PDA

مشاهده نسخه کامل : بيست درصد ارزان شد ADSL

Moein
13-10-08, 20:03
بر اساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، قیمت اینترنت تحویلی به شرکت های مخابراتی استانی و شرکت های دارای مجوز PAP ، صرفاً جهت استفاده برای خدمات ADSL به میزان 20 درصد کاهش یافت. بر اساس این مصوبه شرکت های ارایه دهنده خدمات موظف هستند ، نرم افزارهای لازم برای اندازه گیری لحظه ای پهنای باند را روی پایانه کاربر نصب و راهنمایی های لازم را انجام دهند.

منبع : Only the registered members can see the link

Majid OC
13-10-08, 23:08
عزیز تهران که بعضی مناطق هنوز محرومند از نعمت ADSL یا اگر بخواید بگیرید نرخش 5 برابر تعرفه است
مثلا ما که در منطقه 12 (مخابرات شهید دیالمه ) هستیم .

!!!!!!!!!!!!!!! ADSL 128 Kbs هزینه شارژ ماهیانه 55 هزار تومنه !!!!!!!!!

تهران منطقه مخابراتی شهید دیالمه
خدا وکیلی دو تا کوچه بالاتر ما که منطقه مخابراتی شون عوض میشه سرعت 512 رو دارن ماهیانه 18 هزار تومن پول میدن !! که این اختلاف قیمت وسرعت به نظر شما انصافه دلیلشم پرسیدیم میگن مجلس و وزارت اطلاعات
از این حرف های دهن پر کن که تحویل ملت میدن !؟

بازم ممنون ایشالا که این کاهش 20% تعرفه رو به چشم بینیم ؟!:1. (27):

Moein
14-10-08, 00:25
اونو که راست میگی الان کاری به قیمت نیست اما یه سری جا ها زده 256 ماهیانه فقط 11600 اخه معلومه که اگه 11600 باشه حجمش کمه 256 هم که هست زود تموم میشه اما خوب من خودم خبر دارم جایی که 2 مگ داره ماهی 140 تومن داره میده ما بخوایم بگیریم میده 1400 :دی

اما من الان اصفهان هستم شرکتم هم ندا گستر صبا هست یک هفت ای هست که دارم با سرعت بالای 100 از هر سروری دانلود می کنم بخواین عکس هاش رو هم می گزارم براتون اما به هر حال به امید و ارزوی ایرانی پر سرعت و دوستانی خوب

N0m@d
14-10-08, 09:54
عزیز تهران که بعضی مناطق هنوز محرومند از نعمت ADSL یا اگر بخواید بگیرید نرخش 5 برابر تعرفه است

خدا وکیلی دو تا کوچه بالاتر ما که منطقه مخابراتی شون عوض میشه سرعت 512 رو دارن ماهیانه 18 هزار تومن پول میدن !! که این اختلاف قیمت وسرعت به نظر شما انصافه دلیلشم پرسیدیم میگن مجلس و وزارت اطلاعات

داش مجید برو خدارو شکر کن باز میتونی به همون نرخ گرون بگیری...تو خود تهران و همین اراک ما مناطقی هستند که پیش شمارشون اصلا از ADSL پشتیبانی نمی کنه...شما یک میلیون هم بدی نمیتونی ADSL 64K بگیری...:yes:
من خودم برای گرفتن ADSL دوماه سگ دو زدم آخر طرف آب پاکی رو ریخت رو دستم گفت به هیچ عنوان نمیتونی بگیری!...حالا به هر قیمتی!:1. (28):

KING
14-10-08, 12:17

به بچه محل بودیم نمیدونستم :دی
من از مجبوری گرفتم همین 128 رو ماهیانه 55 تومان
فقط همین ماه رو استفاده میکنم ماه بعد رو کنسل میکنم نمیصرفه خدای
تازه کلی هم مشکل داره الان هر هفته 3 یا 4 بار ای دی اس الم قطع میشه خلاصه روز های بوده که خیلی لازم داشتم نت رو ولی ای دی اس ال من قطع بوده یا میبینی وسط دانلود قطع شد
خلاصه کلافه میکنه
هر دفعه که قطع میشه چند ساعتی تعطیله
همون نگیری بهتره :1. (26):

Majid OC
14-10-08, 15:02
به بچه محل بودیم نمیدونستم :دی
من از مجبوری گرفتم همین 128 رو ماهیانه 55 تومان
فقط همین ماه رو استفاده میکنم ماه بعد رو کنسل میکنم نمیصرفه خدای
تازه کلی هم مشکل داره الان هر هفته 3 یا 4 بار ای دی اس الم قطع میشه خلاصه روز های بوده که خیلی لازم داشتم نت رو ولی ای دی اس ال من قطع بوده یا میبینی وسط دانلود قطع شد
خلاصه کلافه میکنه
هر دفعه که قطع میشه چند ساعتی تعطیله
همون نگیری بهتره :1. (26):

یعنی یک سا له مدیر سایت کنار گوشم نمی دونستم !!:127fs3556139:
یعنی الان منو می بینی :1~@$S (6):
کجا می شینین ما خیابون ایران - کو چه قادری ( بازارچه سقاباشی ) کوچه کیمیا . . .تشیف بیارید خوشحال می شیم .. :love:
آره بابا خدا وکیلی مفت نمی ارزه فقط دانلودش نا محدود بود خوب بود تازه اون 128 که می گه نیست من دانلو د می کنم 13kbs ثابت می گیره با IDM ولی روی 10 و 9 هم می یاد که ییهو. . . . .قطع میشه ؛ سرعت واقعی کمتر از 64kbs من با نرا افزار تست کردم 54kbs بود به قول یارو گفتنی این پول ها خوردن نداره ؟!!128 کجا 54 کجا ؟
عزیز من ADSL میخوام بیا باهم دنبال یه شرکت دیگه بگردیم من یک شرکت دیگه پیدا کردم اسمش پرشین اوربیت توی لیست (Only the registered members can see the link) ساپورتش شماره دیالمه رو نوشته ، خدا کنه داشته باشه ؛ آخه قیمتش خیلی مناسبه من زنگ زدم گفت به صورت آنلاین جوابگو هستیم اگر زحمتی نیست ممنون میشم شما هم یه سرچ کنی ببین این شرکت یا شرکت دیگه ای رو گیر میاری ؟! ولی فکر کنم این دیالمه فقط با افروز قرار داد داره یا نیو نت ؟کلا دیالمه از لحاظ ADSL تعطیله :yes:
این خط های لیز چیه میگن فیبر نوری 64kbs ولی سرعتش واقعی یه ؟ دانلود و آپلود !!

قربانت مجید :11():

mohammad amin
14-10-08, 15:20
من هم تازه دارم adsl می گیرم و 512 دو گیگ در ماه 8 تومان :great:
قیمت اینجا فضاییه:1. (38):

saeed25
14-10-08, 15:24
خوبه دیگه..فروم شده دست بچه محلهاو هم خدمتی ها:دی ما رونندازید بیرون...من 2بارمدیرسایت وتوخیابون دیدم:1. (38):

KING
14-10-08, 19:04
من هم تازه دارم adsl می گیرم و 512 دو گیگ در ماه 8 تومان :great:
قیمت اینجا فضاییه:1. (38):
جای بروبچ منطقه 12 رو پر کنی ها
باور کن اگه تو منطقه ما یه همچین قیمت های بود 512 نامحدود می گرفتم :1. (38):

KING
14-10-08, 19:17
سلام مجید جان خوبی
ادرس نده میان میگرنت :1. (38):

در مورد پرشین اربیت باید بهت بگم این سایت واسه نیونت کار میکنه :1. (38):
قبلا" آمارشو در اوردم :1. (26):
و در مورد بقیه شرکت ها باید خدمتت عرض کنم من با بزرگترین پارتی که داشتم یعنی از طریق شرکت مخابراتی ایرانسل نتونستم واسه این مخابرات شرکتی رو پیدا کنم که ای دی اس ال بده
یه شرکت بود دقیقا" حضور ذهن ندارم اسمش چی بود اون شرکت به تمام تهران ای دی اس ال میداد حتی این شرکت های دیگه مثل داتک و ... بقول خودشون از این شرکت سرویس میگیره
این شرکت بزرگ هم نتونست واسه منطقه 12 ( شهید دیالمه ) کاری بکنه
بگذریم یه خبر خوش دارم برات
این تاپیک (Only the registered members can see the link %D8%B9%DB%8C%D8%AA) رو ببین شاتل بزودی به منطقه دیالمه سرویس میده من قبلا" ثبت نام کردم شما و بقیه دوستانیکه از این مرکز مخابراتی سرویس تلفن گرفته هرچی زودتر ثبت نام کنید تا بمعض اینکی قرار داد بسته شد با شما تماس بگیره
برای عضویت کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

