PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد پاتیشن مجیک

Overclocker
28-10-08, 22:50
چرا :

توصیه مهم این است که هاردهای بالاتر از 80 را با این برنامه از ابتدا پارتیشن بندی نکنید و برای پارتیشن بندی هاردهای نو از پارتیشن بندی ویندوز در هنگام نصب یا بعد از نصب در قسمت Computer Management ویندوز استفاده کنید.

منبع (Only the registered members can see the link)

:1. (27):

Moein
28-10-08, 23:16
دوست عزیز من نمی دونم که این خبری که از این سایت گذاشتید چقدر معتبر هست اما خود نورتون پیش نهاد داده که هر نوع هاردی رو بهتره با این برنامه پارتیشن بندی کنید چون بوت ویندوز فضای رو ایجاد کرده به صورت السیک بوده و ارور های که در این اثر ممکنه بر بخورید ما نند شما اجازه پاک کردن درایو رو ندارید و از این قبیل در مواردی اتفاق میافته
و خوب در ویندوز شما بعد از مرور به درایو می بایستی که درایو های ایجاد شده رو فرمت کرده اما در پارتیشن مجیک به دلیل فقط ایجاد محذوذه در ابتدا و انتهای ترین سکتور شما دیگر به این کار احتیاج ندارید

اما من بشخصه(اگه حال داشته باشم و سیستم مال اشنا باشه) هارد رو با پارتیشن مجیک درست می کنم و از فورمت در بوت هم خودداری می کنم

N@VID
28-10-08, 23:28
سلام :

از نظر پايداري بهتره با خود ويندوز در ستاپ پارتيشن بندي رو انجام بدهيد ،‌ در ضمن اگر اشتباه هم کرديد
براحتي پارتيشن اشتباه رو پاک مي کنيد ... و مهمتر از همه سرعت پارتيشن بندي با برنامه خود ويندوز در برابر
پارتيشن مجيک است که واقعا غير قابل مقايسه هست .

Labyrinth
28-10-08, 23:29
به نظر من استفاده از پاراگون پارتیشن منیجر خیلی کار بهتریه چون مدتهاست که پارتیشن مجیک هیچ بروز رسانی نداشته و روی نسخه 8.05 قفل شده

البته باز میل خود شماست ولی پاراگون امکانات بیشتری نسبت به پارتیشن مجیک داره ولی در عین حال پارتیشن مجیک محیط ساده تری داره :yes:

موفق باشید

Overclocker
28-10-08, 23:30
من نمی دونم که این خبری که از این سایت گذاشتید چقدر معتبر هست اما خود نورتون پیش نهاد داده که هر نوع هاردی رو بهتره با این برنامه پارتیشن بندی کنید چون بوت ویندوز فضای رو ایجاد کرده به صورت السیک بوده و ارور های که در این اثر ممکنه بر بخورید ما نند شما اجازه پاک کردن درایو رو ندارید و از این قبیل در مواردی اتفاق میافته
و خوب در ویندوز شما بعد از مرور به درایو می بایستی که درایو های ایجاد شده رو فرمت کرده اما در پارتیشن مجیک به دلیل فقط ایجاد محذوذه در ابتدا و انتهای ترین سکتور شما دیگر به این کار احتیاج ندارید

اما من بشخصه(اگه حال داشته باشم و سیستم مال اشنا باشه) هارد رو با پارتیشن مجیک درست می کنم و از فورمت در بوت هم خودداری می کنم

معین جان آخه فقط اون سایت نزاشته که من هر جا که خواستم دانلودش کنم و سایت فارسی بوده این اخطار رو داده !!!!:1. (27):

من هم همیشه با پارتیشن مجیک Bootable پارتیشن بندی میکنم نه ..... :1. (40):

ولی تعجب من این بود که چرا همه جا اینو زدند :1. (27): مگر چه مشکلی پیش میاد که با اون هارد نو 80 به بالا ......

:1. (26):

Moein
28-10-08, 23:36
معین جان آخه فقط اون سایت نزاشته که من هر جا که خواستم دانلودش کنم و سایت فارسی بوده این اخطار رو داده !!!!:1. (27):

من هم همیشه با پارتیشن مجیک Bootable پارتیشن بندی میکنم نه ..... :1. (40):

ولی تعجب من این بود که چرا همه جا اینو زدند :1. (27): مگر چه مشکلی پیش میاد که با اون هارد نو 80 به بالا ......

:1. (26):

بذار من از چند تا سایت از جمله سایت سازنده بازم اطلاعات بگیرم که بتونم کامل جواب بدم

N@VID
28-10-08, 23:45
سلام :

البته اين رو هم بگم که من دوتا هارد 160 رو با پارتيشن مجيک ، پارتيشن بندي کردم .
هارد هم آکبند بود و هيچ مشکلي پيش نيومد ...

Overclocker
28-10-08, 23:52
سلام :

البته اين رو هم بگم که من دوتا هارد 160 رو با پارتيشن مجيک ، پارتيشن بندي کردم .
هارد هم آکبند بود و هيچ مشکلي پيش نيومد ...

به خوب نکته ای اشاره کردی :1. (40):

منم خیلی هارد با این پارتیشن مجیک پارتیشن بندی کردم ولی هیچ کدومشون مشکل نداشتن :1. (27):

حالا چرا اینها اینجوری میگن خدا داند

N@VID
29-10-08, 00:15
ولي يک بار هم باهاش هارد 40 رو پارتيشن کردم ...
يد ازيک مدت نمي دونم چي شد که مثلا 4 درايو داشتم : C D E F اومدم F رو فرمت کنم ،‌ پرپر شد !
از نظر پايداري بهتره با همون ويندوز پارتيشن بندي بشه .

green_waves
29-10-08, 05:26
قابلیت هایی که Partion Magic دارد Disk Management یک هزارمش را ندارد
و هچنین Disk Management فقط فرمت های NTFS و FATرا پشتیانی می کند
در Partion Magic اگر کاری به درایو جاری ویندوز نداشته باشی مشکلی پیش نمی آید