PDA

مشاهده نسخه کامل : دی وی دی رایتر چی بخرم؟؟؟

Rohham
10-11-08, 23:28
سلام دوستان...
یه دی وی دی رایتر دارم HP مدل 635 که زا 3 سل پیش دارم اینو...زیاد رایت نمی کنم اما تازگیا (بعد از نصب ویستا)دی وی دی دیگه رایت نمی کنه(سی دی رو چرا)و بعضی دی وی دی هارو هم نمی خونه و کلاً شروع به آزار و اذیت کرده خیلی سر و صدا می کنه و واس لود کردن یه دی وی دی خودش رو می کشه...
بگذریم
می خوساتم دوستان یه لطفی کنن یه دی وی دی رایتر خوب معرفی کنند که بگیرم من تو کرجم...اینارم پرسیدم قیمتاش رو دوستان بگن کلاً چی بگیرم خوبه با بودجه ی همون حدود 30...
سونی رو پرسیدم33 تومن که یکی دیگه بهم گفت ریمارک شدس و بدرد نمی خوره...
سامسونگ با گارنتی سام سرویس IDE رو 30 و ساتاش رو 32تومن
ال جی 33 تومن
لایت آن که نگفت مدلش رو 31 تومن

قیمتا که به نظر چون تو کرج بالاس...دوستان محبت کنن چیزی رو که می دونن خوبه معرفی کنن و قیمت روز بازار رو هم اگه دارن بگن نه قیمت توی سایت ها رو....
از همه ی دوستای گلم ممنون می شم پیشاپیش به خاطر کمک هاشون
:give_rose::give_rose::love::great:

AMD>INTEL
10-11-08, 23:34
LITE-ON 20X SATA با گارانتی سازگار

N@VID
10-11-08, 23:51
Only the registered members can see the link

Rohham
12-11-08, 00:15
یه سؤال پرسیدم و فقط دو تا از دوستان همیشه پایه و باحال اومدن جواب دادن بقیه لایق ندونستن ظاهراًًًًًًًًًً.....از دو عزیز کمال تشکر رو دارم:great:N@VID AMD>INTEL

AMD>INTEL
12-11-08, 00:39
حتما دوستان دیگه تاپیکت رو ندیدند و گرنه همه دوستان اینجا با محبت و با معرفت هستند . :11():

Labyrinth
12-11-08, 02:30
یا سامسونگ بگیر یا لایتون من جفتشو استفاده کردم و از جفتشون هم راضی هستم

N@VID
13-11-08, 01:37
سلام :

من هم ASUS دارم خوب جواب داده ... ( مدل لايت اسکريپ )
الان هم مدل ساتاش تو بازار 30 تا 32 هزار تومان هست .
براي 2 . 3 نفر ديگه هم همين رو خريدم و همشون راضي هستند ولي سه بار هم پايونير خريدم ،
که آبرو هيسيت ما رو به باد داد و جلوي خريدارش پاک ضايع شدم !
من الان رايتر سوني هم دارم از همون هايي که ايران رهجو گاراتنيش مي کرد و خوب بوده تا به حال ولي
جديدا بعد گذشت دو سال يکم ضعيف شده و سي دي هايي که تو سوني اجرا نمي شه رو تو ايسوز اجرا مي کنم ...

Rohham
13-11-08, 17:04
هنوز به اجماع نرسیدیما...در ضمن یکی از دوستام گفت من از تهران سامسونگ رو گرفتم 23 تومن ساتاش رو...خوب با این اختلاف قیمت فاحش مسلماً من ازکرج نمی گیرم یعنی می تونم بدم دوستام واسم بیارن از تهران...
رای گیری رو نهایی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟از دوستان تشکر می کنم واس راهنکاییهاشون باز هم اگه من اضتباه کردم تو این رده بندی ممنون می شم تذکر بدین ..این جوری که من دیدم ترتیب این جوری ظاهراً:

