PDA

مشاهده نسخه کامل : LightScribe

shino2dream
29-11-08, 14:12
سلام
از دوستان اگه کسی طریقه کار با لایت اسکریب رو می دونه لطفاً منم راهنمایی بکنه.:cool:
(از بچه ها هستن که رو دی وی دی معمولی قسمت براقش می زنن اما طریقه کار رو یاد نمی دن)

green_waves
29-11-08, 15:37
من با Light Scribe کار کردم
اولا باید دیسکی Light Scribe ساپورت باشه بخری قیمتش بین 1.5 تا 2 برابر مدل های معمولی خوب است
دوما DVD-RW باید Light Scribe را ساپورت بکنه
سوما بشدت لنز DVD-RW را ضعیف می کنه بطوری که من وقتی انجام می دادم اگر بلافاصله یک DVD رایت می کردم می سوزوند

Musketeer™ Pro
29-11-08, 18:01
من هم لایت اسکرایب بعضی وقتا استفاده میکنم، ولی تا حالا حس نکردم تاثیری رو لنز بزاره... شایدم گزاشته و من متوجه نشدم!! از این به بعد بیشتر دقت میکنم :1. (38):

N@VID
18-12-08, 23:42
سلام :

الاوه بر اين مواردي که دوستمون red_waves فرمودند :

من با Light Scribe کار کردم
اولا باید دیسکی Light Scribe ساپورت باشه بخری قیمتش بین 1.5 تا 2 برابر مدل های معمولی خوب است
دوما DVD-RW باید Light Scribe را ساپورت بکنه

----------------------------------------------------------
بايد نرم افزار ويژه که غالبا بصورت آپشني از نرم افزار ( NERO ) هست داشته باشيد . اگر
درايو شما لايت اسکريپ ساپورت است ، در جعبه دستگاه بايد برنامش باشه . برنامش هم با نصب نرويي
که فابريک اين دستگاه هست ، نصب ميشه . اسم برنامه هم در زير مجموعه نرو : Nero Cover Designer Essentials
CD هاي مخصوص هم در حدود 650 تومان است . ( مارک فيليپس )
ولي درايو هاي خانگي براي کاربراني ساخته شده که نرمال ازش استفاده مي کنند و اگر شما به اين درايو ها
فشار بياري حتما اپتيکش ضعيف مي شه . مثلا من کلا با اين درايوم نهايت 5 بار لايت اسکريپ زدم .
بهتر هم هست با کيفيت نرمال لايت اسکريپ بزني نه بهترين حالتش ...
در زير شاتي از اين برنامه رو گذاشتم : ( دو عکس )

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)