PDA

مشاهده نسخه کامل : روش جدید هک Symbian S60V3 بوسیله برنامه HelloCarbide (سریع ترین روش هک در دنیا)

™Ali
03-11-08, 10:15
خوب ابتدا برنامه HelloCarbide.sisx رو از ضمیمه دانلود کنید و بدون ساین نصبش کنید.
X-plore رو بازکرده و به آدرس c:\sys بروید می بینید که غیر قابل باز شدن است و بدون خارج شدن از X-ploer برنامه HelloCarbide رو اجرا کنید .
به گزینه Options->Menu1 بروید.
به X-plore و آدرس c:\sys بروید خواهید دید به همین راحتی گوشی تون هک شده است.
خوب دوستان فقط یه مشکلی هست دیگه هیچ برنامه ای توی گوشی اجرا نمی شه و باید گوشی رو Restart کنید.

البته هیچ مشکلی برای گوشی بوجود نمی آید ولی اگر کار خاصی قراره با گوشی هک شده انجام بدید بهتره برنامه های مورد نظرتون رو قبل از فعال کردم HelloCarbide در منو(Minimize) قرار بدید و بعد از هک روش سویچ کنید.
==============================
این تنها روشی است که روی N93i هم جواب داده است.
دانلود Xplore در اینجا! (Only the registered members can see the link)
رمز فایل : pcnetwork.ir (Only the registered members can see the link)

abirakhsh
06-02-10, 15:17
سلام
گوشي من e52 هستش كه كه وقتي برنامه هلو.. را باز ميكنم و منورو ميزنم از برنامه هلو خارج ميشه و پيغامي نميده...؟؟

چيكار كنم..؟؟؟

JEskandari
06-02-10, 16:21
سلام
گوشي من e52 هستش كه كه وقتي برنامه هلو.. را باز ميكنم و منورو ميزنم از برنامه هلو خارج ميشه و پيغامي نميده...؟؟

چيكار كنم..؟؟؟
دوست عزیز این تاپیک مال دو سال پیش بود الان باید از برنامه HelloOx استفاده کنید.

™Ali
06-02-10, 17:10
سلام

چيكار كنم..؟؟؟

روش زیر رو به شما پیشنهاد می کنم :

: آموزش هک گوشی های S60v3 و S60v5 با نرم افزار HelloOX2 (Only the registered members can see the link)

kafe
15-09-11, 19:23
آخه helloOX2 که روی Symbian S60V3 (گوشیم n8) نصب نمی شه اگه هم ازcer استفاده کنیم که دیگه نیاز به helloOX2 نداریم