Liteon-sata
samsung-203b
asus

ظاهراً میزان رضایت به این ترتیب بود....
در ضمن دوستمون آقای N@VID گفتن که پایونیر ظاهراً زیاد جالب نبوده!!!چرا پس زیاد ازش تعریف می کنن؟؟؟از چه لحاظ مشکل داره؟؟؟؟
از همتون ممنونم:love::great:

Labyrinth
13-11-08, 17:13
چیزی که نباید در مورد سامسونگ فراموش کنی اینه که قابلیت بروز رسانی چیپش وجود داره و به طبع مشکلاتش هم برطرف میشه

ولی لایتون این امکان رو نداره ( من ندیدم ولی اگر کسی بلده بگه تا دیگران هم استفاده کنن )

لایتون سرعت خوندنش خوبه و با دی وی دی ها پرینکو و دیتارایت و ... مشکلی نداره
سامسونگ دی وی دی هایی که لایتون نمیتونه کپی کنه رو راحت کپی میکنه

در سایتهای خارجی تنها ایرادی که از سامسونگ تونستن بگیرند اینه DVD-R رو نمی تونه با سرعت 18X رایت کنه
از لایتون هم فقط اینکه یکم با Nero و Ashampoo مشکل داره ( این مورد خیلی کم پیش میاد )

اگر سوالی بود بگید :yes:

Hamid65
13-11-08, 17:34
هنوز به اجماع نرسیدیما...در ضمن یکی از دوستام گفت من از تهران سامسونگ رو گرفتم 23 تومن ساتاش رو...خوب با این اختلاف قیمت فاحش مسلماً من ازکرج نمی گیرم یعنی می تونم بدم دوستام واسم بیارن از تهران...
رای گیری رو نهایی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟از دوستان تشکر می کنم واس راهنکاییهاشون باز هم اگه من اضتباه کردم تو این رده بندی ممنون می شم تذکر بدین ..این جوری که من دیدم ترتیب این جوری ظاهراً:

Liteon-sata
samsung-203b
asus

ظاهراً میزان رضایت به این ترتیب بود....
در ضمن دوستمون آقای N@VID گفتن که پایونیر ظاهراً زیاد جالب نبوده!!!چرا پس زیاد ازش تعریف می کنن؟؟؟از چه لحاظ مشکل داره؟؟؟؟
از همتون ممنونم:love::great:
سلام رهام جان
اين قيمت 23 تقريبا غير ممكنه.من پايين ترين قيمت سامسونگ تازه همكاريش 25500 سراغ دارم.
من سامسونگ و lite on كار كردم هردوش خوبه ولي به هر حال lite on فقط توليد كننده drive براي pc و لپ تاپه.كارش اينه.مطمئنن قابل اعتماد تره.:wink:

saeedshz2007
13-11-08, 19:59
سلام دوست عزیز هرچی میگری سونی و ال جی نگیر:wink: زیاد جالب نیس

Musketeer™ Pro
13-11-08, 20:44
خوب من خیلی رایتر تا حالا گرفتم، بهت پیشنهاد میکنم یکی از این دو تا بگیری:

Asus
Samsung

و هرگز اینا رو نگیر

Pioneer
HP

Rohham
13-11-08, 20:54
خوب من خیلی رایتر تا حالا گرفتم، بهت پیشنهاد میکنم یکی از این دو تا بگیری:

Asus
Samsung

و هرگز اینا رو نگیر

Pioneer
HP

این که گفتی HP نگیر رو با تمام سلول های بدنم در طول 3 سال گذشته درک کردم چون پیرم کرده....مرسشی از راهنماییت...بعدش بین asusو سامسونگ کدوم رو ترجیح می دی؟؟؟و چرا؟؟؟ممنون می شم یه این هم پاسخ بدی...:love::great:

Rohham
13-11-08, 21:02
چیزی که نباید در مورد سامسونگ فراموش کنی اینه که قابلیت بروز رسانی چیپش وجود داره و به طبع مشکلاتش هم برطرف میشه

ولی لایتون این امکان رو نداره ( من ندیدم ولی اگر کسی بلده بگه تا دیگران هم استفاده کنن )

