PDA

مشاهده نسخه کامل : Joystick

Rohham
22-10-08, 22:20
سلام بچه ها...
درسته سنمون رفته بالا اما یه سؤال دارم تا باز به عالم بازی و گیم و اینا بازگردم و کمی فکر و خیال رو رها کنم...
بچه ها...کسی joystick خوب تو بازار حال حاضر ایران می شناسه؟؟؟؟چه مارکی و چه قیمتی؟؟؟
اگه کسی عکسم داره بذاره خیلی خوب می شه...مرسی:whistle::love:

Overclocker
22-10-08, 23:32
سلام بچه ها...
درسته سنمون رفته بالا اما یه سؤال دارم تا باز به عالم بازی و گیم و اینا بازگردم و کمی فکر و خیال رو رها کنم...
بچه ها...کسی joystick خوب تو بازار حال حاضر ایران می شناسه؟؟؟؟چه مارکی و چه قیمتی؟؟؟
اگه کسی عکسم داره بذاره خیلی خوب می شه...مرسی:whistle::love:

شما میتونی یک گیم پد بخری که ماله Playstation باشه و مشکی و آنالوگ دار !!!!

و با رابط آن که به صورت USB هست که به قیمت 4500 در میاد.

این دسته از همه نوعی با دوام تر و با کیفیت و کلا بهتر هست و بدون نیاز به درایور شناخته میشه !!!!

Rohham
23-10-08, 00:15
شما میتونی یک گیم پد بخری که ماله Playstation باشه و مشکی و آنالوگ دار !!!!

و با رابط آن که به صورت USB هست که به قیمت 4500 در میاد.

این دسته از همه نوعی با دوام تر و با کیفیت و کلا بهتر هست و بدون نیاز به درایور شناخته میشه !!!!

مرسی از پاسخت...
چه شکلی هست اینی که می گی؟؟؟عکس داری ازش؟؟؟روش زده پلی استیشن؟؟؟امروز گذرییه مغازه تو کرج دیدم که گذاشته بود اما مارکاش فرق داشت و یه چیزایی بود...بدون آنلوگ داشت 4500 و آنالوگ دار نقره ای بود 7500 و مشکیشم 8500 و این حدود قیمتا....اصلاً نغهمیدم فرقشون چیه و چرا اصلاً قیمتاشون فرق داره...من مدت ها از گیم دور بودم...حالا هوایی شدم برم حتماً جواستیک بگیرم یه حالی به خودم بدم...

AMD>INTEL
23-10-08, 00:40
Only the registered members can see the link

N@VID
23-10-08, 01:19
سلام:

دسته پلي استيشن در نوع اصلي به دو قست تقسيم ميشه : 1 - دسته با کد A و دسته با کد H
قيمتش هم از 12 تا 15 هزار براي مدل اصلي هست و گرنه با 4 هزار تومن هم مي تونيد دسته بازي بخريد ...
دسته با کد A معمولا فابريک دستگاه هست و توي جعبه پلي استيشن ...
دسته با کد H هم بصورت باز و تک فروشي هست که اون هم اصلي هست و فابريک .
خواستي بخري بگو دسته اچ مي خوام . در ضمن دسته پلي اسيشن در سه رنگ مشکي + سفيد + نقره اي است .
من بدليل داشتن هم PS1 و هم PS2 دسته اين کنسول رو پيشنهاد نمي کنم !

بجاش دسته با مارک بوگسينگ رو پيشنهاد مي کنم که هم ارزان هست و هم شک دار .
در گرانترين حالت بيشتر از 7 هزار تومان نيست . در حالي که شما بخواي دسته پلي استيشن رو استفاده
کني بايد 12 تا 15 هزار + 5 هزار بابت تبديل پول بدهيد !
من الان اين دسته بوکسينگ رو دارم و راضي هستم . مخصوصا تو گيم هاي فوتبال و ماشين ...
فردا عکسش رو مي زارم .
خواهشن هم نيايد بنويسيد اين قيمت دسته رو زياد گفتم ... چون من زماني کارم فروش پلي استيشن بود و الان هم
هر دو کنسول رو دارم ...

Overclocker
23-10-08, 12:05
این تبدیلی که من گفتم و خیلی هم خوب کار میکنه و .... :

دسته ی Ps هم سفیدش که نیست دیگه مشکیش به وفور پیدا میشه ولی باید حواست باشه خوبشو بگیری :1. (40):

من بدليل داشتن هم PS1 و هم PS2 دسته اين کنسول رو پيشنهاد نمي کنم !

میشه بگی چرا :1. (2): بهترین و مقاوم ترین دسته ی بازی که زیره دست هر چیزی سالم میمونه اون هست :1. (27): رفیق من کلوپ داره و از این دسته ها داره دیگه واسه دستگاهاش بعد اینها هر روز زیر دست آدمهای سالم و نا سالم میچرخه :1. (38): و هر بلایی هم به سرشون در میارن ولی 5 الی 6 ماهی یه واشر فقط عوض میکنن ازشون :1. (40):

خلاصه من باشم اونها رو انتخاب میکنم !!! ولی بد نیست که در مورد اون دسته ای که نوید گفت هم تحقیق کنی فکر کنم خوب باشه من ندیدم تا حالا .

Rohham
23-10-08, 13:09
این تبدیلی که من گفتم و خیلی هم خوب کار میکنه و .... :

دسته ی Ps هم سفیدش که نیست دیگه مشکیش به وفور پیدا میشه ولی باید حواست باشه خوبشو بگیری :1. (40):

میشه بگی چرا :1. (2): بهترین و مقاوم ترین دسته ی بازی که زیره دست هر چیزی سالم میمونه اون هست :1. (27): رفیق من کلوپ داره و از این دسته ها داره دیگه واسه دستگاهاش بعد اینها هر روز زیر دست آدمهای سالم و نا سالم میچرخه :1. (38): و هر بلایی هم به سرشون در میارن ولی 5 الی 6 ماهی یه واشر فقط عوض میکنن ازشون :1. (40):

خلاصه من باشم اونها رو انتخاب میکنم !!! ولی بد نیست که در مورد اون دسته ای که نوید گفت هم تحقیق کنی فکر کنم خوب باشه من ندیدم تا حالا .

یعنی به نظرتون از همینایی که با تبدیل نیست و یه راست USB داره و قیمتشم کم نگیرم؟؟؟یعنی به درد نمی خوره....خیر سرم سال آخر دانشگاهما اما زده به سرم همچین یکمی به خودم روحیه بدم،باید مثلاً بیشتر درس بخونم...:whistle::whistle::whistle::whistle: یاد وقت نخواهم گذاشت اما این جوریم نباشه سر گیم اول جواستیک بدرود حیات بگه و خرج بی خود بشه

Dark Devil
23-10-08, 13:29
اگر بتونی Fly Eagle بگیری خوبه باید خیلی بگردی دنبالش....
اصل اگه گیر بیاری الان نمیدونم چنده ولی من خیلی وقت پیش 45 تومن گرفتم:1. (26):
در ضمن USB هم هست خودش

D J V A H I D
23-10-08, 13:38
سلام.من الان این تاپیک رو دیدم. اگه واقعا یه جوی استیک خوب میخوای و دوست داری که واست کار کنه و گارانتیش هم معتبر باشه من فراسو 666 بی سیم رو پیشنهاد میکنم بهت.:yes: خودم 2 ماه پیش یه جفتشو خریدم. دونه ای 24 تومن... تو بازار هم هست ازش...هم قیافه شیکی داره و هم جنس خوبی... دقیقا شکل ایکس باکسه ... حالا دیگه میل خودته. اینم عکسش

Overclocker
23-10-08, 13:44
سلام.من الان این تاپیک رو دیدم. اگه واقعا یه جوی استیک خوب میخوای و دوست داری که واست کار کنه و گارانتیش هم معتبر باشه من فراسو 666 بی سیم رو پیشنهاد میکنم بهت.:yes: خودم 2 ماه پیش یه جفتشو خریدم. دونه ای 24 تومن... تو بازار هم هست ازش...هم قیافه شیکی داره و هم جنس خوبی... دقیقا شکل ایکس باکسه ... حالا دیگه میل خودته. اینم عکسش

وحید جان خیلی ممنون یکم توضیح بده ببینیم چیه این ؟

بدون سیم بودنش عالیه :1. (27):

کلا توضیح بده از مشخصات و نحوه ی کارکردش و عمر باتری و بردشو و .......

D J V A H I D
23-10-08, 13:59
وحید جان خیلی ممنون یکم توضیح بده ببینیم چیه این ؟

بدون سیم بودنش عالیه :1. (27):

کلا توضیح بده از مشخصات و نحوه ی کارکردش و عمر باتری و بردشو و .......

مشخصات کلیش رو میتونید اینجا (Only the registered members can see the link) ببینید...:yes: خیلی نرم و روان هست ... رنگ دکمه هاش هم اصلا نمیره (براقه)... بیسیمه ... من خودم تا 15-20 متر امتحان کردم. خوب بوده. 2 تا باطری نیم قلم میخوره... و تو این 2 ماه اخیر هم نیاز به تعویض باطری نداشته... بردش رو باز نکردم ببینم... ولی کاملا مارکش معتبره و خیلی هم ظاهر شیک و پدر و مادر داری داره ... همین دیگه ... توصیه میکنم شما هم از همین بگیرید ... پشیمون نمیشید ( یعنی واسه من که تا الان خوب جواب داده )

Hamid65
29-10-08, 23:55
من هم يكي از اين گيم پد هاي فراسو رو كه وحيد جان گفتن دارم.باسيمش حدود 15 و بيسمش حدود 25 تومنه.فوق العادس.اگه با طراحيش مشكلي نداشته باشي يكي از بهترين گزينه هاست.اگه كسي ميخاد گيم پد بگيره من اين مدل رو اكيدا تو صيه ميكنم(مخصوصا بيسيمش):yes: