PDA

مشاهده نسخه کامل : یه مشکل با dvd رایتر

Salar2007
19-10-08, 16:26
من یک دی وی دی رایتر سامسونگ sh-s183a دارم ازنظر رایت و خوندن سی دی و دی وی دی هیچ مشکلی نداره اما موقعی که یه VCD رو قرار میدم نه میتونم ازش کپی بگیرم و نه میتونم اجراش کنم.

جالب اینجاست که راحت میتونم وارد درایو رایتر بشم و محتویات CD رو ببینم و غیر از فایل AVESQ.DAT هر فایلی رو که بخوام میتونم کپی کنم به نظر تون مشکلش چیه؟

راستی FIRMWARE رو هم ارتقا دادم اما مشکل همچنان باقی هست. :1. (28):

Overclocker
19-10-08, 19:44
CD مورد نظر مشکل داره

Salar2007
19-10-08, 21:00
اولا ممنون از پاسخ تون اما مطمئنم اشکل از CD نیست چون :

1- با تمام VCD هایی که داشتم تست کردم حتی چندتا هم برای تست خریدم با اونها هم همین طور بود.
2- همه VCD ها رو با DVD-ROM و سینمای خانگیم تست کردم هیچ موردی نداشتند.

Overclocker
19-10-08, 21:25
اولا ممنون از پاسخ تون اما مطمئنم اشکل از CD نیست چون :

1- با تمام VCD هایی که داشتم تست کردم حتی چندتا هم برای تست خریدم با اونها هم همین طور بود.
2- همه VCD ها رو با DVD-ROM و سینمای خانگیم تست کردم هیچ موردی نداشتند.

1::1. (26):

2:پس یک کار دیگه انجام بده این دیسک هارو روی یک رایتر دیگه تست کن اگر با رایتر های دیگه خوانده شد که معلومه رایتر شما مشکل داره ولی اگر نشد با رایتر کلا مشکل داره :1. (38):

Salar2007
19-10-08, 21:47
خوبه که من اطلاعات دارم و الا...

دوست من بنظر شما من با چندتا vcd تست کرده باشم خوبه؟مطمئنا اگه یک درصد حدس می زدم مورد از cd ها هست مزاحم شما و دوستان نمی شدم الان میگم مشکلم اینه اگه میتونید و تجربه چنین مشکلی داشتید بهم بگید که چکار کنم؟

Overclocker
19-10-08, 21:58
خوبه که من اطلاعات دارم و الا...

دوست من بنظر شما من با چندتا vcd تست کرده باشم خوبه؟مطمئنا اگه یک درصد حدس می زدم مورد از cd ها هست مزاحم شما و دوستان نمی شدم الان میگم مشکلم اینه اگه میتونید و تجربه چنین مشکلی داشتید بهم بگید که چکار کنم؟

والا من یک رایتر داشتم فقط با VCD مشکل داشت !!!

حتی اگر خودش رایتش کرده بود :1. (27):

AMD>INTEL
19-10-08, 23:06
با clone cd ازش ايميج بگير از vcd بعد با isobuster فايلها رو extract كن .