لایتون سرعت خوندنش خوبه و با دی وی دی ها پرینکو و دیتارایت و ... مشکلی نداره
سامسونگ دی وی دی هایی که لایتون نمیتونه کپی کنه رو راحت کپی میکنه

در سایتهای خارجی تنها ایرادی که از سامسونگ تونستن بگیرند اینه DVD-R رو نمی تونه با سرعت 18X رایت کنه
از لایتون هم فقط اینکه یکم با Nero و Ashampoo مشکل داره ( این مورد خیلی کم پیش میاد )

اگر سوالی بود بگید :yes:

آقا از توضیحات تکیمیلت واقعاً ممنونم...:give_rose::love::great:

AMD>INTEL
14-11-08, 00:05
من يك سامسونگ 20x دارم . 6 ماه گارانتيش مونده اگر خواستي باهات كنار ميام .

N@VID
14-11-08, 00:05
سلام :

من الان که با DVD.RW ASUS کار مي کنم ، واقعا سرعت و کيفيتش حرف نداره ...
با هيچ برنامه اي هم مشکل نداره و حتي نسخه ويژه هم شرکت NERO براش داده ...
اين يعني حداقل که رايتر قابل قبولي از نظر اين شرکت هست .

دوست من از بدي هاي رايتر و اصلا کل درايور هاي پايونير هر چي بگم کم گفتم !
من با ليتيون هم زياد کار نکردم و تنها يک مورد CD.ROM رو براي کسي خريدم که حس کردم يک
مقدار ضعيف عمل مي کنه و دير هم CD رو لود مي کنه .
سامسونگ هم جديدا نخريدم ولي از توليدات گذشتش متنفرم !!! بخاطر بهم خوردن تايم درب .

من يادم تنها درايوري که از گذشته هم به عنوان رايتر خوب معرفي مي شد همين ايسوز بود .

حالا هم تصميم با خودت هست ... اگر خواستي من تمام درايور هاي خرابم رو جمع کردم يک جا توي
انباري خونه و برات عکس بگيرم ببيني کدوم مارک بيشترين خرابي رو به من داده !:party:

Rohham
16-11-08, 19:15
یا سامسونگ بگیر یا لایتون من جفتشو استفاده کردم و از جفتشون هم راضی هستم

سامسونگ یا لایت آن؟؟؟؟؟؟؟؟من فردا می خوام بخرم دیگه ها...:1. (28):

Rohham
16-11-08, 19:21
سلام :

من الان که با DVD.RW ASUS کار مي کنم ، واقعا سرعت و کيفيتش حرف نداره ...
با هيچ برنامه اي هم مشکل نداره و حتي نسخه ويژه هم شرکت NERO براش داده ...
اين يعني حداقل که رايتر قابل قبولي از نظر اين شرکت هست .

دوست من از بدي هاي رايتر و اصلا کل درايور هاي پايونير هر چي بگم کم گفتم !
من با ليتيون هم زياد کار نکردم و تنها يک مورد CD.ROM رو براي کسي خريدم که حس کردم يک
مقدار ضعيف عمل مي کنه و دير هم CD رو لود مي کنه .
سامسونگ هم جديدا نخريدم ولي از توليدات گذشتش متنفرم !!! بخاطر بهم خوردن تايم درب .

من يادم تنها درايوري که از گذشته هم به عنوان رايتر خوب معرفي مي شد همين ايسوز بود .

حالا هم تصميم با خودت هست ... اگر خواستي من تمام درايور هاي خرابم رو جمع کردم يک جا توي
انباري خونه و برات عکس بگيرم ببيني کدوم مارک بيشترين خرابي رو به من داده !:party:

N@VIDقربانت...لایت آن های جدید رو دوستان می گن جالب نیست دیگه مثل سابق...ایسوز رو هم از دوستان من کسی استفاده نکرده اما دوستان می گفتن خیلی سر و صدا به پا می کنه...سامسونگ رو اما این مدل های 22x رو می گن جالبه مخصوصاً این که سام سرویس یه سال گارانتی تعویض کرده...
ای سوز گارانتی چی هست؟؟؟؟الماس؟؟؟من فردا دارم می دم واسم بیارن...به نظرتون چه کنم...یه حرف نهایی بزنید واسم خیلی مهم که همه جور فرمت رو بخونه...زرتی هم خراب نشه...این ایسوز رو می تونی واسم لینک کنی یا عکس بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنونت می شم...می خوام فردا بگیرم ولی واقعاً سر در گم شدم...

