PDA

مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی فوری از تمام اساتید

amir123
26-10-08, 10:59
با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید

امروز موقع باز کردن یکی از درایو ها با پیغام : g:\ is not accessible
error performing inpage operation

کد:
Only the registered members can see the link
کد:
Only the registered members can see the link
مواجه شدم و هر روشی را امتحان کردم درست نشد حتی ویندوز را هم عوض کردم اطلاعات مهمی روی ای ن درایو دارم لطفا کمک کنید این اطلاعات از بین نره احتمال ویروس را هم امتحان کردم ویروسی هم نبود .

با تشکر فراوان

Musketeer™ Pro
26-10-08, 11:18
عزیز ویروسی شدی... البته احتمالا زیاد خطرناک نیست

amir123
26-10-08, 11:42
دوست عزیز مطمئن هستی . از چه انتی ویروسی استفاده کنم.

من mcafee دارم که اپ دیت هم شده ولی چیزی پیدا نمی کنه. چون اصلا درایو مورد نظر اسکن نمیشه.

Musketeer™ Pro
26-10-08, 13:28
ببین اگه میتونی فایلهای مخفی رو ببینی یه فایلی به اسم Autorun باید تو ریشه ی درایوهات باشه... اگه نمیتونی ببینیش، برو به Folder Option>View و تیک گزینه ی Hide Operating System Files رو بردار. حالا باید اون فایل رو ببینی... فقط همون فایل رو پاک کن، پسوندش هم فکر کنم inf باشه. بعد سیستمت رو ریست کن.

شایدم نتونی فایلهای مخفی رو ببینی، که دلیلش میتونه این باشه که ویروسه نمیزاره این کار رو بکنی. اگه اینطوره باید با یه پلتفرم دیگه، مثلا با یه سی دی بوت داس، یا مثلا لینوکس سیستمت رو بالا بیاری و از اون طریق این فایل رو پاک کنی.

یه راه هم اینه که یه ویندوز بریزی و همون ابتدای کار، بری تو درایوهات... از طریق Run ... یعنی مثلا اگه درایو F میخوای بری، WinKey+E رو بزن، بعد تایپ کن :F یعنی اول اسم درایوت بعد یک : و اینتر رو بزن. بعد مثل بالا اون فایلها رو توی همه ی درایوهات پاک کن

امیدوارم کمک کرده باشم. :give_rose:

WORYA_SH
26-10-08, 16:35
دوست عزیز با نصب Malwarebytes' Anti-Malware و اپ دیت و اسکن هارد مشکلت حل میشه .

برای رفع مشکل می تونی از برنامه open_repair هم استفاده کنی.