PDA

مشاهده نسخه کامل : یا اسپیکرم کار می کنه یا هدستم!!!هر دو با هم کار نمی کنن هم زمان...

Rohham
29-11-08, 00:00
سلام دوستان...
از زمانی که مین P5q رو گرفتم نمی دونم چی جوریه که یا باید اسپیکرم رو استفاده کنم یا اسپیکرم رو یعنی یکی از سوکت های پشت کیس(مین)خروجی داره واس این دوتا و با هم کار نمی کنن...کسی می دونه باید چه کرد...:great:

N@VID
29-11-08, 00:11
سلام :

نسخه بايوس رو تو سايت مين بوردت ببين ...
تو اکثر مين ها يک فايل آپ ديت بايوس براي رفع اشکال صدا هست !
راستي مطمئني همشون رو به لاين اوت مي زني ؟ يک وقت به لاين اين نزني ...

Rohham
29-11-08, 01:06
سلام :

نسخه بايوس رو تو سايت مين بوردت ببين ...
تو اکثر مين ها يک فايل آپ ديت بايوس براي رفع اشکال صدا هست !
راستي مطمئني همشون رو به لاين اوت مي زني ؟ يک وقت به لاين اين نزني ...

سلام...
مرسی از پاسخ گویی سریعت...
بایوس رو که پریشب آپ کردم...در مورد لاین این و لاین آوت هم مطمئنم ...نمی دونم چرا این جوری می شه...فقط با یکی آوت می کنه...!!!!!!!!!با 3 تای دیگه آوتش تو جک سنسیگ خود درایور ایسوز(ریلتک)تست می کنه کار می کنه اما فایلی رو اجرا می کنم نمی خونه و کار نمی کنه!!!!!!!!!!!!!!!:whistle:

AMD>INTEL
29-11-08, 02:04
به نظر من براي جك لاين اوت يك تبديل 1 به 2 بگير و راحت استفاده كن . مشكل راحت حل ميشه .

Rohham
29-11-08, 23:14
به نظر من براي جك لاين اوت يك تبديل 1 به 2 بگير و راحت استفاده كن . مشكل راحت حل ميشه .
مرسی از راهنماییتون...ظاهراً باید این کار رو کرد...
:whistle:یعنی کلاً این جوریه یا این بلا مثل بلایای دیگه فقط سر من می یاد...؟؟؟خداروشکر

™Ali
28-01-09, 21:09
آره منم اين مشكل رو تو بعضي برنامه ها دارم!
بستگي به برنامه ات داره كه از صداي HD يا همون7.1 كاناله پشتيباني كنه!
مثلا با Jet Audio من اصلا مشكلي با پخش صدا از دو يا چند اسپيكر ندارم Only the registered members can see the link

Rohham
29-01-09, 00:18
آره منم اين مشكل رو تو بعضي برنامه ها دارم!
بستگي به برنامه ات داره كه از صداي HD يا همون7.1 كاناله پشتيباني كنه!
مثلا با Jet Audio من اصلا مشكلي با پخش صدا از دو يا چند اسپيكر ندارم Only the registered members can see the link

ولی واس من قضیش فرق داره....!!!!!تو ویستا این جوریه...تو ایکس پی آدم!!!!!ا:whistle:

AMD>INTEL
29-01-09, 00:58
تو ويستا از درايور خود ويندوز استفاده ميكني يا درايورشو نصب ميكني

Rohham
29-01-09, 01:10
تو ويستا از درايور خود ويندوز استفاده ميكني يا درايورشو نصب ميكني

منظور درایور خود مادربورد؟؟؟آره دیگه...
آقا اون فیش دو تایی هم گرفتم اما کار نمی کنه...دو تاش از یکی خروجی نمی گیره!!!!!!!!!!!:whistle:

™Ali
29-01-09, 10:12
تو ويستا بايد جديترين درايور خود مادربوردتو نصب كني تا كار كنه!
من از يك فيش دو خروجي ميگرم و هيچ مشكلي هم ندارم Only the registered members can see the link