول .. اما دیگه لطفا شخصیش نکن.
این مسئله باید خارج از مسایل شخصی و اهداف خاص باشه تا جنبه عمومی پیدا کنه.

شرمنده زیاد حرف زدم ( حرف بیخود البته ) مهم نیست ..
موفق باشی .. د

™Ali
05-01-09, 13:35
خیلی خوشحالم که تو این فروم کسی هست که میتونه عواقب تموم مسئله رو در نظر بگیره!
حرف های شما کاملا درست هستند، اما راه چاره صحیح چیست؟ (فیلمی شد :1. (38):)
:11():

Olesius
05-01-09, 14:41
نکته مهم : همه شرکت ها و گروه ها حاضر باشن نه اینکه یه مسابقاتی برگزار بشه و بعد چهار نفر برن واسه تیم ملی در حالتی که برای خیلی از گروه ها و شرکت هایی که دستی بر اوورکلاک داشتن هیچ خبرنامه یا دعوت نامه ای ارسال نشده باشه . اینجا این تیم دیگه نمیشه تیم ملی میشه تیم شرکت فلان .. !

واقعا حرف آقا پیام عزیز به جا و شایسته است... :1. (21):

تا اورکلاک از ابزاری برای تبلیغات و فروش محصولات خاص یک شرکت بیرون بیاد و یک تیم واحد واسه ایران تشکیل بشه! بسی طول خواهد کشید که خدا عالم است...

arshavir
06-01-09, 23:04
سلام به دوستان ممنون از همتون که به اين قضيه انقدر اهميت مي ديد......اولا يک چيز رو مشخص کنم....من هيچ ادعايي تو آور ندارم و نخواهم داشت چون هنوز چيزي زیادی از آور نمي دونم....اگر اين بحث رو مطرح کردم فقط به خاطر اينکه آور رو دوست دارم و مثل شما عاشقشم و دوست دارم هرکاري بتونم واسه آور کنم....اما نه مي خواستم اسمم جايي مطرح بشه و نه دوست دارم کسي اسمم رو بدونه....ok من هم که گفتم اگر شما روز خاصي مد نظرتون هست بگيد.....EXTREME عزيز مگه واسه ما کارت دعوت فرستادن.........تو روز نامه 3 هفته آگهي دادن و ما هم مثل همه اونايي که شرکت کردن رفتيم تو سايتشون . ثبت نام کرديم....ok ......اما من به نظر شما احترام مي زارم....من خودم اصلا اهل فروم نبودم اصلا تو هيچ فروم و سايتي سخت افزاری عضو نبودم....اطلاعي نداشتم که تو اين فروم 3 سال که بحث آورکلاک مطرح....من هم هميشه افتخار مي کنم بچه هاي ايراني تو آورکلاک حرفي واسه گفتن داشته باشن....خيلي خوشحال شدم که فهميدم بچه هاي ايراني خودشون تجهيزات کولينگ مي ساختن.... باز هم مي گم من به هيچ شرکتي وابسته نيستم ......و نخواستم واسه شرکتي کار تبليغاتي کنم...در کل اگر احساس کرديد که من با اين کارم قصد بي احترامي يا ناراحت کردن شما رو داشتم از همه اعضاي سايت معضرت مي خوام ...به اميد سربلندي ايران عزيزمون....خدانگهدار....از مدير سايت هم مي خوام که اين بخش رو اگر صلاح مي دونن حذف کنن تا تبليغ براي شرکت خاصي نشه...ممنون