PDA

مشاهده نسخه کامل : شهر سخت افزار در HWBOT - شهر سخت افزار ایران

صفحات : 1 [2] 3

Don_Corleone
14-07-09, 22:13
با تست هایی که بر روی 8600gt DDR 2 Sli انجام شد تونستیم 20 امتیاز دیگه به امتیاز های تیم اضافه کنیم.
با کسب 36 امین مدال طلا جمع مدال های طلای تیم به 68 رسید. هنوز هم امیدوارم قبل از Hardware Master مدال Extreme Hardware Junkie رو بگیرم. باید ببینیم چی پیش میاد و قطعه ای که بتونیم مدال طلا بگیریم گیر میاد یا نه.

یه مشکل که تو این تست اخیر پیش اومد این بود که بعد از فعال کردن Sli ( کارت ها یکی Palit و دیگری Silicon هستن ) توی تست ها صفحه شدیدا پرپر میزد و بعد از 10 ثانیه مانیتور به حال استندبای میرفت ولی سیستم ریست نمیشد. تو حالت تک کارت و درایور های مختلف هم این مشکل پیش اومد (کارت Silicon) . خلاصه با عوض کردن جای کارت ها sli کردیم و با وجود مشکلات تصویر یه رکورد های نصفه و نیمه زدیم. دوستان کسی میدونه این مشکل جریانش چیه؟:11():

Jagvar
16-07-09, 12:52
با عرض سلام خدمت دوستان
بنده هم یه چنتا قطعه دارم در طبق اخلاص میزارم برای هم تیمیای عزیز
2 تا کارت گرافیک و یه CPC با یکی از کارت گرافیک ها خیلی امتیاز می شه گرفت
Only the registered members can see the link
لی یکی دیگه که 8400GS هستش خیلی نمی شه روش مانور داد
اون CPU هم که اگه رکرد اور رو بزنیم یه 25 تا یی پوینت می ده :love:

.D3VIL.
19-07-09, 01:54
سلام دوستان.
طبق تستهایی که روی 2 عدد لپتاپ Acer Aspire 4530/4535 صورت گرفت 12 13 پوینت نا قابل بدست اومد به همراه 6 تا مدال نقره و 2 مدال طلا.البته تست ها هنوز تکمیل نشده و مقداری از تست ها هنوز امتیاز داده نشده.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخرین وضعیت تیم:

موفق باشید.

Shahryar
26-07-09, 15:31
ATI HD 3200 Core Clock = 500Mhz :

Shahryar
02-08-09, 15:13
طبق صحبت هایی که با شرکت آینده سیما ( گرین ) انجام شد ، اعضای فعال تیم اورکلاک شهر سخت افزار در HWBOT می توانند با ارسال مشخصات سیستمشان + ارائه دلیل برای وجود محدودیت در اورکلاک به خاطر پاور سیستمشان از طریق ارسال پیغام خصوصی به اینجانب جهت تعویض امانی پاور هایشان با پاور هایی با قدرت بالاتر اقدام نمایند . لازم به ذکر است اطلاعات ارسالی برای اینجانب به شرکت آینده سیما ارسال می شود و پاسخ نهایی داده می شود .

توجه فرمایید در این مرحله حداکثر 5 پاور جایگزین خواهد شد و طبعاً به افرادی تعلق خواهد گرفت که در اولویت های اول قرار گیرند .

مــوفــق بــاشــیــد :give_rose:

Shahryar
03-08-09, 20:06
در عرض این یک سال و اندی که با معین عزیز تست میزدیم خیلی وقت ها دوربین نداشتیم یا وقتش نبود که عکس بگیریم اما امروز داشتم عکس هایی که از روی دوربین خالی کرده بودم را میدیدم که برگزیده ای از عکس هایی که گرفتیم را میگذارم . به دلیل اینکه بیشتر کاربران سایت Dial-Up هستند عکس ها کیفیت و سایزشون کمی کم شد تا راحت تر لود بشند :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

:1. (38): :

بعد از ساعت ها کار عملاً دیگه خمیر قابل استفاده نیست :1. (38): :

نمایی از جوشیدن نیتروژن مایع در کانتینر :

نمایی کلی از زمانی که خدا بیامرز این مادربرد زنده بود :

اگه عکس های بیشتری پیدا کردم توی عکس های خالی شده حتماً آپلود میکنم . واقعاً لحظات خوبی بود . جا داره از معین عزیز تشکر کرد :11():

معمولاً چون ما نیتروژن مایع برامون خیلی جالب بود بیشتر ازون عکس گرفتیم :1. (38):

باتشــکر
شــهریار :1. (21):

Shahryar
06-08-09, 12:51
دوستان مراقب اکانت های خودتون باشید ! امروز یکی از دوستان از تیم بن شد در حالی که یکی از اقوام نتایج فیک ثبت کرده بوده در آی دیش و مشکل ساز شد . صحبت های زیادی با مدیران HWBOT کردم تا حدودی موثر بود و ایشالله با پیگیری های که انجام میشه حل میشه .

این مشکل به احتمال زیاد حل میشه اما بسیار مراقبت باشید کسی با آی دی شما لاگین نکنه چون هر اتفاقی بیوفته از چشم شما میبینند .

باتشکر
شهریار :give_rose:

Jagvar
14-08-09, 03:52
عزیزان دل بعد از دوهفته تا سه هفته حرس زدن تازه 15 امتیاز به امتیاز های تیم افزوده شد.:party:
به گمونم اگه ترشی نخورم یه چی می شم.از این طرف هم چون تمام برنامه های تست به دست بنده رسیده کیلویی امتیاز گرفتن با یک کارت رو دارم یاد می گیرم.:1. (27):
یه نکته دیگه توی این چند مدته قرار بود سه گرافیک رو تست بگیرم اما همشون یه جور دچر مشکل شدن (راستش بقول یکی از دوستان: نمی دونم چرا گرافیک که می بینم عشق می کنم خنک کننده خودش رو باز کنم یکی دیگه بندازم) ولی خوب این آخریا به خیر گذشت از تمام مراحل سر زنده ا.مد بیرن و تونستیم خدمتی به تیم کرده باشیم.
:11():

Jagvar
18-08-09, 03:27
سلام به تمامی دوستان
یه 9 امتیاز دیگه به مجموع امتیازات اضافه شد:party:
:give_rose:

Shahryar
18-08-09, 10:07
تبریک میگم محمد علی جان :11():

راستی یکی از امتیازات شما توسط HBWOT بلاک شد به دلیل نداشتن validation کافی ببینید :

در این لینک که برای ولید گرفتن 01 هست باید تنظیمات Display مشخص باشه . :give_rose:

Jagvar
18-08-09, 10:08
شهریار جان توی ati agp 9550 برای تست 2001 چون ولید نگرفتم و توی hw هم نزاشتم اومدن حذف کردن اما برای من که چیزی مبنی بر حذف شدن تستم، یا قابل قبول نبودن نیومده.

Shahryar
18-08-09, 10:16
شهریار جان توی ati agp 9550 برای تست 2001 چون ولید نگرفتم و توی hw هم نزاشتم اومدن حذف کردن اما برای من که چیزی مبنی بر حذف شدن تستم، یا قابل قبول نبودن نیومده.

این Result قبول نشده به دلیلی که خدمتتون عرض کردم . برای شما ایمیلی نیومده از HWBOT برای اینکه این نتیجه بلاک شده ؟

Jagvar
18-08-09, 10:22
خوب الان که من دوباره نمی تونم تست بگیرم آخه. مادربرد و سی پی یو مال کسی بود امانت گرفته بودم دوباره دیگه حالش نیست.برم بیگیرم با هزار تا بد بختی تست گرفته بودم.
اینا هم گیر می دن ها.:1. (28):
خوب تازه در نظر بگیرید جا به اندازه کافی نبود تامن بخوام بیارم اینورتر(تازه اصلا نمی دونستم باید حواسم به این چیزا باشه)
خیر سرمون مثلا دیتایل گذاشتم. از شدت شوق یادم رفته اسکرول رو بیارم پایین.

Shahryar
18-08-09, 12:48
خوب الان که من دوباره نمی تونم تست بگیرم آخه. مادربرد و سی پی یو مال کسی بود امانت گرفته بودم دوباره دیگه حالش نیست.برم بیگیرم با هزار تا بد بختی تست گرفته بودم.
اینا هم گیر می دن ها.:1. (28):
خوب تازه در نظر بگیرید جا به اندازه کافی نبود تامن بخوام بیارم اینورتر(تازه اصلا نمی دونستم باید حواسم به این چیزا باشه)
خیر سرمون مثلا دیتایل گذاشتم. از شدت شوق یادم رفته اسکرول رو بیارم پایین.

این قضیه اجتناب ناپذیره تیم HWBOT هم نبینند هر فردی میتونه Report بده و طبق قوانین اون ها موظف هستند که اجراش کنند . :1. (21):

Jagvar
18-08-09, 13:32
مشکلی نیست
خوب اگه اونا اینطور خواستن باشه، cpu945 برسه میرم یک حال اساسی ازشون می گیرم که دیگه به من گیر ندن.:1. (38):
تازه اون یکی هم که نقره گرفتم طلاش رو می گیرم تا دیگه از حسودی منفجر شن.:lol:
دوستان دیگه هم تلاش کنید تا ایران رو سربلند کنیم.:love:
(به زودی 8400 رو هم تست می گیرم)

serpens13
18-08-09, 15:55
من هم همين الان عضو شدم :1. (38):

.D3VIL.
18-08-09, 17:49
سلام.
یک بنده خدایی که مدت 5 6 ماه به ما گیر داده ول کن هم نیست.روزی چند تا Report میده علکی.
این آقا یک تست رو مورد دار گرفته بود من قبلا Report دادم حذف شد حالا داره رو تمام Submit های من Report میده.

serpens13
18-08-09, 17:58
سلام.
یک بنده خدایی که مدت 5 6 ماه به ما گیر داده ول کن هم نیست.روزی چند تا Report میده علکی.
این آقا یک تست رو مورد دار گرفته بود من قبلا Report دادم حذف شد حالا داره رو تمام Submit های من Report میده.
خوب بزار بده تا وقتي كارت مشكل نداره بزار خودشو ..... تو هم نگاه كن و بخند

AMD>INTEL
18-08-09, 21:30
روي اوركلاك سيستمهاي قديمي ميشه مانور خوبي داد .

Jagvar
18-08-09, 22:53
روي اوركلاك سيستمهاي قديمي ميشه مانور خوبي داد .
به شدت با شما موافق هستم

AMD>INTEL
19-08-09, 09:31
خیلی دوست داشتم بتونم دوستان رو همراهی کنم ولی موقعیت مالی و وقتش روندارم . شایدبعداز مدت کوتاهی تونستم یک کارائی کنم .

Shahryar
19-08-09, 11:47
آرمان جان Report دادن همین طوری زیاد مهم نیست چراکه بعد از اون مدیران HWBOT بررسی میکنند و در صورتی که مشکل نداشته باشه تایید میشه دوباره .

serpens13
28-08-09, 22:56
اينارو همينجوري گذاشتم . سيستم رو تا چند وقت ديگه جمع مي كنم بعد در خدمتتون هستم
شهر سخت افزار فراتر از انتظار :give_rose:

.D3VIL.
29-08-09, 00:29
دوست عزیز Submit اولی مشکل داره.
مدل دقیق GPU مشخص نشده و Hwbot توانایی Detect کردنش رو نداره!
اگر داخل Hwbot مدل گرافیک شما نیست به شهریار جان اطلاع بدین و یک Screen Shot از GPU-Z بذارید تا به Hwbot اضافه بشه.

ممنون/موفق باشید.

serpens13
29-08-09, 00:45
دوست عزیز Submit اولی مشکل داره.
مدل دقیق GPU مشخص نشده و Hwbot توانایی Detect کردنش رو نداره!
اگر داخل Hwbot مدل گرافیک شما نیست به شهریار جان اطلاع بدین و یک Screen Shot از GPU-Z بذارید تا به Hwbot اضافه بشه.

ممنون/موفق باشید.
مهم نيست پاكش هم كنن خيالي نيست مگه چه ركوردي هست حالا :merci:

Shahryar
29-08-09, 10:50
مهم نيست پاكش هم كنن خيالي نيست مگه چه ركوردي هست حالا :merci:

مدلش را درست کردم ولی دوست عزیز درست ثبت کنید حتماً ازین بعد ...

Labyrinth
29-08-09, 10:55
با شهریار عزیز کاملا موافقم

اینها دنبال سوژه هستن برای ....

سعی کنید اصلا نقطه ضعف دستشون ندید چون بعدا خودتونید که پشیمون میشید

:wink:

Jagvar
29-08-09, 12:04
دوستان عزیز یه (نمی دونم) چند امتیازی به تیم اضافه شده.
(البته گمونم بالای 15 امتیاز باشه درسته شهریار جان)
---------------------
پی نوشت:
جان داداش کایکو تست بگیرید دیگه:1. (26):
بابا هر چقدر من تلاش کنم مطمعن باشید یه دست صدا نداره!

Jagvar
29-08-09, 12:06
ببخشید این پست اصلاح شد!
یک پدر بیامورز پیدا شده با اختلاف 1 امتیاز طلای بنده رو گرفته!:1. (27):
مشکلی نیست،:wink: همین هفته 945 بابا میرسه کلا یه حال اساسی می گیریم:1. (38):

Galaxy
31-08-09, 19:28
بچه ها اگه اشتباه نکنم تیم hwbot یعنی تیم اورکلاک فرومه ؟

بعد چرا فقط من و چندتای دیگه از یوزر ها توی امضاشون تبلیغات مسابقه را گذاشتند ؟ آیا می دانید پشتیبانی از همچین مسابقه هایی خرجی ندارد ؟؟ :1. (27):

ViViD
31-08-09, 22:54
Q9550 @ 4723Mhz (Only the registered members can see the link)

رکورد پنجم در سری پردازنده Q9550

PiFast @ 20.09 Second (Only the registered members can see the link)

رکورد اول در سری پردازنده Q9550

SuperPi 1M @ 9.970 Second (Only the registered members can see the link)

رکورد دوم در سری پردازنده Q9550

نزدیک به 30 امتیاز به تیم شهر سخت افزار موفق شدم اضافه کنم
به امید اینکه تمام دوستان بتونند با تمام توان قدرت ایران و تیم شهر سخت افزار رو به رخ جهانیان بکشند

Shahryar
01-09-09, 10:56
وحید جان کارت عالیه :11():

راستی Power همین 785 جدید هست ؟ به نظرت به خاطر VRD 11.1 هست یا پاور ؟ :11():

جای داره از جناب عمرانی و شرکت آینده سیما هم تشکر کرد :give_rose:

Galaxy
01-09-09, 11:00
منم یکم خرت و پرت بخرم میام hwbot به زودی:lol:

وحید خان رکورد هات فوق العاده شده :1. (10):

راستی بچه ها توی پست قبل گفتم ضرری نداره وحید خان هم تشکر کردند ولی نمی دانید چرا خودشون توی امضاشون از مسابق ساپورت نمی کنند ؟ :1. (27):

ViViD
01-09-09, 11:41
متشکرم دوستان

جا داره از مهندس عمرانی و شرکت آینده سیما بخاطر این پاور جدید کمال تشکر رو بکنم و آرزوی موفقیت روز افزون رو برای ایشون دارم

شهریار عزیز فکر میکنم هم برد و هم پاور در این مساله سهیم بودند
پاور رو طوری تنظیم کردم که از ریل اول برای پردازنده و از ریل دوم فقط برای گرافیک استفاده کنه

برای تستهای بعدی روی به سوی نرم افزارهای بنچمارکینگ میگذارم ایشالله که بتونم تستهای بهتری بگیرم

Olesius
01-09-09, 12:51
منم یکم خرت و پرت بخرم میام hwbot به زودی:lol:
وحید خان رکورد هات فوق العاده شده :1. (10):

راستی بچه ها توی پست قبل گفتم ضرری نداره وحید خان هم تشکر کردند ولی نمی دانید چرا خودشون توی امضاشون از مسابق ساپورت نمی کنند ؟ :1. (27):
از اضافه شدن دوستان به جمع اوورکلاکرهای ایرانی در Hwbot استقبال می کنیم...
خصوصا آقا محسن عزیز که با رکوردهای خوبشون هم به جمع ما در Hwbot اضافه شدند...:11():

SuperPi - 7sec 560ms - Moh3n (ihhoc)
Processor: Core i7 920 @ 5315mhz Only the registered members can see the link on LN2

[/URL][URL="Only the registered members can see the link"]Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

در مورد سوالتون هم دوست عزیز!
فکر می کنم گذاشتن بنر مسابقه برای حمایت از مسابقه SSA اختیاری هست؟ این طور نیست...؟؟

متشکرم دوستان

جا داره از مهندس عمرانی و شرکت آینده سیما بخاطر این پاور جدید کمال تشکر رو بکنم و آرزوی موفقیت روز افزون رو برای ایشون دارم

شهریار عزیز فکر میکنم هم برد و هم پاور در این مساله سهیم بودند
پاور رو طوری تنظیم کردم که از ریل اول برای پردازنده و از ریل دوم فقط برای گرافیک استفاده کنه

برای تستهای بعدی روی به سوی نرم افزارهای بنچمارکینگ میگذارم ایشالله که بتونم تستهای بهتری بگیرم
وحید جان چه طوری این کارو انجام دادی؟
وقتی که هم گرافیک و هم پردازنده از ریل 12 ولت دوم تغذیه می کنند...؟!! پاور رو باز کردی؟؟ :دی

آمپراژی که پاور 785 در ریل 12 ولت دوم ارائه می ده حدود 36 آمپر هست در حالی که پاور 780 قبلی شما روی ریل 12 ولت دوم حدود 16 آمپر (اگر اشتباه نکنم!) ارائه می کرد...
و این موضوع برای اوورکلاک Q9550 محدودیت ایجاد می کرد!!

در پاور های 4ریل گرافیک می تونه از دیگر ریل ها تغذیه کنه ولی پردازنده این گونه نیست...

موفق باشید...:11():

Galaxy
01-09-09, 13:45
خصوصا آقا محسن عزیز که با رکوردهای خوبشون هم به جمع ما در Hwbot اضافه شدند...:11():

Processor: Core i7 920 @ 5315mhz Only the registered members can see the link on LN2

فکر می کنم گذاشتن بنر مسابقه برای حمایت از مسابقه SSA اختیاری هست؟ این طور نیست...؟؟

ایول چه رکورد های باحالیه تبریک میگم به آقا محسن:1. (10):
در مورد گذاشتن بنرم راست میگید ولی نظر من اینه که ساپورت اورکلاک آزاد یعنی بدون محدودیت کمپانی و ... اگه توی همچین مسابقه هایی توسط ما هایی که خیر سرمون توی فروم ها هستیم نشه پس چه انتظاری میشه داشت که اورکلاک آزاد ترویج پیدا کنه ؟؟!؟!؟ ما باید ساپورتش کنیم هر جوری میتونیم تا این قضیه توی ایران بیشتر پخش بشه . حالا وقتش را ندارید شرکت کنید منطقیه ولی بنر باور کنید نه وقت میخواد نه خرج :1. (38):

Jagvar
01-09-09, 14:15

وقتی که هم گرافیک و هم پردازنده از ریل 12 ولت دوم تغذیه می کنند...؟!! پاور رو باز کردی؟؟ :دی

آمپراژی که پاور 785 در ریل 12 ولت دوم ارائه می ده حدود 36 آمپر هست در حالی که پاور 780 قبلی شما روی ریل 12 ولت دوم حدود 16 آمپر (اگر اشتباه نکنم!) ارائه می کرد...

در پاور های 4ریل گرافیک می تونه از دیگر ریل ها تغذیه کنه ولی پردازنده این گونه نیست...

ایولا می بینم که بچه ها راه افتادن دوباره.
ببخشید آقا محسن یه توضیح بدین بیشتر بشناسیمشون.
:party::party::party:
آقا محسن تبریک اساسی داداش.

ViViD
01-09-09, 14:36

علی جان شاید من بد متوجه شده بودم روی راهنمایی پاور یک چیزایی خوندم فکر کردم ریل اول مربوط میشه به کابلهایی که قابل جدا شدن از پاور نیستند (3 کابل به این صورت داره) که گذاشتمشون برای مادربرد و 8 پین مادربرد و گفتم شاید اونهایی که روی برد برای PCIE هست که باید کابل بهشون متصل کنید ریل دوم خواهند بود خوب احتمالاً اشتباه من بوده ولی روی پاور توضیح داده در صورتی که توان مصرفی ریل دوم کم بیاره براحتی از روی ریل اول میکشه مانند پاور هایی که گفتید :great:
اگر بنده خوب متوجه نشدم عذرخواهی میکنم:love:

serpens13
04-09-09, 17:01
نميتونم تو سايتش ثبت كنم submbit result online رو كه ميزنم صفحه ارور ميده

ViViD
04-09-09, 17:29
نرم افزار Aqua Mark ثبت آنلاین نداره تا جایی که میدونم:great:

میتونید همین شات که گرفتید رو بدون لینک ولید آنلاین در HWBOT ثبت کنید مشکلی نخواهد داشت

موفق باشید

serpens13
04-09-09, 17:57
نرم افزار Aqua Mark ثبت آنلاین نداره مدتی هست که نداره

میتونید همین شات که گرفتید رو بدون لینک ولید آنلاین در HWBOT ثبت کنید مشکلی نخواهد داشت

موفق باشید
تا اين verification url قسمت رو پر نكنم نميشه كه

ViViD
04-09-09, 18:12
اگر به بقیه ثبتهای این نرم افزار توجه کنید میبینید که لینک ولید آنلاین نداره
لااقل ماله ما که نداره ولی مشکلی هم نگرفتند بهش :great:
همون موقع درج مشخصات هم لینک ولید آنلاین نگذاشتم تا جایی که یادم میاد

serpens13
05-09-09, 16:08
اگر به بقیه ثبتهای این نرم افزار توجه کنید میبینید که لینک ولید آنلاین نداره
لااقل ماله ما که نداره ولی مشکلی هم نگرفتند بهش :great:
همون موقع درج مشخصات هم لینک ولید آنلاین نگذاشتم تا جایی که یادم میاد
همين كاري كه گفتيد انجام دادم ولي اعلام خطا ميده ميگه كامل پرش كن

Labyrinth
05-09-09, 16:35
شما ولید CPUz بزار حل میشه :wink:

serpens13
05-09-09, 16:43
برادران حل شد

serpens13
05-09-09, 18:05
با همين لب تاپ نفتي 3.2 امتياز براي تيم گرفتم
:1. (5)::party:Only the registered members can see the link

اول شدم هههههههه :دي

serpens13
05-09-09, 21:23
كد رجيستر رو گير داده چيكار كنم؟

serpens13
05-09-09, 21:26
اينجا هم اول شدم
مرسي لب تاپ نفتيه خودم 5.5 امتياز
:love:

Shahryar
05-09-09, 22:05
كد رجيستر رو گير داده چيكار كنم؟

تبریک میگم دوست عزیز :11():

تنها راهی که وجود داره Generate کردن بیشتر کد ها برای پیدا کردن کدی قابل قبول باشه یا استفاده از نسخه های Free نرم افزار های Futuremark هست .

پی نوشت : دوست عزیز لطف کنید از فونت کوچک تر برای رفاه بیشتر کاربران گرامی انجمن استفاده کنید . :1. (35):

serpens13
05-09-09, 22:42
امروز كلا" تونستم 10 امتياز بگيرم :great:

Jagvar
06-09-09, 02:23
سرپنس جان دیگه ورودتون رو رسما به جمع هم تیمی ها تبریک می گم.

serpens13
06-09-09, 13:37
سرپنس جان دیگه ورودتون رو رسما به جمع هم تیمی ها تبریک می گم.
مرسي جگوار جان
فعلا" كارت گرافيكمو نگرفتم بگيرم شايد بتونم با سيستم جديدم امتياز هاي بهتري بگيرم

Jagvar
07-09-09, 00:13
مرسي جگوار جان
فعلا" كارت گرافيكمو نگرفتم بگيرم شايد بتونم با سيستم جديدم امتياز هاي بهتري بگيرم
من که چیزی بلد نیستم اما اگه سوالی داشتین بپرسین دوستان و هم چنین اگه خودمم از علم کمم چیزی بدونم جواب می دیم:give_rose:

serpens13
07-09-09, 01:26
من که چیزی بلد نیستم اما اگه سوالی داشتین بپرسین دوستان و هم چنین اگه خودمم از علم کمم چیزی بدونم جواب می دیم:give_rose:
قربونت فعلا" با همين لب تاپ نفتي كه فعلا" رفته رو گاز دارم يكي دوتا هي امتياز ميگيرم :دي
بزار بموقعش انقدر ازشما سوال ميكنم تا بگيد بسه ديگه خفمون كردي :1~@$S (5):

serpens13
07-09-09, 04:51
امروز تونستم 20 امتياز ديگه بگيرم كه در كل 10 مقام اول و 31.6 امتياز براي تيم كسب كنم :great:

دوست دارم لب تاپ نفتيه من :love:

serpens13
07-09-09, 12:33
سلا م
يه سوال داشتم قضيه اين چيه كه تو بعضي نتايج بعضي امتاز ها از نفر اول بيشتره ؟ مثلا" اين رو نگاه كنيد
نفر اول 15 امتياز گرفته ولي نفر سوم 33.4:1. (27): ماجرا چيه؟

ViViD
07-09-09, 13:50
با درود

فکر میکنید این مشکل از چی میتونه باشه؟
وقتی داخل HWBOT یک تست رو انتخاب میکنم برای ثبت یک رکورد و در آخر تمام مراحل رو انجام میدم بعد از چند ثانیه این صفحه باز میشه و دیگه چیزی هم ثبت نمیکنه !!!

Shahryar
07-09-09, 14:38
سلا م
يه سوال داشتم قضيه اين چيه كه تو بعضي نتايج بعضي امتاز ها از نفر اول بيشتره ؟ مثلا" اين رو نگاه كنيد
نفر اول 15 امتياز گرفته ولي نفر سوم 33.4:1. (27): ماجرا چيه؟

دوست عزیز در HWBOT نتایجی هستند که رده بندی کلی جهانی بدون در نظر گرفتن قطعه امتیاز میگیرند و در اون لینکی که شما دادید نفر اول رکورد SuperPI 32M بهتری نسبت به اینی که اینجا زده داره در حالی که بعضی از ثبت کننده ها بهترین رکوردشون همونی هست که توی این بخش ثبت کردند .

به عبارت کلی فقط در یک جا شما میتونید Global Point بگیرید . :11():

@ViViD : وحید جان این مشکل مربوط به تنظیمات داخلی سرور HWBOT هست اگه بازم رخ داد لینکش را برام پی ام کن تا گزارش بدم بهشون . :1. (21):

serpens13
07-09-09, 14:46
خيلي از اين سايت HWBOT خوشم اومده تا نتركونمش ديگه ولكن نيستم :1. (4):
همه بايد بيان تو اينجا عضو بشن بايد كله تمام كشورهارو بخوابونبم :give_rose::wink:
اينجور كه مشخصه تيم تازه داره رو دور ميوفته كه تمام جوايزو درو كنه :11():
بيايد ميدان رو خالي نذاريد تمام امتيازها مال ماست :1. (20):

.D3VIL.
09-09-09, 20:30
شهریار جان لطف میکنید بگین این گرافیک اضافه کنند به Hwbot .
Radeon HD3410

ممنون/

file:///D:/DOCUME%7E1/Acer/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgfile:///D:/DOCUME%7E1/Acer/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg

Jagvar
10-09-09, 04:44
به کمک و یاری خداوند تونستم به قولی که داده بودم عمل کنم و حرث مدیران Hw رو به شدت در بیارم:دی
(موفقیت نمی دونم چی چی نیست:1. (27):)
در کل به گمانم 4.5 امتیاز به تیم اضافه شد. و یکی از طلاهایی که بلوک کرده بودن و همچنین اون یکی هم که نقره بود زدم طلاش رو گرفتم.:lol:
(آی حالی می ده وقتی تو زوقی می زنی به این مدیران Hw)
================================================== =
دوستان یکی اعلام کنه تیممون کجای کاره؟
چندم جهان هستیم ؟

serpens13
10-09-09, 14:49
ايول محمد فقط طلا بگيريد :1. (5):

serpens13
10-09-09, 14:52
تيم الان از 904 كشور در رده ي 62 هست با 798.9 امتياز :1. (5):

serpens13
11-09-09, 00:21
دوستان امروز چندتا ركورد عجيب زدم اگه خدا بخواد فكر كنم ركورد جهاني چند قسمت از hwbot رو تكون بدم
برام دعا كنيد :great:

Jagvar
11-09-09, 04:54
دوستان امروز چندتا ركورد عجيب زدم اگه خدا بخواد فكر كنم ركورد جهاني چند قسمت از hwbot رو تكون بدم
برام دعا كنيد :great:

بابا ایول کارت درسته:give_rose:
من هم پشت سرت هستم.کم کم انشاالله دوستان هم اضافه میشن برو جلو کم نیاری یه موقه ها.:party:
------------------------------------
سرپنس جان(البته ببخشید اسمتون یادم نیست،شرمنده) من که دیگه یه 30 تایی احتمالا شاخ در آورده باشم.بابا این لپ تاپ شمارو باید بدین توی موزه گزاشت جان خودم:1. (27): من الان مغزم از 8 گزشته شده 12 یاشاید 24 بابا یه توضیح بدین قضیه چیه؟:gasp:
چطور توی فرکانس 1.6 از فرکانس 2.6 ترف جلو زدین.:cool::gasp:.
بابا خدای تست گرفتن
خدای اور کلاک
اصل تکنولوژی
بابا لپتاپ موشکی
(گمونم این شلوارش جین هستش که شلوارش جر نمی ره:lol:) شوخی بود به دل نگیری ها

serpens13
11-09-09, 11:26
بابا ایول کارت درسته:give_rose:
من هم پشت سرت هستم.کم کم انشاالله دوستان هم اضافه میشن برو جلو کم نیاری یه موقه ها.:party:
------------------------------------
سرپنس جان(البته ببخشید اسمتون یادم نیست،شرمنده) من که دیگه یه 30 تایی احتمالا شاخ در آورده باشم.بابا این لپ تاپ شمارو باید بدین توی موزه گزاشت جان خودم:1. (27): من الان مغزم از 8 گزشته شده 12 یاشاید 24 بابا یه توضیح بدین قضیه چیه؟:gasp:
چطور توی فرکانس 1.6 از فرکانس 2.6 ترف جلو زدین.:cool::gasp:.
بابا خدای تست گرفتن
خدای اور کلاک
اصل تکنولوژی
بابا لپتاپ موشکی
(گمونم این شلوارش جین هستش که شلوارش جر نمی ره:lol:) شوخی بود به دل نگیری ها
مرسي جگوار جان
من كوچيك شما سياوش هستم:give_rose:
والا لب تاپ من خودمم شوكه كرده بود با امتياز هايي كه ميگرفت:surprised:

البته خيلي چيزا هست كه بايد از شما دو ستان ياد بگيرم شما كارتون درسته :oops:

ركورد جهان رو ميخوام با سيستمي كه تازه بستم بشكنم
اينم فقطو فقط بخاطر اينكه شما دوستان پشتم هستيد و از شما انرژي ميگيرم توكل بر خدا ببينيم چيكار ميكنيم:11():

serpens13
11-09-09, 17:45
موقع ثبت ركورد اين مياد چيكار كنم؟
error An unexpected error occured when saving your result. We apologize for the inconvenience. Please try again later. Message: 'com.mysql.jdbc.MysqlDataTruncation: Data truncation: Out of range value adjusted for column 'memSize' at row 1'

Moein
11-09-09, 21:04
با سلام

بعد از مدت زیادی سکوت و تلاش زیاد برای رفع سو تفاهم ها برگشتم که دوباره تیمی با قدرتی بیشتر از پیش داشته باشیم درسته که با خاطرات خوب و بد از گذشته به راهمون ادامه می دیم اما همیشه تفکر به اینده بهتر از تفکر به گذشته هست و با این پیش فرض که نیم نگاهی به گذشته برای پیشرفت اینده شروع مجددی خواهیم داشت

چند روزی هست که admin سایت با تک تک بچه ها صحبت می کنه از جمله خود من و فکر کنم جو ما دوباره به همون جو اول باز گشته

هدف ما از این تاپیک چیز هایی بود که متاسفانه اشتباه برداشت شده بود هر چه که بود گذشت

اما من برای خودم چند هدف دارم یکی از بزرگ ترین ایراد های های کار ما این بود که گرفتن پوینت یا مدال های hwbot رو ملاک قرار دادیم اما حال هدف های دیگری در اولویت قرار دارند ما هیچ سایتی رو بر مبنای اینکه علم اورکلاک رو پیشرفت بده نداریم و تمامی سایت هایی که در ایران موجود هستند بیشتر برای کاربران profile اماده حاظر کردند در صورتی که با این کار هیچ علمی افزایش پیدا نمی کنه و همه همون profile رو ست می کنن و میان رکورد میزنند!! اما ایا طرف از این رکورد لذتی می بره!!!

حال اورکلاک علم محدودی داره ولی خیلی دقیق با یک سری مسائل نمیشه اون رو مقایسه کرد حال هدفی که قصد دنبال کردن اون هست این هست

1.افزایش میزان دانش اورکلاکر ها
2.ایجاد بزرگترین بانک اطلاعاتی اور کلاک ایران
3.بحث علمی در مورد تمامی پلتفورم ها

این هدف هایی هست که خود من هم به دنبال اون هستم

در راستای این اهداف که من برای خودم معلوم کردم و صحبت هایی که با خود من شده چند روزی هست که دارم روی سوکت 775 کار می کنم برای اینکه هیچ اطلاعاتی در مورد این سوکت نداشتم در این چند روز با اتمام کار بلاک سی پی یو تموم شد و خوب جذاب بودن تست کردن بلاک هم باید به تست ها اضافه کرد

در این 2 روز سراغ تست سری های E2XXX بودم که نکات جالبی برای من داشت که در تاپیک مربوطه روی اون بحث میشه

مادربورد های استفاده شده
RAMPAGE EXTREME
BIOSTAR TPOWER I45

رکورد هایی که بدست اومد برای پردازنده های مختلف

ٍE2160 1.80 @4200 (Only the registered members can see the link) و اما 4300 هم زدم اما هنگام Save کردن سیستم هنگ کرد!! جالب توجه این سی پی یو بیشتر از 130 درصد اورکلاک شده بود و تقریبا به fsb Wall برخورد کردم

E2180 2.0 @ 4900 (Only the registered members can see the link) و اما این هم که رکورد سوم جهانی هست بیشتر از این من نتونستم برم به دلیل اطلاعات کمی که دارم و جالبه که حدود 145 درصد اورکلاک شده

E2200 2.2 @ 4400 این هم سی پی یو که بچ نامبر اصلا خوبی نداشت و با نزدک 2 volt به این فرکانس رسید متاسفانه فایل Cpu-z مشکل داره و هیچ رکوردی نتونستم با اون ثبت کنم

در کل تست های جالبی با این سری بود اما نکات های جالبی داره که شاید دوست داشته باشید در موردش بیشتر بدونید

1.در تمامی سی پی یو ها ولتاژ بالا باعث unstable شدن سیستم می شدن و نهایت ولتاژ 1.928 بود در E2200 به دلیل خراب بودن سی پی یو و بالا کار کردن ولتاژ default این عدد به 2 رسید

2.در تمامی رکورد های بالا ولتاژ کاری خیلی مشابه به هم بود و این نشان دهنده این هست که خانواده E2XXX شبیه به هم کار می کنن

3.از ایراد های این سری سازگار پایین در فرکانس های بالا با رم های DDR2 بود چنانچه با پروفایل های مشابه در DDR3 هیچ کدام از تست های Wprime و super pi پاس نمیشد در صورتی که در DDR3 به راحتی این تست ها رو پشت سر می گذاشت!!

4.نکته دیگر cold bug کردن این سی پی یو ها هست که در دمای -90 درجه cold bug می کرد

نتایج بیشتر در تاپیک مربوطه به خودش

امید وارم موفق باشید به زودی با اطلاعات خیلی بیشتر باز می گردیم

:11()::give_rose:

.D3VIL.
11-09-09, 21:41
خیلی ممنون معین جان علی بود.

شهریار جان خبری از این HD3410 نشد؟!

ممنونم موفق باشید.

Shahryar
11-09-09, 22:03
خیلی ممنون معین جان علی بود.

شهریار جان خبری از این HD3410 نشد؟!

ممنونم موفق باشید.

زیر 2-3 روز شما روی تیم HWBOT حساب نکنید ! :1. (38):

@BaRaN : معین جان کارت عالی بود . :1. (10):

@serpens13 : این مشکل مال اسکریپت سایت HWBOT هست . درست نشد دقیق URL + اسکرین شات را برام پی ام کنید .

Jagvar
12-09-09, 02:42
معین جان بابا خیلی جالبه من هم می رم توی این کار ها واقعا جالبه.
البته شهریار عزیز نیز با بنده صحبت کردن.
با موفقیتی بیش از بیش زیاد تر برای تیم.

Shahryar
12-09-09, 14:44
serpens جان اون ارور به خاطر مقدار حافظه ای هست که توی amount (مقدار ) توی حافظه زدید . مقدار حافظه را بر حسب مگابایت وارد کنید . مثلاً 1024 یا 2048 ...

نکته بعدی اینکه پیشنهاد میکنم اون رکورد را به هیچ وجه ثبت نکنید !!! ( این پیشنهاد را جدی بگیرید ! ) :give_rose:

Shahryar
14-09-09, 23:36
serpens جان لطفاً دقت کنید توی ثبت نتایجتون :love:

تست گرافیک را توی G86 ثبت کرده بودید در حالی که G98 بود که تصحیحش کردم .

ببینید HWBOT خیلی با ایرانی ها خوب نیست پس لطفاً دقت کنید توی این قضیه :give_rose:

serpens13
14-09-09, 23:41
serpens جان لطفاً دقت کنید توی ثبت نتایجتون :love:

تست گرافیک را توی G86 ثبت کرده بودید در حالی که G98 بود که تصحیحش کردم .

ببینید HWBOT خیلی با ایرانی ها خوب نیست پس لطفاً دقت کنید توی این قضیه :give_rose:
ببخشید شهریار جان
دفعه بعد دقت میکنم
مرسی که گوش زد کردید :11()::11()::11():

ViViD
15-09-09, 18:53
با سلام

بعد از مدتی تست و به دست آوردن تجربه با برد جدید نتایج این چند مدت بصورت کلی خدمتتون عرض میکنم:great:

جا داره از جناب مهندس عمرانی تشکر ویژه کنم بخاطر لطفی که به بچه های انجمن شهر سخت افزار دارند:11():

رتبه سوم در سری پردازنده Intel Core 2 Quad 9550
4770 Mhz (Only the registered members can see the link)

رتبه سوم تست Wprime 1024 پردازنده Q9550
4 Min 25 S 980 ms (Only the registered members can see the link)

رتبه دوم SuperPi 1M پردازنده Q9550
9.875 Second (Only the registered members can see the link)

رتبه نخست تست PiFast پردازنده Q9550
که جا داره از علی (Only the registered members can see the link) عزیز بخاطر راهنماییشون تشکر کنم
19.73Second (Only the registered members can see the link)

رتبه چهارم تست Wprime32M پردازنده Q9550
8.340Second (Only the registered members can see the link)

که از لحاظ امتیاز حدود 50 امتیاز به تیم شهر سخت افزار اضافه شد :11()::1. (21):

serpens13
16-09-09, 21:59
سلام
تو سایت دیدم که تست های 3dmark که با لب تاپ نفتی گرفته بودم رو دست کاری کردن
یعنی مدل کارت گرافیک من mobile intel 945GM express chipset family هست که کردن 950 GMA
میشه بگید چرا؟
یعنی من با CPU T2300 1.66
با CPU T7600 2.33 رقابت کنم؟

Shahryar
16-09-09, 22:57
سلام
تو سایت دیدم که تست های 3dmark که با لب تاپ نفتی گرفته بودم رو دست کاری کردن
یعنی مدل کارت گرافیک من mobile intel 945GM express chipset family هست که کردن 950 GMA
میشه بگید چرا؟
یعنی من با CPU T2300 1.66
با CPU T7600 2.33 رقابت کنم؟

درسته کارشون عزیز .

ببینید GMA 950 همون GM945 Mobile هست :

serpens13
16-09-09, 23:01
درسته کارشون عزیز .

ببینید GMA 950 همون GM945 Mobile هست :

آره شهریار جان دیدم اشکال نداره هیجانش بیشتر میشه :1. (4):

Jagvar
18-09-09, 22:36
شهریار جان الان رفتم اچ دابلیو دیدم کل طلا هام رو حظف کردن این دیگه چه وضعشه؟:1. (27):
چرا آخه؟:1. (28):
جی میل هم که بالانمیاد برم ببینم چرا حذف کردن.
یه زحمتی بکشید ببینید چه مشکلی با بنده دارن؟
ممنون میشم:give_rose:

Moein
18-09-09, 22:58
شهریار جان الان رفتم اچ دابلیو دیدم کل طلا هام رو حظف کردن این دیگه چه وضعشه؟:1. (27):
چرا آخه؟:1. (28):
جی میل هم که بالانمیاد برم ببینم چرا حذف کردن.
یه زحمتی بکشید ببینید چه مشکلی با بنده دارن؟
ممنون میشم:give_rose:

jagvar عزیز شهریار مسافرت هست و نمی تونه فعلا موضوعی رو بررسی کنه تنها report که مربوط به شما میشه این هست فکر کنم حق هم دارن اما همه طلا های شما مربوط نمی شه!!

reported by user due to wrong hardware match (yhis is 9550 128 bits not 9550 se 64 bits, please move to correct category Thx)

یک بررسی بکن خودت موردی هم داشت باید صبر کرد تا شهریار از سفر بازگرده دیدی کار خیلی فوری هست بگو تا من اقدام کنم :ایکس

Jagvar
18-09-09, 23:09
معین جان ممنون از این که توجه کردین
منفجر شدیم به سلامتی:gasp:

Moein
18-09-09, 23:40
معین جان ممنون از این که توجه کردین
منفجر شدیم به سلامتی:gasp:
باید صحبت بشه شما منتظر باشید من Report رو چک می کنم براتون احتمالش هم هست که دوباره engine سایت به هم ریخته باشید ایا رکوردتون پاک شده! یا need more attention شده! این رو می تونید توی Report چک کنید برای من چیزی بر این اساس اعلام نشده!

Jagvar
19-09-09, 00:45
باید صحبت بشه شما منتظر باشید من Report رو چک می کنم براتون احتمالش هم هست که دوباره engine سایت به هم ریخته باشید ایا رکوردتون پاک شده! یا need more attention شده! این رو می تونید توی Report چک کنید برای من چیزی بر این اساس اعلام نشده!
مثل این که انتقال دادن به جای دیگه.

Shahryar
10-10-09, 15:04
با سلام خدمت کاربران گرامی انجمن به خصوص بچه های دوست داشتنی تیم HWBOT شهر سخت افزار :1. (21):

چند تا خبر خوب :

- گرافیک HD3410 اضافه شد :

- عنوان کاربری اعضای تیم شهر سخت افزار در HWBOT به شکل زیر در اومد :1. (23): ، امیدواریم از تغییرات ایجاد شده لذت ببرید :1. (21): :

HWBOT SSA Member

- دوستان عزیزمون Arman.n و Jagvar+ هم عنوان کاربریشون به HWBOT SSA Member تغییر یافت که بهشون تبریک میگیم و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر را براشون داریم . :11():

- رتبه تیم اورکلاک شهر سخت افزار در رنکینگ تیم های ایران همچنان 1 و در رنکینگ جهانی هم 64 هست با 784 پوینت . :yes:

- بهترین رنکینگ در نرم افزار های مختلف را هم در wPrime قسمت 32M داریم که در پله 24 جهان هستیم . برای اطلاع از قسمت های دیگه و اطلاع ریز تر به اینجا (Only the registered members can see the link)برید . :yes:

خداشکر دوباره روز به روز روند کاری دوستان بهتر میشه و جای داره از تک تک عزیزانی که زحمت میکشند تشکر کرد . :11():

:yes: به امید موفقیت هر چه بیشتر ایرانی ها و به خصوص تیم شهر سخت افزار :yes:

شاد باشید
شــهــریــار :give_rose:

.D3VIL.
10-10-09, 22:12
سلام.

