PDA

مشاهده نسخه کامل : قیمت های عجیب سایت لاوان برای XFX

ir-tci
16-12-08, 11:05
با سلام خدمت دوستان عزیز نمیدونم این تاپیک جاش اینجا بود یا نه ولی شرمنده

امروز داشتم تو سایت لاوان قسمت کارت گرافیک های XFX گشت و گذاری می کردم بعد شاهد یک سری قیمت هایی بودم که خیلی برایم عجیب بود نمیدونم اشتباهی شده یا من اشتباهی کردم . چون مثلا قیمت :

مدل : VGA XFX PCI-E 9600GT 512MB DDR3 xxx
قیمت طلا : 1089200 قیمت نقره : 1100480

زده بود حالا من نمیدونم قضیه چیه و آیا این سایت جور خاصی قسمت داره که من بلد نیستم یا اشتباه شد. ولی واسه هیچ برند دیگه ای به این شکل نبود .لطفا راهنمایی کنید اینم صفحه قیمت هاش:

Only the registered members can see the link

اینم عکساش :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Dark Devil
16-12-08, 11:14
سلام دوست عزیز
شرکت لاوان کارت های تخفیف آبی و نقره ای و طلایی داره که مثلا با کارت تخفیف طلایی میشه 108920 تومن و ....

ir-tci
16-12-08, 11:21
دوستان عزیز من زنگ زدم به نمایندگی لاوان و اونا هم تایید کردن که قیمت ها درسته و امده پایین . :lol::merci:

حالا تا 150.000 یکدونه واسه ما تجویز کنید. مرسی :great:

ir-tci
16-12-08, 11:23
سلام دوست عزیز
شرکت لاوان کارت های تخفیف آبی و نقره ای و طلایی داره که مثلا با کارت تخفیف طلایی میشه 108920 تومن و ....

ببخشید من متوجه نشدم یعنی با کارت تخفیف اینقدر هست ؟ بدون اون چی ؟
کارت تخفیف رو باید از کجا بگیریم ؟
بدون اون نمیدن؟

Dark Devil
16-12-08, 11:32
قیمت بدون کارت تخفیف فکر کنم یه 20 تومنی بیشتر هست یعنی حدود 120 تومن
در مورد دریافت کارت تخفیف هم تو سایت لاوان توضیح اده من اطلاع دقیقی ندارم

ir-tci
17-12-08, 11:41
دوستان عزیز VGA XFX PCI-E 9600GT 512MB DDR3 xxx بهتره بگیرم یا VGA XFX PCI-E 8800GTX 768MB DDR3
تو رو خدا زودتر جواب بدید تا قیمتاش عوض نشده فردا میخوام برم بگیرم.
منتظرم

murizaki_2000
17-12-08, 11:44
خوب معلومه كه بين اين دوتا اولويت با 8800gtx هست ....!!!!! بابا زمان خودش غووووولي بود ..... هنوز هم ميشه گفت كه هست ........ چند ميگه ؟؟؟؟

ir-tci
17-12-08, 11:54
خوب معلومه كه بين اين دوتا اولويت با 8800gtx هست ....!!!!! بابا زمان خودش غووووولي بود ..... هنوز هم ميشه گفت كه هست ........ چند ميگه ؟؟؟؟

ولا قیمت عجیب 130 میگه نمیدونم ولا :1. (27):
فردا میرم میگرمش
میزارم کنار تا بقیه قطعات رو بگیرم

murizaki_2000
17-12-08, 12:26
اگر واقعا" 130 تومن ميده كه مفته !!!!! اگر قطعي بود يه ندا به من هم بده شايد گرفتم !!!!

phenom II
17-12-08, 12:35
زیاد عجله نکن تا حدودی مشکوک میزنه چون هنوز 8800gt رو بالای 200 تومن میده حالا این...به جزییاتش هم تو سازگار ارقام یه نگاهی بنداز.

ir-tci
17-12-08, 12:45
زیاد عجله نکن تا حدودی مشکوک میزنه چون هنوز 8800gt رو بالای 200 تومن میده حالا این...به جزییاتش هم تو سازگار ارقام یه نگاهی بنداز.

منم دقیقا روی همین حساب مشکوک شدم ولی وقتی به نمایندگی لاوان مراجعه کردم گفت هر قیمتی تو سایت زده قیمت ماست و اتفاقا رفت چک کرد گفت هر چی هست درسته.
نمیدونم بخدا منم بد جور گیج شدم خیلی مفته آخه این برند با این قیمت .
حالا ببین خدا یکدفعه میخواد حال بده ما نمی خواییم اینقدر شلوغ کردیم که الان میان بر میدارن :1. (38):

Hamid65
17-12-08, 20:15
منم دقیقا روی همین حساب مشکوک شدم ولی وقتی به نمایندگی لاوان مراجعه کردم گفت هر قیمتی تو سایت زده قیمت ماست و اتفاقا رفت چک کرد گفت هر چی هست درسته.
نمیدونم بخدا منم بد جور گیج شدم خیلی مفته آخه این برند با این قیمت .
حالا ببین خدا یکدفعه میخواد حال بده ما نمی خواییم اینقدر شلوغ کردیم که الان میان بر میدارن :1. (38):

منم اين موارد رو ديدم.هم تو سايت هم تو مجله.
سري اول (عكس) (Only the registered members can see the link) ديدم تو مجله زنگ زدم گفتن اشتباه تايپي بوده اصلاح شده تو مجله ماه بعد(آبان) قيمت درست رو ميزنيم كه زدن!قيمت 9600gt رو زده بودن 1.2 ميليون!(عكس) (Only the registered members can see the link)

اينم قيمت 9600 و 8800gtx كه تو سايت اشتباهه و تو مجله درسته.همه رو با اين قيمت ها مچل كردن.
Only the registered members can see the link

ir-tci
18-12-08, 20:04
دوستان عزیز من امروز برای خریدش مراجعه کردم و چون در داخل مغازه نداشت قرار شد از تهران این هفته از شرکت لاوان براش بفرستن و گفت اگر هم شرکت لاوان نداشته باشه با همون قیمت به طور مستقیم از شرکت سازگار برام میاره. پیش پرداخت رو هم دادم.
در مورد اصل یا تقلبی بودن هم که دیگه فکر کنم چون با گارانتی رسمی سازگار هست یکم احتمالش کمتر شه و لی بازم به قیمتش می ارزه عجیب.
خدا کنه که خوب کار کنه چرخش برام بجرخ :دی

به هر حال ریسکش با من

ir-tci
18-12-08, 22:47
حالا دقیقا مدل VGA XFX PCI-E 8800GTX 768MB DDR3 نسبت به مدل XFX 9600 GT XXX 512MB قویتر هست ، آخه بعضی از مشخصات این 9600 بالاتر از 8800 هست یعنی من اشتباه کردم ؟؟؟ میشه یک راهنمایی کامل در مورد قویتر بودن کدوم یکشون بهم بدید تا دیر نشده عوض کنم چون من زیاد وارد نیستم ولی دیدم که برخی از اطلاعات این 9600 مثل Memory Clock یا GPU Clock بیشتره ؟ من گیج شدم یکی منو از این سردر گمی نجات بده ممنون میشم

تو سایت سازگار هم اصلا مدل VGA XFX PCI-E 8800GTX 768MB DDR3 رو ندیدم ؟
مدل هایی مثل XFX 8800GTX 768MB DDR3 EXTREME هست ولی اون دقیقا نیست؟

saeed zamany
18-12-08, 23:38
دوست من
قیمتهش هم خیلی عجیب نیست

اکثر شرکت ها ی وارد کننده گرافیک وقتی اسیر رشد تغییرات مدل های کارت گرافیک میشن .دست به فروش
این کارت ها زیر قیمت میشن .
در واقع اگه این کارو نکنن بیشتر هم ضرر میدن. چون تو بازار همه طا لب چیپست جدیدن .هر چند که واقعا 8800gt
قویتر از 9600gt هستش.البته باید پسوند های اونو کامل بررسی کرد .
مثلا مدل xxx تریپل xویا extrime edition تغییرات کارخانه ای بر روی اونها انجام شده
البته در نهایت اگر فکر فروختن کارت حا لا حالا ها نیستی .تصمیم درستی گرفتی

Hamid65
19-12-08, 10:27
حالا دقیقا مدل VGA XFX PCI-E 8800GTX 768MB DDR3 نسبت به مدل XFX 9600 GT XXX 512MB قویتر هست ، آخه بعضی از مشخصات این 9600 بالاتر از 8800 هست یعنی من اشتباه کردم ؟؟؟ میشه یک راهنمایی کامل در مورد قویتر بودن کدوم یکشون بهم بدید تا دیر نشده عوض کنم چون من زیاد وارد نیستم ولی دیدم که برخی از اطلاعات این 9600 مثل Memory Clock یا GPU Clock بیشتره ؟ من گیج شدم یکی منو از این سردر گمی نجات بده ممنون میشم

تو سایت سازگار هم اصلا مدل VGA XFX PCI-E 8800GTX 768MB DDR3 رو ندیدم ؟
مدل هایی مثل XFX 8800GTX 768MB DDR3 EXTREME هست ولی اون دقیقا نیست؟

دوست عزيز 9600gt حتي تو حالت Extreme overclock هم به 8800gtx نميرسه.تو كارت فقط معيار فركانس هسته و فركانس حاقظه نيست.معماري پردازنده.تعداد سايه رن ها.تعداد ترانزيستور ها.پهناي باند و .... هم تاثير دارن.
احتمال اينكه لاوان 8800gtx رو زير 200 بده حدود 1 در ميليونه چه برسه به 130!!!
حرف دوستمونم كه ميگن گارانتي ها براي رد كردن جنس ارزون ميدن قبول ولي 8800gtx از اين كارت ها نيست كه كاراييشو از دست داده باشه هنوزم افرادي هستن كه تا 300 هم حاضرن به اين كارت پول بدن.و واقعا هم نسبت به 9800gt مقايسه كنيم بالاي 200 ارزش داره.

ir-tci
20-12-08, 14:34
خب یک چیز جالب شرکت لاوان نمایندگی اصلی در تهران این کارت رو موجود نداره این 1
بعد میگن فعلا از سازگاز جنس نمی گیرن این 2
3 اینکه قرار شده به طور مستقیم با سازگار در ارتباط باشه ببینه با همین قیمت موجود است یا نه.
ایمیلی که به شرکت لاوان هم زدم در این مورد چیزی نگفتن
به شرکت سازگار هم ایمیل زدم فعلا یک شماره تماس دادن که کسی گوشی نمی گیره

حالا من که مطمئنم اون قیمت به هیچ عنوان واقعی نیست ولی دیگه آخرین صبر رو هم پیشه کنید.

اگر نشد که به احتمال زیاد نمیشه من خیلی با HIS 4670 حال میکنم. به احتمال زیاد همینو می گیریم.
فقط بازی های سری PESS خوب حال بده بقیه مهم نیست. :d

ir-tci
20-12-08, 15:07
دوستان عزیز همین الان زنگ زدم به نمایندگی سازگار ارقام و بلاخره یکی جواب داد ، بعد کلی پاس دادن ما به این همار و اون همکار سر آخر کارت گرافیک VGA XFX PCI-E 8800GTX 768MB DDR3 گفت دیگه نداریم اگه شرکت لاوان داره برید بگیرید که اونا هم ندارن بعد گفت برخی از کارت ها هم نفهمیدم دقیق چی گفت دیناید بود دینهاید بود همینا یعنی چی؟
بعد گفت فعلا فقط 9600GSO داریم.
بعد اون خانم متشخص هم گفت فردا قیمت های جدید وارد سایت لاوان میشه.

کلا مملکتو دارید ، آخر معلوم نشد چی به چیه؟
خدا ما را نجات دهد. آمین