PDA

مشاهده نسخه کامل : حذف كلمه عبور بايوس

AMD>INTEL
03-11-08, 03:00
خيلي وقت ها پيش مياد ما كلمه عبوري كه تعريف ميكنيم رو از ياد ميبريم .به خاطر همين بايد از روش هائي براي حذف اين كلمه عبور استفاده كنيم .

يكي از روش هاي استفاده از كلماتي هست كه نقش شاه كليد رو دارند . كه بايوس هاي مختلف يكسري كلمه عبور تعريف شده دارند .

Award BIOS backdoor passwords:
ALFAROME
ALLy
aLLy
aLLY
ALLY
aPAf
_award
AWARD_SW
AWARD?SW
AWARD SW
AWARD PW
AWKWARD
awkward BIOSTAR
CONCAT
CONDO
Condo
d8on
djonet
HLT
J64
J256
J262
j332
j322 KDD
Lkwpeter
LKWPETER
PINT
pint
SER
SKY_FOX
SYXZ
syxz
shift + syxz
TTPTHA
ZAAADA
ZBAAACA
ZJAAADC
01322222
589589
589721
595595
598598
AMI BIOS backdoor passwords:

AMI
AAAMMMIII
BIOS
PASSWORD
HEWITT RAND
AMI?SW
AMI_SW
LKWPETER
A.M.I.
CONDO
PHOENIX BIOS backdoor passwords:

phoenix, PHOENIX, CMOS, BIOS
MISC. COMMON PASSWORDS

ALFAROME
BIOSTAR
biostar
biosstar
CMOS
cmos LKWPETER
lkwpeter
setup
SETUP
Syxz
Wodj
OTHER BIOS PASSWORDS BY MANUFACTURER
Manufacturer Password VOBIS & IBM merlin Dell Dell Biostar Biostar Compaq Compaq Enox xo11nE Epox central Freetech Posterie IWill iwill Jetway spooml Packard Bell bell9 QDI QDI Siemens SKY_FOX TMC BIGO Toshiba Toshiba
روش ديگر clear-cmos بوسيله جامپر يا باطري ميباشد كه احتياج به باز كردن در كيس ميباشد .
روش ديگر استفاده از برنامه هاي كوچك تحت ويندوز يا دستور debug تحت كاماند داس ميباشد
روش ديگر كه ممكنه جواب بده . پر كردن بافر صفحه كليد ميباشد براي توضيحات بيشتر به لينك زير مراجعه كنيد .

Only the registered members can see the link

N@VID
03-11-08, 20:11
سلام :

من که ذغال سنگي کار مي کنم و بايوس رو ريست مي کنم و پسور پاک مي شه !

AMD>INTEL
04-11-08, 00:59
بله . تو مواردي هم هست . كيس به دليل داشتن گارانتي نميشه داخلش رو باز كرد . متاسفانه بعضي از شركت ها هم روي ستاپ بايوس كلمه عبور قرار ميدن

N@VID
04-11-08, 01:33
سلام :
من درست متوجه نشدم ؟ يعني مثلا مادربرد گيگا رو اگر بايوس پسورد داشت ، مي شه با تايپ يکي از کلمه هاي بالا
از آن گذشت يا بايد دونه دونه اون ها رو چک کنيم تا يکيش پسورد رو رد کنه ؟

AMD>INTEL
04-11-08, 02:24
اگر كيسي پلمپ باشه و نشه به داخل كيس دسترسي پيدا كنيم . مجبوريم اين كار رو كنيم . البته توضيحات لينك رو بخوني نرمافزاري هم تو ويندوز هم هست كه clearcmos ميكنه . البته تو مجموعه hiren bootcd هم چنين نرمافزاري هست .