PDA

مشاهده نسخه کامل : ديدن تلويزيون در گوشي

A30
25-10-08, 11:24
می خواستم بدانم كه چجوری بعضیها در موبایلشان شبكه صدا وسیما را می بینند
لطفا توضیح دهید و بگویید چه امكاناتی می خواهد واینكه ایا هزینه ایی هم دارد و اگر دارد چقدر

راستی گوشی من كه سونی اریكسون W700 است هم می تواند تلویزیون نشان دهد

D J V A H I D
25-10-08, 14:11
لطفا توضیح دهید و بگویید چه امكاناتی می خواهد واینكه ایا هزینه ایی هم دارد و اگر دارد چقدر

نه بابا این گوشی چینی های یک بار مصرف رو دیدی ؟ :1. (27):

N0m@d
25-10-08, 19:40

دوست عزیز بعضی از گوشی ها TV receiver دارن که امکان گرفتن امواج تلویزیونی رو داره و شما میتونید شبکه های منطقه ای که درش هستید رو باهاش بگیرید...بعضی گوشیهای نوکیا مثل N92 و N77 این امکان رو دارند...از سونی اریکسون نشنیدم و فکر نمی کنم داشته باشه ولی گوشی شما یعنی W رو که مطمئنم نداره...و این ریسور هم چیزی نیست که بری از موبایل فروشی محل بخری وصل کنی به گوشیت و وقتی گوشیت نداره یعنی نداره (البته امروزه تعمیرکاران موبایل ایرانی همه کاری با گوشی می کنند...از جمله عوض کردن دوربین یا 2 سیم کارته کردن یا افزودن پرینتر یا راکت انداز...!!!) ولی این کارو تا حالا نشنیدم که بکنند...:whistle:

همونطور که وحید جان هم گفتند اکثر گوشی های چینی بازار مثل NEC و Matrix و غیره این امکان رو دارند...خیلی دنبال این چیزا نباش چون تو ایران ارزشی نداره...من با تلویزیون 32 اینچ این برنامه های چرت صداوسیمارو نیگا نمی کنم...شما میخوای با صفحه 2 اینچی از چی لذت ببری!:yes: