PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد خرید لپ تاب با قیمت مناسب

bynam
20-12-08, 01:29
با سلام من قصد خرید یک لپ تاب با قیمت مناسب دارم کار سنگین خاصی هم باش انجام نمیدهم چون یک سیستم نسبتا خوب تازه خریده ام ایا لپتاب های سوزوکی که قیمت مناسبی دارند جوابم را میدهند یا اینکه جنسشان بد است در ضمن چند نمونه در سایتها تبلیغ دیدم که عکسشان را میگزارم میدانم که دل مارک بهتری است اما لطفا با در نظر گرفتن قیمت وکیفیت بفرمایید که کدام را بهتر است خرید کنم اگر مدل دیگری هم در این مایه ها سراغ دارید لطفا معرفی فرمایید در ضمن شکل ظاهری وقشنگی ان هم برام مهم است چون همسرم هم از ان استفاده میکند

N@VID
20-12-08, 21:27
سلام :

بهتر بود اين پست رو در اين تايپيک مي زديد :
Only the registered members can see the link
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ولي در کل اين اشتباه رو نکنيد !!! منظورم خريد لپ تاپ ( ايسر يا سوزوکي )
خيلي جالبه چند روز پيش تو اخبار ليستي از اجناس وارداتي غير استاندارد رو پخش کرد !
جالب ترش اين هست که گفت لپ تاپ با مارک سوزوکي ! :1. (38):
من که از خنده ترکيدم ! گفتم خوب شد ما نخريديما !
البته توي ليستش چند مدل سوني رو هم نام برد !
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
يک ضرب المثل انگليسي هست که مي گه : ما انقدر پولدار نيستيم که جنس ارزون بخريم !
منظورش اين هست که يکبار پول خوب مي دهيم و يک جنس عالي مي خريم ...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
من به شخصه توصيه مي کنم بابت لپ تاپ هاي سوزوکي پولتون رو دور نريزيد :cry:
اين تايپيک رو هم مشاهده کنيد :

گارانتيش هم که سرير هست و خودش يک مورد منفي !
از خدماتش تا برخورد کارکنانش هرچي بد بگم کم گفتم !

لپ تاپ فقط با مارک : دل + سوني + اچ پي

bynam
21-12-08, 01:45
ممنون از پاسختان نظرتان در مورد این تپ تاب چیست با توجه به قیمتش انتخاب بهتری سراغ دارید

N@VID
21-12-08, 03:56
سلام :

خوشحالم که نظرت عوض شد ! چون من اصلا دوست ندارم مردم پولشون رو دور بريزند با خريد جنس هاي چيني !
حداقل دل رو مي دوني يا مالزي هست يا ايرلندي ! و دست چشم بادومي هاي خرابکار توش نرفته ...:1. (38):
/ CORE 2 DUO 2 GHz / T5750 2MB Cache - FSB 667
3GB
250+
DVD±RW
15.4" WXGA
2.8KG
358MB Intel X3100
VH
6 CELL
/WiFi/WEB CAM2/1394/READER/USB/HDMI

910,000

--------------------------------------------------------
زير مجموعه سري هاي مختلف دل :

Inspiron :

لپ تاپ هاي سري جديد Inspiron با طراحي چشــم نواز و کيفيت بالا در 8 رنگ و۳ سايز مختلف 14.1، ۱۵.۴ و ۱۷ اينچي انتخابي ايده آل براي کاربراني است که نياز به محاسبات پيچيده ندارند و در عين حال کيفيت بالا و قيمت مناسب ملاکهاي اصلي انتخاب آنها است. اين محصول مناسب براي افرادي است که انتظارشان از نوت بوک مواردي همچون حسابداري، ويرايش در برنامه هاي آفيس، استفاده از اينترنت، نگهداري از اطلاعات و گاها" اجراي برنامه هاي سنگيني همچون فتوشاپ يا نرم افزارهاي مشابه است .

زير مجموعه Inspiron :

Inspiron 1525 ■
این نوت بوک، نمایشی از آخرین تکنولوژی مالتی مدیـــا سـت با صفـحه نمایــش ۱۵.۴ اینچی ، با کارت خـوان ۸ در۱،پورت HDMI ،پـورت فــایر وایــر، پــورت USB، اســلات اکسپرس کارت، قابلیت استفاده از دوربین ۲ مــگا پیکسلی و بهره گیری از تکنولـوژی وایرلس N یک سیستـم جامع و کامل بشمار می رود. مناسب جهـت مالتی مدیا، سرگـرمی، بــازی و هر آنچه که می خواهید انجام دهید. بطور خلاصه، یک سیستـــم کارا و زیبا کـــه سطح عملکرد و کارایی آن نسبـــت به مبـلغ نوت بوک بی نظیر است. دقیقا کارایی و قابلیتهای 1520 را داراست با این تفاوت که وزن و ابعاد در این مدل کمتر و همچنین دارای رابط HDMI است.

