PDA

مشاهده نسخه کامل : الکامپ 87 ..... با آرزوی دیدار کلیه دوستان عزیزم در ایام برگزاری نمایشگاه کامپیوتر تهران

J.Omrani
17-11-08, 16:34
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،

با یاری خداوند مهربان و مساعدت مدیریت محترم، در حال آماده سازی مقدمات کار، جهت شرکت در نمایشگاه الکامپ 87 می باشیم. این حضور گرچه کمی دیر اعلام شد، ولی انشاا.. با یاری و مساعدت کلیه دوستان خوبم در این تالار، با نتایج بسیار مثبتی همراه خواهد شد. قطعا این ایام نمایشگاهی، فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر ما خواهد بود.

همانطور که می دانید، نمایشگاه الکامپ امسال، از تاریخ 1387/9/2 الی 1387/9/5 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد. غرفه اصلی گرین، یک مکان 150 متری واقع در سالن آلمان (38) می باشد. همچنین یک غرفه 30 متری نیز در محیط باز نمایشگاهی خواهیم داشت.

در محیط اصلی غرفه، علاوه بر نمایش محصولات جدید، قصد برگزاری یک کارگاه آموزشی آورکلاکینگ با همکاری و مساعدت دو تن از دوستان عزیزمان (جناب آقای علیرضا حقدوست و جناب آقای محمدرضا پناهی) خواهیم داشت. هدف از برگزاری این کارگاه، صرفا آموزش آورکلاکینگ برای دوستداران این عملیات مهیج خواهد بود و انشاا.. در اواخر وقت هر روز نمایشگاه، قصد ثبت رکورد خواهیم داشت.

و اما قطعات مورد استفاده در این کارگاه آموزشی:

پردازنده: Intel Core 2 Extreme QX9650
مادربورد: Foxconn Black OPS X48 Chipset
حافظه: Gskill DDR3 1333 2×1GB
كارت‌گرافيكي: Cross Fire X Radeon HD 4870X2
هاردديسك:300GB Western Digital Volaciraptor
پاور: GREEN GP1230B
سیستم خنک کننده 1: CPU Cooler Tuniq Tower
سیستم خنک کننده 2: نیتروژن مایع LN2
مانيتور: Samsung 206BW
کیس: GREEN Challenger

Only the registered members can see the link

همچنین در حین برگزاری کارگاه، سوالاتی مرتبط با آورکلاکینگ، از طرف جناب آقای مهندس حقدوست مطرح می گردد، که در صورت پاسخگویی صحیح، با جوایز ویژه ای همراه خواهد شد.

اما در غرفه بیرون (سمت راست درب ورودی سالن آلمان-38) یک غرفه 32 متری جهت دموی یک سیستم گیم خواهیم داشت! مشخصات سیستم گیم به این شرح خواهد بود:

MB: XFX nForce 780i
CPU: QX9650
Memory: Gskill DDR2 2×2GB
VGA: 3 x Galaxy GTX280
HDD: 300GB Western Digital Volaciraptor
PSU: GREEN GP1230B
Case: GREEN Challenger
CPU Cooler: Tuniq Tower 120
Monitor: 3 x Samsung 206BW

ضمنا با همکاری جناب آقای رضایی، یک کارگاه ساخت کیس نیز خواهیم داشت که در آن به آموزش ساخت کیس خواهیم پرداخت:

برنامه زمانبدی کارگاه ها:
- از ساعت 11 الی 12 : کارگاه ساخت کیس
- از ساعت 14 الی 15 : مطالب فنی پاور و معرفی محصولات جدید
- از ساعت 15 الی 15.30 : آموزش اورکلاک
- از ساعت 15.30 الی 16 : پرسش و پاسخ شفاهی در رابطه با اورکلاکینگ (با اهدای جایزه)
- از ساعت 16 الی 16.30 : رکورد گیری با نیتروژن مایع
- از ساعت 16.30 الی 17 : پرسش و پاسخ کتبی در رابطه با اورکلاکینگ (با اهدای یک جایزه ویژه به نفر برگزیده)

لطفا دوستان سخت افزاری، کمربندهای خود را ببندند...

با تقدیم احترام

Mahdi_Moosavi
17-11-08, 19:16
بسیار عالی .. ! :great:

به قول معروف ، چه شود ! امیدوارم اینگونه حرکت های سازنده و مفید همیشه ادامه داشته باشه .

حتما با دوستان از غرفه های Green دیدن خواهیم کرد و از کلاس های آموزشی استفاد می کنیم .

مهندس جان ، خودت که هستی حتما ؟ یه عکس یادگاری رو باید افتخار بدی با تیم شهر سخت افزار بگیری ! :دی

Shahryar
17-11-08, 19:49
طرح های بسیار خوبی چیده شده و باید تشکر کرد از دوستان عزیزمون در شرکت آینده سیما به خصوص جناب آقای عمرانی که زحمات زیادی میکشند :11():

PCminister
17-11-08, 21:16
سلام جناب مهندس

آقا فقط یه سوال:

چه روزی قراره اونجا باشیم؟

من باید بلیط بگیرم!

باتشکر

N@VID
17-11-08, 21:16
سلام :

مي گم بهتر نيست يک گرد همايي ويژه دوستان پي سي نتورک در يکي از روز هاي هفته برگزار بشه و
بتونيم حداقل با هم عکس هاي يادگاري بگيريم ...
اگر موافق بوديد ، خواهشن شنبه تا دوشنبه رو انتخاب نکنيد !

ViViD
17-11-08, 23:17
خیلی جذاب و دیدنی خواهد بود

ای کاش بچه های شهر سخت افزار یک قرار میگذاشتند در یک ساعت معین دوره هم جمع می شدند

کسانی هم که مثل من شهرستان هستند سعی میکنم بیام تا از نزدیک با اساتیدم آشنا بشوند :love:

Game
18-11-08, 00:39
مهندس می ترکونید..

اینم 1 عکس از نمایشگاه اصفهان

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

Shahryar
18-11-08, 15:24
مهندس می ترکونید..

اینم 2 تا عکس از نمایشگاه اصفهان

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

به به ! معرفی می کردی امیر علی جان ! این دوستان جناب آقای محسن ملک محمدی و آقای ردانی ( سمت راست تصویر ) مسئولان بخش R&D شرکت دریا هستند که افتخار حضورشون را داشتیم و در آینده های نزدیک همکاری زیادی باهاشون خواهیم داشت .

=============

از دوستان دیگه چه کسانی میاند الکامپ ؟ ( سعی کنند بچه های انجمن همه یک روز برند که به قول دوستان جمع بشند و عکس یادگاری هم بگیرند ... )

N@VID
18-11-08, 16:24
سلام :

شما که مديري بايد تعيين کني که کي بريم ...
2 روز اول نمايشگاه يعني 2 آذر مگه تخصصي نيست ؟

good_punisher
18-11-08, 19:07
سلام
ما هم هستیم . سعی می کنم به مجید هم خبر بدم که بیاد . البته اگه کار و گرفتاری نداشته باشه .
راستی . اگه قرار یکشنبه باشه خیلی عالیه .:merci:

---------------------------------
قرارمون ساعت 8 / کنار شهرداری رشت :1. (27)::whistle::1. (38):

N@VID
18-11-08, 23:20
سلام :

من هم موافقم براي روز يکشنبه البته بهتر بود سه شنبه مي رفتيم که از صبح تا شب نمايشگاه رو متر کنيم ...
ولي اگر از شنبه تا دوشنبه بريم من بايد ساعت 2 از شما جدا بشم و برم ...

N@VID
18-11-08, 23:32
سلام :

سايت رسمي الکامپ تهران : Only the registered members can see the link

™Ali
19-11-08, 00:29
نوید جان موافقم . من نمیام اما اگه اشتباه نکنم مهدی جان و بردار اکستریم روز 1 شنبه هستند . عماد جانم اگه یک شنبه بیاد بهتره ...
اين دوستان به جاي ما هم از نمايشگاه بازديد كنند :1. (38):
راستي سيد مهدي اگه بهت جايزه دادند يادت باشه 70% ماله من 50% مال تو :1. (38): (چونه زني هم توش نيست)
خودم كه متاسفانه فرصتش نيست بيام نمايشگاه با Liquid N يه ركورد جديد بزنم :1. (26):
:11():

HamidFULL
19-11-08, 00:38
با سلام خدمت مهندس عمرانی عزيز

از حرکت ارزشمند و حرفه ايی شما تشکر ميکنم انشالا با هماهنگی هايی که شده قبل از شروع نمايشگاه و در طی نمايشگاه با شما و ساير دوستان ملاقات ميکنم ...

با تشکر
حميد ناجی

J.Omrani
19-11-08, 11:28
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،

ابتدا از لطف کلیه دوستان عزیزم، تشکر و قدردانی می کنم. انشاا.. با کمک همگی شما خوبان، نمایشگاه الکامپ امسال از رکود خارج خواهد شد. ضمنا قدم همه شما برروی چشم ما جای دارد و به امبد دیدار همگی شما عزیزان...

محل استقرار غرفه گرین در سالن 38 (آلمان) نمایشگاه الکامپ 87 به این صورت می باشد:

همانطور که ملاحظه می فرمایید، شرکت محترم دریا کامپیوتر با محصولات خوب کولر مستر نیز در نزدیکی غرفه گرین می باشند. با آرزوی موفقیت بیش از پیش دوستان خوب ما در شرکت محترم دریا کامپیوتر...

با تقدیم احترام

MARINE
19-11-08, 23:15
سلام مرسي از اين خبر عالي

من 120 درصد ميام حالش رو ببريم

خيلي خوبه بچه ها همديگر رو ميبيندو لذتي داره

N@VID
20-11-08, 00:14
سلام :

مي گم من که بشخصه هيچ يک از دوستان رو زيارت نکردم چه جوري توي اون نمايشگاه
به اون بزرگي مي تونيم همديگر رو پيدا کنيم ؟
يه نشوني يه علامتي ؟!؟!؟

Labyrinth
20-11-08, 21:14
من هم هستم

Good punisher عزیز سعی کن مجید رو بیاری با خودت شماره من رو هم که داری یک زنگ بزن با هم هماهنگ باشیم
دوستانی که تهران هستن هم میتونن ( اگر دلتون خواست ) با ما هماهنگ کنن تا دور هم جمع بشیم

درمورد چگونگی شناختن هم باید بگم اگر دوستان خواستن میتونن از طریق موبایل و یا ... با هم ارتباط برقرار کنن

در مورد سوال نوید عزیز توی انجمن سرچ بزن تاپیکی به نام عکس اعضای انجمن پیدا کردی اکثر بچه ها هستن توش

از همینجا هم از آقای مهندس عمرانی تشکر میکنم

موفق باشید :give_rose:

N@VID
20-11-08, 23:02
سلام :

جديدا تايپيک ها چرا انقدر بي حال شدن !
فقط 2 روز به نمايشگاه مونده ها !!!
نمي خوايد به اجماع برسيم ؟

Majid OC
21-11-08, 00:30
خیلی فکر خوبی ممنون از تمام دوستانی که برای هماهنگی این دیدار زحمت می کشند (مخصوصا آقای عمرانی):11():

سلام
ما هم هستیم . سعی می کنم به مجید هم خبر بدم که بیاد . البته اگه کار و گرفتاری نداشته باشه .
راستی . اگه قرار یکشنبه باشه خیلی عالیه .:merci:

---------------------------------
قرارمون ساعت 8 / کنار شهرداری رشت :1. (27)::whistle::1. (38):

محمد جان ممنون از اینکه به یاد ما هستی ! منم با روز یکشنبه موافقم حالا ساعت 8 یکم زود نیست :1. (26):کسی نیست درمون رو باز کنه ؟
راستی دوربین خفن رو هم بیار یه هارد 1 ترابایت هم بزن بهش که فریم به فریم نمایشگاه رو می خوام عکس بگیرم!!؟ :1. (38):

به نظره من برای اینکه هم دیگه رو بشناسیم یه فکری کردم ؛ دوستان می تونن یک "برچسب اتیکد" نام کاربری شون تو سایت رو بنویسند بچسبونن رو پیشونیشون !!:lol:

به امید دیدار همه دوستان خوبم
مجید:give_rose:

Majid OC
21-11-08, 01:28
:11():اول از همه تشکر از آقای عمرانی و زحماتی که برای این دیدار می کشند :11():

پس قرار روز یکشنبه ؛ انشالله بتونیم بیشتر دوستان سایت رو ملاقات کنیم .

به امید دیدار تون

مجید :give_rose:

PCminister
21-11-08, 01:34
به نظره من برای اینکه هم دیگه رو بشناسیم یه فکری کردم ؛ دوستان می تونن یک "برچسب اتیکد" نام کاربری شون تو سایت رو بنویسند بچسبونن رو پیشونیشون !!:lol:
اینم روش خوبیه! دمت گرم!

البته قرار شده یکی از رفقا لباس خرسی بپوشه بعد بهش از این پلاکارتای SSA بدیم تا تبلیغات کنه!

البته میشه از روشهای دیگه مثل استفاده از اختراع گراهام بل هم فکر کرد.

N@VID
21-11-08, 01:40
سلام :

پلاکارد هم بد نيست ! حساب کنيد من با با يک پلاکارد دستم و روش نوشته شده N@VID :party:

N@VID
21-11-08, 02:01
سلام :
من هرچي گشتم تايپيک عکس اعضا رو پيدا نکردم !

MoBiN.R
21-11-08, 10:06
فقط میتونم بگم نمایشگاش مفت نمی ارزه ... من 2 سال متوالی دارم میرم هر بار بدتر از دفعه قبل ... 4 تا دختر اونجا گذاشتن که فقط هوا رو نگاه میکنن بقیه هم نشستن واسه خودشون بازی میکنن .. این نمایشگاها ارزش دیدن نداره ... JITEX خیلی بهتره .. فقط میتونم بگم رستوران داخل نمایشگاه خیلی شلوغ بود :دی

Shahryar
21-11-08, 10:47
فقط میتونم بگم نمایشگاش مفت نمی ارزه ... من 2 سال متوالی دارم میرم هر بار بدتر از دفعه قبل ... 4 تا دختر اونجا گذاشتن که فقط هوا رو نگاه میکنن بقیه هم نشستن واسه خودشون بازی میکنن .. این نمایشگاها ارزش دیدن نداره ... JITEX خیلی بهتره .. فقط میتونم بگم رستوران داخل نمایشگاه خیلی شلوغ بود :دی

عزیزم Gitex را با الکامپ مقایسه نکن :1. (38): الکامپ برای مشتاقان سخت افزار امسال به نسبت بهتر از سال های قبل هست با برنامه ها و ... که عزیزان در شرکت های آینده سیما ، دریا و ... طراحی کردند . :love:

A-Ahmadi
21-11-08, 11:17
با سلام به تمامی دوستان قدیمی و خیلی از دوستان جدید که مسلما در این مدت نسبتا طولانی که بنده سعادت حضور در جمع گرم شما رو نداشتم به این فروم اضافه شدند.

ابتدا از مهندس عمرانی و ابتکار انجام این برنامه ویژه در طول الکامپ امسال قدرانی میکنم.
انصافا جای تقدیر دارد.

من نیز انشاءالله امسال در نمایشگاه خواهم بود، شاید تمامی روزهایش

اینکه در کدوم غرفه خواهم بود خودش حکایتی است ( پبش مهندس عمرانی که حتما خواهم بود که کمی هم این بزرگوار رو اذیت بکنم و وقتشون رو هم بگیرم)، اما خوشحال خواهم شد بروبچه های گل این محله رو هم ببینم.

بنده شاید در غرفه اصلی لاوان سالن 38 (آلمان) بیشتر از سایر جاها پیدا کنید.

در ضمن نمایشگاه امسال از لحاظ کمی و کیفی در حدود 60% رشد داشته پس دیدنش میتونه خالی از لطف هم نباشه .

شاد باشید، دوستان :merci:

A-Ahmadi
21-11-08, 11:20
با سلام به تمامی دوستان قدیمی و خیلی از دوستان جدید که مسلما در این مدت نسبتا طولانی که بنده سعادت حضور در جمع گرم شما رو نداشتم به این فروم اضافه شدند.

ابتدا از مهندس عمرانی و ابتکار انجام این برنامه ویژه در طول الکامپ امسال قدرانی میکنم.
انصافا جای تقدیر دارد.

من نیز انشاءالله امسال در نمایشگاه خواهم بود، شاید تمامی روزهایش

اینکه در کدوم غرفه خواهم بود خودش حکایتی است ( پبش مهندس عمرانی که حتما خواهم بود که کمی هم این بزرگوار رو اذیت بکنم و وقتشون رو هم بگیرم)، اما خوشحال خواهم شد بروبچه های گل این محله رو هم ببینم.

بنده شاید در غرفه اصلی لاوان سالن 38 (آلمان) بیشتر از سایر جاها پیدا کنید.

در ضمن نمایشگاه امسال از لحاظ کمی و کیفی در حدود 60% رشد داشته پس دیدنش میتونه خالی از لطف هم نباشه .

شاد باشید، دوستان
:merci:

Xtreme
21-11-08, 11:44

امسال با سالهای قبل خیلی متفاوته.
امسال دیگه شرکت هاس سخت افزاری تحریم نکردن و تقریبا نود در صدشون حضور دارن .
برای مثال فراسویی که چند سال شرکت نمی کرد امسال یه غرفه بسیار خوب و بزرگ گرفته.

از طرفی حرکت شرکت هایی مثل آواژنگ و گرین هم نشون دهنده متوحل شدن نمایشگاه امسال هست.
در هر صورت از نظر من امسال متفاوت خواهد بود .

N@VID
21-11-08, 15:36
سلام :

از اونجايي که ما فهميديم مثل اينکه کل کلي خواهد شد تو نمايشگاه امسال !
آواژنگ هم غرفه اي براي اورکلاک در نظر گرفته ... گرين هم که همين طور ...
چه شود ! !‌ ! حتما ديدني خواهد بود ...

دوستان کسي لينک تصاوير اعضا انجمن رو نداره به ما بده بريم براي شناسايي ! :love:
وگرنه بايد يک بنر سفارش بدم روش بنويسم N@VID ...

Shahryar
21-11-08, 15:54
سلام :

از اونجايي که ما فهميديم مثل اينکه کل کلي خواهد شد تو نمايشگاه امسال !
آواژنگ هم غرفه اي براي اورکلاک در نظر گرفته ... گرين هم که همين طور ...
چه شود ! !‌ ! حتما ديدني خواهد بود ...

دوستان کسي لينک تصاوير اعضا انجمن رو نداره به ما بده بريم براي شناسايي ! :love:
وگرنه بايد يک بنر سفارش بدم روش بنويسم N@VID ...

خدمت شما :

N@VID
21-11-08, 15:54
سلام :

من حجت رو بر شما تمام مي کنم ! :1. (26):
به اميد خدا من روز يکشنبه از ساعت 10 صبح تو نمايشگاه هستم ...
با اين حرکت حفا رو برديم زير سوال !
اين هم عکس من براي شناسايي دوستان:

MoBiN.R
21-11-08, 16:28
من از نظر سخت افزاری نگفتم .. اصلا تخصص و کار من سخت افزار نیست .. از نظر نرم افزاری گفتم مفت نمی ارزه و 100 % مطمئن هستم که امسال هم همینه

N@VID
21-11-08, 17:45
سلام :

مي گم با اين روشي که اعضاء انجمن دارند ميرن ، سال ديگه يک غرفه بايد تو الکامپ بگيريم !
من بشم نمايندگي کولر مستر !
علي عزيز بشه نمايندگي آنتي ويروس !
جناب مهدي موسوي اموزش اورکلاک !
جناب شهريار خان هم مدير داخلي !
حسين عزيز هم روابط عمومي !
علي عزيز هم آموزش ساخت کيس !
بهادر عزيز هم مشاور سخت افزار !
آقا مجيد گل هم آموزش ساخت کولينگ !
و الا آخر ...

N@VID
21-11-08, 17:50
من از نظر سخت افزاری نگفتم .. اصلا تخصص و کار من سخت افزار نیست .. از نظر نرم افزاری گفتم مفت نمی ارزه و 100 % مطمئن هستم که امسال هم همینه

سلام :
وارد کردن و نمايندگي گرفتن نرم افزار اگر ضرر نداشته باشه ، سود نداره !
اون هم خيلي واضح هست ! کدام يک از ما از نرم افزار اورجينال استفاده مي کنيم ؟!
يک نرم افزار مي خريم با 1000 تومان ... بعضي وقت ها هم نهايتش يک کينگ مي خريم 12 هزار تومان !
با اين که اگر قيمت اورجينال تک تک اون نرم افزار ها رو جمع کنيم ، رقم نجومي بدست مي ياد ...

در نهايت تو نمايشگاه هم نهايت چند تا شرکت مي آيند که مثلا يکيش همين کينگ و ام آرتي هست ...

CROSSHAIR
22-11-08, 08:23
عزیزان ودوستان یک
پیشنهاد
اگه زحمتی نداشته باشه
با یک دوربین جمع و جور کامپکت البته با فلاش :1. (26): خوب ومیزون
گزارش هر روز رو با تعدادی از غرفه ها دقیق در یک تایپیک بزارید برای شهرستانی ها و هم چنین کسانی که نتونستن در نمایشگاه حضور داشته باشن
از غرفه گرین گرفته تا بقیه
هر روز بخشی از نمایشگاه و کامل و طی چند روز برگزاری یک جمع بندی ونتیجه گیری و قیمت و سوال وجواب
مثلا من بودم اونجا حتما از مسولان سازگار یا هر کس که وارد کننده انودیاست خصوصا کارتهای جدید
می پرسیدم بابا تا کی می خواهید کارت رو دونه دونه با قیمت نجومی بفروشید
قیمت های روز دنیا رو دارید حتی برند خودتون.

و حتما جواب می خواستم
و اگه نداشتند می گفتم منتظر فروش زیاد باشید تا اخر زمان:yes:

CROSSHAIR
22-11-08, 09:52
عزیزان ودوستان یک
پیشنهاد
مثل سایت های معتبر دنیا
اگه زحمتی نداشته باشه
گزارش هر روز رو با تعدادی از غرفه ها دقیق در یک تایپیک بزارید برای شهرستانی ها و هم چنین کسانی که نتونستن در نمایشگاه حضور داسته باشن
هر روز بخشی از نمایشگاه و کامل و طی چند روز برگزاری یک جمع بندی ونتیجه گیری و قیمت و سوال وجواب
مثلا من بودم اونجا حتما از مسولان سازگار یا هر کس که وارد کننده انودیاست خصوصا کارتهای جدید

و حتما جواب می خواستم

CROSSHAIR
22-11-08, 09:55
عزیزان ودوستان یک
پیشنهاد
اگه زحمتی نداشته باشه
گزارش هر روز رو با تعدادی از غرفه ها دقیق در یک تایپیک بزارید برای شهرستانی ها و هم چنین کسانی که نتونستی در نمایشگاه حضور داسته باشن

و حتما جواب می خواستم

MoBiN.R
22-11-08, 12:23
اگر دید شما نسبت به نرم افزار اینه دیگه حرفی نمیمونه ... منظورم اینه که کاری جز تقلید از روش قدیمیا و روتین شدن نرم افزار ها کاره خاصی بلد نیستن .... اصلا صحبت کینگ و ام آر تی و فروش تقلبی نرم افزار و اوریجینال بودن و ازین صحبتا نیست ...دید من روی تولید نرم افزار هست .... پس بزارین کل حرفامو بزنم این نمایشگاه شده 4 تا سی دی فروشی ، کتاب فروشی و کارت اینترنت فروشی رو جمع کردن شد نمایشگاه کامپیوتر اونم توی حیطه نرم افزار ... به جای اینکه آدم ازشون ایده بگیره و توی همایش هایی که برگزار نمیکنن شرکت کنیم و چیز جدیدی یاد بگیریم فقط میریم اونجا و حداکثر 4 تا سی دی میخریم و میایم بیرون که همون سی دی ها رو توی پاساژ ایرانیان هم میشد گیر اورد ... نمایشگاه برگزار میکنین که چی ؟ ( التبه توی حیطه نرم افزار )

Surpriser
22-11-08, 14:14
بچه ها کی دوشنبه میاد نمایشگاه؟

PCminister
22-11-08, 16:35
ه زحمتی نداشته باشه
با یک دوربین جمع و جور کامپکت البته با فلاش Only the registered members can see the link خوب ومیزون
گزارش هر روز رو با تعدادی از غرفه ها دقیق در یک تایپیک بزارید برای شهرستانی ها و هم چنین کسانی که نتونستی در نمایشگاه حضور داسته باشن

پیشنهاد خیلی خوبی هست.

سعی میشه عملیش کنیم.

باتشکر

Mahdi_Moosavi
22-11-08, 20:08
عزیزان ودوستان یک
پیشنهاد
اگه زحمتی نداشته باشه

و حتما جواب می خواستم

گزارش تصویری از نمایشگاه جزء برنامه های تیم مدیریت شهرسخت افزار هست .

دوستانی هم که با دوربین شخصی عکس می گیرند ، در همین تاپیک عکس ها رو قرار بدن . در صورت قابل قبول بودن کیفیت حتما استفاده خواهیم کرد . :1. (26):

good_punisher
22-11-08, 23:40
سلام
آقا مسئله مهمی رو لازم شد که اعلام کنم .
دوستانی که باهاشون صحبت کردم همه فکر می کردن که باید برم مصلی . در حالی که تازه همین شنبه نمایشگاه مطبوعات اونجا تموم شده .
لازمه متذکر بشم نمایشگاه در محل نمایشگاه بین المللی برگزار میشه . آدرسش رو هم یه جورایی لری می نویسم :
تهران . ونک . خیابان ولیعصر به سمت شمال . پل پارک وی . در جهت شرق به غرب اتوبان . نرسیده به خیابان سئول . مجاور شهربازی بزرگ تهران ( صابقا که سالم بود . نمیدونم هسنوزم کار می کنه یا نه ) . نمیاشگاه بین المللی تهران .
دوستان توجه داشته باشید یه موقع نرید مصلی ... .
فعلا

Surpriser
23-11-08, 13:08
بچه ها کی دوشنبه میاد نمایشگاه؟

Agne
10-09-09, 09:17
الکامپ امسال چه وقتیه؟
دوستان تشریف میارن؟