PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش : گذاشتن عکس برای Folder های ویندوز XP

Bahador
16-12-08, 11:24
دوستان عزیز واقعا سر در گم بودم که این تاپیک رو کجا بزنم...امیدوارم جای خوبی انتخاب کرده باشم.

من میخوام برای یکی از Folder های ویندوزم یه پس زمینه بزارم...میخوام یه عکس بزارم...میخوام ببینم چه جوری باید این کار رو بکنم و عکسم چه مشخصاتی باید داشته باشه و چه سایزی باشه؟:wink:

D J V A H I D
16-12-08, 12:58
بهادر جان... شما میخوای داخل فولدر که باز میشه پس زمینه بزاری یا اینکه خود فولدر رو تبدیل به عکس کنی ؟ :1. (27):

ravegoat
16-12-08, 13:29
دوستان عزیز واقعا سر در گم بودم که این تاپیک رو کجا بزنم...امیدوارم جای خوبی انتخاب کرده باشم.

من میخوام برای یکی از Folder های ویندوزم یه پس زمینه بزارم...میخوام یه عکس بزارم...میخوام ببینم چه جوری باید این کار رو بکنم و عکسم چه مشخصاتی باید داشته باشه و چه سایزی باشه؟:wink:

با سلام!

من Customize Folder Wizard براتون اینجا قرار می دم. شما این فایل رو دانلود کنید. فایل IESHWIZ.EXE از توش خارج کنید. بعد IESHWIZ.EXE توی پوشه ای که می خواهید عکس پس زمینه براش قرار بدید، کپی کنید.
IESHWIZ.EXE را که تو پوشه کپی کردید، اجرا کنید. با اجرای برنامه گزینه ی 2 رو انتخاب کنید.
حالا می تونید یه عکس برای پس زمینه انتخاب کنید.
برنامه خودش تشخیص می ده که عکس انتخابی شما مناسبه یا نه. هم عکس JPG و هم BMP رو با اندازه ی دلخواه قبول می کنه.
بعد از این مراحل رو تمام کردید عکس رو در پس زمینه ی پوشه می بینید. حالا دیگه IESHWIZ.EXE رو می شه از تو پوشه پاک کرد.:cool:
همه ی این تنظیمات در یه فایل با نام Desktop.ini توی پوشه ذخیره می شه.:yes:

اگر مشکلی بود در خدمتم.

موفق باشید!
آرمین:11():

D J V A H I D
16-12-08, 13:49
با سلام!

من Customize Folder Wizard براتون اینجا قرار می دم. شما این فایل رو دانلود کنید. فایل IESHWIZ.EXE از توش خارج کنید. بعد IESHWIZ.EXE توی پوشه ای که می خواهید عکس پس زمینه براش قرار بدید، کپی کنید.
IESHWIZ.EXE را که تو پوشه کپی کردید، اجرا کنید. با اجرای برنامه گزینه ی 2 رو انتخاب کنید.
حالا می تونید یه عکس برای پس زمینه انتخاب کنید.
برنامه خودش تشخیص می ده که عکس انتخابی شما مناسبه یا نه. هم عکس JPG و هم BMP رو با اندازه ی دلخواه قبول می کنه.
بعد از این مراحل رو تمام کردید عکس رو در پس زمینه ی پوشه می بینید. حالا دیگه IESHWIZ.EXE رو می شه از تو پوشه پاک کرد.:cool:
همه ی این تنظیمات در یه فایل با نام Desktop.ini توی پوشه ذخیره می شه.:yes:

اگر مشکلی بود در خدمتم.

موفق باشید!

من انجام دادم... ارور Dont send میده ... مشکل چیه ؟ :1. (32):

ravegoat
16-12-08, 14:26
من انجام دادم... ارور Dont send میده ... مشکل چیه ؟ :1. (32):

وحید جان! من تا حالا چنین مشکلی باهاش نداشتم.:1. (2):
شاید به خاطر این که فایل قدیمیه چنین خطایی می ده.

شما این کار رو بکنید:

1-رو IESHWIZ.EXE کلیک راست و Properties رو انتخاب کنید.
2-به زبانه ی Compatibility برید.
3-در بخش Compatibility Mode گزینه ی Run this program... رو تیک بزنید.
4-در همون بخش با استفاده از منوی کرکره ای (ComboBox) گزینه ی Windows 98 /... رو انتخاب کنید.
5-OK بزنید و برنامه رو اجرا کنید، شاید مشکل بر طرف شه.

اگه مشکلتون حل نشد، یه راه دیگه بهتون می گم.:yes:

موفق باشید!

D J V A H I D
16-12-08, 17:09
آقا حل شد.مرسی :love: