PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید مانیتور lcd

satelliteir
14-11-08, 11:54
با درود

میخواهم lcd بخرم

یکی از بچه ها lg خریده

ولی میگن سامسونگ بهتره

19 اینچ باشه

سگ جون هم باشه

تو همون قیمت های lg باشه

Hamid65
14-11-08, 13:12
دوست عزيز اين بار اولي نيست كه تو اين سايت ميگم.سامسونگ نخريد تا مثل من پشيمون نشيد.
ما تابستون 8 تا سيستم با مانيتور هاي سامسونگ(LCD) بستيم همه بدون استثنا پايين تصويرشون حالا كم يا زياد سفيد بود و تو صفحه ي مشكي كاملا مشخص.
از اون جا رفتم بازار ببينم اين فقط مشكل مانيتورهاي ماست يا نه.من هر چي مانيتور سامسونگ تو ويترين مغازه ها ديدم همين مشكل رو داشت.ال جي خيلي مارك خوبي نيست ولي حد اقل با قيمت هاي پاييني كه داره اين مشكل رو نداره.:yes:

satelliteir
14-11-08, 14:48
لطفا دوستان دیگر هم نظر بدن
راستش همه میگن سامسونگ کیفیت بهتری دارد

satelliteir
14-11-08, 14:52
البته من این همه صبر کردم یک چیز خوب بخرم

شما بهترین lcd تو بازار
19 باشه

جواب هم داده باشه

از هر لحاظ

چون این مانیتور رو عوض کنم باید عمری سر کنم

لطفا بهترین LCD که 19 باشه با قیمت رو اینجا بزنید.

™Ali
14-11-08, 15:41
دوست عزيز اين بار اولي نيست كه تو اين سايت ميگم.سامسونگ نخريد تا مثل من پشيمون نشيد.
ما تابستون 8 تا سيستم با مانيتور هاي سامسونگ(LCD) بستيم همه بدون استثنا پايين تصويرشون حالا كم يا زياد سفيد بود و تو صفحه ي مشكي كاملا مشخص.
از اون جا رفتم بازار ببينم اين فقط مشكل مانيتورهاي ماست يا نه.من هر چي مانيتور سامسونگ تو ويترين مغازه ها ديدم همين مشكل رو داشت.ال جي خيلي مارك خوبي نيست ولي حد اقل با قيمت هاي پاييني كه داره اين مشكل رو نداره.:yes:
تاييد ميشه ولي اين مشكل ماله مانيتور هاي سري N سامسونگ هست.(فكر كنم! چون اين مشكل رو قبلا هم ديدم.)

البته من این همه صبر کردم یک چیز خوب بخرم

شما بهترین lcd تو بازار
19 باشه

جواب هم داده باشه

از هر لحاظ

چون این مانیتور رو عوض کنم باید عمری سر کنم

لطفا بهترین LCD که 19 باشه با قیمت رو اینجا بزنید.
واسه فاميلمون مدل SAMSUNG - 19" - BW1932 رو گرفتم. كه قيمتش حدود 240 هزار هست.(تصويرش هنوز اين مشكلي كه دوستمون عرض كردند نداره :great:)
Resolution و كنتراست خوبي دارند. (مدل هاي جديد LG و Sasmsung هم اومده كه كنتراست فوق العاده بالايي دارند. )
:11():

satelliteir
14-11-08, 15:48
تاييد ميشه ولي اين مشكل ماله مانيتور هاي سري N سامسونگ هست.(فكر كنم! چون اين مشكل رو قبلا هم ديدم.)

واسه فاميلمون مدل SAMSUNG - 19" - BW1932 رو گرفتم. كه قيمتش حدود 240 هزار هست.(تصويرش هنوز اين مشكلي كه دوستمون عرض كردند نداره :great:)
Resolution و كنتراست خوبي دارند. (مدل هاي جديد LG و Sasmsung هم اومده كه كنتراست فوق العاده بالايي دارند. )
برادر عزیز

الان چند نفر گفتند به من t190 بخر
چند هست؟

ایا این مشکلات را دارد؟

من موندم

باور کنید - کلی وقت هست - منتظر شدم تا تونستم 250 تومن جمع کنم- با کلی زحمت
واقعا نمیدونم:1. (28):

lord_shire
14-11-08, 16:08
برادر عزیز

الان چند نفر گفتند به من t190 بخر
چند هست؟

ایا این مشکلات را دارد؟

من موندم

باور کنید - کلی وقت هست - منتظر شدم تا تونستم 250 تومن جمع کنم- با کلی زحمت
واقعا نمیدونم:1. (28):

t1900 عالیه . پیشنهاد خوبیه.

Hamid65
14-11-08, 17:16

دقيقا مانيتور من هم 1932bw تازه بين اون 8تايي كه خريديم سفيديه پايينش از همه كمتره.اينه:
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link
(براي اينكه سفيدي مشخص بشه مجبور شدم چراغهارو خاموش كنم)
البته من هنوز سري t رو خودم تست نكردم ولي هر چي ميگيري 1953 نگير كه خيلي تابلوه . اين كه ميگم به سادگي مشخص ميشه شما برو تو ويترين مغازه اي جايي ببين اينجوريه يا نه.از حق نگذريم كه سري t سامسنگ مانيتور هاي قشنگي هستن.
راستي قيمت هاي جديد ال جي رو ديدين؟مانيتور"20 200 تومن!!!!:gasp:
من اين 1932 رو همون تابستون گرفتم 210 الان 100% پايينتر اومده.t190 هم الان زير 250 بايد باشه.اگه مشكل سفيدي رو نداشته باشه انتخاب خوبيه. :great:

satelliteir
15-11-08, 13:06
باز از راهنمائی شما ممنونم

منتظر نظر دیگر دوستان و دادن قیمت دقیق

Overclocker
15-11-08, 16:43
دوست عزیز بهترین انتخاب میتونه 1900 باشه ولی بهتر هست که با هم بقل هم تصویر یجور و... مقایسه کنیش !

بعد انتخاب عاقلانه ای میتونی داشته باشی ! من که 1900 رو بدون آزمایش میخرم .

Overclocker
15-11-08, 16:58
دقيقا مانيتور من هم 1932bw تازه بين اون 8تايي كه خريديم سفيديه پايينش از همه كمتره.

(براي اينكه سفيدي مشخص بشه مجبور شدم چراغهارو خاموش كنم)

این ماله ماست :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

™Ali
15-11-08, 18:46
به اين دوستمون پيشنهاد مي كنم كه حتما مانيتور Wide بگيرند.:wink:
نسل جديد LCD samsung‌ كه با تبليغ "مانيتوري شايسته احترام" معرفي شدند با كنتراست 10000 ميتونه انتخاب خوبي باشه :great: (شخصا از مدلهاش اطلاع خاصي ندارم )
:give_rose:

Overclocker
15-11-08, 19:08
به اين دوستمون پيشنهاد مي كنم كه حتما مانيتور Wide بگيرند.:wink:
نسل جديد LCD samsung‌ كه با تبليغ "مانيتوري شايسته احترام" معرفي شدند با كنتراست 10000 ميتونه انتخاب خوبي باشه :great: (شخصا از مدلهاش اطلاع خاصي ندارم )
:give_rose:

علی جان با کنتراست 20.000 هزار به بالا !

علی درست میگه حتما واید بگیر .

satelliteir
15-11-08, 19:23
علی جان با کنتراست 20.000 هزار به بالا !

علی درست میگه حتما واید بگیر .
داداش یعنی از t190 بهتر هست؟
چند هست؟
من اطلاعاتی ندارم:1. (27)::1. (28):

Overclocker
15-11-08, 19:25
داداش یعنی از t190 بهتر هست؟
چند هست؟
من اطلاعاتی ندارم:1. (27)::1. (28):

بله :

اینجا (Only the registered members can see the link)

satelliteir
16-11-08, 07:57
بله :

اینجا (Only the registered members can see the link)
برادر 285 تومن پول ندارم

:1. (28):

یعنی پس همهخ دوستان موافق هستید t190
اگر هم پول بیشتر بدیم این مدلی که دوستمون گفتن
درسته>؟

بهترین انتخابه؟:1. (40):

Computex
16-11-08, 08:05
برادر 285 تومن پول ندارم

یعنی پس همهخ دوستان موافق هستید t190
اگر هم پول بیشتر بدیم این مدلی که دوستمون گفتن
درسته>؟

بهترین انتخابه؟:1. (40):

آقا من T1900 دارم اما مشکل سفیدی در پایین تصویر رو داره ها! ولی کیفیت تصویرش خوبه!

Hamid65
16-11-08, 08:34
این ماله ماست :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
این سفیدی که میگم با دوربین خیلی مشکل معلوم میشه ولی با چشم کاملا مشخصه.اتفاقا الان مانیتور های سایت دانشگاهم چک کردم اینطوری بودن.ولی خوب هر کی بگه مانیتور من اینجور نیست خوب حتما نیست دیگه.ما که حرفی نداریم.:wink:

good_punisher
16-11-08, 08:44
سلام .
آقا ببخشید . قرض بنده انحراف بحث یا پست اسپم نیست . فقط می خوام بدونم دوست عزیزی که میگید قسمت پایینی تصویر در مانیتور های LCD سامسونگ سفید میشه ، این مشکل از صفحه LCD هست یا اینکه نور همون لامپ آبی رنگ مربوط به کلید هست که زیر تصویر می افته و شما به نظرت میاد که مال تصویر هست ؟
فعلا

good_punisher
16-11-08, 09:09
ضمنا اگه اشتباه نکنم از 1953 همون مدلی منظورتون هست که قسمت پنل زیرین و کلید های نتنظیم مانتور از جنس شیشه یا طلق هست و یه لامپ یا LED آبی هم داره . خوب معلومه که وقتی این لامپ آبی بزرگتر هم باشه بیشتر نور بده به زیر تصویر .
این طوری که توی عکسی که گذاشتید دقت می کنم فقط از روی عکس برداشت بنده اینه که نور همین لامپ داره می خوره به تصویر . البته از داخل قاب مانیتور . چون اگه دقت کنید این خط سفید که شما میگید در اطراف این لامپ بیشتر هست .
اگه فهمیدید که مشکل از این نور و لامپ نیست خواهشا بگید که بنده هم از اشتباه در بیام .
فعلا

satelliteir
16-11-08, 13:41
پس t190 |هم مشکل سفیدی داره

ما موندیم ....!

Overclocker
16-11-08, 14:10
پس t190 |هم مشکل سفیدی داره

ما موندیم ....!

مشکل سفیدی هیچ گونه تاثیری در کیفیت تصویر ندارد .

satelliteir
16-11-08, 18:38
این قدر این دست و اون دست میکنیم
تا پوله خرج بشه

Hamid65
16-11-08, 19:30
ضمنا اگه اشتباه نکنم از 1953 همون مدلی منظورتون هست که قسمت پنل زیرین و کلید های نتنظیم مانتور از جنس شیشه یا طلق هست و یه لامپ یا LED آبی هم داره . خوب معلومه که وقتی این لامپ آبی بزرگتر هم باشه بیشتر نور بده به زیر تصویر .
این طوری که توی عکسی که گذاشتید دقت می کنم فقط از روی عکس برداشت بنده اینه که نور همین لامپ داره می خوره به تصویر . البته از داخل قاب مانیتور . چون اگه دقت کنید این خط سفید که شما میگید در اطراف این لامپ بیشتر هست .
اگه فهمیدید که مشکل از این نور و لامپ نیست خواهشا بگید که بنده هم از اشتباه در بیام .
فعلا
نه دوست عزيز اين سفيدي يه شيار پايين مانيتوره كه ربطي به اون لامپ آبي رنگ پايين مانيتور نداره .به خاط كم نور بودن مجبور شدم سرعت شاتر رو بيارم پايين كه اينم باعث يه مقداراختلال نور تو اون منطقه شده.
البته اين سفيدي فقط تو تصاوير تاريك و مشكي مشخص ميشه و تو تصاوير روشن اصلا مشكلي ايجاد نميكنهيعني اصلا ديده نميشه حتي با دقت زياد.فقط حسي بدي ميده به آدم وقتي احساس ميكنه مانيتورش مشكل داره.
احتمالا سامسونگ منو گير بياره يه حال اساسي ازم ميگيره با اين همه بازار خراب كني!!!:party:
ولي خداييش بايد حقيقتو گفت.

Hamid65
16-11-08, 19:58
این قدر این دست و اون دست میکنیم
تا پوله خرج بشه

دوست من اين فقط يه ايراد كوچيكه بازم ميگم خيلي ها اصلا متوجه اين مشكل هم نميشن سري t سامسونگ هم خداييش خيلي قشنگن.تظر شخصيه من اينه كه آل جي بگير فعلا اي جي حد اقل من ديدم اين مشكل رو نداره اگه مشكلات بزرگتري نداشته باشه!!! اگه فاكتور قيمت رو ميذاشتيم كنار قطعا ميگفتم سوني.موفق باشي.:1. (26):

Hamid65
16-11-08, 20:04

تو چرا مرغت يه پا داره حسين؟
مانيتور من هم همون مانيتور توه ولي واقعيت رو بايد گفت.حالا هر كي دوست داشت بگيره هر كيم براش اين ايراد مهم بود نگيره.من نه محافظ منافع بقيه شركت هام نه سامسونگ خراب كن(تو سيستم خودم 3تا قطعه سامسونگ دارم) فقط تجربه ي خودم رو به بقيه دوستان منتقل ميكنم تا انتخاب بهتري داشته باشن.دست از لجبازي بردار.:11():