شهریار جان یه زحمت دیگه برات دارم lol
بی زحمت بگو اینو اضافه کنن به Hwbot
AMD Athlon 64 Neo MV-401600MHZ

TNX

Jagvar
10-10-09, 22:32
داداش شهریار دست گلت درد نکنه دیگه داشت برام عقده می شد که چرا زیر نام کاربریم این قضیه نوشته نشده:1. (38):
ما که کلا اورمون نمیاد (الان دیگه وقتشم نداریم) اما یه تست وی پرایم گرفته بودم دیدم مثل این که یه خورده ای امتیاز می دن گفتم ثبت کنم.
چون که قرار شد فقط امتیاز گیری کلی ملاک نباشه و گذارش کار هم بدیم برا همین من یه توضیح کوچک بدم:
------------------------
در این قسمت تکنولوژی جدیدی را به شما عزیزان عرظه می کنم به نام AI که مخفف airice هستش:whistle:
این تکنولوژی که قبلن استفاده شده بوده ولی چون پراکنده بوده اصلا کشف نشده و بنده به عنوان نظریه پرداز این قضیه خودم رو معرف این تکنولوژِ واقعا کارا می دانم:1. (27):.(به دل نگیرید بعضی وقت ها خیلی حالم خوش نیست):دی
خوب بریم سر اصل مطلب: از اونجایی که از قدیم گفتم بی امکاناتی(همون مهدودیت میشه دیگه) خلاقیت میاره(این قسمت هم من می گم بی امکاناتی جدا از خلاقیت اوردنش استعداد رو هم کور می کنه) ما رفیم سر ساخت خنک کننده، به هر دری زدیم دیوار بود:1. (26): برا همین گفتیم چی کار کنیم چی کار نکنیم اقا رفتیم سر این اسپلیت پدر بیامورز اوتاق برا همین قضیه دومتر لوله بوخاری گرفتم و بهد یه قمقمه خالی لکه پاک کن(همون واتکس خودمون) بعد این قمقمه 10 تا 15 سانت تهش رو جدا کردم بعد قسمت جلو هم 10 سانت جدا کردم مثل این شد که یه قیف داشته باشیم با خروجی بزرگ که تقریبا یکم کوچیک تر از قطر لوله بود بعد هر دورو مهکم کردم با چسب کارتون بعد هم دهنه بزرگ تر قمقمه رو گرفتم به صورت موازی شیاری انداختم به طول 3 سانت که دهنه اسپلیت بره داخل این شیار بعد هم با سب کاتون زدم به اسپلیت مهکم کردم و طرف دیگه با یه فن 12 دقیقا وسط مین بود و جالبی اسن خنک کننده جدید من اینه که همزمان تمام قطعات رو خنک می کنه.:1. (38): هم مین داره خنک میشه هم باد خنک داره فن خنک کننده سی پی یو داره به هیت سینک می زنه و هم کارت داره خنک میشه اما نهوه خنک شدن کارت یکم متفاوت هستش:1. (26):
اما من مشکلی که داشتم خمیر سیلیکن خوب نداشتم و این 1000 تمنی ها بود:1. (28):
ولی با همون خمیر تونستم دمای E7500 رو توی ایدل بیارم روی 5 :gasp:درجه.(کولر سی پی یو zerotherm nv120)
توی حالت اور روی 4.6 با ولتاژ 1.7 یادم نیست گمونم بالاتر هم تست گرفتم دا شد توی لود 27 درجه:1. (27):
و تونستم 4.8 رکرد سی پی یو زد بزنم با asus p5qdeluxe که اون هم به اف اس بی وال خوردم وگرنه می رفتم بالا تر:1. (28):)و البته دیگه فروختمش و الان دستم نیست(
دیگه همین 9650 هم که دیگه با v8 با دوتا فن 8 سانت ترفین و فن خودش وسطش که دیگه 4.8 چهار هسته ای رو تست گرفتم اونایی که توی کار چاهار هسته ای هستن می دونن دارم چی می گم.:1. (38):اونایی هم که نیستن برن بپرسن.البته با ولتاژ 1.45 توی لود می شد 53 درجه:whistle:
کلا بگم هرکی یه اسپلیت داره با هزینه کردن خیلی خیلی کم در حد خرید دو متر لوله بخاری و بدون هیچ دردسری می تونن از new Technology که کشف شده استفاده وافی رو ببرند:lol:
ولی لا مسبا این چهار هسته ای ها چقد گرم هستن ها من خودم تعجب می کردم توی لود دمای 53 درجه اصلا راضی نبودم.:1. (26):
(به قول دوستان خوب بود گفتم کوچیک اگه مفصل بود چی می شد!!:whistle:)
8.29 Wprim (Only the registered members can see the link)
حال نداشتم برم هی لینک بدم تصویر هم داشتم از دما ها که با سند حرف زده باشم اما دیگه تا ساعت 8 کلاس داشتم حالا هم که دیر وقته فرداهم کلی کلاس دارم حالم نشد بشینم تکتک بگردم پیداشون کنم(به خواطر این که 5 تا وین نصبه سخته بگردم ببینم توی کدومشون هستش)
در کا ببخشید دیگه یه چنتا تصویر می زارم که دیگه این خنک کننده کاملا بیفته قضیش چیه.
این هم لینک تصاویر (Only the registered members can see the link)

Shahryar
10-10-09, 22:59
آرمان جان میخواستند اضافه کنند گفتند لینک ولید بدید ... :11():

محمد علی جان ایده جالبی هست . :1. (10): اگه میتونی یک راهنمای کامل ساخت توی انجمن کولینگ بنویس شاید بقیه بچه هایی که مثل شما با محدودیت دارند کار میکنند بتونند راحت تر اورکلاک کنند . :1. (21):

دوستان سعید عزیز هم به جمع ما در HWBOT پیوستند که عضویتشون را تبریک میگیم :party:

فقط مسئله ای که دوستان جدید رعایت کنند این هست که برای انتخاب قطعه مورد تست لازم نیست نامش را بنویسید تنها یک قسمت از نام اون را که بنویسید یک منو باز میشه و به راحتی میتونید انتخاب کنید . :love:

موفق باشید :give_rose:

Moein
11-10-09, 11:13
با سلام

این چند روزه تلاشم رو بیشتر کردم و تونستم FSB بالا تری برم و بلاخره فرکانس 5300 رو هم مشاهد کنم و خوب تجربه جالبی بود قبلا هم به این فرکانس رسیده بودم! اما ولید نشده بود که بگیرم ولی این دفعه تونستم ولید بگیرم و یک پله تونستم رکورد قبلی خودم رو افزایش دادم و واقعا سی پی یو ما بیشتر از این نمیره نکته جالب بوت کردن 245 هست شاید این سی پی یو بتونه 240*21 3d پاس کنه و باید این موضوع تست بشه

CORE i7 920 @ 5304.82

VaLiD (Only the registered members can see the link)

Extreme
11-10-09, 18:45
سلام دوستان . بعد از یک تاخیر نسبتا طولانی دوباره برگشتم ، تو این حدودا 2 هفته خیلی تست زدم و چیز های زیادی یاد گرفتم که واقعا از این موضوع خوشحالم که بستری ایجاد شد تا دید من به کل نسبت به اورکلاک تغییر کرد ، این تست هم آخرین تستی بود که با یخ خشک انجام شد که به نسبت امتیاز خوبی به نظر میاد ، دما واقعا اذیت میکرد . :11():

Xeon W3520 @ 5219MHZ

Valid Link (Only the registered members can see the link)

HWBOT Link (Only the registered members can see the link)

Shahryar
12-10-09, 14:18
خدمت دوستان :

Shahryar
18-10-09, 22:07
دوستان لطف نتایج خودشون را ضمن قرار دادن در تاپیک های اورکلاک انجمن با گزارش در این تاپیک برای اطلاع رسانی بهتر به کاربران و سایر اعضای تیم ، قرار بدند . :give_rose:

Extreme
20-10-09, 17:39
با سلام خدمت دوستان .
در چند روز گذشته با کمک امیر (Labyrinth) و آرمان (Arman.n) عزیز تست های زیادی زدیم که هدف بیشتر یادگیری بود تا ثبت رکورد .

واقعا تست های خوبی بودن چیز های زیادی رو تجربه کردیم از جمله سوزوندن چندین قطعه که خداروشکر تقریبا همشون گارانتی داشت و در پروسه تعویض و تعمیر هستن .

تست یخ خشک با آستون یکی از این تجربه ها بود که واقعا تونستیم به دمای پایینی دست پیدا کنیم با وجود کانتینر آلمینیومی و طرح اون که مخصوص نیتروژن مایع هست تونستیم به دمای -60 درجه برای سی پی یو برسیم که مقدار مناسبی با یخ خشک به نظر میاد .

یکی دیگه از این تجربه ها خنک کردن کارت گرافیک با Zalman CNPS9700 بود که در نوع خودش جالب بود تونستیم دمای کارت رو در حالت IDLE روی 15 درجه ببینیم و توی Load این مقدار به بالای 35 نمیرسید که واقعا خوب بود ! خوب حتما میگید چجوری در عکس های پایین متوجه این موضوع میشید . تست هایی که قابل ثبت بود تست Super PI و PiFast روی Xeon W3520 بود که نتایج خوبی بود با یخ خشک که لینک ریزالت رو میتونید ببینید.

با تشکر از همه شما که اینجا در کنار ما هستید و به آدم انرژی میدید تا همیشه اکتیو باشه . باید یک تکانی هم به خودتون بدید :1. (38):

از معین عزیز هم واقعا تشکر میکنم که کانتینر شو در اختیار ما گذاشته و بخشی از مشکلات رو برای ما حل کرده . :11():

PiFast - 16.67 sec - Xeon W3520 @ 5090mhz on Dice (Only the registered members can see the link)

SuperPi - 8sec 0ms -Xeon W3520 @ 5090mhz on Dice (Only the registered members can see the link)

تست یخ خشک همراه با آستون

خنک کردن کارت گرافیک با یخ خشک :1. (38):

در حال تست 3DMark 01

تست کراس فایر HD4890

کار زیبای امیر عزیز | LN2 Container Lapped

IFX14 Lapped

بعد از عملیات :1. (38):

ودر آخر

Xtreme
21-10-09, 16:40
عکس ها فوق العاده بود. لذت بردیم .. :دی

پی نوشت : من یه چند تا کارت مود شده دارم که امتیاز خوبی می گیره , اگر شما تمایل داشته باشید در کنار CPU شما فکر کنم بشه رکورد زد .

Extreme
21-10-09, 17:45
عکس ها فوق العاده بود. لذت بردیم .. :دی

پی نوشت : من یه چند تا کارت مود شده دارم که امتیاز خوبی می گیره , اگر شما تمایل داشته باشید در کنار CPU شما فکر کنم بشه رکورد زد .

مرسی پیام عزیز نظر لطفتونه .

در مورد مودینگ و غیره هم حتما مزاحم میشم . پیشنهادتون رو هم با کمال میل قبول میکنم .

Extreme
28-10-09, 23:44
با سلام خدمت تمامی دوستان ، لازم دونستم نحوه عضویت و انتخاب تیم در سایت HWBOT رو برای راحتی دوستان توضیح بدم .

برای ساختن یک یوزر در سایت HWBOT ابتدا به این لینک بروید : Only the registered members can see the link

سپس در صفحه ای که باز میشه گزینه اول انتخاب تیم هست (Choose team) که از اون منو ShahrSakhtafzar Iran رو انتخاب میکنید .

گزینه دوم نام کاربری شما در HWBOT هست (Login) که نام کاربری خودتون رو وارد میکنید .

گزینه سوم و چهارم پسورد و تکرار پسورد هستن ، که پسورد مورد نظر خودتون رو وارد میکنید .

گزینه پنجم (Email) هست که ایمیل خودتون رو وارد میکنید .

گزینه ششم (Nationality) یا همون ملیت هست که ایران رو انتخاب میکنید .

در پایین یک گزینه هست به اسم (I do not wish to participate in the hwbot rankings) که اگر تیک اون رو بزنید دیگه رکورد های شما جزو رنکینگ HWBOT قرار نمیگیره . (نباید تیک این مورد رو بزنید)

گزینه بعدی (Are you human? (answer: 'yes) سوالی هست که HWBOT برای امنیت در برابر ربات ها میپرسد .

آخرین گزینه (Terms and conditions) هست که شما با تیک دار کردن این فیلد قوانین سایت HWBOT رو قبول میکنید .

و در آخر بر روی Create My Login کلیک میکنید تا یوزر شما ساخته بشه .

---------------------------------------------
طریقه تغییر تیم در HWBOT :

از منوی کاربری (Identification) روی Options رفته و در منویی که باز میشود روی Account کلیک کرده و در صفحه باز شده در قسمت (team settings) و Primary team تیم خودتون رو به ShahrSakhtafzar Iran تغییر بدید .

با آرزوی موفقیت برای شما - نیما :11():

AMD>INTEL
29-10-09, 09:01
نیما جان بهت تبریک میگم . واقعا عالی بود . :Love-ssa~! (1):

Shahryar
29-10-09, 13:52
نیما جان ممنون آموزش خیلی خوبی بود . :11():

لینک آموزش به پست اول تاپیک اضافه شد :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

Extreme
29-10-09, 23:48
سلام به دوستان گل خودم ، امروز یک سری تست روی XFX 9600GSO Fatality DDR2 (Only the registered members can see the link) زدم کارت هیچگونه مودی نداشت و فرکانس سی پی یو بروی 4400 مگاهرتز بود و از خنک کننده ایر استفاده شد که تونستم 6 تا طلا و 13 پونت ناقابل به تیم اضافه کنم :Love-ssa~! (1): .
برای بار آخر میگم . خودتون رو یه تکانی بدید دفعه بعد جور دیگر برخورد خواهد شد :yes:

عکسی از محیط تست

shayan08
01-11-09, 14:25
بنده در قسمت cpu-z با e5200 فرکانس 4200 رو ثبت کردم. البته با فن استک که سومین رتبه تو تیمه و 98 تو دنیا

Shahryar
01-11-09, 14:29
بنده در قسمت cpu-z با e5200 فرکانس 4200 رو ثبت کردم. البته با فن استک که سومین رتبه تو تیمه و 98 تو دنیا

شایان جان عضویتتون را در تیم شهر سخت افزار تبریک میگم :11():

به نظرم با یک خنک کننده Air خوب میتونید به راحتی تا 4.5 اورکلاک کنید . :love:

shayan08
01-11-09, 20:30
ممنون از خوشامد گویی تون
درسته راستش یه تونیک تاور دارم اما بستنش روی این سیستم حالو حوصله میخواد. و البته فکر کنم e5200 من بچ نامبر جالبی نیست چون با ولتاژ 1.45 fsb 336 بیشتر نمیشه و سیستم شدیدا ناپایداره برای همین انتظار زیادی نمیتونم ازش داشته باشم(لازم به ذکره که ولتازه fsbرا هم تا حد خطری بالا بردم)

Moein
03-11-09, 17:44
با سلام

در نمایشگاه اصفهان بحث فقط نمایش بود و در لابه لای این مباحث تست هایی هم گرفته شد که باعث گرفتن چند پوینت برای تیم شد

w3540 pifast 16.59 که موجب به گرفتن 5.7 پوینت شد لینک (Only the registered members can see the link)

w3540 super pi 7.609 که موجب به گرفتن 6.3 پوینت شد لینک (Only the registered members can see the link)

و رکورد سی پی یو 5621 که بدست امد متاسفانه چون valid ها به دلیل استیبل نبودن معلوم نیست چی شده نمی شه اون رو توی هیچ جا ثبت کرد!!

موفق و پیروز باشید

Shahryar
13-11-09, 13:53
آنچه [ خوش ] گذشت ... :1. (23):

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز در انجمن های شهر سخت افزار و پی سی نتورک :1. (21):

چند وقت پیش داشتیم روی W3540 تست میزدیم که متوجه شدیم کانتیرمون کفاف تست های فعلیمون را نمیده و باید به فکر خرید یا ساختن یک کانتینر جدید باشیم . اولش به این فکر افتاده بودیم که یک کانتینر F1 E بخریم که بعدش تصمیم گرفتیم بجای خرید شروع به ساختن کنیم . از همون موقع معین جان شروع به طراحی کانتینر کردند که بر خلاف کانتینر های قبلیمون با طراحی دقیق برای تمامی پلتفرم ها کارایی داشته باشه . این طراحی نزدیک به 1 ماه و نیم طول کشید . بعدش به فکر ساختنش بودیم که با توجه به پیچیدگی طرحش نیازمند یک تراشکار و فرز کار حرفه ای داشت که با راهنمایی دوست عزیزمون محسن جان فرد مورد نظر را پیدا کردیم که سرانجامش ساخت کانتینری به نام SSA Ultra Cool Pot شد !

به جرات میتونم بگم اگه کانتینر های F1 E یا هر کانتینری از سازنده های مشهور را میگرفتیم هم تفاوتی توی راندمان نمیکرد چراکه SSA Ultra Cool Pot از نظر حجم ، سرعت انتقال حرارت ، ظرفیت گرمایی ، سطح مقطع و ... [ عالی ] بود .

زیاد بحث را منحرف نکنیم اگه دوستان اطلاعات بیشتری ازین کانتینر در مورد ساختنش و ... بخواند میتونند از اینجا (Only the registered members can see the link) کلیه اطلاعاتش را به دست بیارند . این هم نمایی زیبا ازین کانتینر :

بعد از اینکه مشکل دما حل شد دیگه میدونستیم مشکلی ازون بابت نداریم و به صورت جدی تری شروع به اورکلاک کردیم که طی سه روز مثل همیشه من و معین عزیز در سه هفته تونستیم نتایج زیر را طبق بدست بیاریم که نتیجه کلش اضافه شدن تقریباً 70 پوینت به تیم هست :1. (29): :

نتایج Xeon W3540

W3540 @ 5621 Mhz - QPI LINK FASt MODE - UnStable

W3540 @ 5414 @ Just 1.51v - Validated

W3540 @ 5322 mhz - QPI LINK FAST Mode = ON
Gskill Perfect Storm @ 2320 Mhz CL9 !
SuperPI = 7.530 ms

W3540 @ 5208 mhz
PiFast = 16.2s

نتایج Core i7 920

Core i7 920 @ 5446 = World Record
BCLK = 259.35

HWBOT Validation

Shahryar_NEO - BaRaN (ShahrSakhtafzar Iran ) - (Core i7 920 @ 5446mhz (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link on LN2)

Core i7 920 @ 5320
SuperPI : 7.610ms
ON SINGLE Channel
Shahryar_NEO - BaRaN (ShahrSakhtafzar Iran ) - (Core i7 920 @ 5320mhz (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link on LN2)

Core i7 920 @ 5320
PiFast = 15.9
15.9 sec - Shahryar_NEO - BaRaN (ShahrSakhtafzar Iran ) - (Core i7 920 @ 5320mhz (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link on LN2)

ایشالله در آینده اگه وقت اجازه بده در الکامپ و ... به تست های بیشتری میپردازیم . :1. (23):

توی این مدت تنها ما تست نزدیم و واقعاً دوستان کار تیمی را به صورت عالی انجام دادند که نتایجش کسب پوینت های زیاد و از همه مهم تر کسب رتبه سوم برای ایران و معرفی شهر سخت افزار به عنوان فعال ترین تیم در مرحله نخست مسابقات HWBOT Country Cup هست . :1. (10):

با این اوضاع شهر سخت افزار ایران ( SSA OC TEAM ) با 847 پوینت در رتبه 63 ام جهان و اول ایران قرار داره . :1. (21):

جای داره از محسن عزیز به خاطر قرض دادن پردازنده خوبشون ( بچ نامبر 3849B313 ) برای چند روزی به ما تشکر کنم .

با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای اورکلاکر های ایرانی به خصوص بچه های دوست داشتنی شهر سخت افزار :1. (21):

شاد باشید :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

Jagvar
13-11-09, 17:19
افرین افرین افرین
می گم ولی" تست شما انفجار نور بود":1. (35):
به قولا عجب هم خوش گذشته.
این اقا محسن همون اقا محسن هستن دیگه:love:
چقد بچه با مرامیه اقا دعوت کنید تا بیاد یکم از ایشون چیز یاد بگیریم.

Moein
23-12-09, 13:46
با سلام

دوستان این تاپیک فراموش شده ؟ مدتی هست هیچ اسکوری و هیچ پوینتی در HWBot ثبت نشده و البته به طبع دلیل بر خستگی بعد از نمایشگاه تهران رو داره و اورکلاک به صورت دائم دلیل اون بوده

در صورتی که دوستان توانایی گرفتن تست و پوینت رو دارند تلاش خودشون رو بکنن

گزارش تیم :

Only the registered members can see the link 12932315&width=600&height=250&iehack=.png

Only the registered members can see the link 20597701&width=600&height=250&iehack=.png
Worldwide Rank: #61 of 992 (Only the registered members can see the link)

Country Rank: #1 of 18 (Only the registered members can see the link) in Iran

با تشکر SSA MEMBER

Extreme
23-12-09, 14:12
سلام معین جان تاپیک فراموش نشده اتفاقا خود من چند روز پیش داشتم به اینکه تست بزنم فکر میکردم ولی اصلا حالش نمیاد این کانتری کاپ سرد کرد منو اولش هیجان داشتیم و کلی تست و آخرش ....

خلاصه قطعات زیادی دارم برای تست زدن و بزودی همرو تست میزنم .

فقط احتیاج به یک مقداری انرژی هست که وقتی همه با هم شروع میکنیم به تست اون انرژی میاد ولی وقتی تنهایی همش تست میزنی حس و حالش از بین میره .