---------------------------------------------------------

بايد ديد قيمتش با گارانتي هست و چه گارانتي ؟ 880 هزار تومان :1. (26):

nikaien
21-12-08, 13:45
من خودم قصد خرید لپ تاپ داشتم خیلی تحقیق کردم
آخرش هم نتیجه گرفتم که MSI بخرم.
خریدیم. قیمتش خیلی مناسب و کیفیتش هم حرف نداره.
این هم لینک وارد کننده این مارک لپ تاپ. Only the registered members can see the link
10 تا تست سخت رو لپ تاپای MSI پشت سر میذارند و بعد وارد بازار میشن. تو گوگل سرچ کنید میبینید.

bynam
21-12-08, 14:37
بايد ديد قيمتش با گارانتي هست و چه گارانتي ؟ 880 هزار تومان :1. (26):[/quote]

---------------------------------------------------------

من با این اگهی تماس گرفتم گفت خودم وارد کردم فکر نکنم گارانتی داشته باشه رنگ ابی را هم گفت 900 میدیم و مشکی را 880 در ضمن گرافیک این لپ تاب چطور است ایا با جی فورس 8400 خیلی فرق میکند در کارایی

nikaien
21-12-08, 15:51
هيچ ماركي در ايران يكسال گارانتي تعويض رو نداره!!!
دقت كنيد: MSI‌يك سال گارانتي تعويض داره. نه تعمير!

N@VID
21-12-08, 18:00
هيچ ماركي در ايران يكسال گارانتي تعويض رو نداره!!!
دقت كنيد: MSI‌يك سال گارانتي تعويض داره. نه تعمير!

سلام :

لپ تاپي که مشتري نداره خوب بايد يک جور جلب مشتري کنه !
يک سال گارانتي تعويض ! لپ تاپ هاي دل يک سال گارانتي بين المللي داره و در ضمن
توي اون يک سال که هيچ ، ده سال هم که بگذره کارش به گارانتي نمي کشه !
چون جنس خوب که گارانتي هم نداشته باشه ، زياد مهم نيست ! :1. (10):

green_waves
22-12-08, 07:38
من هم MSI را قبول دارم کارش درسته

hossein6886
22-12-08, 15:56
با سلام
من فقط خواستم بگم که شما در مورد سخت افزار به جز ساخت چین چیز دیگه ای نمی تونید پیدا کنید . دل یه استثناست.
ساخت چین یعنی شرکت سونی یا اچ پی یا ... به خاطر نیروی کار ارزان اونجا تولید میکنن.
به نظر من شما برین سراغ توشیبا... اینم یه نظره دیگه

bynam
23-12-08, 00:33
همانطور که گفتم زیبایی لپ تاب برایم مهم است انگار مجبورم هزینه بیشتری بکنم و برم سراغ سونی چون فکر کنم از همه برند ها زیبا تره اگه ممکنه از برند سونی با مانیتور 14 مدلی با کارایی متوسط که خیلی هم قیمتش بالا نره معرفی بفرمایید

N@VID
23-12-08, 01:59
همانطور که گفتم زیبایی لپ تاب برایم مهم است انگار مجبورم هزینه بیشتری بکنم و برم سراغ سونی چون فکر کنم از همه برند ها زیبا تره اگه ممکنه از برند سونی با مانیتور 14 مدلی با کارایی متوسط که خیلی هم قیمتش بالا نره معرفی بفرمایید

سلام :

سوني به نسبت کارايي ، گرونتر هست . در اصل اين گران تر بودن هم بخاطر همون زيبايي هست .
من کلا قيمت هاي سوني رو که نگاه کردم ، زير 1.200.000 لپ تاپ نداره ! :1. (38):
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
يکي از مهمترين دلايلي که باعث مي شه فروش لپ تاپ يک کمپاني پايين بياد ، مدت کارايي باطري هست .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر دنبال کارايي ننسبت به قيمت هستيد فقط دل
اگر دنبال زيبايي برتر به کارايي هستيد فقط سوني
توشيبا رو هم تاييد نمي کنم‌ ، چون تا دلتون بخواد زير دستم بوده . کم کم 5 مدل مختلف رو تست کردم .
توش دوتا عيب ديدم : گرمايي زياد + کارايي باطري

البته توجه داشته باشيد که اين نظر شخصيه هست و تست هايي با ملاک بنده !
نياييد دوباره بد و بي راه بگيد ، مثلا تو نمي فهمي سوني چيه يا الکي حرف نزن ! :1. (26):
کل کل ممنوع ! :give_rose:

nikaien
23-12-08, 11:20
آقا نوید چکارت کنم؟ که هم اسم خودمی :wink:

arven_andomil
23-01-09, 19:11
بچه ها قیمت و مدل لپ تاب مارک sony که به درد کارهای مهندسی و گرافیکی و معماری بخوره چقدر و چیه؟؟؟

amirinline
11-12-09, 13:51
[quote=nikaien;118623]من خودم قصد خرید لپ تاپ داشتم خیلی تحقیق کردم
آخرش هم نتیجه گرفتم که MSI بخرم.
خریدیم. قیمتش خیلی مناسب و کیفیتش هم حرف نداره.
این هم لینک وارد کننده این مارک لپ تاپ. Only the registered members can see the link
10 تا تست سخت رو لپ تاپای MSI پشت سر میذارند و بعد وارد بازار میشن. تو گوگل سرچ کنید میبینید.[/q
سلام ، من برای خرید لپ تاب تحقیق کردم و با توجه به مشخصات و کیفیت و همینطور قیمت و گارانتی شرکت ماتریکس مدل CX600 خریدم و واقعا از هر نظر عالیه بخصوص دیسپلی LED Backligth آن که هم کم مصرفه و هم شفافه. بخصوص با قیمت 838000 تومان و 400 روز گارانتی ماتریکس بین المللی.

mazi85
26-01-10, 14:31
بهتره به اين لينك هم يه سري بزنيد :