PDA

مشاهده نسخه کامل : Thermaltake BLue orb II و سازگاری با P5Q ؟

imanjl
28-11-08, 20:46
می خواستم بدونم آیا Blue orb II روی مینبورد Asus P5Q (بدون پسوند ) سوار میشه یا نه ؟ با توجه به سایز بزرگ هیت سینکش 140mm*66mm فکر می کنم به هیت سینک NB گیر می کنه اگه قبل از خرید راهنماییم کنید ممنون میشم ... .

Game
28-11-08, 21:14
اقا پیشنهاد می کنم در اولین فرصت این بلو اورب 2 رو اگه خربدب رد کن بره (یا اگه نخریدی یه چیزه دیگه مثل کولر مستر V8 یا هایپر 212) چون به نظر من مزخرف ترین کولر هست من داشتم این مزخرفو
مشکلش وزن زیاد هست که مرور زمان پیچ هاش شل می شه و هت سینک ول میشه روی برد و بوردو به *** می ده یه مشکل دیگه دما رو خیلی جالب پایین نمی بره من هایپر 212 دارم دما رو خیلی بیشتر از اون کم می کنه

imanjl
28-11-08, 22:47
هنوز نخریدم خوشبختانه ، در مورد وزن درست می گید ولی نکنه مهم برای من Noise level پایینه، که توی reveiw ha این مدل رو خیلی ها توصیه کردن چون در حالت Max rotation فقط 17dbA نویز میده و من این حد پایین رو تو هیچ کولری پیدا نکردم اگه شما میشناسید ممنون میشم ذکر کنید ؟

good_punisher
29-11-08, 00:19
سلام
آقا فکر کنم بشه نصبش کرد . ولی شخصا بهت میگم که به هر شکلی که هست از خریدش صرف نظر کن که اندازه فن استوک هم ارزش نداره . ( البته نظر بنده اینه )
برو سراغ همون hyper 212 یا مثا z600 یا چیزای دیگه . البته لزومی نداره همین هایی که گفتم رو مد نظر بگیری .
البته یکی از بچه های همین انجمن بود که یه دونه از همین فن ها ( مدلش یادم نیست چی بود ) خرید که روی خودش فن نداشت . خودش یه فن ترمال تیک خرید که هم کم نویز بود و هم دما و میزان صدا رو می نوشت . یه چیزی شبیه blue orb FX هستش . این طوری هم خنک کنندگی خوب داشت و هم یه چیز قشنگ و کم صدا .
موفق باشی .
فعلابای

AMD>INTEL
29-11-08, 00:26
Maxorb هم هست . اين مدل هم تقريبا اندازه مدل قبلي نويز صدا داره ولي داراي عملكرد بهتري هست . ولي tuniqtower به دليل داشتن كنترلر فن به نظرم بهتر هست . عملكرد واقعا خوبي داشته .

imanjl
29-11-08, 01:12
Max orb قیمتش بالاست ، من واقعا گیج شدم چقدر تفاوت بین نظرهای اینجا با سایت های خارجی وجود داره به همون اندازه که شما از Blur orb بد می گید من review مثبت خوندم راجعبش ... .
tuniq tower رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ قیمت ؟ نمایندگی ؟

Olesius
29-11-08, 01:21
Max orb قیمتش بالاست ، من واقعا گیج شدم چقدر تفاوت بین نظرهای اینجا با سایت های خارجی وجود داره به همون اندازه که شما از Blur orb بد می گید من review مثبت خوندم راجعبش ... .
tuniq tower رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ قیمت ؟ نمایندگی ؟

با کسب اجازه از آقا امید...

Only the registered members can see the link

50-60 تومن...

زیاد هم به تست ها دقت نکن... شرایط تست عموما مشخص نیست و نمی شه اعتماد کرد...

Labyrinth
29-11-08, 01:24

دلیلش اینه که اینجا از نظر اب و هوایی با بقیه فرق داره + اکثر دوستان نظرشون رو از روی تجربه میگن مرض ندارن چیزی که خوب هست رو بگم بد هست :1. (38):

AMD>INTEL
29-11-08, 01:25
به سايت techpowerup نگاهي بنداز هر دو كولينگ رو بررسي كرده .
techpowerup.com

اين هم لينك تونيك
Only the registered members can see the link