PDA

مشاهده نسخه کامل : Convertor ویدئو برای تبدیل به 3GP

Bahador
01-01-09, 10:42
بچه ها قطعا شما برای تبدیل ویدئو هاتون به 3GP از نرم افزار های مختلفی استفاده میکنید.
من به دنبال نرم افزاری هستم که اولا از همه فرمتها پشتیبانی کنه دوما کیفت ویدئو موبایل زیاد پایین نباشه

Labyrinth
01-01-09, 11:39
بهترین نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate است با قابلیت پشتیبانی از MKV و ... :wink:

بگرد اگر پیدا نکردی بگو برات بگذارم :give_rose:

با کمال سپاس امیر :yes:

Bahador
01-01-09, 13:18
بهترین نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate است با قابلیت پشتیبانی از MKV و ... :wink:

بگرد اگر پیدا نکردی بگو برات بگذارم :give_rose:

با کمال سپاس امیر :yes:

ممنون از معرفیت...گشتم اما Trial ویرژن بود دانلود نکردم...میتونی کمکم کنی؟

Moein
01-01-09, 13:40
این هم کرک هاش Only the registered members can see the link

sAsAn.K
02-01-09, 12:00
البته Total Video Converter هم بسیار عالیه ، ولی Xilisoft حرفی توش نیست :

Xilisoft Video Converter Ultimate v5.1.17.1128

Only the registered members can see the link m.rar

Bahador
03-01-09, 20:19
من از هیچ کدومشون حقیقتش راضی نبودم.
کیفیتی که I-Pod Video Convertor داشت و حجم مناسبش نه Xilisoft Video Converter Ultimate داشت نه Any Video Convertor.

بچه های برنامه های حرفه ای تر میخوام با قابلیت های ویژه

™Ali
03-01-09, 20:34
من از هیچ کدومشون حقیقتش راضی نبودم.
کیفیتی که I-Pod Video Convertor داشت و حجم مناسبش نه Xilisoft Video Converter Ultimate داشت نه Any Video Convertor.

بچه های برنامه های حرفه ای تر میخوام با قابلیت های ویژه
عزیزم چون رشته من موبایل هست میتونم کمک کنم میومدی پیش خودم:1. (38):
بهترین برنامه در حال حاضر All-in-1 Mobile Video Convert است که حقیقتا بهتر از اون پیدا نمیشه!
این برنامه PSP, Ipod Touch,Ipod Nano,Ipod Classic و تمامی گوشی های Nokia و SE رو ساپرت میکنه!
شاید از این حرف قبلیم یکم تعجب کنی ولی این برنامه نحوه تبدیلش به این صورته که ابتدا مدل گوشی رو انتخاب میکنی و برنامه اتوماتیک بهترین Resolution و Bit Rate رو واسه گوشیت تعیین میکنه و شروع به Convert میکنه!
مشکل عدم تطابق صدا و تصویر که در Xilisoft Video Converter Ultimate وجود داره در این برنامه وجود نداره.
سرعتشم خیلی خوبه و کیفیت تصویر فوق العاده عالی داره. تنظیمات به صورت دستی هم امکان پذیره :give_rose:

Bahador
04-01-09, 10:16
عزیزم چون رشته من موبایل هست میتونم کمک کنم میومدی پیش خودم:1. (38):
بهترین برنامه در حال حاضر All-in-1 Mobile Video Convert است که حقیقتا بهتر از اون پیدا نمیشه!
این برنامه PSP, Ipod Touch,Ipod Nano,Ipod Classic و تمامی گوشی های Nokia و SE رو ساپرت میکنه!
شاید از این حرف قبلیم یکم تعجب کنی ولی این برنامه نحوه تبدیلش به این صورته که ابتدا مدل گوشی رو انتخاب میکنی و برنامه اتوماتیک بهترین Resolution و Bit Rate رو واسه گوشیت تعیین میکنه و شروع به Convert میکنه!
مشکل عدم تطابق صدا و تصویر که در Xilisoft Video Converter Ultimate وجود داره در این برنامه وجود نداره.
سرعتشم خیلی خوبه و کیفیت تصویر فوق العاده عالی داره. تنظیمات به صورت دستی هم امکان پذیره :give_rose:

گمونم قبلا با این برنامه کار کرده باشم...میشه آخرین ورژنش رو با سریالش برای من اینجا بزاری؟

™Ali
04-01-09, 11:56
لینک دانلود

Only the registered members can see the link

Mirror

Bahador
04-01-09, 12:55
لینک دانلود

Mirror