PDA

مشاهده نسخه کامل : قالب پی سی نتورک 2 بروز شد !

Shahryar
14-10-08, 20:14
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه کاربران گرامی انجمن های پی سی نتورک و شهر سخت افزار ... :11():

اگر دوستان به یاد داشته باشند پی سی نتورک یک قالب زیبا ، حجیم و به نسبت تیره ای داشت که بعد از ارتقاء به نسخه 3.7 به دلیل مشکلات وحشتناکی که برای بروز رسانی این قالب وجود داشت تقریبا تیم دست از این قالب برداشت و با یک قالب واحد یعنی PCNetwork 1.0 کار می کرد . دلیل اینکه سخت بود برای ما ارتقا این قالب این بود که ما توی این قالب چیزی در حدود 30 قسمت را کاملا تغییر داده و بسیاری از قسمت های دیگه را ترکیب رنگش را عوض کرده بودیم . که حدود 25 تا از این قالب ها باید از نو با استاندارد های vBulletin 3.7 تغییر می کردند که واقعا زمان بر هست . چندی پیش شروع کردیم دوباره روی این قالب کار کردن و با زحمات زیادی تونستیم دوباره این قالب را برای vBulletin 3.7 آماده کنیم ضمن اینکه تغییرات جدیدی هم درش انجام داده شده نسبت به نسخه 3.6 که از اون ها میشه به اصلاح نمایش صفحه ی اصلی ، تغییر ترکیب رنگ ها ، جدول بندی و ... نام برد . :1. (26):

دوستان می توانند این قالب را از پایین انجمن انتخاب کنند و لذت ببرند . فقط تنها نکته ای که باید دوستان رعایت کنند اینه که این قالب تازه امروز به صورت کامل بروز شد و سیستم های مختلفی که روی انجمن نصب هست و کار میکنه برخیشون در این قالب هنوز اصلاح نشده برای همین دوستان اعتراض نکنند که مثلا چرا پلاک ها نیست ، سیستم تگ چرا مشکل داره و ... . :1. (23):

موفق باشید
شهریار به نمایندگی از تیم مدیریت :give_rose:

arven_andomil
14-10-08, 20:23
خسته نباشید:give_rose:

N0m@d
14-10-08, 20:39
به نظر من حالت Default از همه قشنگ تره!:1. (38):

mohammad amin
14-10-08, 23:38
برین حالشو ببرین خیلی بهتر شده Only the registered members can see the link

D J V A H I D
14-10-08, 23:46
من با پی سی نتورک 1 حال میکنم. عادت کردیم دیگه بهش. روی حالت دیفالت یا نسخه 2 عادت ندارم. البته از تیم مدیریت هم تشکر وبژه ممیکنم که نسخه 2 رو آماده کردن... و کلی دردسر کشیدن. فقط این چت باکسش هم که راه بیفته دیگه حله !!! Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

Ramin_Zero1818
15-10-08, 00:57
شهریار جان واقعا خسته نباشی هم شما هم کل تیمی که زحمت کشیدین قالب قشنگی شده مخصوصا دکمه هاش

N0m@d
15-10-08, 12:20
میگم آقا شهریار...نمیشه این گزینه های Activity و Longivity و... به قالب Default سایت اضافه بشه!

این قالب هم راحتتر لود میشه هم رنگ آمیزیش آرامش بیشتری به آدم میدم...فقط حیف که اینارو نداره!

Âli rângêr
15-10-08, 15:18
جالب شده خسته نباشید:give_rose:

خیلی خوب شد که چیزایی که زیاد مفید نبود حذف شد که باعث افزایش سرعت میشه
و از همه مهمتر اینکه تعداد تشکر ها از زیر اواتور برداشته شد

Shahryar
15-10-08, 17:46
میگم آقا شهریار...نمیشه این گزینه های Activity و Longivity و... به قالب Default سایت اضافه بشه!

این قالب هم راحتتر لود میشه هم رنگ آمیزیش آرامش بیشتری به آدم میدم...فقط حیف که اینارو نداره!

دوست عزیز من یک سوالی دارم خدمت شما : چرا شما اصلا پست های بنده را نمیخونید ؟! :1. (27): بنده توی پست که عرض کردم این قالب تا این لحظه فقط به صورت پایه ای بروز شده برای vBulletin 3.7 و امکانات و پلاگین ها اضافه میشه . لطفا یکبار دیگه مطالعه بفرمایید . :11():

موفق باشید
شهریار :give_rose:

N0m@d
15-10-08, 18:47
دوست عزیز من یک سوالی دارم خدمت شما : چرا شما اصلا پست های بنده را نمیخونید ؟! بنده توی پست که عرض کردم این قالب تا این لحظه فقط به صورت پایه ای بروز شده برای vBulletin 3.7 و امکانات و پلاگین ها اضافه میشه . لطفا یکبار دیگه مطالعه بفرمایید . :11():

موفق باشید
شهریار

والا این پست شما مربوط به قالب 2 بود و پیشنهاد من مربوط به قالب دیفالت!:whistle:

بهرحال اگه اشتباه از من بود ببخشید!:give_rose: