PDA

مشاهده نسخه کامل : من سنم كمه كمكم كنين مي خوام سيم كارت بخرم

A30
29-11-08, 20:44
سلام
ببخشید من می خوام یك خط موبایل بخرم از این 0912 ها اما نمی دانم از كجا بخرم و برای خرید چه كارهایی را باید انجام دهم تا به نامم شود و سرم كلاه نرود لطفا كمكم كنید

بعدم اینكه من هر 0912 ای را كه بخرم در امكاناتش فرقی می كند یا نه همه 0912 ها مثل همند چون این سری آخر كه همراه اول ثبت نام می كرد پیش شماره هاش فرق داشت بعدم گفتن مثلا برای رومینگش باید پول جدا بدین آیا 0912 هام همینطورن یا اینكه نه و اينكه مي گن بعضي 0912 ها براي تهران نيست و به ادم مي اندازند
چون من تهران هستم
و ایا صفر بخرم یا كاركرده

™Ali
30-11-08, 10:09
سلام
ببخشید من می خوام یك خط موبایل بخرم از این 0912 ها اما نمی دانم از كجا بخرم و برای خرید چه كارهایی را باید انجام دهم تا به نامم شود و سرم كلاه نرود لطفا كمكم كنید

بعدم اینكه من هر 0912 ای را كه بخرم در امكاناتش فرقی می كند یا نه همه 0912 ها مثل همند چون این سری آخر كه همراه اول ثبت نام می كرد پیش شماره هاش فرق داشت بعدم گفتن مثلا برای رومینگش باید پول جدا بدین آیا 0912 هام همینطورن یا اینكه نه و اينكه مي گن بعضي 0912 ها براي تهران نيست و به ادم مي اندازند
چون من تهران هستم
و ایا صفر بخرم یا كاركرده

مینونی از نمابندگی های مجاز بخری تا سرت کلاه نره! و با خیال راحت سیم کارت بگیری :great:
امکانات سیم کارت های جدید هم بهتره مثلا تعداد شماره های بیشتری میره تو حافظه شون !
تو خدمات رومینگ هم چیزی درباره این مسائل نشنیدم میتونی بازم از نمایندگی های مجار ارتباطات سیار بپرسی!:11():