PDA

مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین Creative Zen و Iriver E100 و Aptcech Ap900

corticalsam
11-10-08, 18:21
سلام:
راستش من بین این 3 تا MP4 Player ها موندم. راستش در مورد Aptech هیچی نمیدونم و فقط یک نفر به من گفته همچین مارکی هم هست و امکانات بالایی هم داره! اما در اینترنتی چیزی پیدا نکردم در مورد این مارک! خیلی عجیبه! اما راستش خودم قبلش بین creative Zen و Iriver E100 مونده بودم. کدوم کیفیت صدا و تصویر بهتری داره؟ آیا قیمت دارین؟ کجا نمایندگی درست و حسابی با گارانتی حسابی داره؟
ممنون
CorticalSam

Game
11-10-08, 20:56
سلام جایی که میریم همیشه نمایندگی APtech تو اصفهان رو داره جنس ها ی خوبی نیست فقط اسم داره 1 سال گارانتی فقط تعویض داره و الکی گرون به نظر من Creative بگیری خیلی بهتره

Security
11-10-08, 22:02
بنده تازه zen خریدم . خیلی خیلی هم راضی هستم . فقط برو سراغ کریتیو . کیفیت صدا و مخصوصا تصویر 1 .

از تهران بازار رضا . نمایندگی کریتیو . 2G 4G 8G . بنده 4 گیگ خریدم با یه آداپتور برایم در اومد 135000 . 8 گیگش حدود 168 در میومد که به صرفه نبود . چون خودم میخوام روش رم مموری بندازم . بله قابلیت اضافه کردن رم مموری رو هم داره .

کلا بگم خیلی عالیه و امکاناتش حرف نداره ضبط صدای بسیار خوبی هم داره .

اینم سایتش : Only the registered members can see the link

Moein
11-10-08, 22:30
اولآ ما نمایندگی نداریم جایی که میریم نما یندگی داره راستش رو بخوای من تا حالا ازشون ایراد ندیدم برد و چیپ ها فلیپس هستند و خوب الان بد نیست mp4 الان دیگه ارزش خریدن نداره اینم کاتالوگ محصولاتش و دوست عزیز این ها که نام بردی جنس های چینی هستند البته درجه یک چین هر کدوم رو گرفتی مبارکت باشه :دی
Only the registered members can see the link