PDA

مشاهده نسخه کامل : ترکیدن cd داخل دی وی دی رایتر سامسونگ

contrysat
21-12-08, 19:23
میخواستم به اطلاع اساتید برسانم که چند وقت پیش یک دی وی دی رایتر سامسونگ مدل s-223 خریدم که بعد از چندبار تعویض cd ناگهان یک cd داخل دستگاه ترکید و درب رایتر شکست از دوستان درخواست دارم در این مورد کمک کنند:11():

Moein
21-12-08, 21:30
احتمالا سی دی که گذاشتی ترک داشته چون دی وی دی رایتر تحت هیچ شرایطی سی دی رو نابود نمی کنه شاید پرتش کنه بیرون اما نمی تونه بشکنه پس در نتیجه سی دیت ترک یا ... داشته

amir123
21-12-08, 22:12
برای منهم یه بار همینطور شد.سی دی ها جنس مرغوب نبود.

AMD>INTEL
22-12-08, 01:00
ايرادهاي درايوهاي پر سرعت همين هست . مخصوصا سامسونگ كه سراسر مشكله

green_waves
22-12-08, 07:31
بندرت پیش می آید که درایوهای نوری باعث شکستن آنها شوند هر چند من هم از سامسونگ زیاد خاطره های خوشی ندارم ولی مطمئنا مشکل از درایو نیست

چرا که در مرحله تست و آزمایش دیسک ها با سرعت هایی چندین برابر سرعت ماکزیمم داریوهای نوری تست می شوند

دو علت اساسی می تواند داشته باشد
1- دیسک ترک داشته یا قسمتی از آن شکسته بوده و شما متوجه نشده اید
2- دیسک استاندارد نبوده

D J V A H I D
22-12-08, 08:28
ايرادهاي درايوهاي پر سرعت همين هست . مخصوصا سامسونگ كه سراسر مشكله

اگه اینجوریه که سامسونگ باید کمپلت تعطیل کنه بره !!!

Armin-N
22-12-08, 10:36
منم یه لکه ننگ از سامسونگ رو داشتم (combo) :1. (38):
خیلی اذیتم کرد
سی دی میزاشتی توش اینقدر صدا میکرد فکر میکردی با سرعت نور میچرخه :1. (38):
یا تک تک سی دی رو پرت میکرد بیرون میخورد به در و دیوار :دی
یه سی دی رو دوست نداشتی داشته باشی میذاشتی توش در عرض 3 سوت میسوزوند ماشالا
بدون درد - سرپایی :lol:

کلا من تعداد کمی از افراد رو دیدم که از درایور های نوری سامسونگ رضایت داشته باشن

Labyrinth
22-12-08, 11:37
سامسونگ ها بگیر نگیر داره برای من یک مدت بد می خوند و رایت میکرد یک ایمیل زدم خود سامسونگ اطلاع دادم فرداش توی جوابش یک بایوس برام فرستاده بود نصب که کردم سرعتش درست شد + سرعت کپی کردنش هم بهتر از لایتون شد

از اون موقع تا حالا به مسله ای برنخوردم و بدی ازش ندیدم :yes:

بازم میگم شانسیه کدوم سری دستت بیفته اونی که سامسونگ میزنه یا اونی که سام سرویس میزنه :1. (38):

:give_rose:

™Ali
28-12-08, 11:35
من این مشکل رو تو CD Writer برند Asus داشتم. Cd ترکید بعد Cd Writer هم کلا خراب شد و پرتش دادم :11():

Phantom7
09-03-09, 01:31
کلا سامسونگ نسبت به جنسای دیگه خوب نیست!

ولی به قول دوستمون مال سام سرویس خیلی بهتره!

Moein
09-03-09, 15:30
کلا سامسونگ نسبت به جنسای دیگه خوب نیست!

ولی به قول دوستمون مال سام سرویس خیلی بهتره!

دوست عزیز با اخه چه فرقی می کنه مثل این می مونه که می گید ابیت یونیکام با ابیت شاب فرق می کنه این ها فقط شرکت تولید کننده هستند شاید سامسونگ تقلبی پیدا بشه اما هیچ گاه کمپانی خودشو خراب نمی کنه که دو جنس بزنه با یک قیمت اگه این کارو بکنه از طرف دادگاه های الکترونیکی جریمه می شه باید تفاوت قیمت داشته باشن

ضمننا این مورد برای هر dvd rom ممکن هست ما دیشب یه اسوس خراب داشتیم که به دلیل قرار دادن یه dvd تاب دار مشکل پیدا کرده بود پایونیر و لایتون شما دستگاه های تولید کننده این قطعات امان 10 به 10000 احتمال اشتباه دارند در گاهی مواقع یک لحیم سفت نمی شه و در اثر سرعت ها و لرزش ها لحیم ها از بین می رند امکان اشتباه هست

اما این درست نیست که سامسونگ سام بهتر از بقیه سامسونگ ها است ادمو به خنده میندازه:whistle:

mohammad1985
12-03-09, 20:14
یه سی دی داشتم ترک داشت ! چند سال پیش گذاشتم توی درایو سامسونک 52 طوری ترکید که فکر کردم تمام خازنهای پاور ترکیده !

AMD>INTEL
12-03-09, 22:29
سامسونگ هميشه يك مشكل ذاتي دارد در قسمت مكانيكالش خيلي ضعيف هست .

mohammad1985
13-03-09, 00:27
بله همینطوره برای خود من یک سی دی رام 52 X و یک رایتر 48x 24x 48x سامسونگ هر دو در عرض چند ماه خراب شدن ! و من دیگه کلا دور اپتیکال درایوهای ساسونگ رو خط کشیدم ! البته چند مورد خرابی دیگه از دوستانم شنیده بودم .