PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزار تشخيص كشور سازنده از روي باركد

™Ali
29-12-08, 11:07
ا فرمت جاوا قابل نصب بر روی همه گوشی ها

با اين نرم افزار ميتونيد هر باركدي رو بهش بديد و كشور سازنده ان محصول را پيدا كنيد

برنامه ای بسیار جالب و بدرد بخور که با استفاده از اون می تونید بفهمید کالای مورد نظرتون ساخت کدام کشوره!!!
تنها کافیه کد (۱۳ رقمی) زیر بارکد رو وارد کنید تا هم نام کشور سازنده و هم صحت و سقم کد روی جنس رو براتون نمایش بده.

Only the registered members can see the link

دانلود

Only the registered members can see the link

™Ali
22-08-09, 12:37
احتمال لینک Expire شده !

به هر حال این نرم افزار محبوب پیوست می گردد !

دانلود کنید از پیوست (Only the registered members can see the link)

سپاس :1. (21):

Agne
22-08-09, 13:29
گوشی های سری N یه برنامه فابریک به اسم Barcode reader دارن؛
که با خود دوربین گوشی کار میکنه، اگر لینک دانلود اون برنامه و طرز کارشو بگید ممنون میشم، چون من هرچی باهاش کار کردم سر در نیاوردم چجوریه، از Help خود برنامه هم چیزی دستگیرم نشد.
:hmm2:

™Ali
22-08-09, 13:52
گوشی های سری N یه برنامه فابریک به اسم Barcode reader دارن؛
که با خود دوربین گوشی کار میکنه، اگر لینک دانلود اون برنامه و طرز کارشو بگید ممنون میشم، چون من هرچی باهاش کار کردم سر در نیاوردم چجوریه، از Help خود برنامه هم چیزی دستگیرم نشد.
:hmm2:

نحوه کار :

BARCODE Reader برنامه ی بسیار جالی است که شما به وسیله این برنامه و از طریق دوربین گوشی خود می توانید بارکدهای کالا ها را بخوانید. همچنین می توانید بارکدهای مورد نظر را به لیست برنامه اضافه کنید. زمانی که برای اولین بار برنامه را باز می کنید از شما کدی می خواهد که شما بدون وارد کردن عددی و با فشار دادن جوی استیک برنامه را کامل می کنید و دیگر احتیاجی به کد نخواهد بود. بعد از نصب برنامه، اگر کد سریال بارکد هر جنسی را به او بدهید، به شما می گوید که ساخت کدام کشور هست و آیا کد داده شده صحیح هست یا خیر؟

دانلود این نرم افزار از پیوست (Only the registered members can see the link)

-:Mr.Rainy:-
09-06-11, 19:20
ممنون
البته تازه دانلودش کردم ولی اگه جواب بده خیلی خوب میشه
با تشکر از علی عزیز