PDA

مشاهده نسخه کامل : طاها

SOHR@B
06-11-08, 15:50
سلام دوستان من یه گوشیه طاها خریدم میشه بگید نام اصلیه این گوشی چیه و دنبال چه برنامه هیی براش باید بگردمOnly the registered members can see the link

™Ali
08-11-08, 13:18
سلام دوستان من یه گوشیه طاها خریدم میشه بگید نام اصلیه این گوشی چیه و دنبال چه برنامه هیی براش باید بگردمOnly the registered members can see the link
در تمام عمرم چنین مارکی به گوشم نخورده!!!!!!:1. (27)::1. (27)::1. (27):
میشه بگی اسم برندش چیه؟ روی جعبه اش ذکر شده اگه هم ذکر نشده جایی که سیم کارت رو میذاری اون جا اسم و مدلش هست.
================
پ.ن: اگه از این گوشی های چینی هست هیچ برنامه ای واسشون پیدا نمیشه!:1. (26):

SOHR@B
08-11-08, 17:56
سلام دوست من
بعد از کلی وب گردی به این نتایج رسیدم
اسم گوشی اچ تی سی تاچ هست که جزو یزسه پاکت پی سی محسوب میشه سیسستم عامل اون ویندوز موبایل 6 هست
این گوشی به سفارش شرکت ...... ساخته میشه و کل قطعات اون در شرکت اچ تی سی تولید میشه و ساخت تایوان هست
اطلاعات بیشتر رو اینجا ببینید
Only the registered members can see the link
وسایت ایرانیه گوشی

AMD>INTEL
08-11-08, 23:16
حالا چرا این مدل رو انتخاب کردی . این گوشی در ایران فقط یکسری برنامه های قرانی و اسلامی بهش اضافه شده .

™Ali
09-11-08, 13:15
سلام دوست من
بعد از کلی وب گردی به این نتایج رسیدم
اسم گوشی اچ تی سی تاچ هست که جزو یزسه پاکت پی سی محسوب میشه سیسستم عامل اون ویندوز موبایل 6 هست
این گوشی به سفارش شرکت ...... ساخته میشه و کل قطعات اون در شرکت اچ تی سی تولید میشه و ساخت تایوان هست
اطلاعات بیشتر رو اینجا ببینید
وسایت ایرانیه گوشی

اول يكم درباره ويندوز موبايل 6 اطلاعات بديم:

برخی ویژگی های این سیستم عامل که برای Pocket PC ها استاندارد هستند :
- در قسمت Today Screen یا صفحه نمایش روز ، تاریخ جاری ، اطلاعاتی در مورد صاحب گوشی ، قرار ملاقات ها ، پیام های ایمیل و برخی کارها و وظایف روزانه از قبل تعریف شده قرار دارند . این صفحه ی قابل ویرایش توسط کاربر و تنظیم اطلاعات نمایش داده شده روی آن می باشد . علاوه بر این یک نوار مشخصات ، شامل آیکون هائی مثل وضعیت اتصال به بلوتوث نیز در این صفحه مشخص می شوند . برنامه هائی که روی این سیستم عامل نصب می شوند آیتم ها و آیکون های جدیدی را روی صفحه Today اضافه می کند . یکی از این برنامه ها Microsoft Money برای کامپیوترهای جیبی می باشد . تصویر پس زمینه نیز مستقیماً از همین صفحه قابل تغییرات است همچنین می توان تم های خاصی را ایجاد کرد .
- نوار وظیفه یا Talk bar نشان دهنده زمان جاری ، ولوم صدا و ضعیت اتصال راست زمانیکه یک برنامه یا صندوق پیام ها باز باشد روی قسمت خالی این نوار آیکونی برای OK یا Close کردن برنامه در کنار ساعت قراردارد . ویژگی اصلی نوار وظیفه دکمه Start یا شروع است که شبیه دکمه Start نسخه ی رومیزی ویندوز برای کامپیوترها طراحی شده است . در منوی Start برنامه هائی که اخیراً اجرا شده اند ، 9 آیکون منوی قابل تغییر ، لینک هائی به برنامه ها ، تنظیمات یا Setting ، دکمه جستجو Find ( Search ) و Help وجود دارند .
- Office Mobile که یک نسخه از برنامه های Microsoft Office برای موبایل است در این سیستم عامل گنجانده شده است . این برنامه شامل واژه پرداز Word Mobile , Excel Mobile , Power Point ( از نسخه ی 5 ویندوز به بعد ) می باشد . برنامه ای به نام Active Sync قابلیت تبدیل فایل های Office ویندوزهای رومیزی به فایل های آفیس موبایل را دارد .
- نرم افزار Outlook Mobile نیز شامل Tasks ( کارها ) ، Calendar ( تقویم ) ، Contacts ( تماس ها ) و Inbox ( صندوق پیام ها ) در این سیستم عامل وجود دارد که قابل همزمان شدن و تطبیق با Outlook کامپیوتر می باشد . البته برای این کار اتصال به اینترنت لازم است .
برنامه Windows Media Player که برای پخش فایل های صوتی و تصویری استفاده می شود در ویندوز موبایل وجود دارد. در ویندوزهای جدید ورژنهای 6 به بالا نسخه 10.3 این نرم افزار وجود دارد اما برای ورژن های پائین تر نسخه 10 این نرم افزار قابل دانلود و استفاده است . این پلیمر قابلیت پخش فایل های WMA , WMV , MP3 , AVI را دارد . در حال حاضر فایل های MPEG4 با این نرم افزار قابل اجرا نیستند و برای پخش آن ها باید یک برنامه ی جانبی را نصب کرد . فایل های WAV نیز به طور جداگانه و در یک Player دیگر پخش می شوند .
==========================
اگه به Title موضوع توجه كرده باشي اين ويندوز براي Pocket PC ها هست. اول چند تا برنامه Pocket PC روش
امتحان كن ببين سازگار هست و برنامه نصب ميشه؟؟:wink:(نرم افزار سری uiq (Only the registered members can see the link)
)
اگه برنامه هاي Pocket PC‌باهاش سازگار نبودند بگو تا يه فكر ديگه برات بكنيم :1. (26):

SOHR@B
09-11-08, 13:23
تمام برنامه هایی که برای ppc هستن روش اجرا میشه
و فقط بخواطر اینکه یک نرم افزار اسلامی روش هست اسمش رو گذاشتم طاها که اگه اون رو ریمو کنم میشه همون اچ تی سی :great:
پس فرقی با اون لینک اولی که دادم نداره
شاد باشید

SOHR@B
09-11-08, 13:29
حالا چرا این مدل رو انتخاب کردی . این گوشی در ایران فقط یکسری برنامه های قرانی و اسلامی بهش اضافه شده .
دوست من چون من این گوشی رو تو بازار قیمت کردم اچ تی سی چون گمرکی بهش میخوره و وارد میشه واز چند تا دست میگذره تا به دست مشتری برسه قیمتش 420 هست
ولی این چون اسمش ایرانیه و یک نرم افزار اسلام روش نصبه و به سفارش ایران ساخته میشه
گمرکی نمیخوره و شما مستقیمن از شرکت وارد کننده میخری و قیمتش میشه 280
با مقایسه او دوتا لینکی که بهتون دادم همه چیز دستگیرتون میشه!!!
من خودمدیشب تو علائدین دنبال قابش بودم قاب ارجینال اچ تی سی 40 تومن بود که روش جای طاها نوشته اچ تی سی پول دستم بیاد میخرم:cool: