PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه max blast آخرین نسخه با قابلیت بوت شدن واسه پارتیشن بندی

D J V A H I D
26-10-08, 08:59
سلام دوستان ... بدجوری به نرم افزار maxblast نیاز پیدا کردم... واسه پارتیشن بندی ... لطفا هر کی هر جا سراغ داره ... یا لینک بزارید یا آدرس بدید... هیچ جا گیرم نیومد... میخوام به راحتی بوت بشه ... واسه پارتیشن بندی هارد واسه DVR دوربین مدار بسته میخوام... لطفا اگه سراغ دارید دریغ نکنید... با تشکر :give_rose::11():

D J V A H I D
26-10-08, 09:06
:gasp:بعد از اینکه تاپیک رو زدم ... رفتم تو گوگل سرچ کردم مستقیم این صفحه اومد :gasp:

Only the registered members can see the link

قبلا دوستان زحمتشو کشیده بودن... با تشکر...!

D J V A H I D
26-10-08, 09:19
یه مشکل داره روی فلاپی کپی نمیشه... ببینید شما میتونید کپیش کنید ؟ :cry:

sAsAn.K
26-10-08, 14:03
حالا چه اسراریه به استفاده از این ؟
نرم افزار های بهتری هم هستن .

Acronis Disk Director
Norton Partition Magic
...

D J V A H I D
26-10-08, 22:17
حالا چه اسراریه به استفاده از این ؟
نرم افزار های بهتری هم هستن .

Acronis Disk Director
Norton Partition Magic
...

ساسان جان با تشکر از شما... این برنامه ها رو که میگید قابلیت بوت دارن ؟ یعنی میشه باهاشون یه هارد نو رو بدون دردسر مثل MAXBLASt پارتیشن بندی کرد ؟ :1. (27):

D J V A H I D
29-01-09, 15:59
بچه ها یه همچین برنامه ای رو واسه هاردهای وسترن دیجیتال سراغ ندارید ؟! :1. (27):

Mehdi_Full
29-01-09, 23:20
خدمت شما (فقط ایمیج هست که باید با برنامه CloneCD روی CD رایت کنید) :1. (23):

D J V A H I D
29-01-09, 23:42
ممنون جناب مهدی خان ( حلال مشکلات ) !!! بعدا که رایتش کردم خبرشو میدم ... ممنون :give_rose:

D J V A H I D
31-01-09, 21:07
سلام بچه ها و خصوصا مهدی جان ... این برنامه سیگیت رو سراغ ندارید ؟ واسه پارتیشن بندی ؟ :give_rose::love:!!!

D J V A H I D
31-01-09, 22:38
سلام بچه ها و خصوصا مهدی جان ... این برنامه سیگیت رو سراغ ندارید ؟ واسه پارتیشن بندی ؟ :give_rose::love:!!!

دیگه لازم نیست ... یعنی لازم نکرده !!!:1. (38): خودم رفتم تو سایتش گذاشتم داره دانلود میشه ... حجمش 130 مگه !!!

D J V A H I D
20-02-09, 11:49
دیگه لازم نیست ... یعنی لازم نکرده !!!:1. (38): خودم رفتم تو سایتش گذاشتم داره دانلود میشه ... حجمش 130 مگه !!!

اینو من دانلود کردم ... برنامه رو نصب کردم و از منوی Tools یه cd بوتیبل باهاش ساختم ... که واقعا کارمو راه انداخت !!! یعنی اینکه هر هارد با هر ظرفیتی رو واست از طریق داس و محیط گرافیکی رنگی و زیبا پارتیشن بندی میکنی و در آخر به سرعت درایوها رو فرمت میکنه و تحویلت میده !!! ... بنچمارک هم که گرفتم ... اینجوری هارد از سلامت بیشتری برخوردار میشه ...نسبت به پارتیشن بندی از طریق XP :yes::whistle::1. (5)::give_rose: