PDA

مشاهده نسخه کامل : هر اومدنی یه رفتنی داره !!!!

2sib
19-10-08, 23:48
سلام به همه دوستان گلم در پی سی نت ورک
خیلی با خودم کلنجار رفتم که این تاپیک رو بزنم یا نه ...ولی خوب بالاخره این کار رو کردم
متاسفانه این روز ها خیلی کار هام زیاد شده ... به طوری که حتی نمیرسم پیش پا افتاده ترین کار هام رو انجام بدم
از یه طرف مریض شدم و اصلا حال خوشی ندارم
از یه طرف شروع دانشگاه هست که روز های دوشنبه و سه شنبه و پنج شنبه صبح از 8 صبح تا 8 شب کلاس دارم و تا برسم خونه مثل جنازه ها افتادم
از طرف دیگه هم مشکلاتی که خودم دارم ...
رو این حساب این تاپیک رو زدم تا برای مدتی از شما خداحافظی کنم
خیلی خیلی دلم براتون تنگ میشه ...من واقعا توی پی سی زندگی کردم و با گل هایی چون شما اشنا شدم ...
.به هر حال بود و نبود ما هم در انجمن زیاد توفیقی نمیکنه ..چون خیلی وقت بود که فعالیت نمیکردم .... امیدوارم یه کاربر فعال و پر انرژی تر از من بیاد ....
در هر صورت هر اومدنی یه رفتنی داره ....
ایشالله هر جا هستین شاد و تندرست و سلامت زیر سایه حق باشین
یا علی :give_rose:

AMD>INTEL
19-10-08, 23:53
اميدوارم زود برگردي .

arven_andomil
20-10-08, 12:50
موفق باشی:love:
زود برگرد

D J V A H I D
20-10-08, 12:57
سلام به همه دوستان گلم در پی سی نت ورک
خیلی با خودم کلنجار رفتم که این تاپیک رو بزنم یا نه ...ولی خوب بالاخره این کار رو کردم
متاسفانه این روز ها خیلی کار هام زیاد شده ... به طوری که حتی نمیرسم پیش پا افتاده ترین کار هام رو انجام بدم
از یه طرف مریض شدم و اصلا حال خوشی ندارم
از یه طرف شروع دانشگاه هست که روز های دوشنبه و سه شنبه و پنج شنبه صبح از 8 صبح تا 8 شب کلاس دارم و تا برسم خونه مثل جنازه ها افتادم
از طرف دیگه هم مشکلاتی که خودم دارم ...
رو این حساب این تاپیک رو زدم تا برای مدتی از شما خداحافظی کنم
خیلی خیلی دلم براتون تنگ میشه ...من واقعا توی پی سی زندگی کردم و با گل هایی چون شما اشنا شدم ...
.به هر حال بود و نبود ما هم در انجمن زیاد توفیقی نمیکنه ..چون خیلی وقت بود که فعالیت نمیکردم .... امیدوارم یه کاربر فعال و پر انرژی تر از من بیاد ....
در هر صورت هر اومدنی یه رفتنی داره ....
ایشالله هر جا هستین شاد و تندرست و سلامت زیر سایه حق باشین
یا علی :give_rose:

آقا موفق باشی... به سلامتی و میمنت... اون موقع ها یادمه تو قسمت موزیک فروم فعالیت خوبی داشتی...من تازه عضو شده بودم... اما از وقتی اون قسمت بن شد تو هم باهاش رفتی ...! به هر حال هر جا که هستی سالم و تندرست باشی.

ن.ق:از یه طرف مریض شدم و اصلا حال خوشی ندارم
پ : عزیز من گفتم قلیون نکش...اینم نتیجش !!!

:gasp:

منم امشب دارم میرم.یه چند ماهی نیستم.تو امضام از دوستان خداحافظی کردم.دیگه خوبی ...بدی حلال کنید. موفق باشید :11()::give_rose::1. (6):

mohammad amin
20-10-08, 13:13
با اینکه منم دانشگاه دارم اما در روز دو سه تا تایپیک میزنم
اما در هفته سه روز بی کارم الاف می گردم:1. (38):

Quick
20-10-08, 14:15
حسین جان و وحید جان امیدوارم موفق باشین و زود برگردین اینجا پیش بر و بچز به هر حال هر کسی کارای خودش رو داره... :love::party::give_rose::great::1. (1)::1. (21)::11():

ممنون
میلاد

Trance
20-10-08, 15:04
هر رویدادیکه در زندگی با آن روبه‌رو می‌شیم پیش نیاز دست یافتن به مرحله بعدی زندگی و نشان دهنده رشد ماست‌، پس خسته نشیم و مبارزه کنیم. محدودیت‌های ما، منحصر به جسم ماست.
در دنیای اندیشه و ذهن، مانع و محدودیتی وجود نداره. تمام اشیا، اموال و امکانات زندگی، عطایای هستی برای خدمت به ماست نه برای آن که ما در خدمت آن ها باشیم.:give_rose:

حسین جان هرجا هستی سربلند باشی.به امید روزی که با همون روحیه قبلی به انجمن بیای تا در کنار دوستان دیگه باشی.:yes::11()::1. (21):

M A H R A D
22-10-08, 01:07
سلام

حسین جان امیدوارم هرجا که هستی موفق و سلامت باشی. دلمون برات تنگ میشه

وحید جان شما هم همینطور.

سپاس

Mehdi_Full
31-10-08, 17:26
حسین جان خسته نباشید عرض میکنم خدمت شما :11():

امیدوارم هر کجا که هستید موفق و موید باشید :give_rose:

ببخشید دیر شد پست من اما یه مدتی نبودم عزیز

به امید دیدار :1. (21):