PDA

مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد گوشی NOKIA N 82

D J V A H I D
28-12-08, 13:14
همونطور که مطلع هستید در گوشیهای سونی اریکسون یه گزینه وجود داره به اسم remote control که میشه از طریق بلوتوثی که به کامپیوتر متصل کردیم با این گوشی ارتباط برقرار کرده و موس کامپیوتر رو تا فاصله و برد زیادی کنترل کنیم...
حالا سوال من اینه که در گوشی نوکیا n82 هم گزینه ای وجود داره که بشه این کارو باهاش کرد ؟ لطفا اگه جواب رو میدونید و اگه این امکان در گوشی وجود داره به طور کامل توضیح بدید...:yes:
شاید واسه دیگر دوستان هم این سوال پیش اومده باشه...:cool:
با تشکر :give_rose::11():

D J V A H I D
28-12-08, 16:32
از بر و بچ عزیز کسی اطلاعی نداشت ؟ کسی امتحان نکرده ؟ :1. (28):

ALIRE7A
28-12-08, 19:03
سلام وحید جان
من n82 دارم
به صورت پیش فرض که نداره ولی یادمه یه برنامه بود که گوشی رو تبدیل میکرد به موس البته من امتحان نکردم اگر میخوای دقیق بدونی یه لینک برات میزارم برو سر بزن و سوالت رو بپرس

Surpriser
28-12-08, 20:04
واسه کار با بلوتوث برنامه فراوونه.یادم نیست کی بود ولی صد در صدم که برنامه ریموت کنترل رو واسه 9.1 و 9.2 دیدم.

سلام وحید جان
من n82 دارم
به صورت پیش فرض که نداره ولی یادمه یه برنامه بود که گوشی رو تبدیل میکرد به موس البته من امتحان نکردم اگر میخوای دقیق بدونی یه لینک برات میزارم برو سر بزن و سوالت رو بپرس

سلام علیرضا جان.اونی که میگی به موس تبدیل میشد با استفاده از شتابسنجه و قضیش با بلوتوثیه فرق میکنه.

D J V A H I D
28-12-08, 21:26
با تشکر از دوستان... ما که چیزی نفهمیدیم...:gasp: لطفا کامل توضیح دهید... باید برنامه خاصی روش نصب کنم ؟ یا خود گوشی همچین چیزی داره ؟

خیلی واجبه ها !!!:1. (38):

ALIRE7A
28-12-08, 22:23
خود گوشی نداره شما دقیقا چی میخوای

D J V A H I D
28-12-08, 23:48
خود گوشی نداره شما دقیقا چی میخوای

جناب... اون بالا توضیح دادم که چی میخوام

D J V A H I D
29-12-08, 09:17
HELP ME PLZ :yes:

ravegoat
29-12-08, 12:53
با سلام!

من دو تا برنامه می شناسم که می تونن این کار رو انجام بدن! فقط نمی دونم این دو تا روی گوشی مورد نظر شما کار می کنند یا نه!؟!:1. (38):

1-ControlFreak :

این برنامه فقط مخصوص سیستم عامل سیمبین (S60 1st and 2nd Edition) هستش (3rd Edition رو پشتبانی نمی کنه برای همین احتمالش ضعیفه که روی N82 اجرا بشه:1. (28):)! فکر کنم استفاده از اون رایگان باشه!
برای اجرای ControlFreak نیاز دارید که برنامه ی Winamp روی رایانه تون نصب باشه.
فایل SIS برنامه رو تو گوشیتون نصب کنید. بعد برید سراغ Winmap. باید یک سری تنظیمات توش انجام بدید. نحوه ی اجرای این تنظیمات در فایل Help برنامه هست. بعد از اون با ControlFreak نصب شده رو گوشی می تونید برنامه ی Winmap و همچنین کل Desktop رو کنترل کنید.:wink:

نحوه ی راه اندازی (Only the registered members can see the link)

نحوه ی کنترل Desktop (Only the registered members can see the link)

دانلود فایل نصب (Only the registered members can see the link)

508 کیلو بایت - لینک مستقیم

Bluetooth Remote Control-2

کار با این برنامه ساده هستش چون دیگه نیاز به Winamp روی رایانه نیست و به علاوه فایل مربوط به نصب در گوشی در قالب جاوا هستش و روی اکثر گوشی ها نصب میشه.

ولی Bluetooth Remote Control یک سری معایب داره:
1-رایگان نیست.
2-امکاناتش در Desktop Control زیاد گسترده نیست.
3-در نسخه ی جدید نرم افزار حتما" باید دات نت فریم ورک 2.0 رو رایانه نصب باشه.

انجمن Help نرم افزار (Only the registered members can see the link)

1.73 مگابایت - لینک مستقیم

وحیدجان! امیدوارم یکی از این دو تا نرم افزار کمکتون کنه.:cool:

اگر مشکلی بود، در خدمتم.

موفق باشید!
آرمین:11():

D J V A H I D
29-12-08, 12:56
با سلام!

من دو تا برنامه می شناسم که می تونن این کار رو انجام بدن! فقط نمی دونم این دو تا روی گوشی مورد نظر شما کار می کنند یا نه!؟!:1. (38):

1-ControlFreak :

این برنامه فقط مخصوص سیستم عامل سیمبین (S60 1st and 2nd Edition) هستش (3rd Edition رو پشتبانی نمی کنه برای همین احتمالش ضعیفه که روی N82 اجرا بشه:1. (28):)! فکر کنم استفاده از اون رایگان باشه!
برای اجرای ControlFreak نیاز دارید که برنامه ی Winamp روی رایانه تون نصب باشه.
فایل SIS برنامه رو تو گوشیتون نصب کنید. بعد برید سراغ Winmap. باید یک سری تنظیمات توش انجام بدید. نحوه ی اجرای این تنظیمات در فایل Help برنامه هست. بعد از اون با ControlFreak نصب شده رو گوشی می تونید برنامه ی Winmap و همچنین کل Desktop رو کنترل کنید.:wink:

نحوه ی راه اندازی (Only the registered members can see the link)

نحوه ی کنترل Desktop (Only the registered members can see the link)

508 کیلو بایت - لینک مستقیم

Bluetooth Remote Control-2

کار با این برنامه ساده هستش چون دیگه نیاز به Winamp روی رایانه نیست و به علاوه فایل مربوط به نصب در گوشی در قالب جاوا هستش و روی اکثر گوشی ها نصب میشه.

ولی Bluetooth Remote Control یک سری معایب داره:
1-رایگان نیست.
2-امکاناتش در Desktop Control زیاد گسترده نیست.
3-در نسخه ی جدید نرم افزار حتما" باید دات نت فریم ورک 2.0 رو رایانه نصب باشه.

انجمن Help نرم افزار (Only the registered members can see the link)

1.73 مگابایت - لینک مستقیم

وحیدجان! امیدوارم یکی از این دو تا نرم افزار کمکتون کنه.:cool:

اگر مشکلی بود، در خدمتم.

موفق باشید!
آرمین:11():

با تشکر از راهنماییهای شما و صرف وقتتون ... من این ها رو نصب میکنم ... ببینم جواب میده یا نه ... بعدا جوابشو به اطلاع دوستان میرسونم :11():

D J V A H I D
29-12-08, 13:03
آقا من اینو الان از سایت میهن دانلود پیدا کردم... میزارمش اینجا... حالا نصبش میکنم ببینم جواب میده یا نه ؟

Bluetooth PC Remote Control نام نرم افزاري مي باشد که همان طور که از نام آن مشخص مي باشد به کمک فناوري بلوتوث امکان ايجاد يک کنترل از راه دور را به کاربران سيستم هاي کامپيوتري مي دهد. براي استفاده از اين نرم افزار تنها کافيست تا گوشي شما قابليت نصب برنامه هاي جاوا را دارا باشد ( ورژن جاوا مي بايست MIDP2.0 باشد ) و سيستم شما نيز داراي بلوتوث باشد تا ارتباط ميان سيستم شما و گوشي را برقرار نمايد. ( مي توانيد از دستگاه هاي کوچک بلوتوث USB و ارزان استفاده نماييد. ) پس از نصب اين نرم افزار بر روي سيستم و همچنين نصب نسخه مربوط به گوشي بر روي گوشي ( فايل نصب گوشي درون پوشه نصب شده بر روي سيستم يافت مي شود ) مي توانيد با برقراري ارتباط عملکرد هاي مختلفي را بر روي سيستم خود اعمال کنيد و يا خود عملکرد خاصي را براي برنامه تعريف نماييد. اين نرم افزار جالب توسط شرکت BlueShareware ساخته شده است.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link دانلود با حجم 1.99 مگابایت (Only the registered members can see the link ad.com.rar)

Only the registered members can see the link پسورد Only the registered members can see the link( به صورت حروف کوچک وارد کنید! (Only the registered members can see the link))