Rohham
16-11-08, 19:24
راستی یه چیز این سرعت لودهم واسم خیلیمهمه این Hp که دارم منو پیر کرده...خیلی از دی وی دی ها هم نمی خونه...یه چیزی باشه که بگیرم و آزارم نده...ببخشید کلیوقت دوستان رو گرفتم باز این سیستم منم شد درد سر هر روز یه چیزیش داره عوض می شه..:give_rose:

Labyrinth
16-11-08, 20:14
من یک چیزی میگم و بس

ببین اگر کار خواندن دی وی دی زیاد داری برو سراغ لایتون من الان کل بار خوندنم گردن لایتونه هست اگر اون نتونست بخونه سامسونگ استفاده میشه

من بدی از لایتون ندیدم و همچنین سامسونگ

ال جی هم بد نیست ولی باید بقیه هم نظر بدن :give_rose:

Rohham
16-11-08, 22:47
من یک چیزی میگم و بس

ببین اگر کار خواندن دی وی دی زیاد داری برو سراغ لایتون من الان کل بار خوندنم گردن لایتونه هست اگر اون نتونست بخونه سامسونگ استفاده میشه

من بدی از لایتون ندیدم و همچنین سامسونگ

ال جی هم بد نیست ولی باید بقیه هم نظر بدن :give_rose:

الایت آن رو جدیداً گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟می گن جدیداً ها بد جور شده...سامسونگ هم می گن درش مشکل داره انگار...دی وی دی رایتر اچ پی رو واس خوندن استفاده می کنم مگر این که چیزی رو نخونه...اینو واس رایت می ذارم!چون الآن اچ پی دیگه رایت نمی کنه دی وی دی رو...اما اگه دی وی دی ه مثل دی وی دی مینم رو نخونه مجبورم ازش استفاده کنم...
فکر کنم جواب حرفت این جوری باشه که بیشتر رایت می زنم تا read...
سامسونگ رو می گن توشیبا اپتیکش رو می زنه...بگیرمش؟؟؟؟؟؟؟؟یا لایت آنه اگه این جوری که می کن بد نشده همون لایت آن بگیرم...؟؟؟این سام سرویش که یه سال تعویض گذاشته وسوسه می کنه...:great:

Musketeer™ Pro
16-11-08, 23:03
این که گفتی HP نگیر رو با تمام سلول های بدنم در طول 3 سال گذشته درک کردم چون پیرم کرده....مرسشی از راهنماییت...بعدش بین asusو سامسونگ کدوم رو ترجیح می دی؟؟؟و چرا؟؟؟ممنون می شم یه این هم پاسخ بدی...:love::great:
چاکریم!! واقعا چیزی بود که باید میگفتم!! بدمصب، درش باز بسته شدنش مشکل داره!! دیگه از بقیه چیزاش بگزریم!!

بین سامسونگ و اسوز، من اسوز رو ترجیح میدم. چون بیشتر از سامسونگ خریدم، برای شرکت، برای خودم، برای داداشم!! و کلا به هیچ وجه مشکل ندیدم توش! تو سامسونگ هم مشکل ندیدم... ولی جدیدا سامسونگ خریدم و زیاد کار کردنش رو ندیدم که چیزی بگم. ولی فکر میکنم سامسونگ هم خوب باشه.
به هر حال من اسوز رو ترجیح میدم. منظورم همون مدل لایت اسکرایب دارشه

با سپاس :give_rose:

