PDA

مشاهده نسخه کامل : دختر ایرونی(طنز اما واقعیت ….)

Haroon
02-11-08, 18:49
دختر ایرونی ودانشگاه

Only the registered members can see the link

دختر ایرانی وبازارکار

دختر ایرانی و تفریح

دختر ایرانی و امنیت اجتماعی

دختر ایرانی واحترام جامعه

هدف من از این پست فرهنگ سازی میباشد. در جامعه ای که دم از پیشرفت میزند جای تاسف هست. به امید روزی که به دانیم حق هر دختر ایرانی ( دقت کنید دختر ایرانی ما کار به زنان و دخترانی نداریم که نام این گل بانو را خراب کرده و خود را دختر ایرانی مینامند ) هست که آزادانه به دونه شنیدن بوق ماشینی یا زدن چراغی در کنار خیابان راه برود .

Haroon
02-11-08, 18:51
خدا رو شکر ما از این کارا نکردیم :1. (38)::1. (38)::1. (38):

SOHR@B
02-11-08, 22:01
امید وارم ایران به هویت خودش پی ببره

N@VID
02-11-08, 23:48
سلام :

مطالب بالا من رو ياد خاطراتي انداخت که ديدم بيانش در اين جا خالي از لطف نيست !
يک بار يک بنده خدايي با ماشينش توي محل ما داشت براي يک دختر خانم محترم مزاحمت ايجاد مي کرد ، من هم
رگ غيرت گرفت و جلو رفتم که نمي دونم چي شد اومدم به خودم دوتا مشت گذاشتم باي چشمش ! و بنده خدا که
کپ کرده بود ، گوله کرد و رفت ... اين رو هم بگم که حداقل 5 سال بزرگتر از من بود ! حدود 27 . 28 سالش بود :yes:
يک بار يک بنده خدايي گير داده بود به يک دختري و داشت ک... م مي ريخت و ما با ماشين بوديم و اين صحنه رو ديديم ... زديم بغل پليس بازي در آورديم و سوار ماشين خودمون کرديمش ... ازش پرسيديم چرا دختر مردم رو اذيت مي کردي ؟ گفت داشتم خواستگاري مي کردم ازش !!! من هم بهش گفتم يه خواستگاري بهت نشون بدم !
مي بريمت اونجايي که عرب ني انداخت و شيوه خواستگاري رو بهت نشون مي ديم ...
دو تا چهار راه که بالاتر رفتيم بگم که طرف خودش رو فقط خ.ي.س نکرد ، از قسم هفت جد جلو و پشت ما گرفته تا غلط کردم و اين جور حرف ها !!!

خلاصه اين خاطرات رو گفتم که فرهنگ ما بالاتر از اين هاست که تا يک دختر بغل خيابون مي بينيم براش بوق و شکلک و متلک بندازيم ...
جديدا خوب شده ولي چند وقت پيش علت بيشتر راه بندان ها وترافيک ها بعلت ايستادن يک خانوم کنار خيابون بود

واقعا خيلي زشته که توي ايران زماني که يک دختر با پسر يا پسر با دختر صحبت مي کنند ، حتما بايد با هم رفيق بشن ... کاش فقط رفاقت بود !!!

green_waves
03-11-08, 13:19
در جامعه ای که دم از پیشرفت میزند جای تاسف هست.

منظور شما پیشرفت به سمت جهان چهارم هست دیگه