PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی اسپیکرهای جدید EACAN

saeed_hosseiny
01-01-09, 11:48
با سلام به همه دوستان
چند وقت پیش یه بررسی یه سری اسپیکر در بازار پرداختم و یه برند خوب و با کیفیت پیدا کردم به نام EACAN fi وقتی به سایتش مراجعه کردم متوجه شدم که این برند برای خیلی از شرکتها مثل Divoom , magiteq اسپیکر تولید میکنه و عمده فروشش توی اروپاست . دیروز چند تا از این رو تهیه کردم و تستشون کردم بر طبق RMS که روشون زده بود با برند خوب و با کیفیت کریتیو مقایسه کردم و واقعا صدای اینها مورد پسند و با کیفیت بود و قیمتهاشون هم خیلی مناسب بود .
این مدلها توی بازار ایران اومده :
EACAN NB 1520 که مخصوص نوت بوکه
EACAN E-181 10W RMS
EACAN E-390 16W RMS
EACAN E-505 22W RMS
EACAN E-190 25W RMS
EACAN E-200 2.1 41W RMS
EACAN E-200 5.1 75W RMS

برای اطلاعات بیشترش به سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) مراجعه کنید .

Game
01-01-09, 12:31
به پای Logitech Z2300 نمیرسه

این مارک که براش تاپیک زدی در حد همون میکرولب مارشال هست زیاد برند مالی نیست از این برند ها ی معمولی هست نه حرفه ای که Creative و Logitech می زنه

Moein
01-01-09, 12:50

این مارک که براش تاپیک زدی در حد همون میکرولب مارشال هست زیاد برند مالی نیست از این برند ها ی معمولی هست نه حرفه ای که Creative و Logitech می زنه

دوست عزیز اسپمر نباش بنده خدا امده می گه این مارک هم هست نگفت که این مارک خداست

D J V A H I D
01-01-09, 13:12

همونطور که این دوستمون میگه در وهله اول برند Logitech و دوم Creative و ... که این دو از نظر شفافیت صدا و باس دلنشین حرف اول رو میزنن !!! EACAN تا حالا به گوشم نخورده و پیشنهاد میکنم ریسک نکنید و مارکهای معتبر و امتحان پس داده ای نظیر Logitech و creative خریداری کنید . من خودم کریتیو مدل 5200 دارم که حدود 4 ساله دارمش...
راستی Logitech خیلی کمیاب شده !!! و بجاش یه مارک مسخره و بی کیفیت به اسم logitex اومده ؟! آیا تو شهر شما هم Logitech کمیاب شده ؟ یا نه ؟:11():

saeed_hosseiny
01-01-09, 13:12

دزود
دوست خوبم شما تا به حال این اسپیکرها رو دیدید ؟
سوال بعد گرونترین اسپیکر این مدل که به بازار ایران اومده 120 تومان قیمت Z2300 چنده ؟

لطفا قبل از اینکه نظر بدید از گفته هاتون مطمئن بشید . یک کالای 450 تومانی رو با یک کالای 100 تومانی مقایسه نمیکنن .

در ضمن توی این رده قیمتی اسپیکرها رو ما تست گرفتیم هم رده کریتیو و لاجیتک هستش و قابل اثباته .

همونطور که این دوستمون میگه در وهله اول برند Logitech و دوم Creative و ... که این دو از نظر شفافیت صدا و باس دلنشین حرف اول رو میزنن !!! EACAN تا حالا به گوشم نخورده و پیشنهاد میکنم ریسک نکنید و مارکهای معتبر و امتحان پس داده ای نظیر Logitech و creative خریداری کنید . من خودم کریتیو مدل 5200 دارم که حدود 4 ساله دارمش...
راستی Logitech خیلی کمیاب شده !!! و بجاش یه مارک مسخره و بی کیفیت به اسم logitex اومده ؟! آیا تو شهر شما هم Logitech کمیاب شده ؟ یا نه ؟:11():

دوست خوبم هر کسی اختیار خرید خودشو داره و من فقط خواستم برندی رو معرفی کنم . و مطمئنم که در رنج قیمت خودش قابل رقابت با این برندها هستش .

توی کیفیت کریتیو و لاجیتک شکی نیست . پس ما اینجا بشینیم و تا ابد کریتیو و لاجیتکم بخریم ؟

D J V A H I D
01-01-09, 13:33
دوست خوبم هر کسی اختیار خرید خودشو داره و من فقط خواستم برندی رو معرفی کنم . و مطمئنم که در رنج قیمت خودش قابل رقابت با این برندها هستش .

توی کیفیت کریتیو و لاجیتک شکی نیست . پس ما اینجا بشینیم و تا ابد کریتیو و لاجیتکم بخریم ؟

شما کاملا درست میفرمایید قربان ...:1. (10):

Moein
01-01-09, 13:33
دزود
دوست خوبم شما تا به حال این اسپیکرها رو دیدید ؟
سوال بعد گرونترین اسپیکر این مدل که به بازار ایران اومده 120 تومان قیمت Z2300 چنده ؟

لطفا قبل از اینکه نظر بدید از گفته هاتون مطمئن بشید . یک کالای 450 تومانی رو با یک کالای 100 تومانی مقایسه نمیکنن .

در ضمن توی این رده قیمتی اسپیکرها رو ما تست گرفتیم هم رده کریتیو و لاجیتک هستش و قابل اثباته .

خوب شما که باید تا ابد همینا رو بخرید چون وقتی THX میاد تایید می کنه دیگه نباید حرف زد
ضمننا توهین نکن
ایشون نظرشو گفته
ضمننا قیمت 2300 انقدر که شما گفتید نیست حدودا 160 تومنه
این چیزی که من دیدم امرن به پا سری z برسه چون 2300 فقط سابش 200 وات ریل هست تکنولوژی که تو این اسپیکر به کار رفته فقط شرکت MTX داره شاید مدلی که شما گفتید بلندی صدا داشته باشه اما هرگز بیس نداره

برای اثبات حرفت که قوی تره یه کاری کن کاغذ A4 رو جلوی خروجی باس اسپیکر ها بگیر و صداشو از 50 درصد بالا تر ببر و اهنگ بیس داری مثل کندی شاپ رو بذار اگه تونست کاغذ a4 رو پاره کنه اون موقع می شه با Z2300 مقایسش کرد

Moein
01-01-09, 13:40

چه مدلی رو می خوای ؟؟؟؟ من برات می تونم بگیرم

saeed_hosseiny
01-01-09, 14:03
خوب شما که باید تا ابد همینا رو بخرید چون وقتی THX میاد تایید می کنه دیگه نباید حرف زد
ضمننا توهین نکن
ایشون نظرشو گفته
ضمننا قیمت 2300 انقدر که شما گفتید نیست حدودا 160 تومنه
این چیزی که من دیدم امرن به پا سری z برسه چون 2300 فقط سابش 200 وات ریل هست تکنولوژی که تو این اسپیکر به کار رفته فقط شرکت MTX داره شاید مدلی که شما گفتید بلندی صدا داشته باشه اما هرگز بیس نداره

برای اثبات حرفت که قوی تره یه کاری کن کاغذ A4 رو جلوی خروجی باس اسپیکر ها بگیر و صداشو از 50 درصد بالا تر ببر و اهنگ بیس داری مثل کندی شاپ رو بذار اگه تونست کاغذ a4 رو پاره کنه اون موقع می شه با Z2300 مقایسش کرد
درود
دوست من اینجا به کسی توهینی نشده . من همیشه اعتقاد دارم اول باید در مورد کالا خوب و درست تحقیق کرد بعد در موردش نظر داد . حالا چند نفر میان میگن فلا اسپیکر عالیه (که توی بعضی از مدلها اصلا شکی نیست ) و بعد یه سری افراد بر طبق تبعیت میان جاهای دیگه میگن فلان کالا عالیه .
در کل من خودم به شخصه اول کالاهایی که احتیاج حتمی به تست داره تست میکنم و بعدا راجبش نظز میدم . مثلا در مورد قدرت یک CPU در کلی از سایتها تست و ریویو هستش ولی در مورد اسپیکر ها درسته ریوی هست ولی باز هم باید به صدای اون گوش کرد .
و بعد اینکه قیمت این 2300 حدودا 190 تومان بوده که من اشتباه کردم .

در ضمن من اینو خوب میدونم که بلندی صدا دلیل بر خوب بودن اسپیکر نمیشه . وگرنه بلندگوی میوه فروشی که با وانت کار میکنه از همه اینها قویتره
ما باید طوری اطلاعات به دیگران بدیم و نظر بدیم که خدای نکرده باعث مشکلات دیگران نشه .

در ضمن فرصت کردین یک بار به صدا این اسپیکرها گوش کنید .

Moein
01-01-09, 14:12
.
و بعد اینکه قیمت این 2300 حدودا 190 تومان بوده که من اشتباه کردم .
.
من 160 می فروشم اگه خواستی خبرم کن من هم نگفتم مارک شما بده اما هرگز به پای چیزی که THX تایید کنه نمی رسه و خوب اگه ادم بخواد بالای 100 تومان واسه اسپیکر خرج کنه انتخاب خوبیه البته 5 تیکه های مارشال رو از یاد نبرید :دی

saeed_hosseiny
03-01-09, 10:35
من 160 می فروشم اگه خواستی خبرم کن من هم نگفتم مارک شما بده اما هرگز به پای چیزی که THX تایید کنه نمی رسه و خوب اگه ادم بخواد بالای 100 تومان واسه اسپیکر خرج کنه انتخاب خوبیه البته 5 تیکه های مارشال رو از یاد نبرید :دی
درود
خوب من چند جا برسیدم گفتن یه مقدار 2300 کمیابه . و قیمتش این بوده .
این برند EACAN رو هم من نیاوردم . ولی چون توی این رنج قیمتی مناسب بودش خواستم به دوستان معرفی کنم .
خوب هر چیزیکه کیفیت بسیار بالایی داشته باشه و تاییدیه شرکتهای معتبر رو داشته باشه قاعدتا از کیفیت مناسبی برخورداره و قیمتشون هم بالا خواهد بود که در قدرت خرید هر کسی نیست . و همه به دنبال قیمت بالا نمیرن . در رده های زیر 100 تومان میشه گفت کیفیت مناسبی داره و انتخاب خوبی به نظر میادش . ظاهرش هم باید کاربر تصمیم بگیره

موفق باشید

CROSSHAIR
09-01-09, 00:32

با سلام وحید عزیز
از شما بعیده کریتیو روپشت سر لاجیتک قرار میدین
کریتیو s750 7.1
بهترین وکامل ترین وقویترین اسپیکری است که تا به حال فقط برای pc طراحی شده
750 وات واقعی در 8 کانال که با یک کارت xfi تجربه ای عالی برای مشتا قان قدرت صدا وصد البته کیفیت صدا هستند میده
لاجیتک هنوز بهترینش 5.1 کاناله است
که در سیستم های دالبی سوروند 2 یا EAX واقعا 7.1 خیلی متفاوت با 5.1 است
این رو من به عینه با 7900 7.1 که مدل ضعیفتره تجربه کردم .
هنوز کارت صدای من با اینکه از قدرت وکیفیت خوبی برخورداره ولی به xfi نمی رسه
یک مقایسه هم میزارم تا ببینید
S750
70 Watts RMS per channel (7 channels)
210 Watts RMS subwoofer
Frequency Response: 20Hz ~ 40kHz
SNR: 99dB

+
Seven wall-mountable two-way satellite speakers
One subwoofer
One Audio Control Pod
One wireless remote control (Batteries included)
Six speaker desktop stands
One monitor stand (Downward facing)
Three 10ft / 3m cables for front speakers
Two 16ft / 5m cables for side speakers
Two 23ft / 7m cables for rear speakers
7.1 audio cable
User manual
Warranty and Technical Support leaflet

گواهینامه THX رو هم که در اول اغلب بازی ها میبینید داره
با مشخصات عالیUltimate 7.1 surround sound system, Crystal clear sound, Powerful bass, THX certified

پیشنهاد میکنم حتما ببینید
Only the registered members can see the link

هر کس این ست رو داشته باشه فکر نکنم در صدا و کار های حرفه ای تا به امروز به مشکلی بر بخوره

D J V A H I D
09-01-09, 14:36
خیلی ممنون CROSSHAIR (Only the registered members can see the link) عزیز ... من از الان کریتیو و لوجیتکس خبری ندارم... فقط 4 سال پیش که تازه سیستم خریده بودم از اون شرکتی که سیستم رو خریدم... فقط 2 مدل کریتیو داشت و 3 مدل لاجیتک...
این که من گرفتم 5.1 5200 کریتیو هست که حدود 90 تومن خریدم... مارک لاجیتک 5.1 قیمتش 140 بود که حتی از نظر ابعادی از اینم کوچکتر بود
خلاصه کریتیو رو من خریدم ... لاجیتک رو پسر عمم ...
از انتخاب خودم اصلا پشیمون نیستم... واقعا راضیم ...
ولی قدرت این نسبت به لاجیتک پسر عمم ( نسبت به اون ) از قدرت و شفافیت صدای کمتری برخورداره !!!
با تشکر از اطلاعات خوبی که گذاشتید
یادتون باشه که من فقط این دو مدل اسپیکر رو با هم مقایسه کردم...
با تشکر

Olesius
09-01-09, 17:55
با عذرخواهی از بهرنگ عزیز!:11():

بهتر نیست مقایسه بهتر و درست تری انجام بدیم و سیستم 5.1 کاناله لاجیتک رو با 5.1 کریتیو مقایسه کنیم...؟؟؟؟
در این حالت بدون شک لاجیتک بهترین و اولین انتخاب خواهد بود... با فاصله خیلی زیادی...!!!

تکنولوژی های به کار رفته و کیفیت بالای ساخت این برند در همه رده ها بی رقیب هست...
اینجاست که باید اشاره کرد هر قیمت بالایی بی دلیل نیست... :great:

اینم ست 5.1 کاناله لاجیتک که واقعا مدهوش کننده هست...
در تست های سایت های خارجی هم بگردین می بینین که حداکثر امتیاز ممکن رو از تست ها گرفته...! :lol:

من خودم یه ست ماوس کیبورد لاجیتک دارم MX3200 فقط می تونم بگم آخرشه...:love:
هم طراحی ارگونومیک ماوس و کیبورد... و هم کارایی و نرمی خاصی که کیبوردش داره...