PDA

مشاهده نسخه کامل : بازی Crazy_Bubbles By V@h1d برای پاکت پی سی

™Ali
11-11-08, 17:03
پیروز باشید:love:

Only the registered members can see the link

Olesius
11-11-08, 18:18
سلام دوست عزیز...

بهتر نبود به جای ایجاد این تعداد تاپیک در محتوای نزدیک به هم حداکثر 2 تاپیک یکی با عنوان برنامه و بازیهای جدید برای موبایل و دیگری مشکلات فنی موبایل با نام خودتون ایجاد می کردید...؟؟؟

شاید به به کار بردن لفظ تاپیک اسپم درست نباشه ولی حداقل فکر می کنم زدن تاپیک جدید برای یک بازی (با حجم 269 کیلو بایت)!! کار درستی نیست... و براحتی می شد در تاپیک مربوط به بازی ها مطرح بشه...
همین طور در مورد تاپیک های دیگه تون...!!

مدیران ارشد فروم می تونن نظر بهتری بدن و اگه امکان ادغام این تعداد تاپیک ایجاد شده باشه به نظرم می تونه بهتر از این تعداد تاپیک باشه از پراکندگی موضوعات هم جلوگیری می کنه...

اگه هم احیانا قصد افزایش ستارها!! یا پوینت رپیدشر خودتون هستین که موضوع فرق می کنه...:1. (27):

به هر حال حرفای یه برادر بزگتر بود امیدوارم به دل نگیرید...:11():

موفق باشید...

™Ali
11-11-08, 18:47
سلام دوست عزیز...

بهتر نبود به جای ایجاد این تعداد تاپیک در محتوای نزدیک به هم حداکثر 2 تاپیک یکی با عنوان برنامه و بازیهای جدید برای موبایل و دیگری مشکلات فنی موبایل با نام خودتون ایجاد می کردید...؟؟؟

شاید به به کار بردن لفظ تاپیک اسپم درست نباشه ولی حداقل فکر می کنم زدن تاپیک جدید برای یک بازی (با حجم 269 کیلو بایت)!! کار درستی نیست... و براحتی می شد در تاپیک مربوط به بازی ها مطرح بشه...
همین طور در مورد تاپیک های دیگه تون...!!

مدیران ارشد فروم می تونن نظر بهتری بدن و اگه امکان ادغام این تعداد تاپیک ایجاد شده باشه به نظرم می تونه بهتر از این تعداد تاپیک باشه از پراکندگی موضوعات هم جلوگیری می کنه...

اگه هم احیانا قصد افزایش ستارها!! یا پوینت رپیدشر خودتون هستین که موضوع فرق می کنه...Only the registered members can see the link

به هر حال حرفای یه برادر بزگتر بود امیدوارم به دل نگیرید...Only the registered members can see the link

موفق باشید...
دوست عزيز با توجه به اين كه تعداد افرادي كه در انجمن موبایل (Only the registered members can see the link) فعاليت كم هستند دارند لزومي نمي بينم كه اينا رو در
تاپيك مرجع بذارم. چون مثل انجمن سخت افزار هرج و مرج به وجود نمياد.Only the registered members can see the link
به هر حال سعي مي كنم كه ديگه بعضي از (بازي هاي با اهميت كم تر) رو تو يه تاپيك مرجع و كلي بذارم.Only the registered members can see the link

اگه هم احیانا قصد افزایش ستارها!! یا پوینت رپیدشر خودتون هستین که موضوع فرق می کنه...Only the registered members can see the link
اصلا با اين حرفت موافق نيستم Only the registered members can see the link
اولا من Account Rapishare‌ ندارم و حجم آپلودم تو فروم هم تموم شده .
دوم من چه تاپيك بزنم چه پست بزنم يك عدد به تعداد پست هام اضافه ميشه.Only the registered members can see the link
سوما براي افزايش ستاره من بايد 2000 پست بزنم كه خيلي فاصله دارم.
چهارم ستاره چيزي نيست كه من دنبالش هستم و برام اين موضوع مهم نيست.
پنجم اين انجمن مدير داره و X Ray‌ (بهنام) هست.Only the registered members can see the link
===============

Olesius
11-11-08, 22:06
دوم من چه تاپيك بزنم چه پست بزنم يك عدد به تعداد پست هام اضافه ميشه.Only the registered members can see the link
سوما براي افزايش ستاره من بايد 2000 پست بزنم كه خيلي فاصله دارم.
چهارم ستاره چيزي نيست كه من دنبالش هستم و برام اين موضوع مهم نيست.
پنجم اين انجمن مدير داره و X Ray‌ (بهنام) هست.Only the registered members can see the link
===============

دوست عزیز

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا (در این مورد خاص ستاره...!!!) شود...!!
این که می گین دنبال ستاره نیستین خیلی خوبه... این کمک می کنه دانش تون رو بیشتر کنین.

فقط خواستم پیشنهادی بدم تا تاپیک هایی که ایجاد کردین بعد یه مدت کوتاه تبدیل به تاپیک مرده نشن...

یه تاپیک با عنوان خودتون "برنامه و بازی های جدید موبایل از Ali™" می تونه بیشتر کمکتون کنه...

و در آخر... این بازی که واسه پاکت پی سی گذاشتین توسط ALI آپلود شده از پی سی نتورک...!!!!!:1. (27):

Only the registered members can see the link

بهر حال قصد بحث و انحراف بیشتر تاپیک رو ندارم از دوستان هم معذرت می خوام...:11():

آرزوی موفقیت دارم واستون...

یا حق...:11()::11():