قربانت نیما - :11():

Moein
26-12-09, 11:47
با سلام

نحوه عضو شدن در تیم شهر سخت افزار به روایت تصویر

در مرحله اول رو باکس که درون شکل به رنگ قرمز مشخص شده کلیک کنید

در این صورت به یک صفحه ارجاع داده می شوید در اولین گزینه تیم خود رو انتخاب کنید

در این مرحله اطلاعات تکمیلی خود رو وارد نموده

کشور خودتون رو انتخاب کنید

Only the registered members can see the link G

یک سوال از شما پرسیده می شود که به صورت قابت هست

در مرحله اخر شما می بایستی همانند راهنمای درون عکس عمل کنید

هم اکنون شما جز تیم شهر سخت افزار بزرگترین تیم سخت افزاری ایران و تیم اول اورکلاک ایران شده اید

با تشکر

ُSSA MEMBER

Moein
26-12-09, 12:09
با سلام

نحوه ثبت رکوردتون در hwbot به همراه تصویر

روی باکس درون عکس کلیک کنید

تستی که انجام داده اید رو انتخاب کنید

همانند تصویر گزینه ها رو انتخاب کنید

نکته مهم

در صورتی که به هرگونه مشکلی بر خورد کردید با من در ارتباط باشید : لینک ارتباط (Only the registered members can see the link)

با تشکر

SSA MEMBER

Moein
31-12-09, 20:35
با سلام

دوستان سایت HWBOT تغییرات زیادی کرده و موتور خود رو تغییر داده و به
Rev3 Up and Running (Only the registered members can see the link)

افزایش داده

من در حال ترجمه قوانین جدید هستم به زودی تاپیک رو اپدیت می کنم انشا ا.. به زودی

Moein
04-01-10, 12:57
با سلام

اطلاعات سایت جدید HWBOT REV3 داره انتشار پیدا می کنه

این هم نحوه جدید پوینت دادن به اسکور ها بر طبق تعداد ثبت کردن

HW points distribution after fix:

*********** Testing 1
hw rank 1/1: 1.5
*********** Testing 2
hw rank 1/2: 1.5
hw rank 2/2: 0.1
*********** Testing 3
hw rank 1/3: 1.5
hw rank 2/3: 0.1
hw rank 3/3: 0.1
*********** Testing 4
hw rank 1/4: 1.5
hw rank 2/4: 1.2
hw rank 3/4: 0.1
hw rank 4/4: 0.1
*********** Testing 5
hw rank 1/5: 1.5
hw rank 2/5: 1.2
hw rank 3/5: 0.1
hw rank 4/5: 0.1
hw rank 5/5: 0.1
*********** Testing 6
hw rank 1/6: 1.5
hw rank 2/6: 1.2
hw rank 3/6: 0.9
hw rank 4/6: 0.1
hw rank 5/6: 0.1
hw rank 6/6: 0.1
*********** Testing 7
hw rank 1/7: 1.5
hw rank 2/7: 1.2
hw rank 3/7: 0.9
hw rank 4/7: 0.1
hw rank 5/7: 0.1
hw rank 6/7: 0.1
hw rank 7/7: 0.1
*********** Testing 8
hw rank 1/8: 1.5
hw rank 2/8: 1.2
hw rank 3/8: 0.9
hw rank 4/8: 0.6
hw rank 5/8: 0.1
hw rank 6/8: 0.1
hw rank 7/8: 0.1
hw rank 8/8: 0.1
*********** Testing 9
hw rank 1/9: 1.556
hw rank 2/9: 1.2
hw rank 3/9: 0.9
hw rank 4/9: 0.6
hw rank 5/9: 0.1
hw rank 6/9: 0.1
hw rank 7/9: 0.1
hw rank 8/9: 0.1
hw rank 9/9: 0.1
*********** Testing 10
hw rank 1/10: 1.6
hw rank 2/10: 1.2
hw rank 3/10: 0.9
hw rank 4/10: 0.6
hw rank 5/10: 0.3
hw rank 6/10: 0.1
hw rank 7/10: 0.1
hw rank 8/10: 0.1
hw rank 9/10: 0.1
hw rank 10/10: 0.1
*********** Testing 11
hw rank 1/11: 1.8
hw rank 2/11: 1.2
hw rank 3/11: 0.9
hw rank 4/11: 0.6
hw rank 5/11: 0.3
hw rank 6/11: 0.1
hw rank 7/11: 0.1
hw rank 8/11: 0.1
hw rank 9/11: 0.1
hw rank 10/11: 0.1
hw rank 11/11: 0.1
*********** Testing 20
hw rank 1/20: 3.6
hw rank 2/20: 2.56
hw rank 3/20: 1.89
hw rank 4/20: 1.44
hw rank 5/20: 1.1
hw rank 6/20: 0.8
hw rank 7/20: 0.6
hw rank 8/20: 0.4
hw rank 9/20: 0.2
hw rank 10/20: 0.1
hw rank 11/20: 0.1
hw rank 12/20: 0.1
hw rank 13/20: 0.1
hw rank 14/20: 0.1
hw rank 15/20: 0.1
hw rank 16/20: 0.1
hw rank 17/20: 0.1
hw rank 18/20: 0.1
hw rank 19/20: 0.1
hw rank 20/20: 0.1
*********** Testing 30
hw rank 1/30: 5.6
hw rank 2/30: 4.16
hw rank 3/30: 3.24
hw rank 4/30: 2.64
hw rank 5/30: 2.2
hw rank 6/30: 1.8
hw rank 7/30: 1.6
hw rank 8/30: 1.4
hw rank 9/30: 1.2
hw rank 10/30: 1
hw rank 11/30: 0.8
hw rank 12/30: 0.6
hw rank 13/30: 0.4
hw rank 14/30: 0.2
hw rank 15/30: 0.1
hw rank 16/30: 0.1
hw rank 17/30: 0.1
hw rank 18/30: 0.1
hw rank 19/30: 0.1
hw rank 20/30: 0.1
hw rank 21/30: 0.1
hw rank 22/30: 0.1
hw rank 23/30: 0.1
hw rank 24/30: 0.1
hw rank 25/30: 0.1
hw rank 26/30: 0.1
hw rank 27/30: 0.1
hw rank 28/30: 0.1
hw rank 29/30: 0.1
hw rank 30/30: 0.1
*********** Testing 50
hw rank 1/50: 9.6
hw rank 2/50: 7.36
hw rank 3/50: 5.94
hw rank 4/50: 5.04
hw rank 5/50: 4.4
hw rank 6/50: 3.8
hw rank 7/50: 3.6
hw rank 8/50: 3.4
hw rank 9/50: 3.2
hw rank 10/50: 3
hw rank 11/50: 2.8
hw rank 12/50: 2.6
hw rank 13/50: 2.4
hw rank 14/50: 2.2
hw rank 15/50: 2
hw rank 16/50: 1.8
hw rank 17/50: 1.6
hw rank 18/50: 1.4
hw rank 19/50: 1.2
hw rank 20/50: 1
hw rank 21/50: 0.8
hw rank 22/50: 0.6
hw rank 23/50: 0.4
hw rank 24/50: 0.2
hw rank 25/50: 0.1
hw rank 26/50: 0.1
hw rank 27/50: 0.1
hw rank 28/50: 0.1
hw rank 29/50: 0.1
hw rank 30/50: 0.1
hw rank 31/50: 0.1
hw rank 32/50: 0.1
hw rank 33/50: 0.1
hw rank 34/50: 0.1
hw rank 35/50: 0.1
hw rank 36/50: 0.1
hw rank 37/50: 0.1
hw rank 38/50: 0.1
hw rank 39/50: 0.1
hw rank 40/50: 0.1
hw rank 41/50: 0.1
hw rank 42/50: 0.1
hw rank 43/50: 0.1
hw rank 44/50: 0.1
hw rank 45/50: 0.1
hw rank 46/50: 0.1
hw rank 47/50: 0.1
hw rank 48/50: 0.1
hw rank 49/50: 0.1
hw rank 50/50: 0.1
*********** Testing 100
hw rank 1/100: 19.6
hw rank 2/100: 15.36
hw rank 3/100: 12.69
hw rank 4/100: 11.04
hw rank 5/100: 9.9
hw rank 6/100: 8.8
hw rank 7/100: 8.6
hw rank 8/100: 8.4
hw rank 9/100: 8.2
hw rank 10/100: 8
hw rank 11/100: 7.8
hw rank 12/100: 7.6
hw rank 13/100: 7.4
hw rank 14/100: 7.2
hw rank 15/100: 7
hw rank 16/100: 6.8
hw rank 17/100: 6.6
hw rank 18/100: 6.4
hw rank 19/100: 6.2
hw rank 20/100: 6
hw rank 21/100: 5.8
hw rank 22/100: 5.6
hw rank 23/100: 5.4
hw rank 24/100: 5.2
hw rank 25/100: 5
hw rank 26/100: 4.8
hw rank 27/100: 4.6
hw rank 28/100: 4.4
hw rank 29/100: 4.2
hw rank 30/100: 4
hw rank 31/100: 3.8
hw rank 32/100: 3.6
hw rank 33/100: 3.4
hw rank 34/100: 3.2
hw rank 35/100: 3
hw rank 36/100: 2.8
hw rank 37/100: 2.6
hw rank 38/100: 2.4
hw rank 39/100: 2.2
hw rank 40/100: 2
hw rank 41/100: 1.8
hw rank 42/100: 1.6
hw rank 43/100: 1.4
hw rank 44/100: 1.2
hw rank 45/100: 1
hw rank 46/100: 0.8
hw rank 47/100: 0.6
hw rank 48/100: 0.4
hw rank 49/100: 0.2
hw rank 50/100: 0.1
hw rank 51/100: 0.1
hw rank 52/100: 0.1
hw rank 53/100: 0.1
hw rank 54/100: 0.1
hw rank 55/100: 0.1
hw rank 56/100: 0.1
hw rank 57/100: 0.1
hw rank 58/100: 0.1
hw rank 59/100: 0.1
hw rank 60/100: 0.1
hw rank 61/100: 0.1
hw rank 62/100: 0.1
hw rank 63/100: 0.1
hw rank 64/100: 0.1
hw rank 65/100: 0.1
hw rank 66/100: 0.1
hw rank 67/100: 0.1
hw rank 68/100: 0.1
hw rank 69/100: 0.1
hw rank 70/100: 0.1
hw rank 71/100: 0.1
hw rank 72/100: 0.1
hw rank 73/100: 0.1
hw rank 74/100: 0.1
hw rank 75/100: 0.1
hw rank 76/100: 0.1
hw rank 77/100: 0.1
hw rank 78/100: 0.1
hw rank 79/100: 0.1
hw rank 80/100: 0.1
hw rank 81/100: 0.1
hw rank 82/100: 0.1
hw rank 83/100: 0.1
hw rank 84/100: 0.1
hw rank 85/100: 0.1
hw rank 86/100: 0.1
hw rank 87/100: 0.1
hw rank 88/100: 0.1
hw rank 89/100: 0.1
hw rank 90/100: 0.1
hw rank 91/100: 0.1
hw rank 92/100: 0.1
hw rank 93/100: 0.1
hw rank 94/100: 0.1
hw rank 95/100: 0.1
hw rank 96/100: 0.1
hw rank 97/100: 0.1
hw rank 98/100: 0.1
hw rank 99/100: 0.1
hw rank 100/100: 0.1
*********** Testing 400
hw rank 1/400: 49.75
hw rank 2/400: 39.6
hw rank 3/400: 33.244
hw rank 4/400: 29.4
hw rank 5/400: 26.812
hw rank 6/400: 24.25
hw rank 7/400: 24.125
hw rank 8/400: 24
hw rank 9/400: 23.875
hw rank 10/400: 23.75
hw rank 11/400: 23.625
hw rank 12/400: 23.5
hw rank 13/400: 23.375
hw rank 14/400: 23.25
hw rank 15/400: 23.125
hw rank 16/400: 23
hw rank 17/400: 22.875
hw rank 18/400: 22.75
hw rank 19/400: 22.625
hw rank 20/400: 22.5
hw rank 21/400: 22.375
hw rank 22/400: 22.25
hw rank 23/400: 22.125
hw rank 24/400: 22
hw rank 25/400: 21.875
hw rank 26/400: 21.75
hw rank 27/400: 21.625
hw rank 28/400: 21.5
hw rank 29/400: 21.375
hw rank 30/400: 21.25
hw rank 31/400: 21.125
hw rank 32/400: 21
hw rank 33/400: 20.875
hw rank 34/400: 20.75
hw rank 35/400: 20.625
hw rank 36/400: 20.5
hw rank 37/400: 20.375
hw rank 38/400: 20.25
hw rank 39/400: 20.125
hw rank 40/400: 20
hw rank 41/400: 19.875
hw rank 42/400: 19.75
hw rank 43/400: 19.625
hw rank 44/400: 19.5
hw rank 45/400: 19.375
hw rank 46/400: 19.25
hw rank 47/400: 19.125
hw rank 48/400: 19
hw rank 49/400: 18.875
hw rank 50/400: 18.75
hw rank 51/400: 18.625
hw rank 52/400: 18.5
hw rank 53/400: 18.375
hw rank 54/400: 18.25
hw rank 55/400: 18.125
hw rank 56/400: 18
hw rank 57/400: 17.875
hw rank 58/400: 17.75
hw rank 59/400: 17.625
hw rank 60/400: 17.5
hw rank 61/400: 17.375
hw rank 62/400: 17.25
hw rank 63/400: 17.125
hw rank 64/400: 17
hw rank 65/400: 16.875
hw rank 66/400: 16.75
hw rank 67/400: 16.625
hw rank 68/400: 16.5
hw rank 69/400: 16.375
hw rank 70/400: 16.25
hw rank 71/400: 16.125
hw rank 72/400: 16
hw rank 73/400: 15.875
hw rank 74/400: 15.75
hw rank 75/400: 15.625
hw rank 76/400: 15.5
hw rank 77/400: 15.375
hw rank 78/400: 15.25
hw rank 79/400: 15.125
hw rank 80/400: 15
hw rank 81/400: 14.875
hw rank 82/400: 14.75
hw rank 83/400: 14.625
hw rank 84/400: 14.5
hw rank 85/400: 14.375
hw rank 86/400: 14.25
hw rank 87/400: 14.125
hw rank 88/400: 14
hw rank 89/400: 13.875
hw rank 90/400: 13.75
hw rank 91/400: 13.625
hw rank 92/400: 13.5
hw rank 93/400: 13.375
hw rank 94/400: 13.25
hw rank 95/400: 13.125
hw rank 96/400: 13
hw rank 97/400: 12.875
hw rank 98/400: 12.75
hw rank 99/400: 12.625
hw rank 100/400: 12.5
hw rank 101/400: 12.375
hw rank 102/400: 12.25
hw rank 103/400: 12.125
hw rank 104/400: 12
hw rank 105/400: 11.875
hw rank 106/400: 11.75
hw rank 107/400: 11.625
hw rank 108/400: 11.5
hw rank 109/400: 11.375
hw rank 110/400: 11.25
hw rank 111/400: 11.125
hw rank 112/400: 11
hw rank 113/400: 10.875
hw rank 114/400: 10.75
hw rank 115/400: 10.625
hw rank 116/400: 10.5
hw rank 117/400: 10.375
hw rank 118/400: 10.25
hw rank 119/400: 10.125
hw rank 120/400: 10
hw rank 121/400: 9.875
hw rank 122/400: 9.75
hw rank 123/400: 9.625
hw rank 124/400: 9.5
hw rank 125/400: 9.375
hw rank 126/400: 9.25
hw rank 127/400: 9.125
hw rank 128/400: 9
hw rank 129/400: 8.875
hw rank 130/400: 8.75
hw rank 131/400: 8.625
hw rank 132/400: 8.5
hw rank 133/400: 8.375
hw rank 134/400: 8.25
hw rank 135/400: 8.125
hw rank 136/400: 8
hw rank 137/400: 7.875
hw rank 138/400: 7.75
hw rank 139/400: 7.625
hw rank 140/400: 7.5
hw rank 141/400: 7.375
hw rank 142/400: 7.25
hw rank 143/400: 7.125
hw rank 144/400: 7
hw rank 145/400: 6.875
hw rank 146/400: 6.75
hw rank 147/400: 6.625
hw rank 148/400: 6.5
hw rank 149/400: 6.375
hw rank 150/400: 6.25
hw rank 151/400: 6.125
hw rank 152/400: 6
hw rank 153/400: 5.875
hw rank 154/400: 5.75
hw rank 155/400: 5.625
hw rank 156/400: 5.5
hw rank 157/400: 5.375
hw rank 158/400: 5.25
hw rank 159/400: 5.125
hw rank 160/400: 5
hw rank 161/400: 4.875
hw rank 162/400: 4.75
hw rank 163/400: 4.625
hw rank 164/400: 4.5
hw rank 165/400: 4.375
hw rank 166/400: 4.25
hw rank 167/400: 4.125
hw rank 168/400: 4
hw rank 169/400: 3.875
hw rank 170/400: 3.75
hw rank 171/400: 3.625
hw rank 172/400: 3.5
hw rank 173/400: 3.375
hw rank 174/400: 3.25
hw rank 175/400: 3.125
hw rank 176/400: 3
hw rank 177/400: 2.875
hw rank 178/400: 2.75
hw rank 179/400: 2.625
hw rank 180/400: 2.5
hw rank 181/400: 2.375
hw rank 182/400: 2.25
hw rank 183/400: 2.125
hw rank 184/400: 2
hw rank 185/400: 1.875
hw rank 186/400: 1.75
hw rank 187/400: 1.625
hw rank 188/400: 1.5
hw rank 189/400: 1.375
hw rank 190/400: 1.25
hw rank 191/400: 1.125
hw rank 192/400: 1
hw rank 193/400: 0.875
hw rank 194/400: 0.75
hw rank 195/400: 0.625
hw rank 196/400: 0.5
hw rank 197/400: 0.375
hw rank 198/400: 0.25
hw rank 199/400: 0.125
hw rank 200/400: 0.1
UP TO 400
hw rank 400/400: 0.1

Shahryar
11-01-10, 11:45
دوست عزیزمون سیاوش جان ، serpens13 به خاطر فعالیت فعال و خوبشون در تیم اورکلاکینگ شهر سخت افزار عنوان " HWBOT SSA Member " را گرفتند و از این جهت به ایشون تبریک میگم .

پی نوشت : دوستان هر گونه گزارش فعالیتتون را اینجا بنویسید !

برای مثال وحید جان با تلاشی که کردند تونستند رکورد های خوبی را توی هفته اخیر برای شهر سخت افزار به دست بیارند . :love:

serpens13
11-01-10, 12:03
مرسی شهریار جان
:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

ViViD
11-01-10, 12:25
با درود بیکران

گزارشی از تستهایی که طی هفته گذشته انجام دادم:

Core i7 920@ 4995Mhz (Only the registered members can see the link)

--------------------------------
SuperPI 1MB@ (Only the registered members can see the link)8sec 516ms (Only the registered members can see the link)

--------------------------------
Wprime 1024M@ 2min 49sec 995ms (Only the registered members can see the link)

---------------------------------
PiFast@ 17.27 sec (Only the registered members can see the link)

---------------------------------

که در مجموع نزدیک به 60 امتیاز به تیم شهرسخت افزار اضافه شده است:1. (29)::1. (21):

AMD>INTEL
11-01-10, 12:36
عالی بود . آرزوی موفقیت دوستان رو دارم .

PUMAOC
11-01-10, 12:42
سلام:give_rose:

ان شا الله اگر سیستم جدید رسید یه تستایی بزنم تا از خجالتتون در بیام:1. (29):

متاسفانه به علت فاصله ی زیاد تا کانادا و مسائل گمرکی و عرفانی(تحریم) ممکنه 1 ماهم طول بکشه.(دادم محمد علی جان برام تهیه کنه)

Extreme
15-01-10, 18:33
سلام .

متاسفانه دیگه آخر هفته ها فقط خالی هستم که اگه وقت کنم یه تستی میزنم . امروز بعد از مد کردن 8800GTS 320MB (Only the registered members can see the link) یه سری تست زدم که تونستم 83 پوینت به امتیازهای تیمی اضافه کنم .

عکسی از محیط تست

پی نوشت : دوستان هر گونه گزارش فعالیتتون را اینجا بنویسید !

منتظریم دوستان !

با تشکر - نیما :11():

Moein
15-01-10, 19:06
تنها 21 پوینت تا 1600 پوینت شدن

SSA OC TEAM

Shahryar
15-01-10, 22:00
دیروز بعد مدت یک ماه چند ساعتی فرصت شد تا یکم تست بزنیم ... :1. (23):

این تست بر روی E8600 و Rampage Extreme انجام شد که سرانجام به ثبت رکورد 6323 مگاهرتز منجر شد :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link 3ghz_6323.8_mhz?tab=more)

مشکلی که دیروز داشتیم مشکل دما به خاطر خمیر نامناسب بود که باز هم خمیر نامناسب خودش را نشون داد . به هر حال دیروز وقت زیادی نبود و با 5 لیتر نیتروژن و خمیر نامناسب مجبور شدیم تست ها را با فرکانس 5.6 پاس کنیم . تست ها بر روی کارت 8800GT 512mb انجام شد و منجر به کسب 70 پوینت برای تیم شد ! :yes:

ایشالله در فرصت آینده تست هایی بر روی گرافیک های مختلف با فرکانس 6.0 گیگاهرتز یا بالاتر انجام میدیم ... :1. (21):

یادمه توی تابستون بود هدف 1000 پوینت توی زمانی که قرار بود انجام بشه به دلیل رفتن بعضی از بچه ها نشد اما جالبه با حفظ اتحاد تیمی الان می تونیم جشن 1600 پوینته شدن تیم را بگیریم ! تبریک میگم به یکایک دوستان عزیز ... :love:

PUMAOC
27-01-10, 12:37
سلام به همگی:give_rose: چند تا سیو داشتم گزاشتم تو HWBOT تا سیستم جدیده راه بیوفته. 0.4 پوینت(البته یه کم دیگه امتیازا بالا تر بود این 0.4 پوینت می شد 10 پویینت :دییییییییییی)

اولی 3d marke 01 :

Only the registered members can see the link arks

دومی 2 تا 3d marke 06 ::wink:

--------------------------------------------------------

Only the registered members can see the link rks

و در پایان CPU-Z :

Only the registered members can see the link z

تا کسب امتیازاز بالا تر و بهتر برای تیم خودم :love: و تست زدن با سیستم جدید:11():
:Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):

PUMAOC
27-01-10, 21:19
دیگه شرمنده + 0.1 پوینت با همین سیستم پوکیده:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

تست Wprime 32M :

Only the registered members can see the link c_531ms

کلا 0.5 پوینت:1~@$S (1)::1~@$S (1)::1~@$S (1):

serpens13
28-01-10, 10:49
تبریک میگم به همه :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

Jagvar
28-01-10, 20:32
اقا من نبودم کولاک کردین ها!
قربون همتون برم، نموی دونید چقد دلم براتون تنگ شده.
افرین آفرین عزیزان
من هم تا یه اخر این هفته تلاشم رو از اول شروع می کنم.:ایکش :دی

PUMAOC
28-01-10, 20:47
سلام به همگی:give_rose: به به ببین کی اینجاست :party: چه طوری محمد علی حالت خوبه.:give_rose::11():

چه قوت قلبی پیدا کردم بفرمایید چند پوینت دیگه:whistle:

تست Super pi یک میلیون : 12.687ثانیه 1.3 پوینت :1. (5):

Only the registered members can see the link 87ms

تست Wprime 1024 میلیون :

Only the registered members can see the link min_37sec_140ms

تست 3DMarke 01: با 4850

PUMAOC
29-01-10, 23:43
با سلام خدمت همه دوستان:give_rose: مخصئو صا این دو تا نیما که خیلی دوسشون دارم:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

خوب اینم چند تا پویت که امروز گرفتم . این دفه جهش خوبی داشتم:lol: خدا کنه از این 52 به 51 و 50 پریدن تو رتبه خلاص شیم:whistle: ( الان ثابت رو 50 هستیم :دییییی)

تست 3d marke 03 : هشت پوینت

---------------------------------------------------------------
تست 3d marke 06 : با کارت 4850 :lol: 7.5 پوینت

Only the registered members can see the link rks&new=true

----------------------------------------------------------------

تست 3d marke 05 با کارت 4850 0.1 پوینت( واقعا با درایور مشکل داشت!!:1. (26)::1. (28):)

Only the registered members can see the link rks?tab=info

Moein
05-02-10, 01:10
با سلام

بعد از هفته قبل که دقیقا روزی بود که سی پی یو به دست من رسیده بود و تلاش فقط برای تست فرکانس این سی پی یو بود این هفته نوبت رسیده بود به تست سی پی یو متاسفانه خیلی با سی پی یو قبلی متفاوت هست و یکم تا دستم بیاد شاید طول بکشه و باید تلاش بسیاری کرد

در غیاب شهریار با وجود اینکه اصلا حال نمی ده ادم تست بزنه! من از دوستان خوبم ساسان کاتبی و اریا امیدوار دعوت کردم که دور هم جمع بشیم و تست بزنیم که بسیار خوش گذشت و جای تمامی دوستان خالی بود مخصوصا بچه های که در الکامپ بودند یاد اون روز ها به خیر هایییییییییییییییییییییی

ابتدا مشکل در استیبل کردن فرکانس ها داشتیم اما بعد از مدتی تقریبا یک پروفایل متناسب پیدا کردم که منجر شد به کسب 61 پوینت برای تیم که 43.7 از این پوینت ها پوینت های گلوبال هست

سیستم تست :

EVGA X58 Classified
Xeon W3570
Domintor GT 2000 cl8
PW Green 1035

SUPERPI 32mb

Wprime 32mb

3D mark 05

منتظر ثبت اسکور های جدید از طرف دوستان خوبم هستم و امید وارم که تونسته باشم به تیم کمک کنم

با تشکر فراوان

SSA MEMBER

hamedjahanbakhsh
05-02-10, 11:24
دوستان من چطوری اسکور ثبت کنم هر کاری که میکنم امتیاز نمیده...
لطفا کمک کنید.

Jagvar
05-02-10, 19:41
دوستان من چطوری اسکور ثبت کنم هر کاری که میکنم امتیاز نمیده...
لطفا کمک کنید.
به به ببینید کی اینجاست:love:
حامد جان کجا بودی ، نبودی!:1. (35):
حامد عزیز شما اون چیزی که می خوای ثبت بکنید رو اینجا قرار بدین بعدش دوستان راهنمایی می کنند.
:ایکس
<اسکرین شات منظورمه>

hamedjahanbakhsh
05-02-10, 22:32
ممنون محمد جان شما لطف داری

این مربوط میشه به cpu-z

این مربوط میشه به 3dmark05

اینم ماله 3d mark06

شرمنده اگر زیاد جالب نیست..آخه این cpu خیلی نابود هست

PUMAOC
07-02-10, 01:50

اینم یه تست با سیستم P55 و 4850 با چشم هایی خواب آلود.:1. (27)::1. (27)::cry:
اوضاع این ویدوزم خرابه. درایور کارت گرافیکو تو یه درایو دیگه نصب می کنه . اصلا ریویا تیونر رو که باز می کنم سیستم می پکه.

حتما فردا پس فردا یه ویندوز نصب می کنم و ان شا الله تا آخر همین ماه:1. (26): کارتم که از گارانتی اومد از خجالتش در می آم:lol:
16.6 پوینت 06

اینم تست دیروزه با GTX 275 و P55 گرفتم 2.2 گلوبال:1. (5):+2.9
:give_rose::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::give_rose:

Jagvar
09-02-10, 00:54
سلام دوستان
این چند مدته من خیلی سعی کردم با ایر این زیون رو اور کنم و تونستم 4.7 رو 01 پاس کنم واما یه سوا برام پیش اومده که چرا این قد امتیاز کم میده !
من فرکانس 4.6 تست می گیرم مقایسه می کنم با 4.7 خیلی کم بازده داره! دلیل خواصی داره؟!
تصویر اول روی فرکانس 4.6

تصویر در فرکانس 4.7

.D3VIL.
09-02-10, 06:00
سلام...محمد علی من از X58 زیاد سر در نمیارم فقط تست هایی که با نیما زدم یادمه که NB Frq بالاتری داشت NB Frq تو تو این تستا خیلی پایینه........احتمالا اگر بتونی یه ره بالاتر ببری تا 90K بشه گرفت.....در ضمن VGA هم اورکلاک نکردی........

:Love-ssa~! (1):

PUMAOC
11-02-10, 23:20
سلام:give_rose: امروز بعد از ظهر تا حالا که ساعت 12 هست یه مشت تست اعصاب خورد کن با این 4850 که مشکل افزایش فرکانس هسته داره زدم.
دیروز و امروز سیاوش جان هم بیکار ننشسته بود و یه چند کیلویی:lol: پوینت برا تیم گرفت. شدیم 49 م با 1903 پوینت:party::1. (5):.

اینم تستای من که حقم ان قدر نبود:cry:

تست 06 با کمی ارتقاع شدم 18.1 پوینت:cry:

تست 05 تازه :1. (26): با 10 پوینت :

امروز که با سیستم ور می رفتم تونست تا نزدیک 4.7GHZ جلو بره و pi 1M رو پاس کنه:1. (23): 9.031 چون کم پوینت داشت نزاشتم.:wink:
کلا 51 پوینت دارم:1. (5):

ic3_drag0n
13-02-10, 02:42
سلام به دوستای عزیزم .
در ابتدا 2000 امتیازه شدن شهر سخت افزار در HWBOT رو به همه بچه ها تبریک می گم و امیدوارم بزودی 3000 امتیازه شدن تیم رو جشن بگیریم .

خوب من همینجا ورود رسمی خودم رو به تیم HWBOT شهر سخت افزار اعلام میکنم و امیدوارم در کنار هم بهترین لحضات رو سپری کنیم .

در این چند روز تست های زیادی رو در کنار نیمای عزیز زدیم که واقعا تجربه خیلی خوبی از کار با نیتروژن مایع بود .
امروز هم به لطف یکی از دوستان توانستیم یک سی پی یو 920 تهیه کنیم که با تست هایی که روی اون انجام دادم تونستم در نتیجه 110 پوینت برای تیم بگیرم .

متاسفانه نیتروژن مایع تموم شد و نتونستیم تست های بیشتری بزنیم ولی اگر فردا بتونیم باز نیتروژن بگیریم قطعات زیادی داریم که تست بزنیم .

با آرزوی بهترین لحضه ها برای شما

اشکان عضو کوچکی از تیم

Jagvar
13-02-10, 12:11
سلام به دوستای عزیزم .
در ابتدا 2000 امتیازه شدن شهر سخت افزار در HWBOT رو به همه بچه ها تبریک می گم و امیدوارم بزودی 3000 امتیازه شدن تیم رو جشن بگیریم .

خوب من همینجا ورود رسمی خودم رو به تیم HWBOT شهر سخت افزار اعلام میکنم و امیدوارم در کنار هم بهترین لحضات رو سپری کنیم .

در این چند روز تست های زیادی رو در کنار نیمای عزیز زدیم که واقعا تجربه خیلی خوبی از کار با نیتروژن مایع بود .
امروز هم به لطف یکی از دوستان توانستیم یک سی پی یو 920 تهیه کنیم که با تست هایی که روی اون انجام دادم تونستم در نتیجه 110 پوینت برای تیم بگیرم .

متاسفانه نیتروژن مایع تموم شد و نتونستیم تست های بیشتری بزنیم ولی اگر فردا بتونیم باز نیتروژن بگیریم قطعات زیادی داریم که تست بزنیم .

با آرزوی بهترین لحضه ها برای شما

اشکان عضو کوچکی از تیم
از طرف خودم و قطعاتم ورود شمارو به تیم شاد باش عرض می کنم.:yes:
افرین شما رکرد بزنید :cry: من هم مشکلاتم که تموم بشه حتما به شما خواهم پیوست:1. (27):
قطره قطره جمع گردد وانگهی @ میازار موری که دانه کش است:whistle:
:Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

ViViD
13-02-10, 14:55
SuperPi 32M @ 8.422Sec

Core i7 920 at 4961MHz

CPUZ @ 5036Mhz

Core i7 920 At 5036MHz

اضافه شدن 30 امتیاز به تیم شهرسخت افزار

Shahryar
13-02-10, 23:39
سلام به همه دوستان عزیز ؛ :11():

شهر سخت افزار همیشه مفتخر بوده که جایگاه بهترین های دنیای سخت افزار و اورکلاکینگ کشور باشه . افراد زیادی در شهر سخت افزار بودند و رفتند یا همچنان با ما هستند اما همه و همه نقش داشتند تا بتونیم به اهداف بزرگی که در راستای موفقیت تیم و کشور هست ، برسیم .

یادم هست قبل از شروع فعالیت جدی SSA OC TEAM زدن رکورد های جهانی چیزی جز یک آرزو نبود و استفاده از نیتروژن مایع ، قطعات High End و همچین فضایی تقریباً دور از ذهن بود تا اینکه قدم به قدم با زحمت بسیاری که بچه ها کشیدند تونستیم محدودیت ها را رفع کنیم و به اینجا برسیم .

100 ، 500 ، 1000 ، 1500 و بالاخره تیم شهر سخت افزار 2000 پوینت توی سایت HWBOT بدست آورد و این بار در جایگاه چهل و ششمین تیم جهان قرار گرفت .

واقعاً باید تبریک گفت به تمام بچه های زحمتکش تیم که با زحمت و تلاش بسیار زیاد باعث شدند به این موفقیت برسیم و امروز به صورت دسته جمعی جشن بگیریم .:1. (21): بچه های عزیزی که با راستی تلاش کردند و به هر اقدام ناشایستی برای کسب امتیاز متوسل نشدند ...! :1. (23):

از نیما عزیز و سایر گرافیست های تیم خواهشمندم یک امضای قشنگ به این مناسبت طراحی کنند تا دوستانی که مایلند در امضاهاشون قرار بدند .

راستی لازم به ذکر هست این نتایج این دو روز آخر که توسط دوستان عزیزمون بدست اومد واقعاً شاهکار بود . باز هم تبریک میگم :11():

نکته دیگه اینکه دوستان تیم HWBOT SSA می توانند با دید سازنده اگه نقدی چیزی از جو یا ... تیم دارند برای بنده پی ام کنند .

تبریک و تبریک و تبریک ، پیش به سوی موفقیت بیشتر تیم شهر سخت افزار و به دنبالش کشور عزیزمون ایران :yes:

باتشکر
شهریار :give_rose:

Labyrinth
14-02-10, 10:06

من هم به نوبه خودم این موفقیت رو به اعضای تیم مدیریت شهرسخت افزار و SSA Team تبریک میگم

تشکر ویژه ای دارم از برادران عزیزم نیما ، معین ، وحید ، سعید و تمام کسانی که در این موفقیت سهمی داشته اند

با تشکر و سپاس از شما

امیر

Extreme
14-02-10, 18:00
سلام دوستان عزیزم .

خوب این چند روزه واقعا خسته شدم . مثلا اومده بودم مسافرت :lol:

تو این چند روز تست های زیادی با اشکان عزیز زدیم که نتایج خیلی خوبی داشت و در حدود 300 پوینت به امتیاز تیمی تو نستیم اضافه کنیم که واقعا حال داد .

1 روز بیشتر از 2000 امتیاز شدنه تیم نمیگذره و در حال حاظر تیم 2200 امتیازه هست . :Love-ssa~! (1):

یک سری عکس هم از محیط تست براتون میزارم .

ولی رطوبت اینجا سرویس کننده بود .

با آرزوی بهترین ها برای شما - نیما :11():

Shahryar
19-02-10, 14:20
saeid0c عزیز هم به جمع کاربران HWBOT SSA Member اضافه شدند !

ضمن تبریک به سعید عزیز امیدواریم که با فعالیت هر چه بیشتر خودشون در آینده بتونند امتیازات بیشتری را برای شهر سخت افزار و کشورشون بدست بیارند .

Moein
24-02-10, 23:34
سلام
يكي از اعضا به اسم ice_dragon مثل اينكه آيديشون مسدود شده
چرا؟

سلام من در حال بررسی هستم به زودی خبرشو بتون میدم

با تشکر

SSA MEMBER

Moein
24-02-10, 23:53
سلام من در حال بررسی هستم به زودی خبرشو بتون میدم

با تشکر

SSA MEMBER

سلام موضوع بررسی شد متاسفانه ای دی ایشون با یک یوزری که قبلا داشتن و هیچ پوینتی در اون یوزر نداشتن دچار تداخل هست به خاطر همین موضوع هست که وقتی که وارد یوزر ایشون می شید پوینت هاشون رو صفر نشون میده : لینک (Only the registered members can see the link)

انشا ا.. فردا با مدیران HWbot صحبت خواهد شد و مشکلی که برای پروفایل دارند رو حل خواهیم کرد

یک بنده خدایی امروز 23 تا از ریزالت های تیم ما رو گزارش کرده که به همشون رسیدگی شد و هیچ کدوم از اسکور ها پاک نشده

هم اکنون وضعیت فعلی تیم با 2220 پوینت در رده 47 جهان قرار داره

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

Extreme
25-02-10, 00:57
میدونید مشکل بعضی از ماها چیه ؟ مشکل اینه که واقعا زود تصمیم میگیریم و زود عمل میکنیم بدون هیچ فکری !!!

خوده من هم بار ها و بارها برام این اتفاق افتاده که زود تصمیم گرفتم و بعد پیش خودم گفتم کاش کمی بیشتر تامل میکردم .

من فقط چند تا سوال ازت کردم ولی شما گفتی من میرم .

من و دوستان دیگه هیچ علاقه ای نداریم که دوستی از ما ناراحت بشه - بخدا اورکلاک یک تفریح سالم هست که ما در کنار هم ایستادیم تا درش تجربه کسب کنیم و در گوشه از این تفریح برای بالا رفتن نام ایرانمون تلاش کنیم .

این اتفاقات تو زندگی انسان ها زیاد میوفته فقط این ما هستیم که باید درس بگیریم .

برات بهترین آرزو هارو دارم سعید عزیز و امیدوارم هر چه زود تر سوُ تفاهمی که برات پیش اومده برطرف شه و پیش ما برگردی .

دوستدار تو - نیما :11():

Jagvar
25-02-10, 11:12
دوستان عزیز من احساس می کنم hwbot ف ی ل تر شده!
:1. (27):
یه تست بکنید ببینیم قضیه چیه؟!

serpens13
25-02-10, 11:50
دوستان عزیز من احساس می کنم hwbot ف ی ل تر شده!
:1. (27):
یه تست بکنید ببینیم قضیه چیه؟!
سايت فيلتر نشده محمد جان مشكل از سرور هست من باسرعت خيلي پايين ميتونم باز كنم :11():

Hessam_7800gtx
25-02-10, 12:00
من که با u992 راحت باز میکنم بدون اون اصلا باز نمیشه:1. (28):

Shahryar
25-02-10, 12:38
صحبت کردم دیتاسنترشون مشکل پیدا کرده و به زودی حل میشه .

PUMAOC
26-02-10, 02:31
سلام به همه:11()::Love-PCN~!::Love-ssa~! (1): من برگشتم با دست پر.....

مارک 03 :
Only the registered members can see the link 028_marks

مارک 01: مشکل دارم با این دو تا تست :1. (28)::cry:

Only the registered members can see the link 997_marks

مارک 05 :

Only the registered members can see the link 25_marks

مارک 06 :

Only the registered members can see the link 70_marks

کلا 21.5 پوینت جم کردم.... بوسیله ی کارت 7600 ی که مود کردم...

Shahryar
07-03-10, 23:05
ic3_drag0n (Only the registered members can see the link) ، اشکان عزیز هم به خاطر تلاش های خوبش برای تیم در این مدت به جمع کاربران HWBOT SSA Member اضافه شدند .

به امید موفقیت هر چه بیشتر ... :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

PUMAOC
10-03-10, 17:48
سلامممممممممم:give_rose::party:

بعد از یه هفته یه تست همین طوری با 8600 زدم. هنوز مودش نکردم.:1. (23):

تست 7600 در AQUMARK
Only the registered members can see the link 9_marks

تست 8600 در AQUMARK
Only the registered members can see the link 3_182005_marks

تست 8600 در 01 :
Only the registered members can see the link ddr3_50566_marks

چند تا تست بهبود یاقته دیگه ::1. (27):
Only the registered members can see the link 89_marks

-----------------
Only the registered members can see the link 350_marks

امتیازای جدید تو راهه:lol:

PUMAOC
11-03-10, 22:22

حوصلم سر رفت با این پوینت های کم....:cry:

امروز دیدم این GTX 275 افتاده کنار داره خاک می خوره... گفتم یه حالی بش بدم....:party:

3D mark 06 : پوینت 4.4 + 0.8

3D mark 05 : پوینت 1.6 + 2.6

Aquamark3 : پوینت 0.2 + 3.2

Only the registered members can see the link ks

CPU-Z i7 860 :پوینت 0.5 فرکانس 4857 مگا هرتز با ایر

3D mark 01 : پوینت 0.1 :cry: 81682 مارک

3D mark 03 : پوینت 0.1 :cry::cry::cry::cry:

جام نگرفت گفتم تا نخابیدم پدر این 03 رو در بیارم.... :whistle:

3D mark 03 : پوینت 1.8

Jagvar
12-03-10, 01:25
به نظر من دیگه زدن دکمه تشکر کفایت نمی کنه.:great:
سعید جان خدا قوت می گم.
دستمریزاد آفرین پسر، زحمت زیادی داری می کشی:give_rose:

™Ali
12-03-10, 12:39
دوستان لغت جوجه اورکلاکر رو شنیدید ؟ :lol:

بالاخره 1.2 پوینت گرفتم ! اونم بدون امکانات جانبی :1. (26):

+
Only the registered members can see the link s
+
Only the registered members can see the link ms

= 1.2 Points

دوستان مشکل رم دارم وگرنه پردازنده واسه اور زیاد جا داره ... :1. (29):

PUMAOC
15-03-10, 18:05
سلام :1. (38)::give_rose:

داشتم تو هارد 160 تم می گشتم اد خوردم به گالری عکس تستام.... 3 - 4 تاش به درد خورد... ( یعنی کامل بود) ثبت کردم.... کارتای 8800 و 4670 خدا بیامرز:lol:... اگه می دونتم 8800 ان قد پوینت داره شوهرش نمی دادم:cry:
همین طور E6600 ....

تست 06 با 8800 : 7.8 پوینت :1. (27): 12750 مارک.

Only the registered members can see the link _12750_marks

تست 06 با 4670 : 0.1 پوینت 8884 مارک... :cry:

تست 01 با 8800 : 0.1 پوینت :cry:

Only the registered members can see the link _54737_marks

تست Super Pi 32 M : با E6600 در فرکانس 3199 مگا هرتز ( این مال اون موقه ای بود که یه سابقه برگزار شد برای سوپر پی در حداکثر فرکانس 3.2 :lol: ). 0.1 پوینت
Only the registered members can see the link in_55sec_875ms

:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

PUMAOC
19-03-10, 11:34

یکی از کارتای 4730 رو نفروختم گفتم تا دیر نشده باش تست بزنم.... :1. (5):.

تست 06 : 0.3 پوینت

تست 05 : 0.4 پوینت

تست 03 : 0.1 پوینت

تست 01 : 0.6 پوینت (5 نجم شدم)!

تست Aquamark 3 : پوینت 0.5

:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

Shahryar
19-03-10, 12:39
تبریک میگم سعید جان ، تلاشتون ارزشمند هست ...

توجه : متاسفانه وقتی افراد در رقابت سالم شکست می خورند دست به اقداماتی میزنند که دیگه نمیشه اسمش را سالم گذاشت .

کاربر GreenHorn از تیم اورکلاک شهر سخت افزار در HWBOT بن شد ! :great:

Jagvar
19-03-10, 20:34
اول از همه چی یه عضر خواهی بدهکارم اخه این چند مدته پینت برای تیم نگرفتم!
بعضی از مشکلات وجود داشت که امروز یکم از اون مشکلات حل شد و البته یه کارت 4650 برای یکی از دوستان بود در اختیار من گذاشت تا یه چنتا تست بگیرم
که نتیجش این شد که 10 پینت به تیم اضافه شد.
06 که گذاشتم برای فردا که روی زیون 3540 تست بگسرم و اکیو مارک هم ارور می داد الان عجله دارم باید برم ولی بعدا می زارم تا راهنمایی کنید ببینیم مشکل از کجاست.
:ایکس:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

PUMAOC
20-03-10, 00:21

می بخشید یکی می تونه در این مورد یه توضیحی بده.... یعنی یه کانال زنده هست !!!:1. (27):

(اگه جای درستی پست ندادم ببخشید :give_rose:)

Jagvar
20-03-10, 00:54
من وقتی به صورت عادی هم تست اکیو مارک می گیرم (بدون اور) و یا در حالت اور این پیغام رو نشون می ده!
تا الان دوبار دانلود کردم ولی باز همین آش هستش و همین کاسه

Curtis
20-03-10, 00:59
جگوار عزیز منم این مشکلو داشتم و فکر کنم مربوط به کارت های ati باشه چون منم با 4850 این مشکلو داشتم
اخر تست موقعی که میخواست امتیاز رو نشون بده این ارور میومد

PUMAOC
20-03-10, 01:02
آره مال منم این طوری بود تو حالت عادی هم ارور می داد... . این مشکلل در کارتاهی Nvidia یی که تست کردم از خاموش بودن فیزیکس بود و تو رادئون ها از درایور ....:great:

Jagvar
20-03-10, 09:52
با چه درایوری مشکل حل میشه؟

PUMAOC
20-03-10, 12:58
باید امتحان کنی ... . اما به جز 9.4 یکی دیگه رو هم نصب کن ببین... اگه ه ویندوز دیگه هم داری رو اون هم امتحان کن>!!! چون من همه این ها رو با هم عوض کردم یعنی ویندوز و درایور با هم :lol:

ViViD
20-03-10, 18:36
من وقتی به صورت عادی هم تست اکیو مارک می گیرم (بدون اور) و یا در حالت اور این پیغام رو نشون می ده!
تا الان دوبار دانلود کردم ولی باز همین آش هستش و همین کاسه

محمد شما فایل Direcpll.dll رو باید پاک کنی از داخل محلی که Aqua نصب هست

اگر نشد ببین با OverWrite کردن این فایل مشکلت برطرف خواهد شد یا خیر؟

این فایل پیوست رو در همون پوشه اول اوررایت کن و تست کن اگر مشکلت برطرف نشد بعد کلاً فایلی به این اسم رو پاک کن از داخل پوشه و ویندوز رو رستارت کن و بعد تست بگیر ببین باز هم مشکل داری یا خیر

Moein
08-04-10, 19:09
با سلام

تمامی دوستان دارن در تیم شهر سخت افزار خوب فعالیت می کنند و هر چه با تلاش کوچک و بزرگ باعث این موضوع می شوند که پوینت بگیرند اما اگر دوستان سعی کنند از حتی کوچک ترین پوینتی که می گیرند یک ریپورت ساده هم به عمل بیارند باعث و موجب می شند که دوستان راحت تر مطلع بشند و باعث خوشنودی من و دوستان هم خواهد شد

با تشکر

SSA MEMBER

PUMAOC
09-04-10, 00:03

این تست های چند روز پیش هست. چون اکثرا ارتقا ی پوینت بود گفتم شاید بهتر باشه دستم پر تر باشه و بیام اینجا پست بدم:1. (35):

تست 06 با 4850 گیگابایت: ( کل وقتی که برای تست زدم داشتم 4 ساعت بود چون کارت یکی از بچه ها بود !) 19 پوینت

تست 06 با GTX275 گیگابایت :( کلی وقت صرفش کردم تا قلقش اومد دستم با نیبیتور ولتاژ رو 1.18 ست کردم!) 6.9+0.8

تست 05 با 4850 گیگابایت : 14 پوینت

تست Aquamark با GTX275 : پوینت 1.3+3.3

تست AQ با 4850 : 2.1 پوینت

تست 03 با 4850 : 10.5 پوینت

تست 01 با 4850 گیگا : 4.3 پوینت

در آخر این کارت 4850 گیگا بایت خیلی خنک بود اما واقعا چیپ حافظه ی مزخرفی داشت ... این کارت قابلیت ولت مد رو هم داشت اما خیلی محدود.

مدل دقیق کارت. :

یه چیزی که من طی تست دو نوع کارت 4850 ساخت sapphire و گیگا بایت متوجه شدم قابلیت اورکلاک خیلی بهتر کارت sapphire بود . حتی با وجود این که کارت گیگا پیش اورکلاک هم بود. دلیل این موضوع رو هم فهمیدم اونم در ولتاژ هایی هست که مدار PWM دو کارت برای هسته و حافظه به صورت پیش فرض ست کردن. کارت گیگا این مقدار 1.19 تا 1.23 بود اما کارت سفایر این مقدار 1.3 تا 1.31 !!!!!!!!!!!!! بود.

این نکته رو هم بگم 2 تا کارت های 4850 خودم که سفایر بودن الان سوختن.( یا خدا یا خرما) یا عمر زیاد یا اور زیاد !!!:lol:

Jagvar
09-04-10, 13:30
و در پایان از من هم تشکر می کردی :lol:
من هنوز توی کفش موندم چطور به اون سرعت نشستی تست زدی!

