PDA

مشاهده نسخه کامل : نه سحر است و نه جادو !!!

D J V A H I D
29-10-08, 11:18
اين بازي بطرز شگفت آوري دقيق خواهد بود! البته بشرطي كه تقلب نكنيد!

فقط به دستور العمل عمل نمايد و تقلب نكنيد، در غير اينصورت نتيجه درست از آب در نخواهد آمد و بعد آرزو خواهيد كرد كه ايكاش تقلب نمي كرديد!
اين حدوداً 3 دقيقه زمان خواهد برد تا شما را ديوانه كند!!

كسي كه اين پيام را ارسال كرده گفت كه آرزويش ظرف 10 دقيقه به حقيقت پيوست!

اين بازي نتيجه خنده دار و در عين حال شگفت انگيزي خواهد داشت!

پيام را يكجا تا پايا ن نخوانيد بلكه مرحله به مرحله پيش برويد و عين دستورالعمل انجام دهيد!

نكته: زماني كه ميخواهيد اسامي را بنويسيد اطمينان حاصل كنيد كه اشخاصي هستند كه شما آنها را مي شناسيد (تبصره از خودم: يعني اسم الكي يا بيخودي ننويسيد!!!)

مهم: همچنين بياد داشته باشيد كه بهنگام نوشتن اسامي و عمل كردن به دستورالعمل از احساس و غريزه خود استفاده كنيد و بيخودي و بيش از حد فكر نكنيد بلكه آنچه كه در آن لحظه به ذهنتان مي آيد را بنويسيد!

با زهم بايد گفته شود كه به آرامي و مرحله به مرحله به انتهاي متن برويد در غير اينصورت نتيجه درست نخواهد بود و آنرا ضايع خواهيد كرد!

(باز هم تبصره از خودم: اين رو بخاطر اين چندين بار تكرار كرده كه آدمهاي فضول ببخشيد كنجكاو خودشونو كنترل كنن!!!)

:
:
:
:

دقت کنید: مرحله به مرحله برین جلو (حتما)

خوب حالا يك قلم و يك برگ كاغذ آماده كنيد.

1- اول از هر چيز اعداد 1 تا 11 را بصورت ستوني يا رديفي (زير هم) بر روي كاغذ بنويسيد.

2- سپس در جلوي رديف (ستون) 1 و 2 هر عددي را كه مايليد بنويسيد.

3- حال در جلوي رديف 3 و رديف 7 نام شخصي را از جنس مخالف بنويسيد.
قرار نشد به پايين نگاه كنيد! تقلب ممنوع !!=

4- نام اشخاصي را كه مي شناسيد (چه دوست يا اعضاي خانواده يا فاميل) در جلوي رديفهاي 4، 5 و 6 بنويسيد.

5- در رديفهاي 8، 9، 10 و 11 نام چهار ترانه (آهنگ) را بنيوسيد (در جلوي هر رديف نام يك ترانه)

6- اكنون نهايتا ميتوانيد يك آرزو كنيد!!

و حالا كليد رمز گشايي اين بازي:

1- عددي را كه در رديف 2 نوشته ايد مشخص كننده تعداد اشخاصي است كه شما بايد در باره اين بازي به آنها بگوييد!

2- شخصي كه نامش در رديف 3 قيد شده كسي است كه شما عاشقش هستيد!!!

3- شخصي كه نامش در رديف 7 قيد شده كسي است كه شما دوستش داريد ولي با هم نمي سازيد (يا به تعبير ديگر عاقبت خوشي نخواهد داشت!)!!!

4- شخص شماره 4 كسي است كه شما بيش از همه به او اهميت ميدهيد!

5- شخص شماره 5 كسي است كه شما را بسيار خوب مي شناسد.

6- شخصي كه نامش در رديف 6 قيد شده، ستاره بخت (ستاره خوش شانسي) شماست!

7- آهنگ قيد شده در رديف 8 با شخص شماره 3 تطبيق مي كند (مرتبط است)!!!

8- آهنگ شماره 9 آهنگي براي شخص شماره 7 است!

9- آهنگ شماره 10 آهنگي است كه بيش از همه افكار شما را بازگو مي كند!

10- و بالاخره شماره 11 آهنگي است كه مي گويد شما در باره زندگي چه احساسي داريد!!!!

واقعا شگفت آور است! نه؟! ولي بنظر مي آيد كه درست باشه!

خوب چطور بود؟

منبع (Only the registered members can see the link)

G E N E R A L ™
29-10-08, 17:32
درست نه سحر هست نه جادو ولی خالی بندیه.:دی

D J V A H I D
26-12-08, 12:16

واسه من که درست از آب در اومد :1. (38):

green_waves
26-12-08, 16:31
بسیار ساده است

هیپنوتیزم

good_punisher
26-12-08, 23:59
سلام به نظرم میرسه که این بازی علاوه بر اینکه نه سحر است و نه جادو ، هیپنوتیزم هم نیست .از اونجایی که حتما کسی توی زندگی هست که از همه بیشتر بهش اهمیت میدیم ، مطمئنا در بسیاری از اوقات هم به اون شخص فکر می کنیم . پس اگه بپرسن که یه اسم بگو احتمالا اون اسم اول از همه میاد به زبونمون .یا مثلا اگه بگن اسم دو نفر با جنس مخالفت رو بگو ، برای یه جوون معمولا اولین اسمی که به ذهنش میرسه اسم کسیه که عاشقشه . یا به نوعی به اون فکر می کنه . بازم همون قضیه بیشتر فکر کردن رو این جا هم داریم .یا مثلا اهنگی که گفته اسم بیارید . مسلما آهنگی رو بیشتر گوش میدی که یا به عشقت مربوط بشه ، یا به مسائل زندگی ات نزدیک باشه ، یا در باره کسیه که قبلا عاشقش بودی و حالا داری در فراغ اون عشق میسوزی و یا با افکارت همخونی داره که بهش زیاد گوش میدی . آهنگ های دیگه ای هم که برات اهمیتی ندارن گوش نمیدی یا کمتر گوش میدی . ولی اونایی که اهمیت دارن رو بیشتر تو ذهنت داری . پس بازم این تکرار ذهنی میاد وسط .کلا یعنی به هر چیزی که بیشتر فکر کنی اطلاعات مربوط به اون رو هم سریع تر میتونی باز خوانی کنی از توی مغزت .ضمنا . تست بالا رو اگه انجام ندادید توصیه می کنم انجامش بدید . چون خیلی جالب بود . آخر روانشناسیهفعلا

Mahdi_Moosavi
27-12-08, 00:26
تا به حدی جواب میده ها !!! Only the registered members can see the link

ViViD
27-12-08, 00:53
از 10 مورد فقط 1 مورد درست بود بقیه خدانگهدار :lol:

Stream
27-12-08, 01:24
هیچ کدوم صحیح نبود!

murizaki_2000
27-12-08, 10:15
50 - 50 ...... بعضیهاش درست بود و بعضی ها هم نادرست !!!! ولی در کل جالب بود ....

green_waves
27-12-08, 13:07
سلام به نظرم میرسه که این بازی علاوه بر اینکه نه سحر است و نه جادو ، هیپنوتیزم هم نیست .از اونجایی که حتما کسی توی زندگی هست که از همه بیشتر بهش اهمیت میدیم ، مطمئنا در بسیاری از اوقات هم به اون شخص فکر می کنیم . پس اگه بپرسن که یه اسم بگو احتمالا اون اسم اول از همه میاد به زبونمون .یا مثلا اگه بگن اسم دو نفر با جنس مخالفت رو بگو ، برای یه جوون معمولا اولین اسمی که به ذهنش میرسه اسم کسیه که عاشقشه . یا به نوعی به اون فکر می کنه . بازم همون قضیه بیشتر فکر کردن رو این جا هم داریم .یا مثلا اهنگی که گفته اسم بیارید . مسلما آهنگی رو بیشتر گوش میدی که یا به عشقت مربوط بشه ، یا به مسائل زندگی ات نزدیک باشه ، یا در باره کسیه که قبلا عاشقش بودی و حالا داری در فراغ اون عشق میسوزی و یا با افکارت همخونی داره که بهش زیاد گوش میدی . آهنگ های دیگه ای هم که برات اهمیتی ندارن گوش نمیدی یا کمتر گوش میدی . ولی اونایی که اهمیت دارن رو بیشتر تو ذهنت داری . پس بازم این تکرار ذهنی میاد وسط .کلا یعنی به هر چیزی که بیشتر فکر کنی اطلاعات مربوط به اون رو هم سریع تر میتونی باز خوانی کنی از توی مغزت .ضمنا . تست بالا رو اگه انجام ندادید توصیه می کنم انجامش بدید . چون خیلی جالب بود . آخر روانشناسیهفعلا

فکر کنم شما درک درستی از هیپنوتیزم ندارید

™Ali
28-12-08, 11:26
درست است نه سحر است و نه جادو بلکه دروغی بیش نیست :11():

D J V A H I D
28-12-08, 11:57

هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا ؟ :1. (8):

بسیار ساده است

هیپنوتیزم

تا حدودی میشه گفت !!! :1~@$S (8):

تا به حدی جواب میده ها !!! Only the registered members can see the link

نه خیلی جواب میده ... از یه حدی گذشته :1~@$S:

از 10 مورد فقط 1 مورد درست بود بقیه خدانگهدار :lol:

کجا ؟ بودی حالا ؟! :121fs725372:

هیچ کدوم صحیح نبود!

چطور به این نتیجه رسیدید ؟ :hmm2:

50 - 50 ...... بعضیهاش درست بود و بعضی ها هم نادرست !!!! ولی در کل جالب بود ....

چه عجب !!! :1~@$S (1):

فکر کنم شما درک درستی از هیپنوتیزم ندارید

:yes:

درست است نه سحر است و نه جادو بلکه دروغی بیش نیست :11():
:slap:

G E N E R A L ™
28-12-08, 12:07
بابا وحید بیخیال چرا اینقدر خطر ناک شدی؟!!:gasp:

حالا ما یه چی گفتیم یکم بخندیم و تاپیک بیاد بالا فکر کنم بقیه هم همین منظور رو داشتن!! :yes:

حالا دیگه چرا علی رو میزنی تو رو خدا ولش کن کشتیش.:1. (2):

D J V A H I D
28-12-08, 13:17
دوستان سخت نگیرید :love: شما شوخی بردار هم نیستید ؟ :1. (38):
تک تک شماها رو دوست دارم... اگه دوستون نداشتم ... باهاتون شوخی نمیکردم :1. (1):