PDA

مشاهده نسخه کامل : چند سوال مهم از شما

tapesh23
11-10-08, 11:35
با سلام
من چند سوال در رابطه با وصل موبايل به اينترنت در ايران داشتم چون خودم در خارج هستم و زياد به سيستم آنجا اشراف ندارم ولي چون با دوستان زيادي كار مي كنم مي خواستم شما مرا راهنمايي كنيد:
1- من ميدانم كه سيستم gprs از طريق اپراتور دوم يعني ايران سل در ايران موجود هست ولي آيا وضعيت خط و كيفيت آن خوب است و كاربران ايران سل مي توانند به راحتي به اينترنت وصل شوند يا نه؟
2- من خبرهايي خواندم كه اپراتور اول هم از پاييز امسال هم وصل به اينترنت را راه اندازي كرده است. آيا اين خبر صحت دارد و آيا فقط آزمايشي است يا اينكه تمامي كاربران همراه اول مي توانند از طريق جي پي آر اس به اينترنت وصل شوند؟
3- در سايت تاليا هم در رابطه با وصل به اينترنت از طريق جي اس ام گفته شده. پس اگر درست فهميده باشم, مشتركين تاليا هم مي توانند به اينترنت وصل شوند؟
خوشحال مي شوم به سوالاتم جواب بديد و به عنوان يك عضو جديد بيشتر با دوستان در فروم آشنا بشم.
با تشكر:merci:

™Ali
11-10-08, 13:19
سلام عزیزم عضویتتو تبریک می گم.Only the registered members can see the link

1- من ميدانم كه سيستم gprs از طريق اپراتور دوم يعني ايران سل در ايران موجود هست ولي آيا وضعيت خط و كيفيت آن خوب است و كاربران ايران سل مي توانند به راحتي به اينترنت وصل شوند يا نه؟
دانلود در حد 4KB/S هست و به راحتی وصل میشه.

2- من خبرهايي خواندم كه اپراتور اول هم از پاييز امسال هم وصل به اينترنت را راه اندازي كرده است. آيا اين خبر صحت دارد و آيا فقط آزمايشي است يا اينكه تمامي كاربران همراه اول مي توانند از طريق جي پي آر اس به اينترنت وصل شوند؟
این پروژه آزمایشی نیست و در مجلس تعرفه های اونم تصویب شده و همه کاربرانش میتونن وصل بشن.Only the registered members can see the link

3- در سايت تاليا هم در رابطه با وصل به اينترنت از طريق جي اس ام گفته شده. پس اگر درست فهميده باشم, مشتركين تاليا هم مي توانند به اينترنت وصل شوند؟
ظاهرا این قراره تجهیزاتشون با هم Share کنند تا از انبوه دکل ها و آنتن های Bts جلوگیری بشه.
البته این بحثش یه سال پیش شروع شده و قرار بود ایرانسل هم تجهیزاتشو Share کنه تا به طبیعت لطمه وارد نشه.
اگه سوال دیگری هم داری در خدمتمOnly the registered members can see the link

M A H R A D
11-10-08, 21:27
سلام

البته به GPRS ایرانسل اطمینان 100% نیست

چون اولاً توی بعضی شهرها قابلیت GPRS وجود نداره و ساپورت نمیشه ( اکثراً شهرهای کوچیک )

دوماً بستگی به ترافیک شبکه هم داره و ممکنه در برخی دقایق شما با پیغام Faild to connect to the internet مواجه بشید!

سپاس

™Ali
12-10-08, 12:09
سلام

البته به GPRS ایرانسل اطمینان 100% نیست

چون اولاً توی بعضی شهرها قابلیت GPRS وجود نداره و ساپورت نمیشه ( اکثراً شهرهای کوچیک )

دوماً بستگی به ترافیک شبکه هم داره و ممکنه در برخی دقایق شما با پیغام Faild to connect to the internet مواجه بشید!

سپاس
الان اکثر شهرهای ایران GPRS رو دارند. (از شهر ما کوچیک تر سراغ داری؟)
ترافیک رو هم در بعضی مواقع داره من ساعت 3PM وصل میشم و راحت کار می کنم :1. (26):