PUMAOC
09-04-10, 13:42
و در پایان از محمد علی عزیر که اسپانسر این کار بود تشکر ویژه ای می کنم....:lol:

حال کردی سرعت تست رو... شانس یه بار اونم تک زنگ در خونتو می زنه!!! :lol:

حالا تستاتو که زدی بازم می گیرمش ازت :1. (35):

PUMAOC
17-04-10, 00:59

باز هم جمعه ای دیگر :1. (5):.

این بار تست 8600 که ولت مود کردم.:love:. حداکثر ولتاژی که تو تستا به کور دادم 1.82ولت بود:gasp::gasp: با ایر کولینگ.
ولتاژ حافظه رو هم از دیفالت 2 ولت به 2.1 ولت رسوندم. کارت گرافیک ساخت زوتاک بود. چیپ حافظش هم خوب بود. بدون سینک تا 1820 آور شد.

حداکثر دمای کارت حین تست 50 در جه بود:whistle:. در اولین فرصت عکس لز محیط کار رو هم می زارم.(برا GOOC گرم می کنم:lol:)

تست 06 با 8600 : 7.5 پوینت

Only the registered members can see the link ddr3_7525_marks

تست 05 با 8600 : 1.7 پوینت

Only the registered members can see the link ddr3_13773_marks

تست 03 با 8600 : 3.6 پوینت

Only the registered members can see the link ddr3_22345_marks

تست 01 با 8600 : 2.7 پوینت

Only the registered members can see the link ddr3_53443_marks

تست AQ مارک با 8600 : 9.4 پوینت

Only the registered members can see the link 3_219380_marks

تو این تست فرکانس 1836-1836-810 با ولتاژ 1.82 پایدار نشد :1. (35): مجبور شدم فرکانس هسته رو بازم کم کنم بزارم رو 797

:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!: I:1. (21):GOOC

PUMAOC
17-04-10, 12:12
جالبه من دیشب این پستو دادم اصلا تو ارسالای جدید نیومد.... :whistle:

اینم یکی دیگه از مشکلات این قالب هستااااااااااااااا:lol:

Jagvar
30-04-10, 20:35
عزیزان دل عرض ادب دارم خدمت همتون
دیشب با 9400 یکی از بچه ها تست زدم اما نمی دونم چرا غیر عادیه قضیه!
من رفتم ثبت کردم به نظر خودم کارت رو درست ثبت کردم ولی این وسط یکم عجیب میاد که درحالی که فرکانس هسته کارت من کمتر هستش از دیگران ولی امتیاز های فضایی داده!!
لینک هارو می زارم دوستان اگر ایرادی پیدا کردین اطلاع بدین. ممنون می شم.
01
Only the registered members can see the link 78_marks
03
Only the registered members can see the link 41_marks
05
Only the registered members can see the link 8_marks
06
Only the registered members can see the link 6_marks

PUMAOC
30-04-10, 20:55
سلام

فقط یه مورد هست جیگر بابا ::Love-ssa~! (1): چرا تو شات GPU Z زده 9500 !!!!!!!!

PUMAOC
30-04-10, 21:08
این لینکا رو هم که گزاشتی انگار قدیمی هست ... چوینت هم نداره که ....

این جدیداست :
file:///C:/DOCUME%7E1/ATISSA%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.pngOnly the registered members can see the link 6_marks

Only the registered members can see the link 77_marks

Only the registered members can see the link 28_marks

Only the registered members can see the link 82_marks

اینا رو اشتباها رو 9400 ریختی که 9500 هست کارتت..:1. (27):

Jagvar
30-04-10, 23:32
اصلا توجه نکرده بودم!
ولی نمی دونم چرا الان که دارم ویرایش می کنم همه چی قاطی شد!
اونایی که قبلا هم تست گرفتم و این هایی که الان تست گرفتم معلوم نیست چی به چین

PUMAOC
01-05-10, 00:25
علی جان از اول باید پاکشون کنی و دوباره ثبت کنی :give_rose:

Hessam_7800gtx
04-05-10, 20:26
امروز چند تا تست ثابمیت کردم ولی به هیچ کدوم پوینت نداده و نوشته waiting for calculating مشکل از منه یا hw خراب شده؟؟:1. (27):

Hessam_7800gtx
04-05-10, 21:53
پاک کردم دوباره ثابمیت کردم هیچ فرقی نکرد:whistle:

Shahryar
04-05-10, 22:08
حسام جان تا فردا صبر کن ببین اگه درست نشد ، بنده پیگیری میکنم .

Hessam_7800gtx
05-05-10, 02:06
خوشبختانه درست شد و یک کاپ طلا + 8.9 پوینت به تیم اضافه شد چیز خاصی نیست ولی خوب دیگه با این سی پی یو بیشتر از این نمیشه زد!

Shahryar
22-05-10, 14:42
خبر خوب :

شاد باشید :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

Extreme
22-05-10, 14:49
WoOnly the registered members can see the link

ایول جدا از شنیدن این خبر خوشحال شدم .

mamehdi
08-06-10, 16:28
با سلام خدمت دوستان لطفا راهنمايي كنيد

1- نتيجه هاي 3dmark را چگونه ميشود از سيستمي كه به اينترنت وصل نيست لينك معتبرش را در سيستمي ديگر كه اينترنت دارد درسايت hwbot ثبت كرد؟
2- مدل بعضي از قطعات در هنگام ثبت وجود ندارد مثلا asus p5gcmx بايد چكار كرد؟
3- بعضي از نتايج ثبت شده توسط ديگران به اشتباه وارد شده و point هم گرفته مثلا cpu core 2 e2200 در تصوير ضميمه يك عدد است ولي در هنگام ثبت 2xcore 2 e2200 ثبت شده و در قسمت wprime32 هم امتياز گرفته هم جام طلا اينها را چگونه ميتوان به مسئولان سايت hwbot گفت؟

باتشكر

Moein
09-06-10, 01:55
با سلام

امروز بعد از مدت ها شروع به تست کردم

گرافیک برای تست 8800 GT بود که در نهایت منجر به اضافه شدن 4X پوینت به تیم شد

لینک 3d mark 05 (Only the registered members can see the link)
لینک 3d mark 06 (Only the registered members can see the link)

به دلایل شخصی تست 01 رو از Hwbot حذف کردم

موفق باشید

معین

Moein
10-06-10, 15:20
با سلام

پخش زنده تست اورکلاک

سیستم تست

X58 classified E759
Core i7 980X
Gskill Perfect storm
GTX 480
Enermax 1250
SSA ULTRA COOL POT

لینک (Only the registered members can see the link)
شروع ساعت 14 - 5 شنبه پایان هر وقت یخ خشک تموم بشه

Moein
10-06-10, 22:23
با سلام

امروز سی پی یو جدید رو دوباره به همراه گرافیک جدید تست کردم که نتایج به نسبت راضی کننده ای بود

دوستان از من سوال کردن بچ نامبر سی پی یو چی هست بچ سی پی یو 3003b3XX هست

دلیل اینکه یوزر من در کشور ایران شرکت نمی کنه کاملا شخصی هست و هیچ مشکلی با کسی ندارم به زودی هم در رنکینگ ایران باز خواهم گشت

متاسفانه مشکل خمیر حرارتی خوب هنوز هم پا بر جا هست و من از این مورد هنوز هم رنج می برم فکر کنم دوستان من هم این مشکل رو داشته باشند

دمای CBB این سی پی یو -125 و دمای CB این چیپ هم -160 هست

ماکس فرکانس برای تست های

05 = 6180 ht on
06 = 6050 ht on

متاسفانه به دلیل اینکه در این تست ها گرافیک اور نشده بود اسکورشون از اسکور با فرکانس های پایین تر کمتر بود!

در نتایج تست امروز کلا 93 پوینت به امتیازات تیم اضافه شد که به تمامی دوستان گلم تبریک می گم

شما می توانید تست ها رو در اینجا مشاهده کنید

تست 05 (Only the registered members can see the link s)
تست 06 (Only the registered members can see the link s)
تست 03 (Only the registered members can see the link ks)
تست 01 (Only the registered members can see the link 20_marks)

دوستان عزیزم اماده ارائه کمک به تمامی بچه های شهر سخت افزار هستم و از دوستان تقاضا دارم که اگر نکته ای می دونند من رو راهنمایی کنن

با تشکر

SSA MEMBER

mamehdi
13-06-10, 15:55

1- نتيجه هاي 3dmark را چگونه ميشود از سيستمي كه به اينترنت وصل نيست لينك معتبرش را در سيستمي ديگر كه اينترنت دارد درسايت hwbot ثبت كرد؟
3- بعضي از نتايج ثبت شده توسط ديگران به اشتباه وارد شده و point هم گرفته مثلا cpu core 2 e2200 در تصوير ضميمه يك عدد است ولي در هنگام ثبت 2xcore 2 e2200 ثبت شده و در قسمت wprime32 هم امتياز گرفته هم جام طلا اينها را چگونه ميتوان به مسئولان سايت hwbot گفت؟

باتشكر

كسي نيست جواب ما رو بده

nasiban
13-06-10, 23:33
كسي نيست جواب ما رو بده

دوست عزیز در سربرگ More گزینه ای به صورت یک زنگ وجود دارد به نام Report با کلیک بر روی این گزینه میتوانید مشکل در مورد بنچمارک مربوطه را گزارش دهید .

nasiban
13-06-10, 23:42
معین جان تبریک میگم . ان شاءالله موفق باشید .

در طی تست هایی که با پردازنده 140 سمپرون گرفتم موفق به کسب 18 پوینت گلوبال در کلاس wPrime X1 شدم و این موفقیت رو به تمام بچه های تیم تبریک میگم . ان شاءالله تهیه LN2 و بهبود رکورد مربوطه .

Only the registered members can see the link ec_937ms

mamehdi
14-06-10, 08:52
دوست عزیز در سربرگ More گزینه ای به صورت یک زنگ وجود دارد به نام Report با کلیک بر روی این گزینه میتوانید مشکل در مورد بنچمارک مربوطه را گزارش دهید .

با تشكر ولي موارد ا و 2 همچنان باقيست

Shahryar
14-06-10, 10:04

باتشكر

سلام دوست عزیز ؛

1) در نرم افزار های 3DMark بعد از اینکه نتیجه را به نشان داد گزینه هایی مثل Save Result , Save Project و ... هست که میتونید بزنید و فایل هایی با پسوند های معمولاً 3dr ذخیره می کنه .

2) قطعاتی که برای اون ها رنکینگ در نظر گرفته شده و پوینت داده میشه مثل کارت گرافیک و پردازنده در صورتی که توی لیست نبود اینجا اعلام کنید تا اضافه بشه و در صورتی که قطعه پردازنده و کارت گرافیک نبود اهمیتی نداره و مدل را خودتون بنویسید .

موفق باشید :love:

shayan08
14-06-10, 15:36
دیزوز تونستم با فن استک i5 750 رو به فرکانس 4440.3MHz برسونم که 0.1 امتیاز در پی داشت و ثبت فرکانس رفرنس مادربورد ga-p55a-ud3p که منجر به یک کاپ شد البته چون کسی دیگه ای نزده بود
4319
4320

nasiban
15-06-10, 22:15
َشرکت در مسابقات HWBOT OC Challenge June 2010 و فعلاً کسب مقام دوم MAxxmem2 در کلاس DDR3 و مقام چهارم جهانی . البته باید روی پلتفرم های دیگه هم تست بزنم تا رتبه قابل توجهی ثبت کنم .

ViViD
15-06-10, 23:24
محسن جان بسیار عالی بود در این رابطه من تاپیکی زدم که میتونید در اونجا رکوردتون رو اعلام کنید و پیگیری کنید:

موفق باشید همیشه

nima_hl
05-07-10, 13:00
سلام

با تشکر فراوان از نیما و آرمان عزیز اولین ثبت خودم رو در hwbot انجام دادم

Only the registered members can see the link mhz?new=true

4399

4400

که 8.5 پوینت به امتیاز تیم اضافه کرد

پینوشت : یه اشتباه لپی در ثبت داشتم که درست شد :Love-PCN~!:

PUMAOC
05-07-10, 16:20
سلام:give_rose: به به آزادی چه حالی داره!:1. (27): خوب قرار بود بعد کنکور بترکانیم:party: درست روز پنجشنبه که کنکورر تموم شد فلاکس LN2 رو بردم گزاشتم تو نوبت تا جمعه , که یکی از دوستان می آد که با هم تست بزنیم:1. (5):.(محمد علی دلاوران معروف به عباس علی جگوار!:whistle:)

خوب اول سیستم ها ::1. (27):

cpu:

CORE i7 980X ES
C2D E8600
CORE i7 860
Xenon 3540
C2D 6400(65NM)

main:

EVGA X58 CLASSified
GIGABYTE GA-EP45-UD3P
DFI p55 DK Te3H9
GIGABYTE P55A-UD6

RAM :
ddr2
PNY 1066 CL5-5-5-18
Transcend 1200 CL5-5-5-16 2.2V(micron)d

DDR3
Gskil perfect 2133 CL9 1.65v
walton c.T APOGG GT 1800 C9 1.5v 2GB DC

VGA:

gigabyte 5870
gigabyte 4850
gigabyte GTX275
ZOTAC 7600
DELL X1300!!
,...

power:SILVER STON ST1000NV

خوب اول لینکای HWbot
(البته اینا همش نیست!)

Only the registered members can see the link marks

توی تستا روی NB مادربورد p45 هم نیترو ریختیم که عکساش پایین هست .( دورشو خمیر بازی گراشتیم)

رم های پرفکت 2133 هم LN2 گزاشتیم که نتیجه از نظر دمایی چشم گیر بود!

این تستا صرفا برای آشنایی دو جوانlol با LN2 بود و چون 980 امکان سوختن بالا بود و مال من هم نبود اصلا اجازه نداشتیم ولتاژ بدیم و 85% وقتمون و نیترو رو تو بایوس مادر بورد ها هدر دادیم. دوست داشتم جناب محمد علی رو خفه کنم! چون اصلا اجازه ی ولت دادن رو به cpu و رم های خوشگلشون نمی داد و من نصف موهامو در این راه از دست دادم! حتی ولتاژ 980 رو از تست ایری که خودش کزاشته بودم کمتر دادیم بنا بر این به جیی نرسیدیم!:lol:. با وجودی که رم ها زیر ln2 بون این قا حاضر نشد حتی روی 1700مگا هرتز و ولتاژ 1.7 ولت ( که اونم با دعوا و کتک کاری تو بایوس خودم ست کردم) تایمینگ پایینتر از 9 بدن!!!! ( حالا فهمیدم با وجود این همه قطعه چرا تست نمی زنه :lol:. اما به دل نگیر ! حق داری!:1. (35): کال اندر خم یک پرفایل خوب بودیم برای 980 که بیشتر 5.5 با کمتر از 1.7 و دمای -95 نشد!

برای c2d 8600 یه کم وضع فرق می کرد در اینجا کم مین محدود بود با وجود ولتاژ 1.82 برای سی پی یو و بردن NB زیر ln2 باز هم نتونستیم FSB رو بیشتر 550 پایدار کنیم! که اینجا تقسیر ما نبود! تا اینجا 33 لیتر اول تمام شد. خسته و کوفته رفتیم یه بار دیگه پر کنیم!( البته من این cpu رو گرفتم ازش تا اگر خدا بخواد و بشه با یه مین بهتر تا نزدیک 6 تست پاس کنم!)

33 لیتر بعدی ::lol:

در اینجا مشکلات 1000 برابر شد و فهمیدم که اشکالای اساسی دیگه ای رو هم داریم! اولیش خمیر سیلیکون بود!! علی جان هر نوع خمیری داشت! سرامیک! و اونایی که اسمشون رو نمی دونم:lol: + کانتینر cpu که برای 775و1366 ها ی 4 هسته ای طراحی شده بود و اصلا برای 980 جواب نمب داد یه هو تو لد ویندوز xp دما از -80 می رسید به 10 درجه و سیستم هنگگگگگگ ی کرد!

نمی دونم مشکل از خمیر بوده که به شکل عایق در اومده بود یا مشکل کانتینر!نکتهی جالب : اصلا نمی دونستیم بعد از تعویض سیستم باید pot رو بشوریم! همین طوری خمیر می ریختیم و می زاشتیم ( روی کانتینر -100 درجه!!!!:1. (27):) خمیر هم مصل آجر می شد! همین مارکایی رو که گرفتیم با زور رو فشار من بود وگر نه تمام وقت تو بایوس بودم جناب محمد علی! و من هر چی جلوشون بال بال می زدم ایشون داشتن نبض قطعات رو می گرفتن! با 2 تا 33 لیتر!
قبل از این که 33 اول رو تحویل بگیریم رفتیم بازار تا ترمو متر تهیه کنیم یک سری خمیر معمولی 350 تومنی !خریدیم که تو دور دوم استفده کردیم . در کمال ناباوری اصلا یخ نمی زد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو هر دمایی مایع بود ! خدا می دونه نس چی بود چون وقتی ریختیم رو cpu دیگه اصلا دمای -100 رو ندیدیم!!!!!!!!!! ( احتمالا آدامس بوده!):wink:

اما خداییش خیلی حال کردیم ! ان شا الله یه oc پارتی بگیریم اون جا هم دوستان رو ببینیم!

خوب اینم عکس ها ! البته فیلم هم گرفتیم اما من هر کاری کردم تبدیل فرمت کنم نشد تا محمد علی بیاد آپ کنه! ::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

خودم هستم :!

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

محمد علی : !

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

نیترو های اضافی :لول

برنامه ای هم برای مود 275 و 5870 داشتیم اما کانتینر نداشتیم برا ی کارتا قرار شده بود یکی از دوستان بفرسته برامون که متاسفانه تا اون موقه نرسید دستمون.

از طرف saeed0c و jagvar+ ....

SSA OC TEAMeeee

:Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::Love-PCN~!::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::give_rose:

Jagvar
05-07-10, 18:58
سعید جان دستت در نکنه که زحمت گذارش رو کشیده بودی، خداییش اصلا من حال نداشتم بنویسم.

اول از همه چی تشکر ویژه می کنم از جناب سعید موحد و خانواده محترمشون که یه 2 سه روزی مارو تحمل کردن و انشاالله که از دست من ناراحت نباشن.
خوب سعید بگیر که من اومدم یه بار دیگه اهواز، البته این دفه برای خفه کردن تو!!! LOL
چشم منو دیر دیدی هر عکسی که خودت خوب افتادی اپ کردی و عکس زرت و پرت منو گذاشتی:whistle:
می گم یه جایی نوشته بودی می خواستی منو بکشی واقعا چه احساس مشترکی داشتیم اون موقه :دی
حالا من وارد مباحث فنی کار نمی شم ولی تجربیات ی که برای اولین بار با نیترو رو بدست اوردم برای دوستان لیست می کنم.
1- تست گرفتن زیر نیترو خیلی با تست با ایر فرق می کنه
2- حتما توجه داشته باشید که اگر در یک وقت زمانی کوتاه برای چند پلتفرم اماده شدین کانتینر رو بشورید و دو باره استفاده کنید.
3- در فضای بسته تست نگیرید
4- خمیر سیلیکن واقعا تاثیر گذار هستش ، حتما توجه کنید.
5- جوگیر نیترو نشین

حالا این همه چیز گفتم ولی خداییش همه با نیترو کار کردن فقط من مونده بودم که کار نکردم.
---------------------
خوب حالا بریم در مورد مباحسی که جناب سعید مطرح کرده بودن.
آخه کدوم اورکلاکری توی بایس نمیره؟! دیگران رو نمی دونم ولی من همیشه بجز زمان تست گرفتن بقیه وقت توی بایس هستم.
در مورد ولتاژ ندادن هم سعید جان اغراق فرو مودن! وقتی من مطمعنم مشکل از ولتاژ نیست چرا ادم باید ولتاژ هسته رو بالا ببره! البته من ولتاژ 980 رو تا 1.8 هم دادم!!! از بس که سعید دم گوشم زمزمه می کدن!!!!!
اما من پیش خودم فکر می کردم اولین پروفایلم باید 5.5 رو با 980 بیام بالا! ولی مشکل دما داشتیم، برا همین من قصد داشتم اول یه فرکانس پایدار برای سی پی یو پیدا کنم که بعد بریم سراغ تنظیمات رم از توی خود ویندوز
با همون رم ها من خودم 2200 cl8 تست super-pi پاس کردم برای مسابقات انتخوابی GO OC و قرار بود cl7 تست بگیرم با همین فرکانس یا بالاتر که تقریبا فرکانس هسته در حد 5.8 می شد در محاسباتم یا چیزی در همون حدود.
اما بزرگ ترین مشکل هم راه نبودن ما دوتا با هم بود. سعید جان مخ من رو خودن و من مخ ایشون :D
توی فیلم ها هستش که داریم همش با هم دیگه کلکل می کنیم ولی بعد از همه این کارا وقتی خودمون نگاه می کردیم از ته دل می خندیدیم. واقعا خوش گذشت.
من از الان اماده شدم برای oc party تهران

Jagvar
05-07-10, 19:00
سلام

با تشکر فراوان از نیما و آرمان عزیز اولین ثبت خودم رو در hwbot انجام دادم

Only the registered members can see the link mhz?new=true

4399

4400

که 8.5 پوینت به امتیاز تیم اضافه کرد

پینوشت : یه اشتباه لپی در ثبت داشتم که درست شد :Love-PCN~!:

ایول داداش نیما
نیما جان تبریک می گم و خسته نباشید
یه توضیح کوچیک در مورد بورد بده ببینیم چند مرده حلاجه این جیگر :دی

nima_hl
05-07-10, 20:51
ایول داداش نیما
نیما جان تبریک می گم و خسته نباشید
یه توضیح کوچیک در مورد بورد بده ببینیم چند مرده حلاجه این جیگر :دی

سلام بر استاد محمد علی گرامی

سلامت باشید و از لطف شما خیلی ممنونم

والا به حلاج و این حرفها نرسید :lol: تو همون تست اول دوم به راحتی با 6 گیگاهرتز بوت شد و به این رکورد رسید که آرمان عزیز گفت این دیوار این پردازنده هستش و از این بالاتر نمیره ( البته تست کردیم و واقعا همینطور بود )

4402

شاید یه پردازنده "نمونه مهندسی" اگر دستمون بود به بالاتر از 7 گیگاهرتز هم به راحتی میرسیدیم :1. (26):

در کل این تست رو به این خاطر انجام دادیم که ببینیم کیفیت بردهای ازراک از نظر آورکلاک چگونه هستش که از دید بنده ناشی خیلی عالی بود :11():

البته بهتر میدونم در مورد این برد آرمان گرامی توضیح بدن که تجربه آورکلاک با بردهای دیگر رو هم دارن

.D3VIL.
05-07-10, 21:40
سلام دوستان...البته نیما جان لطف دارند....

دوستان برد از لحاظ اورکلاکینگ CPU و همچنین امکانات BIOS واقعا عالی بود و نسبت به دیگر مادربرد های MainStream هیچ تفاوت نداشت و شاید هم بهتر بود.حتی یک سری تنظیمات داشت که بنده روی سایر مادربرد ها ندیده بودم....از لحاظ ولتاژ و همچنین کنترول ولتاژ IGP و همچنین تنظیمات فرکانس گرافیک IGP در بایوس بی نظیر بود...قابلیت ولتاژ دادن به IGP/Side Port در حده زیاد رو داشت و میتونم بگم واقعا بورد خوب و دارای Performance/Price عالی هست.....

در رابطه با CPU خودم یک نمونه از این پردازنده دقیقا با همین کد 1008CPMWرو در اختیار داشتم و تقریبا روی یک مادربرد ضعیف تر (DFI UT 790FX-M2R) به این فرکانس رسیدم و به نظر میومد که مشکل از مادربرد باشه.ولی با تست روی یک نمونه از همین پردازنده با همون Batch روی این مادربرد متوجه Wall این پردازنده روی 6.5xx شدم و اگر این Wall وجود نداشت شاید این برد توانایی 7GHZ رو هم داشت و یکی از دلایلش هم داشتن تعداد 10 فاز برای تغذیه پردازنده باشه.....پردازنده هم روی LN2 واقعا از یک پردازنده 4 هسته مثل PhenomII X4 Series خنک تر بود و دما های بالایی رسیدیم البته CB هایی هم داشتیم که به راحتی رفع میشد...

تنها بنده یک مشکل روی این برد مشاهده کردم که شاید مربوط به چیپ AMD 890GX باشه که روی اورکلاکینگ Ram نسبت به چیپ 790FX/890FX ضعیف تر هست و روزی که ما روی این مادربرد تست میزدیم مسابقات Hwbot Challenge بود که قسط دوباره تست زدن MaxxMem رو داشتیم که موفق نشدیم(البته مکان این هم هست که مشکل از پروفایل باشه) ...ولی این مشکل چیزی از مزیت های برد کم نمیکنه..

نکته قابل توجه دیگر این هست که هنگام تست پاور مورد استفاده یک TONB 600W وات بود که توانایی های خوبی داشت...

در آخر تست ها هم قصد زدن رکورد های گرافیک IGP این مادربرد رو داشتیم که با توجه به کمبود LN2 موفق به اینکا نشدیم...ولی موفق شدیم به فرکانسی IGP که نفرات برتر تست های 3D این گرافیک رسیده بودند برسیم....(البته NB هم در اواخر تست زیر LN2 قرار گرفت)
ایشالا دفعه بعد....

یک سری عکس هم من از این تست ها بزارم...:wink: که واقعا دیدنی هستند....

موفق باشید...:give_rose:

mamehdi
14-07-10, 13:49
دستان امروز hwbot طوريش شده
submit هاي قبلي من point هاشون ياك شده و نوشته Waiting for calculation..
ملاحظه كنيد
Only the registered members can see the link 9_marks
امروز هم براي تست cpuz ثبت كردم هنوز نوشته Waiting for calculation

PUMAOC
14-07-10, 13:51
منم الان mxxmem ثبت کردم Waiting for calculation می ده! فک کنم زود حل بشه! تا دیشب که من ثبت می کردم مشکلی نداشت!:give_rose:

Extreme
14-07-10, 16:49
این مشکلات برمیگرده به آپدیت HWBOT به نسخه جدید به زودی حل میشه .

Hessam_7800gtx
21-07-10, 22:03
چرا تست 06 شهریار با دوتا 5870 حذف شده ؟؟؟:1.:

mamehdi
24-07-10, 12:00
دوستان در قسمت ثبت ركورد دو تا گزينه هست كه يكي ميگه هيچگونه مدال و امتيازي بهت تعلق نميگيره و يكي ديگه اجازه پاك شدن توسط مديرسايت درصورت تخلف را ميدهد حالا سوال اينچاست كه بعضي از ركوردها علاوه بر امتياز global و hardware امتياز جهاني هم دارند جطوري ميشه كه اين امتياز به بعضي ركورها اضافه ميشه و به بعضي اضافه نميشه در حالي كه ركوردي كه بيشتر هست ركورد جهاني در آن لحاظ نشده و در كمتري لحاظ شده است

Moein
25-07-10, 13:19
دوستان در قسمت ثبت ركورد دو تا گزينه هست كه يكي ميگه هيچگونه مدال و امتيازي بهت تعلق نميگيره و يكي ديگه اجازه پاك شدن توسط مديرسايت درصورت تخلف را ميدهد حالا سوال اينچاست كه بعضي از ركوردها علاوه بر امتياز global و hardware امتياز جهاني هم دارند جطوري ميشه كه اين امتياز به بعضي ركورها اضافه ميشه و به بعضي اضافه نميشه در حالي كه ركوردي كه بيشتر هست ركورد جهاني در آن لحاظ نشده و در كمتري لحاظ شده است

با سلام

سوالاتتون نا مفهوم هست متاسفانه

سوال اولتون که شما در صورتی که گزینه رو انتخاب کنید که نوشته شده

Do NOT participate in hwbot rankings.

به شما هیچ پوینتی تعلق نمی گیره

و در صورتی که گزینه دوم رو انتخاب کنید

I've read and agreed to XXXXX. Failure to comply to these rules may lead to removal of this submission.

امتیاز شما در رنگینگ محاسبه میشه و به شما این امکان رو میده که در قسمت Bot در این سایت حضور پیدا کنید

سوال دومتون رو من اینطوری برداشت کردم در صورتی که منظور شما گزینه دیگه ای بوده سوال خود رو واضح تر اعلام کنید تا پاسخ گوی شما باشم

چون hwbot به هر شخص در یک کت گوری یک بار پوینت میده امکان داره کسی که رکورد بیشتر رو زده با تک کارت یا دو کارت امتیاز بیشتری نسبت به 4 کارت گرفته باشه پس به این فرد پوینتی تعلق نمی گیره!

Shahryar
25-07-10, 14:21
چرا تست 06 شهریار با دوتا 5870 حذف شده ؟؟؟:1.:

حسام جان خودم حذفش کردم و کسی حذفش نکرده . اگه شد در آینده با رکورد بالاتری Update اش میکنم اگه هم نشد دوباره ثبتش میکنم ولی این سری بدون نام Mobo چون گارانتی ایرانی از این موضوع زیاد خوشحال نشد و ما هم خواهان ناراحتی کسی نیستیم . :love:

serpens13
26-07-10, 10:51
memory overclock
gskill pi@2960mhz
cl11-11-11-31
2nd WR :great:
valid (Only the registered members can see the link)
hwbot (Only the registered members can see the link 80.4_mhz?tab=info)

mamehdi
26-07-10, 14:53
با سلام

سوالاتتون نا مفهوم هست متاسفانه

سوال اولتون که شما در صورتی که گزینه رو انتخاب کنید که نوشته شده

به شما هیچ پوینتی تعلق نمی گیره

و در صورتی که گزینه دوم رو انتخاب کنید

امتیاز شما در رنگینگ محاسبه میشه و به شما این امکان رو میده که در قسمت Bot در این سایت حضور پیدا کنید

سوال دومتون رو من اینطوری برداشت کردم در صورتی که منظور شما گزینه دیگه ای بوده سوال خود رو واضح تر اعلام کنید تا پاسخ گوی شما باشم

چون hwbot به هر شخص در یک کت گوری یک بار پوینت میده امکان داره کسی که رکورد بیشتر رو زده با تک کارت یا دو کارت امتیاز بیشتری نسبت به 4 کارت گرفته باشه پس به این فرد پوینتی تعلق نمی گیره!

منظور من بعنوان مثال اين دو عكس است اولي ركورد كمتري زده ولي در قسمت ركوري جهاني ثبت شده و دومي با اينكه بيشتر هست ولي اين گزينه توش نيست
آيا براي ثبت ركورد جهاني از طريق ديگه بايد اقدام كرد

Moein
26-07-10, 15:13
منظور من بعنوان مثال اين دو عكس است اولي ركورد كمتري زده ولي در قسمت ركوري جهاني ثبت شده و دومي با اينكه بيشتر هست ولي اين گزينه توش نيست
آيا براي ثبت ركورد جهاني از طريق ديگه بايد اقدام كرد

در این تست هایی که قرار دادید رم DDR3 به عنوان رکورد جهانی هست و رم DDR2 به عنوان اورکلاک در قسمت DDR2 محسوب میشه به همین دلیل هم رم DDR3 دارای اسکور کلی جهانی محسوب شده و یک قسمت برای پوینت کلی داره

Jagvar
27-07-10, 09:01
memory overclock
gskill pi@2960mhz
cl11-11-11-31
2nd WR :great:
hwbot (Only the registered members can see the link 80.4_mhz?tab=info)

سلام سیاوش جان
سیاوش جان من جدیدن به دین جدیدی پیوستم که خداش شما هستین، اسمش هم شده "سیاوشیسم":love:
خوب برین سر پاچه خاری:
1- ای پتانسیل اور...
2- ای خدای اور ...
3- ای هلو ی عزیز
4- ای در دستان تو کمان ....(کمان کی بود معروف بود، همون :دی)
.
.
.
:1. (35):
بابا تبرریک می گم من ندیده بودم تا حالا

armin.bomber
29-07-10, 22:29
سلام بچه ها
من چطور میتونم رکوردی رو که به دست آوردم تو سایت HWBOT ثبت کنم ؟
ممنون میشم کمکم کنید

Moein
30-07-10, 00:36
سلام بچه ها
من چطور میتونم رکوردی رو که به دست آوردم تو سایت HWBOT ثبت کنم ؟
ممنون میشم کمکم کنید

با سلام شما ابتدا می بایستی در سایت hwbot عضو شوید و سپس با خواندن دقیق قوانین به فعالیت خود ادامه دهید کافیست به لینک (Only the registered members can see the link)زیر مراجعه کنید

Link (Only the registered members can see the link)

و کشور خود را ایران و تیم خود رو شهر سخت افزار SSA OC TEAM انتخاب کرده

سپس می بایست تست خود رو در قسمت مربوطه ثبت کنید به زودی برای دوستان اموزش این ثبت رکورد رو به صورت کامل برای انواع تست هایی که دارای پوینت هستند قرار خواهم داد

موفق باشید

armin.bomber
30-07-10, 21:33
ممنونم
منم دنبال یه جا واسه ثبت تست میگرد
ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدید

Extreme
01-08-10, 11:57
سلام به دوستان گلم .

الان اومدم پست بزنم یه حس باحالی داشتم .

یاد روزای اولی افتادم که اومدم تو SSA که مدام تست ها رو توی تاپیک گزارش میدادیم و هیجان خاصی داشتیم .

الان رفتم دیدم با تست هایی که سیاوش جان ثبت کرده تیم 3000 پوینته شده گفتم مثل 1000 و 2000 که خودم گزارش دادم اینم بیام بگم .

به نوبه خودم به همه بچه ها تبریک میگم .

دوستان دیگه تابستونه ها :دی یه ذره بیشتر باید تلاش کنیم و سعی کنیم با هم تست بزنیم تا انرژی بیشتری داشته باشیم .

بچه هایی که تهران هستن خودشون رو سریعا در پروفایل من معرفی کنن تا با اونها برخورد بشه :دی

.D3VIL.
01-08-10, 13:17
سلام.
تبریکات ویژه میگم
میگم که کسی قرار نیست شیرینی بده این وسط ؟!
اونی که آخرین امتیاز رو Submit کرده(سیاوش) باید شیرینی بده اینجوری که نمیشه .(حالا به هر نحوی)
البته بقیه دوستان که دستشون به سیاوش نمیرسه و فقط من و نیما بهش درسترسی داریم :lol
رفتند GOOC مقام اوردند هیچی نگفتیم...ایندفعه دیگه دوستان باید همراهی کنند

پ.ن
البته شهریار عزیز هم فکر نکنه باهاش کاری نداریم ها اونم به موقش :دی

mamehdi
04-08-10, 09:14
سلام دوستان

ديروز من دو امتياز ثبت كردم و هيچگونه تقلبي هم در كار نبوده امروز هم دوباره ميرم شانسم رو امتحان كنم فيلم هم ميگيرم ولي سوال اينجاست كه چطوري موقع ثبت يك چنين امتيازها كاري كنيم كه براي hwbot جاي هيچگونه شكي باقي نمونه ملاحظه بفرماييد
موقع ثبت آنها نفر اول در e6550 را گرفتم البته شايد شانسي بوده و يا احتمالا باگي در كار بوده ولي اگر امروز هم تونستم دوباره بزنم چطوري ثبت كنم كه ردخور نداشته باشه
راستي چرا من نميتونم عكس رو up كنم حتما بايد zip كنم و بعد attach كنم

Extreme
04-08-10, 13:24
سلام .

من دیروز تست هاتون رو دیدم اولش خیلی تعجب کردم که چطوری تست ها گلوبال گرفته ولی کمی توجه کردم دیدم باگه .

این تست ها رو نمیشه جوری ثابت کرد چون کاملا مشخص که باگ هست .

وقتی از این جور ریزالت ها گرفتید که کمی عجیب غریب بود بهتره که ثبت نکنید .

با تشکر نیما .

Moein
04-08-10, 14:27
سلام دوستان

ديروز من دو امتياز ثبت كردم و هيچگونه تقلبي هم در كار نبوده امروز هم دوباره ميرم شانسم رو امتحان كنم فيلم هم ميگيرم ولي سوال اينجاست كه چطوري موقع ثبت يك چنين امتيازها كاري كنيم كه براي hwbot جاي هيچگونه شكي باقي نمونه ملاحظه بفرماييد
موقع ثبت آنها نفر اول در e6550 را گرفتم البته شايد شانسي بوده و يا احتمالا باگي در كار بوده ولي اگر امروز هم تونستم دوباره بزنم چطوري ثبت كنم كه ردخور نداشته باشه
راستي چرا من نميتونم عكس رو up كنم حتما بايد zip كنم و بعد attach كنم

با سلام همونطوری که نیما جان پاسخ دادن این تست ها رو نباید ثبت کنید یا در صورتی که ثبت می کنید Not Participate ثبت کنید که برای شما مشکل ساز بشه

شما می تونید عکس های خودتون رو در اپلود سنتر شهر سخت افزار اپلود کنید

موفق باشید

PUMAOC
16-08-10, 14:57
سلام. گفتم یه کم بتکونیم اینجا رو خیال نکنن SSA بیکار نشسته:whistle::give_rose:

این تستای هست که جمعه زدم:wink: :

شروع تست باAMD .

مین بایو استار 890FX + سمپرون 140 (1020)

Only the registered members can see the link c_144ms

آن لاک هم شد تستاشم گرفتم اما الان تو اون هاردمه! شد athlon II X2 4400e

این تست با ایر هست متاسفانه تمام تستایی که گرفتم با نیتروژن پریدن!!! :cry::cry: تا 4.95GHZ با رم DDR3 جلو رفتم.

این AMD هم خیلی باگ داره و اصلا نمی شه فهمید چه مرگشه مخصوصا قسمت رمش که تعطیله!

اکثر تستا م فیل می شد بعد 4.95گیگاهرتز ! خودم مونده بودم به جایی رسیده بود که رو 4.3 هم رو نیترو نمی اومد!

بعدا دلیلشو فهمیدم :دی عکس زیرو نگاه کنید : این علتش بود ( اصلا مین رو عایق بندی نکرده بودم)

-----------------------------------------------------------------------------------

تستای گریه در آر!!!!:cry::cry::surprised:

یه تستم بدون دل و دماغ زدم :

با 860 ( حیف که رمام تو تست قبلیش که MAXXMEM بود سوخت وگرنه 900CL6-8-6-18 پایدار بود!)

آب تجاوز کرد به رم هام اونا هم سوختند!

تو عکسم مشخص هست خیلی دسمال پیچش کردم اما یه لحظه غافل شدم یخ ذوب شد بعد ....

بقیه عکسا :

.D3VIL.
20-08-10, 19:51
سلام دوستان.
امروز یک سری تست با پردازنده جدید که تهیه کردم زدم و نسبتا هم نتایج خوبی بدست اومد.
Athlon II X2 240 2.8GHZ رو ما تونستیم با استفاده از مادربرد DFI UT 790FX-M2R تا مقدار 5.4GHZ با خنک کننده نیتروژن مایع اورکلاک کنیم و متاسفانه باز هم مشکلات ما کم نبود. BIOS جدید که برای مادربرد ریخته بودم به طور کامل مشکل داشت مقدار Host Clock رو از حدودا 385MHZ به بالا Limit میکرد.و نکته جالب این بود که ما روی 380MHZ به طور 100% Stable بودیم و سیستم روی 385MHZ کلا Reject میشد.به هر حال با اینکه اصلا روی Validation کار نرکدم و یک ولید حتی کمتر از فرکانس که تست میزدیم گرفتم ولی موفق شدیم رتبه ها چهارم SuperPi 1M/Wprime/PiFast این پردازنده رو بزنیم و مقدار 20 پوینت حدودا به تیم اضافه شد.همونطور که به نظر میرسید پردازنده خوبی هست و روی تست ها ما هیچ CB/CBB از پردازنده ندیدم و حتی رو -190 هم بوت میشد و مشکل نداشت.و تمام تست ها روی فرکانس 5.32GHZ زده شد همچنین رم ها روی 1010MHZ CL4-4-4-12 تنظیم شده بودند.

SuperPi 1M : 15.281 sec #4

Wprime 32M:14.547 sec #4

Pi Fast 22.92sec

محیط تست:

Thanks to Nima
موفق باشید/آرمان :Love-ssa~! (1):

Extreme
30-08-10, 22:06
سلام دیدم اینجا خوابیده گفتم بیارمش بالا !!

کسی نیست ؟ :دی

خوب این چند روزه از روی بیکاری یه سری تست زدیم با آرمان که نتایج خوبی در بر داشت .

اولین تست که رکورد دوم جهان برای Wprime در کلاس سه هسته محسوب میشه .

Wprime 3Core 2nd WR
7sec 969ms

عکس از محیط تست
Hwbot Link (Only the registered members can see the link c_969ms)
------------------------------
و تست بعدی هم تست کارت 220 روی پلاتفرم AMD بود که خیلی برام جذاب بود .

Only the registered members can see the link #2 GeForce GT 220 GDDR3 in 3Dmark 2006 with 9871 marks - 1.5 points

عکس از محیط تست
Hwbot Valid (Only the registered members can see the link 871_marks)

با تشکر نیما :11():

PUMAOC
30-08-10, 22:22
به به آقا نیما :دی:lol:

جایزت بود این کارت ؟! مبارکه مبارکه؟:whistle: گفتم الان یه UD9 می دن بتون !:love:

Extreme
30-08-10, 22:47
سلام سعید جان .

نه بابا UD9 کجا بوده ! بیشتر انتظار میرفت از لحاظ جوایز - ولی واقعا مراسم عالی برگزار شد و آواژنگ خیلی زحمت کشیده بود واقعا جای تقدیر داشت .

جات حسابی خالی بود .

جایزه من این بود . . .

Labyrinth
31-08-10, 11:29
سلام به همه ی دوستان عزیز

امروز صبج ایمیلی برای من اومده بود که گویا یکی از نتایج ثبت شده ی من دچار مشکل هست و بهش ایراد تنظیمات دیفالت نبودن رو وارد دیدن و بلاک شده

قبل از هرچیزی من اینجا دلایل رو بگم تا دوستان هم بتونند قضاوت کنند

با توحه به اینکه نتیجه ثبت شده در 3DMark 06 در مورد لپتاپ بوده و لپتاپ مورد نظر اصلا از رزولوشن 1280 در 1024 پشتیبانی نمیکنه تست توی رزولوشن 1280 در 768 انجام شده ( من خودم اصلا حواسم به این قسمت نبود )
و یکی از کارمند ها که عموما بهشون HWbot Crew گفته میشه نتیجه رو بدون اخطار و گفتن چیزی پاک کرده و ...

اینجا مسایل پیش میاد که جا داره گفته بشه ، توی نتایج ثبت شده 8 نتیجه ی دیگه هم وجود دارن که در رزولوشن اصلی گرفته نشدن که من اون ها رو در تایپکی که در HWBot (Only the registered members can see the link) زدم گفتم
اگر قرار بر این باشه که نتیجه من به دلیل نبودن در رزولوشن دیفالت حذف بشه خوب باید بقیه هم حذف بشن ، غیر این هست ؟ ولی هنوز هستن و هیچ ریپورتی هم داده نشده بابتشون
من از باب تکرار تست مشکل ندارم و اینبار در رزولوشن گفته شده تست میگیرم و بهشون ثابت میکنم جایگاهم همونجای قبلی هست ( البته برای این تست باید لپتاپ رو به مانیتور خودم وصل کنم )
الان بعد از صحبتی که در تاپیک کردم این رو برای من نوشتن و من تا حدودی فهمیدم چیه قضیه ولی خواستم شما هم یک توضیحی بدید در مورد این متن

I can only assume that your result was blocked because someone reported it. The moderators do not go around looking at peoples results. They will only look if someone reports the entry.

So if you find results that are not run at the default setting report them, just as your result had to have been reported.

All results are peer reviewed results. What that means is that those members who are benching the same hardware will police those results that are similar to theirs. Once a result is found that they do not think is correct, it could be bugged or have the wrong hardware specified or any of the 100's perfectly normal human error type glitches that are made during submission to the bot, then they report it (flag is a better word) and a moderator will have a look and decide what is the appropriate action to take.

Now running benchmarks at default settings is mandatory - that includes the default benchmark screen resolution. Does not mean your screen has to be that resolution of course. Just that the benchmark not be changed from default setting.

Regards
پیشاپیش ممنون

با تشکر امیر

Hessam_7800gtx
31-08-10, 13:14
جالبه ادعا دارن که ما تستای اونارو چک میکنیم!با چه دقتی گشته تا اینو پیدا کرده طرف::D

PUMAOC
18-09-10, 16:43
سلام:give_rose: به به آزادی چه حالی داره!:1. (27): خوب قرار بود بعد کنکور بترکانیم:party: درست روز پنجشنبه که کنکورر تموم شد فلاکس LN2 رو بردم گزاشتم تو نوبت تا جمعه , که یکی از دوستان می آد که با هم تست بزنیم:1. (5):.(محمد علی دلاوران معروف به عباس علی جگوار!:whistle:)

خوب اول سیستم ها ::1. (27):

cpu:

CORE i7 980X ES
C2D E8600
CORE i7 860
Xenon 3540
C2D 6400(65NM)

main:

EVGA X58 CLASSified
GIGABYTE GA-EP45-UD3P
DFI p55 DK Te3H9
GIGABYTE P55A-UD6

RAM :
ddr2
PNY 1066 CL5-5-5-18
Transcend 1200 CL5-5-5-16 2.2V(micron)d

DDR3
Gskil perfect 2133 CL9 1.65v
walton c.T APOGG GT 1800 C9 1.5v 2GB DC

VGA:

gigabyte 5870
gigabyte 4850
gigabyte GTX275
ZOTAC 7600
DELL X1300!!
,...

power:SILVER STON ST1000NV

خوب اول لینکای HWbot
(البته اینا همش نیست!)

Only the registered members can see the link marks

توی تستا روی NB مادربورد p45 هم نیترو ریختیم که عکساش پایین هست .( دورشو خمیر بازی گراشتیم)

رم های پرفکت 2133 هم LN2 گزاشتیم که نتیجه از نظر دمایی چشم گیر بود!

این تستا صرفا برای آشنایی دو جوانlol با LN2 بود و چون 980 امکان سوختن بالا بود و مال من هم نبود اصلا اجازه نداشتیم ولتاژ بدیم و 85% وقتمون و نیترو رو تو بایوس مادر بورد ها هدر دادیم. دوست داشتم جناب محمد علی رو خفه کنم! چون اصلا اجازه ی ولت دادن رو به cpu و رم های خوشگلشون نمی داد و من نصف موهامو در این راه از دست دادم! حتی ولتاژ 980 رو از تست ایری که خودش کزاشته بودم کمتر دادیم بنا بر این به جیی نرسیدیم!:lol:. با وجودی که رم ها زیر ln2 بون این قا حاضر نشد حتی روی 1700مگا هرتز و ولتاژ 1.7 ولت ( که اونم با دعوا و کتک کاری تو بایوس خودم ست کردم) تایمینگ پایینتر از 9 بدن!!!! ( حالا فهمیدم با وجود این همه قطعه چرا تست نمی زنه :lol:. اما به دل نگیر ! حق داری!:1. (35): کال اندر خم یک پرفایل خوب بودیم برای 980 که بیشتر 5.5 با کمتر از 1.7 و دمای -95 نشد!

برای c2d 8600 یه کم وضع فرق می کرد در اینجا کم مین محدود بود با وجود ولتاژ 1.82 برای سی پی یو و بردن NB زیر ln2 باز هم نتونستیم FSB رو بیشتر 550 پایدار کنیم! که اینجا تقسیر ما نبود! تا اینجا 33 لیتر اول تمام شد. خسته و کوفته رفتیم یه بار دیگه پر کنیم!( البته من این cpu رو گرفتم ازش تا اگر خدا بخواد و بشه با یه مین بهتر تا نزدیک 6 تست پاس کنم!)

33 لیتر بعدی ::lol:

در اینجا مشکلات 1000 برابر شد و فهمیدم که اشکالای اساسی دیگه ای رو هم داریم! اولیش خمیر سیلیکون بود!! علی جان هر نوع خمیری داشت! سرامیک! و اونایی که اسمشون رو نمی دونم:lol: + کانتینر cpu که برای 775و1366 ها ی 4 هسته ای طراحی شده بود و اصلا برای 980 جواب نمب داد یه هو تو لد ویندوز xp دما از -80 می رسید به 10 درجه و سیستم هنگگگگگگ ی کرد!

نمی دونم مشکل از خمیر بوده که به شکل عایق در اومده بود یا مشکل کانتینر!نکتهی جالب : اصلا نمی دونستیم بعد از تعویض سیستم باید pot رو بشوریم! همین طوری خمیر می ریختیم و می زاشتیم ( روی کانتینر -100 درجه!!!!:1. (27):) خمیر هم مصل آجر می شد! همین مارکایی رو که گرفتیم با زور رو فشار من بود وگر نه تمام وقت تو بایوس بودم جناب محمد علی! و من هر چی جلوشون بال بال می زدم ایشون داشتن نبض قطعات رو می گرفتن! با 2 تا 33 لیتر!
قبل از این که 33 اول رو تحویل بگیریم رفتیم بازار تا ترمو متر تهیه کنیم یک سری خمیر معمولی 350 تومنی !خریدیم که تو دور دوم استفده کردیم . در کمال ناباوری اصلا یخ نمی زد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو هر دمایی مایع بود ! خدا می دونه نس چی بود چون وقتی ریختیم رو cpu دیگه اصلا دمای -100 رو ندیدیم!!!!!!!!!! ( احتمالا آدامس بوده!):wink:

اما خداییش خیلی حال کردیم ! ان شا الله یه oc پارتی بگیریم اون جا هم دوستان رو ببینیم!

خوب اینم عکس ها ! البته فیلم هم گرفتیم اما من هر کاری کردم تبدیل فرمت کنم نشد تا محمد علی بیاد آپ کنه! ::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:.

خودم هستم :!

محمد علی : !

نیترو های اضافی :لول

برنامه ای هم برای مود 275 و 5870 داشتیم اما کانتینر نداشتیم برا ی کارتا قرار شده بود یکی از دوستان بفرسته برامون که متاسفانه تا اون موقه نرسید دستمون.

از طرف saeed0c و jagvar+ ....

SSA OC TEAMeeee

:Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::Love-PCN~!::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::give_rose:

خوب :دی بعد از گذشت 3 ماه تازه وقت کردم ویدیو ها رو آپ کنم .

اولی کوتاه و کم حجم هست ( حدود 3 مگ) از دست ندسد :دی

دانلود (Only the registered members can see the link)

بقیه:

دانلود 13.5 مگابایت ویدیو 1 (Only the registered members can see the link)

دانلود 11 مگابایت ویدیو 2 (Only the registered members can see the link)

Moein
30-10-10, 19:41
کیه!
کیه !

از تاپیک های که در حال حاظر فقط داره خاک می خوره دوستان عزیز کجا هستند کاربران ....

گزارش فعلی تیم بازنشته انجمن

تیم زیاد پوینت داره ، پوینت می خواد چی کار فقط قطعه بگیریم انبار کنیم :دی »

Total Points: 3,385.90

در صورت صلاح دید مدیران تاپیک رو اسپم ازاد کنند برای یک مدتی تا یکم شاید بچه ها به شوق بیانو اون قطعاتی که داره خاک می خوره رو از زیر خاک در بیارن و باش اور کنند

موفق باشید

معین

PUMAOC
30-10-10, 19:57
معین من زیاد قطعه دارم ولی دانشگاه اومده رو گردم! نمی زاره بازی کنم چه برسه اورکلاک! قطعاتمم ریختم تو کیس!

یه 4870 به کمک نیما خریدم ان شا الله پوینتامون رو رندش می کنم تا آخر هفته !

shayan08
30-10-10, 20:09
در یک حرکت ولت مودیک با دو تا کارت گرافیک تونستم 7 امتیاز بگیرم .8800 سافت مود بود و 9800 ولت مود سخت افزاری . البته من از نظر سی پی یو و رم محدود شدم اگر نه امتیاز های بالاتری میگرفتم و جالب اینه تست هام فقط روی اکوا مارک پایدار بود رو 3dmark 01 از بنچمارک خارج می شد. و در اخر تمام تستها روی خنک کنندهای استک کارت گرافیک وبرای سی پی یو cm hyper tx3 که یه فن مزخرف برای رکورد زدنه البته من رکورد 4500 و خوردهای مگاهرتز رو با همین فن زدم و دمام زیر 70 بود
Only the registered members can see the link 258964_marks

Moein
30-10-10, 21:37
شایان جان شما که اصفهان هستی کافی یکم وقت بگذاری تا با هم هماهنگ بشیم انشا ا... شما هم به عضو های قوی شهر سخت افزار اضافه بشی البته باید دل رو بزنی به دریا :دی

در صورتی که دوستان در اصفهان تمایل دارند می تونند به لابراتور شخصی بنده بیان و در اونجا با کمک من از لحاظ اطلاعات و نرم افزاری و نیتروژن و ... بتونید خاطرات جدیدی از اورکلاک و وارد شدن به این دنیای زیبا رو تجربه کنید

فعلا این امکان برای دوستان در اصفهان مقدور هست انشا ا... دوستان شهرستان هم به سراغشون خواهیم رفت

Jagvar
01-11-10, 16:47
منم دارم خاب زمستونی رو می گذرونم کارت انچنانی ندارم و باید بشینم با نیترو پینت هام رو اپدیت کنم انشاالله از هفته دیگه شروع میشه
به زودی... :ایکس

Moein
01-11-10, 21:27
محمد علی عزیز بازگشتت رو تبریک می گم امید وارم که بتونیم در کنار هم اینده رو رقم بزنیم که همیشه به عنوان هدف در کنار ما بود

دوستان در یک مقطع بسیاری از ما برای اورکلاک اموزش یافتیم در این مقطع می بایستی که ما به دنبال پیدا کردن استعداد های جدید باشیم و افرادی جدید رو در تیم خود اضافه کنیم

پس دوستان لطف کنند به دنبال استعداد ها باشند ما هم به نوبه خود سهمی در این بین داشته باشیم و این علم و علاقه جدید رو گسترش داده و به دیگران هم اموزش دهیم

با تشکر

SSA MEMBER

PUMAOC
02-11-10, 01:24
سلام. :give_rose:

اینم 4870... :great:

2 ساعت طول کشید... نصب وین و اور و اجرا... :whistle:

9 پوینت 06

9.9 پوینت

7.5 پوینت

0.1 پوینت AQ مارک بد قلق !
درایور می خواد ان شالله آخر هفته....

SSA

PUMAOC
03-11-10, 03:43
دوستان موج دوم تستها ی 4870 :

06 با 18 خورده ای پوینت

03 با 11 و خورده ای پوینت

05 با 11 پوینت

01 هم تازه گرفتم با 4 پوینت

Only the registered members can see the link _marks

یه مشکل با AQ مارکو و 01 دارم. بعضی موقات تو 01 قسمت game loby3 high به صورت الکی پلکی کم می شه!

AQ هم که همچنان دنبال درایورم براش ! شما چی پیشنهاد می دید فک کنم 9.8 خوب باشه !؟

خوشجله مشجل:lol:

Moein
06-11-10, 16:20
با سلام

در پی تست های که دیروز انجام دادم یکم پوینت به تیم اضافه شد :دی

برای اولین بار دیروز من از PCI RISER استفاده کرده به نحوی که من گرافیک رو عایق بندی کردم و با استفاده از Riser به برد وصل کردم برای اینکه فرصت عایق بندی مادربورد رو نداشتم

به دلیل کمبود نیتروژن سی پی یو رو روی ایر قرار دادم و شروع به تست کردن کردم که در پایان نتایجی به دست اومد متاسفانه طبق قانون جدید HWBOT که من امروز صبح از اون با خبر شدم ریزالت ها بودم اسکرین شات حذف خواهند شد البته احتمالا حذف خواهند شد به هر حال

لینک نتایج تلاش های دیروز به همراه یک عکس

گرافیک volt mod و OCP مد شد و به راحتی در فرکانس 900 می توانست 3D پاس کند اما با توجه به کاهش کارای توسط Riser که البته این فرضیه هست در فرکانس های خاصی اسکور های بالا تری می گرفت به همین دلیل هم شاید من می بایستی دفعه برد کارت رو مستقیم به خود برد متصل کنم تا بتوانم کارایی مورد نظر رو از کارت بگیرم

3D Mark 06 (Only the registered members can see the link)با امتیاز 17791

3D Mark 05 (Only the registered members can see the link) با امتیاز 31242

3D Mark 03 (Only the registered members can see the link)با امتیاز 48477

متاسفانه هارد جدید هست و من هنوز وقت نکردم که اطلاعات رو انتفال بدم درایور خیلی انچنان توانایی نداشت و به همین دلیل در تست هفته اینده به فکر افزایش کارایی خواهم افتاد

موفق و پیروز باشید

SSA MEMBER

Moein
12-11-10, 20:45
با سلام

دوستان امروز به من اعلام کردن یک یوزر (Only the registered members can see the link)در تیم شهر سخت افزار عضو شده و اسکور هایی ثبت کرده که مشکل دار هست این یوزر از تیم شهر سخت افزار فعلا توسط شهریار BAN شدن تا در صورتی که تمایل دارند در این تاپیک بیان و دلیل کارشون رو توضیح بدند تا از بن شدن توسط مدیران در بیان

با تشکر معین

Jagvar
13-11-10, 19:51
سلام بر دوستان عزیز
خبر:
چنانچه خبر ها هاکی از آن می باشد که ...
واییییییییییی نیترو چه حالی میده ما هم از این به بعد به زمره نیترو دار ها پیوستیم:party:
اول بسم الله یه فرکانس 6 زدیم خودم هم توش موندم :دی:love:
انشاالله بقیه ماجرا باشد با یک 20 کیلو نیترو ببینیم چی کار می کنیم فعلا خواستم قلق سی پی یو دستم بیاد

با 5 یا 6 کیلو شروع کردم البته هزینه خون باباهاشون دارم نیترو می گیرم :گریه:1. (27):

6.2GHz (Only the registered members can see the link)

----------------------------
توضیحات در وقت اضافه!
CPU مورد نظر ES بود ومدت ها قبل خریداری شده بود. در کمال نا باوری (اگر سنسور رو درست نصب کرده باشم که فکر نمی کنم)
روی منفی 90 درجه کلد باگ می کرد :دی
در کمال تعجب قبلا که با سعید تست کرده بودیم تنها جایی که فرکانس های بالا رو محدود می کنه رم هستش که البته این با با رم تیم اکستریم با ولتاژ 1.42 و فرکانس 1200 روی 6 گیگاهرت مشکلی نداشت وولتاژ رو سعی نکردم کم کنم :دی
یک نکته مهم که من فهمیدم این که از خمیر بازی برای عایق بندی استفاده نمیشه و پدر مین رو در میاره و به مین می چسبه همینطور که دوستان تجربه داشتن و من بجاش از بتونه استفاده کردم البته بتونه که من استفاده کردم بتونه ای هستش که هم راه کولر اسپلیت ها هستش و فک کنم یه جورایی مخصوص همین کارا هستش
فقط دوستان اگر نظری داشتن برای بهبود کار بفرمایند ممنون می شم
ولتاژ ها هم به این صورت بود:
Vcore:1.8
Pll:1.62
terminal:1.45
ram:2.42
و این نکته رو توجه داشته باشید که باز مشکل رم بود که من تایمینگ هارو هم بالا بردم تا مشکل تقریبا حل شد! راه حلی داشتین بگید تا فیض ببریم:love:
این هم چنتا تصویر

48514852485348544855

Extreme
13-11-10, 22:21
تبریک میگم محمد علی جان . برای اولین تست ساب زیرو واقعا عالی هست .

این سی پی یو فقط RE میخواد . :دی

راستی بتونه راحت پاک میشه ؟

Jagvar
13-11-10, 23:16
تبریک میگم محمد علی جان . برای اولین تست ساب زیرو واقعا عالی هست .

این سی پی یو فقط RE میخواد . :دی

راستی بتونه راحت پاک میشه ؟

خواهش می کنم :دی
بابا بتونه خواراک این کارا هستش خیلی خوبه
---------------
من موندم چرا کبلویی امتیاز نمی گیرم بابا فرکانس بالای 6 هم امتیاز جالبی نمی ده دارم نگاه می کنم 6 پینت داره :گریه
جان خودم من رم هم می برم زیر نیترو با ولتاژ بالاتر فرکانس 6.6 رو می زنم ببینم کی به کیه :دی
البته 4850 رو باید مود کنم و املده نگه دارم برای تست

PUMAOC
15-11-10, 01:23
احسنتم احسنتم علی جان. گل کاشتی. با وجود این که قبلا از 6.2 خبرم داشتم :p .

راستی پشت تلفن هم گفتی 1.42 ولت !!! بابا DDR2 هست. اون 1 رو بکن 2 .... 2.42 ولت. !

قربانت سعید

Jagvar
18-11-10, 21:38
دوستان من فقط با 8 کیلوی دیگه تونستم فقط یه تست 01 بگیرم البته 03 هم گرفتم که برای 4850 امتیاز قبلی بهتر از امتیاز جدید بود که البته مشکل از ویندوز بود.

4878
97005
link (Only the registered members can see the link)
5.3+18.7 point
با نیتروی بیشتر روی 6 هم میشه 01 پاس کرد ولی چون نیترو کافی نداشتم باید دما رو روی -40 تا -60 قرار می دادم حتی با 5.9 هم می رفتم پاسکنم که نیترو تموم شد و دما باعث شد سیستم ریستارت بشه

nasiban
19-11-10, 17:17
از تلاش های تمامی دوستان تشکر میکنم که همچنان تیم رو روی پا نگه میدارن من هم چندی هست بیکار شدم باید یه تکونی به خودم بدم .

Moein
22-11-10, 15:14
با سلام

با توجه به تعطیلی چند روزه و برنامه های که بود تست هایی زده شد که جای دوستان خالی بود

در این تست ها مادربورد فوق العاده قوی X58a-UD9 در راس برنامه ها بود و در صورتی که مقادیر برای اون درست در نظر گرفته بشه مادربوردی تا به امروز ساخته نشده که بتونه قدرت و کارایی اون رو داشته باشه !!!

تست های زده شده با استفاده از POT F1ee بود و سی پی یو 980 استفاده شده Es بود و دارای دمای CBB = -130 و CB = -155 !!! که متاسفانه در بعضی از تست ها مشکل ایجاد می کرد

تست های زیادی اجرا شد از جمله می توان به 01 - 05 - 03 و 06 اشاره کرد

متاسفانه در روز اول از یک مانیتور استفاده شد که رزولوشن 1280*1024 رو ساپورت نمی کرد و تست 06 من عملا بلا باطل شد که در روز دوم با تغییر مانیتور و دوباره اجرا کردن تست نتیجه نزدیک به نتیجه روز اول به دست اومد مشکل دما در روز دوم به دلیل یک اشتباه کوچک غیر قابل چشم پوشی بود! و به همین دلیل هرگز به فرکانس روز اول نتونستم برسم!!

با تشکر از دوستانی که من رو در این 3 روز حمایت کردند و با تلاششون تمرکز من رو بالا بردند و باعث شدند که من بتونم موفق باشم از جمله امیر علی - ساسان - امیر - محسن - حسین عزیز

و ضمن اینکه از دوستان شهر های دیگه که خودشون زحمت کشیدند و تست زدند تیم الان در رده 43 جهانی قرار داره

Worldwide Rank: #43 of 1351 (Only the registered members can see the link)
Total Points: 3,767.20 Worldrecord bonus points: 0.00 Global Points: 787.20 Hardware Points: 2,980.00

موفق و پیروز باشید

معین صامتی
SSA MEMBER

shayan08
25-11-10, 10:25
با سلام خدمت دوستان
دیشب تو سرما داشتم تست میزدم بنده خدا cpu گرمش بود:whistle: این هم نتایج دیشب
3DMark06 - 17173 marks - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link 7173_marks) - (Nvidia GeForce 8800 GT 512 Mb @810/1050MHz ) 16.7point
3DMark03 - 48149 marks - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link 8149_marks) - (Nvidia GeForce 8800 GT 512 Mb @810/1050MHz) 12.3 point
Aquamark - 289227 marks - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link 89227_marks) - (Nvidia GeForce 8800 GT 512 Mb @835/1125MHz) 9.7 point
متاسفانه مثل اینکه 05 فعلا نمیشه سامیت کرد و 01 هم با این سی پی یو امیدی بش نبود. vantage هم ویندوز و درایور مناسب نداشتم
و اما تستهای چند هفته پیشم که روی نیتروژن بود
CPU-Z - 4878 mhz - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link) - (Intel Core i5 750 @4878MHz) 9.8 point
PiFast - 18.45 sec - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link) - (Intel Core i5 750 @4767MHz) 3.6 point
SuperPi - 8sec 750ms - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link) - (Intel Core i5 750 @4770MHz) 11.7 point
wPrime 1024m - 3min 25sec 437ms - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link ec_437ms) - (Intel Core i5 750 @4727MHz)

6.6 point
wPrime 32m - 6sec 360ms - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link ) - (Intel Core i5 750 @4787MHz) 10.9 point
Reference Clock - 232.27 MHz - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link 27_mhz) - (GIGABYTE GA-P55A-UD3POnly the registered members can see the link)

shayan08
25-11-10, 22:13
مشکل 05 رو هم با رجیستر کردن برنامه حل کردم 3DMark05 - 28111 marks - shayan08 (ShahrSakhtafzar Iran ) (Only the registered members can see the link 8111_marks) - (Nvidia GeForce 8800 GT 512 Mb @810/1050MHz)
رسیدم به 96.40 پیونت 3.6 تا 100 پوینت

Galaxy
27-11-10, 15:15
این سیستم نتایج پر طرفدار هفته چه جوریه ؟ با like هست یا بازدید ؟

اگه با like باشه میشه خیلی راحت تمام نتایج شهر سخت افزار را با 10 تا like اول کنیم !

Extreme
27-11-10, 15:40
بله سیستم نتایج با Like هست . اگر نتیجه ای بازدید خوب داشته باشه و عکس هم داشته باشه از سیستم . در صورتی که تعداد Like ها زیاد بشه میاد در بین نتایج پرطرفدار .

Extreme
30-11-10, 13:12
سلام دوستان .

دیشب یک سری تست روی سی پی یو Ci5 680 زدم که تونستم در کلاس 2 هسته ی Wprime 32M مقام 8 جهان و در کلاس 1024M مقام 10 جهان رو بدست بیارم .

Core i5 680 @ 6496MHZ @ LN2 - Wprime 32M - 7sec 291ms

لینک HWBOT (Only the registered members can see the link)

Core i5 680 @ 6357MHZ @ LN2 - Wprime 1024M - 3min 56sec 453ms

تست Max Freq
لینک ولید (Only the registered members can see the link)

عکس از محیط تست

موفق باشید . :give_rose:

PUMAOC
03-12-10, 03:55
مجموعه ای از تست های امروز که کلی هم عکس گرفتم حسش نیست می خوام برم لالا:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):.

فعلا اینا :

ونتیج 4870 ...

Only the registered members can see the link n_hd_4870_13005_marks

05

03

wp32:

wp1024 :

Only the registered members can see the link c_666ms

pi 1M با 680 ES که اول گفتم آخ که سوخت بعد با 870 مین رو تست کردم دیدم خدا رو شکر و ادامه ی داستان ... .

در آخر یه سوالایی در مورد x58 مونده تو گلوم اگر نپرسم از شهریار گیج از دنیا می رم:Love-PCN~!:.
45 پوینت کوچول موچول تا 4000 تا:party::party::party: . حسش نبود AMD رو در بایرم وگر نه فک کنم ام شب رند می شدیم:na:.

بای

Jagvar
03-12-10, 11:11
منم اومدم :دی
می بینم که همه دوستان سخت در حال تکاپو هستن :دی
حالا بماند که این یک هفته کجا بودم :دی اگر دیدین بازدید سایت توی این یک هفته یه 50 تایی اظافه شده اون کاره منه LOL\
بعد از فرکانس 6.2 سرمون درد می کرد برای فرکانس 7 که البته تا 6.5 رسیدیم بقیش هم بماند برای سر فرصت :دی

----------------------------------------------------------

امروز عصر اگر خدا بخواد با دست
ر بر می گردم :گیس

Moein
03-12-10, 23:02
شهر سخت افزار و

Total Points: 4,015.20 (Only the registered members can see the link)

این موفقیت بزرگ رو به تمامی دوستانم که این هدف که از 1000 به 2000 و بعد به 3000 هزار و حال هدف 4000 پوینت رو محقق کردند تبریک می گم

دوستان کمر بند های خود رو ببندند که به زودی به 5000 هزار پوینت خواهیم رسید البته اگر 6000 و 7000 تا نشیم :دی

با تشکر از کلیه اعضایی SSA که با تلاش خود به هر نحوه باعث این موضوع شدند

موفق باشید

SSA MEMBER
معین صامتی