Majid OC
14-10-08, 20:32
سلام مجید جان خوبی
ادرس نده میان میگرنت :1. (38):

در مورد پرشین اربیت باید بهت بگم این سایت واسه نیونت کار میکنه :1. (38):
قبلا" آمارشو در اوردم :1. (26):
و در مورد بقیه شرکت ها باید خدمتت عرض کنم من با بزرگترین پارتی که داشتم یعنی از طریق شرکت مخابراتی ایرانسل نتونستم واسه این مخابرات شرکتی رو پیدا کنم که ای دی اس ال بده
یه شرکت بود دقیقا" حضور ذهن ندارم اسمش چی بود اون شرکت به تمام تهران ای دی اس ال میداد حتی این شرکت های دیگه مثل داتک و ... بقول خودشون از این شرکت سرویس میگیره
این شرکت بزرگ هم نتونست واسه منطقه 12 ( شهید دیالمه ) کاری بکنه
بگذریم یه خبر خوش دارم برات
این تاپیک (Only the registered members can see the link %D8%B9%DB%8C%D8%AA) رو ببین شاتل بزودی به منطقه دیالمه سرویس میده من قبلا" ثبت نام کردم شما و بقیه دوستانیکه از این مرکز مخابراتی سرویس تلفن گرفته هرچی زودتر ثبت نام کنید تا بمعض اینکی قرار داد بسته شد با شما تماس بگیره
برای عضویت کلیک کنید (Only the registered members can see the link)

نه بابا ما رو ببرن ما خودمون همین جوری تو کوچه خیابونیم نگفتی کجا میشینین بیام ببرمت ؟:yes:
با این تو صیفات خودمون باید تخم ADSL بکاریم سبز شه ؟!!:1. (38):
عزیز شاتل هم الان 2 ماهه من میرم تو سایتش چهار رقم اول رو میزنی نوشته در دست برنامه ریزی :1. (26):
مثلا داتک هم 1 ساله همینو مینویسه اگر این خبر رو شما واقعا موصقه که دستت تون درد نکنه یه جما عتی رو نجات دادین خدا کنه تعرفه قیمت شاتل بدتر از افروز نباشه :1. (28):یعنی 55 تومنه حداقل بشه 20 تومن میشه یه کاریش کرد !نگفته شاتل کی می خواد این قضیه رو عملی کنه ؟چون من تا او نجا که یادمه داتک هر چی زور زد نتونست !؟
بازم ممنون از توجه تون به این موضوع

قربانت مجید:give_rose:

KING
14-10-08, 22:27
من با شاتل 1 ماه پیش تماس گرفتم گفتن بزودی راه اندازی میشه
فقط تنها مشکلی که داره مشکل نبود پورت خالی هستش که تقریبا" میشه گفت اکثر مناطق مخابراتی تهران و شهرستانها این مشکل را داره
یه خبر خوش دیگه !
قراره بزودی یک میلیون و پانصد هزار پورت خالی خریداری بشه این پورت ها اگه تقسیم بشه امیدوارم که یکیش بمن و تو برسه :1. (1):

D J V A H I D
14-10-08, 22:42
شیراز ارزون که نشده هیچ... روز به روزم داره گرونتر میشه !!! این چه وضعشه آخه ؟ مطمئن باشید تو کشور ما جنس حالا هر چی که میخواد باشه ارزون که نمیشه هیچ روز به روزم گرونتر میشه !!! :1. (8):

N0m@d
14-10-08, 22:49
سیاست مخابرات کشور عدم دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت هست...وزیر مخابرات هم یک زمانی اعلام کرده بودند که کاربران ایرانی به ADSL بالاتر از 128KB نیازی ندارند و نباید در اختیارشون قرار داده شود!

پس نباید انتظار داشت در زمینه گسترش اینترنت ADSL (حالا چه ارزون شدن...چه فراهم آوردن امکانات مخابراتی برای پشتیبانی از ADSL) اقدامی بشه!

Moein
15-10-08, 00:04
حرف شما دوستان قبول اما هر کی تو اصفهان adsl سرعت بالا چه از صبا نت چه پارس انلاین می خواد در خدمتش هستم اما من 128 دارم سرعت ام بالای 100 شرمنده دل بعضی ها رو اب می کنم اگه دانلودی داشتید در خدمتم

yemojud
15-10-08, 21:14
:1. (8):
بخدا عربه راست گفته بود که چطوری بین 70 میلیون دزد زندگی میکنید؟!
آخه
اول از همه اینا حجمی که از مخابرات نمیگیرین، دوما نمیدونم چرا یک مقدار
انصاف ندارن

امروز زنگ زدم همیار سرویسا را تغییر دادن
64 نامحدود را میگن 55000 تومن:1~@$S (8):
128 با 8 گیگ را میگن 47000 تومن:1041:

ما بقی شرکت ها که بحثشون جداست:1~@$S (5):

دوستان شیرازی و شهرستانی تنها راه شکستن این قیمت ها این است که همه باهم دست به اعتصاب
بزنیم، وقتی همه 90 درصد یوزراشون را 2 ماه از دست بدن، و مجبور میشن ضرر کنن، حساب میاد دستشون

لعنت بر هرچی آدم گرگ صفته:2mo5pow:

N0m@d
15-10-08, 21:23
آخه
انصاف ندارن

دوستان شیرازی و شهرستانی تنها راه شکستن این قیمت ها این است که همه باهم دست به اعتصاب
بزنیم، وقتی همه 90 درصد یوزراشون را 2 ماه از دست بدن، و مجبور میشن ضرر کنن، حساب میاد دستشون

بابا همش هم تقصیر ISP ها نیست...از اون طرف باید پول زیادی به مخابرات بدن...از این طرف هم هنوز استقبال کمه باید یه قیمتی بدن که اونجا نشستنشون بصرفه!:whistle:

ولی خب همین گرونی یکی از عوامل اصلی کم بودن تقاضاست دیگه!:1. (38):

با این حال همه چیز بستگی به خود مخابرات داره!:yes:

D J V A H I D
15-10-08, 21:27
آخه
انصاف ندارن

عزیزم من الان از لاوآن سرویس میگیرم. قیمتاش عالیه ! یعنی 2 روزه که خوب شده !!! 128 رو میده ماهی 15 تومن با 4 گیگ و 256 رو میده 24 تومن با 10 گیگ و 64 هم 12.5 با 3 گیگ. پیشنهاد میکنم بیا از این شرکت بگیر. سرعتها بالاست . قطعی به هیچ وجه نداره و قیمتاش هم نسبت به صبا و همیار و پارس آنلاین و آرانیک و بقیه بهتره... آدرس دفترش رو هم اگه خواستی واسم پ.خ بزار تا بهت بگم. با تشکر خدمت همشهریهای گل :11():

yemojud
15-10-08, 21:33
ممنون دوست عزیز
اما من بخاطر شرایط کاریم، میزان مصرف در ماه حداقل 30 گیگ است

نهایتش اینه که تو محل جلسه میزارم 5 تا خونه هستیم میریم یه خط 1 مگ از مخابرات میگیریم
اینطوری واسه همه بصرفه میشه و محدودیت حجمی نداریم و وقتی کسی از شبکه استفاده نکنه
پهناش به به دیگران میرسد:1. (38):

یه برنامه اساسی واسه سال دیگه دارم، یه حال اساسی به همه شرکت های شیرازی خواهم داد
تا بفهمن سزای کلاهبرداری مدرن چیه:cool:

KING
15-10-08, 22:41
آخه
انصاف ندارن

شیطونه میگه یه سایت بزنم مختص اعتصا*ب بر ضد مخا*برات :1. (38):
و یه مدت اینترنت استفاده نکنیم و قرار دادها رو کنسل کنیم
خلاصه یه ضد حالی خوبه

yemojud
16-10-08, 10:09
هیچ ربطی به مخابرات ندارد، تنها مخابرات مظلوم واقع شده است به این علت که
بالغ بر 90 درصد ما از قیمت هایی که مخابرات با این نمک نشناس ها میدهد خبر
نداریم:whistle:

