PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفي لپ تاپ Dell 1310

N@VID
17-11-08, 21:43
سلام :
l
دوستان من مي خوام بعد از نمايشگاه الکامپ يک لپ تاپ تو مايه هاي 1 ميليون تومان بخرم ...
پولش رو هم کناز گذاشتم و فقط مونده يک برند و سيستم تاپ !
مهمترين بخش هم لپ تابي باشه که قابليت ارتقاع داشته باشه ...
واقعيتش من با لپ تاب زياد کار کردم ولي هيچ وقت لپ تاب نخريدم و تو جزئياتش وارد نشدم !
دوم هم اين که حداقل 2 گيگ رم داشته باشه + سي پي يو دو هسته باشه و گرافيکش حداقل در سطح
8400 باشه و باطريش زود نپوکه و از همه مهمتر گارانتيه معتبر داشته باشه !
من شنيدم گارانتي ايسوز باطري رو هم گارانتي مي کنه که اين خودش خيلي عاليه ...

با تشکر ...

N@VID
20-11-08, 18:05
سلام:

واقعا پيشنهاد ها زياد شد و من نمي دونم بين اين همه پيشنهاد کدوم رو انتخاب کنم !!!

چند هزار تا عضو داره اين سايت ؟! فقط توي اين سايت انگار کمتر از 20 نفر فعاليت مي کنند و ديگران
تماشاگرند ؟

N@VID
21-11-08, 00:25
سلام :

کاش مي شد عنوان تايپک رو عوض کنم ...
خودم ديگه گير دادم به برند دل که واقعا هم دله !

ONLY DELL

من رو نگاه مثل ديوانه ها براي خودم پست مي زارم ...

N@VID
05-12-08, 01:30
سلام :

بابا تو رو بخدا ديگه پيشنهاد نديد که تايپيک به حداکثر صفحاتش رسيده !!!!:1. (12):

انقدر راهنمايي هاي دوستان زياد شده که واقعا موندم کدام رو انتخاب کنم ! :1. (38):

من آخر لپ تاپ رو خريدم !
مدل 1310 وسترو ، از برند دل .

به قيمت 1.090.000 با گارانتي دوبرال و نمايندگي دوبرال در پاساژ ايران .

Only the registered members can see the link

اين رو گفتم که ديگه دوستان پيشنهاد ندهند و بنده رو خجالت زده نکنند ! :1041::1. (9):

در پست هاي بعدي گزارشي از کارکرد و امکانات اين مدل و عکس هاي لپ تاپم رو ميزارم .

قعلا انقدر درگير نصب ويندوز و نرم افزار هاي جانبي بودم که نتونستم عکس بگيرم !!!

Surpriser
05-12-08, 07:43
مبارکه نوید جان.:party:

N@VID
09-12-08, 00:07
سلام :

مشخصات :

CPU : ‍Core 2 DUO 2.0
RAM : 2048
H.D.D : 250 G
LCD : 13.3
VGA : 8400 GS 512M
DVD.RW

وزن : 1 کيلو و 900 گرم با باطري

ساخت : مالزي
با گارانتي يک سال بين المللي + يک سال گارانتي دوبرال

بلوتوث + وايرلس + فينگر پرينت + خروجي مانيتور و ويديو پرژکتور + کارت شبکه + 4 عدد پورت يو اس بي +
مودم اکسترنال + رم خوان +کليد هاي واقعا لمسي + و ...

عکس هايي از لپ تاپي که خريدم :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

N@VID
09-12-08, 00:17
سلام :

اگر امکانش هست نام تايپيک تغيير کنه !
معرفي لپ تاپ 1310 دل

با تشکر ...

bynam
09-12-08, 02:56
با سلام اگر ممکن است در مورد این لپ تاب ومحاسن ومعایب ان شرح کاملی بدهید چون یکی از گزینه های من برای خرید است

N@VID
09-12-08, 14:32
با سلام اگر ممکن است در مورد این لپ تاب ومحاسن ومعایب ان شرح کاملی بدهید چون یکی از گزینه های من برای خرید است

سلام :

اول مزايا رو بگم ، البته اگر قضيه ماست فروش نشه !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سرعت بالا + رزولشن تصوير مناسب + گرافيک عالي براي يک لپ تاپ + بسيار سبک + مصرف باطري عالي
و +
امکانات فول = بلوتوث + وايرلس + فينگر پرينت + خروجي مانيتور و ويديو پرژکتور + کارت شبکه + 4 عدد پورتUSB +مودم اکسترنال دل + رم خوان +کليد هاي مولتي مدياي واقعا لمسي + کيف اورجينال و ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مصرف باطري در اين مدل ، اگر مانيتور که 5 حالت روشنايي داره رو روي دومين حالت از طرف تاريک بزاريم تقريبا 4 ساعت باطري دوام مياره ! :1. (2): البته در حالت انرزي سيور که سرعت هسته ها رو کم و زياد مي کنه بر اساس نياز
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
وزن سبکش هم يکي از دلايلي بود که من اين مدل رو انتخاب کردم . با باطري وزنش ميشه 1.9 کيلو گرم ...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و اما معايب :

واقعيتش من عيبي نديدم ! ولي اگر بخوايم روش ايراد بزاريم و سنتي بازي در بياريم بايد به DVD.RW مکشي
اين مدل ايراد بگيريم . همچنين به صداي ورود CD به درايو که حالت مکانيکيش سر صداش زياده ( البته همون اول
که شما CD به داخل دستگاه فشار مي دي و دستگاه CD رو مي گيره و زمان خروجش )

و نکته جالبي که من از اين شرکت خريدم اين بود که مودم اکسترنال و کيفش رو کش نرفته بودند !
چون واقعا اين مودمش وسوسه کنندس براي پيچوندن ! شرکت يک موس اپتيکال دل هم به ما هديه داد !!! :1. (2):
دستگاه واقعا پلمپ بود و جلوي خودم باز شد ...

ولي من هرچي گشتم مجموع اين خوبي ها و مزايا رو يک جا نيافتم ( و البته با اين قيمت )
در ضمن همين که ساخت چين نيست هم يکي از مزايا ... ( ساخت اروپا يا ساخت مالزي )

لپ تاپ فقط دل :11()::1. (21):

ONLY DELL

green_waves
09-12-08, 15:01
1310 از لحاظ وزن فوق العاده هست

N@VID
09-12-08, 23:09
1310 از لحاظ وزن فوق العاده هست

سلام :

يکي از فاکتور هايي که همواره براي خريد يک لپ تاپ ايده آل بايد مدنظر باشه همين وزن لپ تاپ هست ...
حساب کنيد اگر مثلا يک لپ تاپ 4 کيلوگرمي رو روي شانه هاي خود حمل کنيد ، چه بلايي سرتان مي آيد ؟! :1. (28):
حالا من با مخلفاتش ( شارژر + کيف + مودم + موس ... ) نهايت 2.2 کيلوگرم روي شانه هام تحمل مي کنم !
دومين فاکتور سايز ال سي دي هست و نسبتش به مصرف باطري ...

هر چي ال سي دي بزرگتر = مصرف باطري بالا و مدام شارژ و در نهايت خرابي باطري حداقل 100 هزار توماني !