PDA

مشاهده نسخه کامل : شبكه در يك سيستم

abde63
24-10-08, 10:35
سلام دوستان من ميخواستم با Microsoft Virtual PC يك شبكه مجازي درست كنم تمام
كارها را انجام ميدم
اما شبكهدرست نميشه نمدانم مشكل كجاست از دوستاني كه بلد هستند
ممنون ميشم اگه كمك منند.:gasp:

Xtreme
24-10-08, 11:10
نکته اول : من پیشنهاد میدم به جای Virtual PC از VMWare استفاده کنید که بسیار قویتر و راحت تر Virtual PC است و نیاز های شما را براحتی رفع می کند ..

green_waves
24-10-08, 12:10
به نظر من هم در درجه اول از VMware Workstation 6.5 استفاده کنید
VirtualBox هم بد نیست بسیار سبک تر هستش
Microsoft Virtual PC اصلا مناسب نیست

abde63
24-10-08, 12:58
نکته اول : من پیشنهاد میدم به جای Virtual PC از VMWare استفاده کنید که بسیار قویتر و راحت تر Virtual PC است و نیاز های شما را براحتی رفع می کند ..

من بيشتر مشكلم با شبكه كردن است من تمام مراحل را انجام ميدم وقتي view workgroup computer
را ميزنم سيستم ديكري را نمبينم.:1. (28):

abde63
25-10-08, 17:41
من بيشتر مشكلم با شبكه كردن است من تمام مراحل را انجام ميدم وقتي view workgroup computer
را ميزنم سيستم ديكري را نمبينم.:1. (28):

كسي در اين مورد چيزي نميدونه.؟دست خوش بابا/

green_waves
25-10-08, 18:49
شما می خواهید که سیستم عامل میزبان را با سیستم عامل میهمان شبکه کنید یا سیستم عامل میهان را با سیستم عامل میهمان دیگری و یا سیستم عامل میهمان را با یک کامپیوتر خارجی ؟

abde63
27-10-08, 12:19
شما می خواهید که سیستم عامل میزبان را با سیستم عامل میهمان شبکه کنید یا سیستم عامل میهان را با سیستم عامل میهمان دیگری و یا سیستم عامل میهمان را با یک کامپیوتر خارجی ؟

بلي من ميخواهم سیستم عامل میزبان را با سیستم عامل میهمان شبکه كنم اما وقتي كارهاي شبكه را انجام ميدم فايلهاي شير شده وخود سيستمي را در ان قرار ىارم را در view workgroup compiuter ميبينم نه سيستم ديكري را.