متاسفانه نبود صنف درست و تمع و کمبود دانش مردم باعث این امر شده است
که این سرویس دهنده ها، هر از مدتی حدود 3 ماه و اکثر 6 ماه یکبار به بهانه
مخابرات قیمت ها را بالا ببرند، کسانیکه با مخابرات سرو کار دارند میدانند قیمت
های مخابرات در 4 سال گذشته در 90 درصد بخش اینترنتی ثابت بوده است و حتی
برای کسانیکه مجوزهای بخصوصی هم دارند، ارزانتر بوده است:1. (27):

Majid OC
16-10-08, 16:00
من با شاتل 1 ماه پیش تماس گرفتم گفتن بزودی راه اندازی میشه
فقط تنها مشکلی که داره مشکل نبود پورت خالی هستش که تقریبا" میشه گفت اکثر مناطق مخابراتی تهران و شهرستانها این مشکل را داره
یه خبر خوش دیگه !
قراره بزودی یک میلیون و پانصد هزار پورت خالی خریداری بشه این پورت ها اگه تقسیم بشه امیدوارم که یکیش بمن و تو برسه :1. (1):

عزیز منم ثبت نام کردم ایشالا که یه نصفه پورت به منو شما برسه ؟!:love:
شما اینجا Dial UP چند کانکت میشی عزیز ؟!

راستی شما در مورد خط "لیز" یا هون فیبر نری اطلاعات داری دوستی می گفت در خواست بدید مخابرات این خط رو واستون بکشن 64kbs دانلود و آپلود داره من نمی دونم مخابرات ما داره این خط رو ؟

N0m@d
16-10-08, 17:31
هیچ ربطی به مخابرات ندارد، تنها مخابرات مظلوم واقع شده است به این علت که
بالغ بر 90 درصد ما از قیمت هایی که مخابرات با این نمک نشناس ها میدهد خبر
نداریم:whistle:

متاسفانه نبود صنف درست و تمع و کمبود دانش مردم باعث این امر شده است
که این سرویس دهنده ها، هر از مدتی حدود 3 ماه و اکثر 6 ماه یکبار به بهانه
مخابرات قیمت ها را بالا ببرند، کسانیکه با مخابرات سرو کار دارند میدانند قیمت
های مخابرات در 4 سال گذشته در 90 درصد بخش اینترنتی ثابت بوده است و حتی
برای کسانیکه مجوزهای بخصوصی هم دارند، ارزانتر بوده است:1. (27):

شماکه از مخابرات خبر دارید بفرمایید ببینم بهای هر MB پهنای باند چقدره...و در همه جای کشور هم به یک قیمته؟!:whistle:

والا تو شهر ما که قیمت ها گرون نشده هیچ ارزون هم شده!...البته الانش هم گرونه...مثلا ADSL 128KB با پهنای باند اختصاصی 150 هزار تومن و به صورت Share سه نفره 50 هزار تومن!:1. (27):

چند وقت پیش اخبار داشت میگفت پهنای باند کل کشور 9.6GB...به نظر شما این برای یک کشور 70 میلیونی کافیه!...همش رو هم که در اختیار مردم قرار نمیدن...هرچیزی هم که کم باشه گرون میشه...

KING
16-10-08, 17:48
عزیز منم ثبت نام کردم ایشالا که یه نصفه پورت به منو شما برسه ؟!:love:
شما اینجا Dial UP چند کانکت میشی عزیز ؟!

راستی شما در مورد خط "لیز" یا هون فیبر نری اطلاعات داری دوستی می گفت در خواست بدید مخابرات این خط رو واستون بکشن 64kbs دانلود و آپلود داره من نمی دونم مخابرات ما داره این خط رو ؟

سلام
خب من وقتی بهت میگم هم از لحاظ منطقه و هم از لحاظ مخابرات شانس نیاوردیم ای میگی نه
من از خونه فامیلمون که مخابراتش ولیعصر میشه کانکت میشم 50 ک و سرعت دانلود 4 یا 5
ولی تو خونه خودم با سرعت 40 نهایتش 45 سرعت دانلود 2 :1. (38): قابل شما رو هم نداره :lol:
و در مورد خط لیز هم دقیقا" اطلاعاتی ندارم منم یه چیز های شنیدم باید بزنگم مخابرات ببینم جریان چیه :1. (1):