PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید نوت بوک

EhsanHF
19-10-08, 14:09
سلام .
من میخوام یک نوت بوک جدید بخرم ، برند مورد نظرم هم بنا به دلایلی فعلا فقط Vaio هست .
اما هنوز توی انتخاب مدلها ، کمی تردید دارم .
خود من مدل SONY VAIO FW 180 EH رو در نظر گرفتم . حالا میخوام در مورد این مدل به صورت تخصصی تر بدونم .
مثلا قدرت پردازنده هاش ، کارت گرافیکش ، و کلا معایب و مزایاش .
اگه توی همین رنج قیمت یک و نیم میلیون تومن پیشنهاد دیگه ای از هر برندی دارین ، به من کمک کنین .
ممنون میشم .
:give_rose:

usef.key
25-10-08, 02:25
من این سیستمم بهت پیشنهاد میدم
SONY VAIO VGN FZ470E/B
CPU: INTEL Core 2 Duo T8100(2.10GHz)/ CACHE: 3.0 MB / FSB: 800 / RAM: 3GB DDR2 / HDD: 300+ GB SATA / LCD: 15.4" XBrite WXGA / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: NVIDIA GeForce 8400M GT / PORTS: MODEM + LAN + WiFi + i-LINK + CARD READER + Bluetooth + Webcam / 2.7 Kg / Windows Vista Home
Premium + Blu-ray Disc
البته یه مدل دیگم هست اون مدلی ام که انتخاب کردی خوبه ولی فک کنم سفارش چین باشه ولی لین آمریکاییه
VAIO SONY FZ490 که چند تا مدل داره که یکیش خیلی گرونه که فک کنم NGB باشه حدود 2150 یا بیشتره ولی 2 مدل دیگش که بهترینشون NAB باشه بازم نیگا کن .

EhsanHF
26-10-08, 20:35
ممنونم usef.key (Only the registered members can see the link) جان .
اما من مخصوصا میخوام بلو ری درایو داشته باشه .
واسه همین سراغ سری FZ نرفتم .

usef.key
27-10-08, 11:51
البته بلو ری تو ایران کاربرد زیادی نداره ولی میتونی تو مدل FW170 انتخاب کنی که بلو ری ام داره ولی این مدل ها چینی اند، FZ ها هم بلو ری دارند ولی قیمتشون خیلی بالا میره،:yes:

usef.key
27-10-08, 11:52
من اون مدلی که گفتم بلو ری داره ها!!!!!! درست نیگا کن (کن!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟!@؟!؟!؟!؟!؟)، مدل خوبیه!!!
بازم تو از ما وازد تری ما در مقابل شما شاگردیم!11:yes:

EhsanHF
27-10-08, 12:04
اختیار داری عزیز .
نه . آخه من عادت دارم هر سال یک مدل به روز بخرم . واسه همین میخوام جدید ترین تکنولوژی رو داشته باشه که تا آخر اون سال کم نیارم .
مثلا همین مدلی که نوشتم کارت گرافیک رادئون 256 مگ HD داره . 4 گیگ رم داره و تا 8 گیگ ساپورت میکنه و سی پی یوش کور 2 دو هست .
با همه این چیزها ، قیمت 1.5 میلیونی به نظرم خیلی معقولانه اس .
هرچند که متاسفانه ساخت چین هست ...

usef.key
13-11-08, 22:51
من این چند وقتی که نبودم رفتم و کلا در باره ی مدل های چینی تحقیق کردم دیدم اتفاقا برعکس اونی که فک میکردم شد حدودا 10-12 از دوستام از مدل های FW استفاده میکنند و حسابی ام راضی اند تازه اینم بگم که طراحی این مدل خیلی توپه منم بهت پیشنهاد میکنم همون مدل و بگیر.:1. (26)::1. (5):

EhsanHF
14-11-08, 14:41
ممنونم عزیز .
من هم از چند نفری که پرسیدم ، هم از نظر ظاهری تائیدش کردند ، هم نظر قدرت . هرچند شاید کمی از نظر گرافیکی ضعیف باشه ، اما چیز زیادی کم نداره .
ظاهرش هم که واقعا قشنگه .
دستتون درد نکنه و ممنون .
همین رو میخرم .