PDA

مشاهده نسخه کامل : ایا LCD من پنل C هست؟؟

Game
26-10-08, 21:23
سلام من یه LCD Samsung 1732nPlus دارم که وقتی به پنل دقت می کنم انگار پیکسل هاش تغییر رنگ داده (در قسمت بالا ی پنل) اینم عکساش
به نظر شما خراب شده یا پنل سی هست؟؟؟
از یه زاویه هم فقط اینتوریه

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ایا این یکی از نشانه ها ی C بودن پنل هست؟؟؟

Game
31-10-08, 17:40
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟

Hamid65
15-11-08, 17:49
اگه رنگش عوض شده حتما مشكلي براش پيش اومده..تا اوجايي كه من ميدونم اينكه ميگن پنل c يعني ماژول ها رو از نظر وجود پيكسل هاي سوخته طبقه بندي ميكنن.البته شايد تا الان كلا مشكلت حل شده باشه.:cool:

Haroon
15-11-08, 22:55
سلام دوست عزیز
من بامانیتورم این مشکل رو داشتم
فقط یه شک میخاد معمولا" تمامی مانیتور ها داره ولی ال سی دی رو نمیدونم داره یا نه فقط یه شک میخاد
البته از تو تنظیماتش میتونید شک بدید به ال سی دی
حقیقتش اسم انگلیسیش یادم رفته تو منو چی بود اگه متوجه نشدید بگید تا بیشتر رهنمای کنم
:cool:

Dark Devil
16-11-08, 00:08
سلام دوست عزیز
فقط یه شک میخاد معمولا" تمامی مانیتور ها داره ولی ال سی دی رو نمیدونم داره یا نه فقط یه شک میخاد
حقیقتش اسم انگلیسیش یادم رفته تو منو چی بود اگه متوجه نشدید بگید تا بیشتر رهنمای کنم

فکر کنم منظورشون Degauss بوده...
:give_rose:

Hamid65
16-11-08, 00:10
سلام دوست عزیز
درسته Degauss .اون مال CRT و high voltaj مانيتور رو خالي ميكنه و دوباره پر ميكنه در حالي كه LCD هاhigh voltaj ندارن.ولي حرفت كاملا درسته.موقعي كه مانيتور هاي CRT اختلال رنگ پيدا ميكنن با اين كار يا روشن خاموش كردن(از برق كشيدن) دست ميشن.:great:

Game
16-11-08, 15:06
من ال سی دی دارم تست کردم فرقی نکرد

احتمالآ ال سی دیم خراب شده