Rohham
16-11-08, 23:05
الآن یکی از این فرو های خارجکی رو دیدم...برادران خراجی عملاً کم مونده بود بحش بدن...حالا در این حد هم نه اما از این سامسونگ 22x راضی نیتسن انگار........آقا خارجیا!!!!!!!!!!ردش کردندددددددد....می گم بریم رو گزینه های دیگه بهتر نیست؟؟؟؟؟؟ای سوز یا لایت آن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1. (28)::1. (28)::1. (28):ای خدا اشکم داره در میاد از بس گیج شدم...برادران کافر خارجی فرموده بودن که 3 هفته مثل آدمی زاد کار می کنه بعدش به فناس این سامسونگ که...پس چی جوری یه سال گارنتی می شه؟؟؟؟؟؟؟

Labyrinth
16-11-08, 23:29
عزیزم سامسونگ های داخل ایران تحت نظارت سام سرویس وارد میشد و الان خودش داره میزنه ( دونوع داره جعبه سبز و جعبه سیاه سفید )

من الان از مدل دوم دارم و راضی هستم خواستید تست هم میگیرم :whistle:

AMD>INTEL
16-11-08, 23:37
همون lite-on بگير

Rohham
17-11-08, 13:31
همون lite-on بگير

آقا رفتم فروم ها رو زیر و رو کردم میزان رضایت از liteon از همه بالاتر و بعد asus بود...شما هم که هروقت یه پیشنهاد دادی من ضرر نکردم مخصوصاً سر سیستم الآنم...
فقط یه سؤال من الآن سایت سازگار ارقام رو دید زدم...22x داره که این لایت آنه...اینو بگیرم یا 20 اش رو آخه گفته بودی 20 اش...دلیل خاصی داشت؟؟؟بدی از 22 دیدی؟؟؟؟؟؟قیمتش چه جوریاس؟؟؟بگیرم 22 رو؟؟؟؟؟؟؟؟:great::give_rose::love:

N@VID
17-11-08, 21:31
سلام :

شرمنده من اين سه . چهار روز نبودم که جواب بدم ...

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link DG)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ليست قيمت تقريبي انواع DVD رايتر :

ASUS LIGHT SCRIB 20X SATA =29800T
ASUS 18X LIGHT SCRIB =30.400T
PLEXTOR =59000T
SONY 20X = 29600T
SUZUKI 20X IDE= 28000T
SUZUKI 20X SATA =28500T
LITEON 20X IDE =27500T
LITEON 20X SATA = 28500T
LG 20X SECURITY =35500T
HP 20X = 31000T
PIONEER 20XIDE = 35000T
PIONEER 20X SATA = 35700T
SAMSUNG 20X LIGHT SCRIB =29000T
SAMSUNG 20X IDE =27500T
SAMSUNG 20X SATA = 27000T
SAMSUNG 22X SATA = 28000T

DVD WRITER EXTERNAL
SONY EXTERNAL = 99500T
LITEON EXTERNAL = 74500

Rohham
17-11-08, 22:46
سلام :

شرمنده من اين سه . چهار روز نبودم که جواب بدم ...

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link DG)

ليست قيمت تقريبي انواع DVD رايتر :

ASUS LIGHT SCRIB 20X SATA =29800T
ASUS 18X LIGHT SCRIB =30.400T
PLEXTOR =59000T
SONY 20X = 29600T
SUZUKI 20X IDE= 28000T
SUZUKI 20X SATA =28500T
LITEON 20X IDE =27500T
LITEON 20X SATA = 28500T
LG 20X SECURITY =35500T
HP 20X = 31000T
PIONEER 20XIDE = 35000T
PIONEER 20X SATA = 35700T
SAMSUNG 20X LIGHT SCRIB =29000T
SAMSUNG 20X IDE =27500T
SAMSUNG 20X SATA = 27000T
SAMSUNG 22X SATA = 28000T

DVD WRITER EXTERNAL
SONY EXTERNAL = 99500T
LITEON EXTERNAL = 74500

به طرز خفنی منو شرمنده کردی...قربون دستت:love::love::love::love::give_rose::give_r ose::give_rose::give_rose::1. (21)::1. (21)::1. (21):

AMD>INTEL
18-11-08, 00:14
نه فرقي نداره . فقط مدل لايت اسكرايبش رو بگير .