PDA

مشاهده نسخه کامل : کی تونسته ویستا رو اکتیو کنه؟؟؟(چی جوری؟)

Rohham
09-10-08, 10:39
سلام دوستان...
من مشکل پیدا کردو تو اکتیو کردن ویستا...همش این روز شمار میاد و الآن هم تموم شده...می خوام بدونم چی جوری می شه اکتیو کرد و از شر این روز شمارا خلاص شد؟؟؟
یه فایل از سایت کمیاب گرفتهبودم 2.2 مگابایت بود اما زد نابود کرد همه چی رو...
دوستانی که بلدن با تضیحات کامل بگن ممنون می شم...
:give_rose:

Overclocker
09-10-08, 12:20
سلام دوستان...
من مشکل پیدا کردو تو اکتیو کردن ویستا...همش این روز شمار میاد و الآن هم تموم شده...می خوام بدونم چی جوری می شه اکتیو کرد و از شر این روز شمارا خلاص شد؟؟؟

من با این نرم افزار Vista Ultimate Sp1 x64 را هم کرک کردم و دیگه تاریخ انقضاء نداره .

karizma
09-10-08, 12:23
سلام دوستان...
منم با این ویندوز ویستا ultimate 32-bit رو کرک کردم با اپدیت ها هم مشکلی ندارم اون روزشمار هم تموم شده بود وقتی کرک کردم طرز استفاده ی خاصی هم نداره اجراش کن بقیه اش زیاد سخت نیست :1. (38):

murizaki_2000
09-10-08, 15:57
Only the registered members can see the link
بهترين كركي كه ديدم !!!!

Overclocker
09-10-08, 16:04
Only the registered members can see the link
بهترين كركي كه ديدم !!!!

مرتضی جان یکم توجه کن !

من همونو به یه بد بختی تونستم دانلود کنم حالا راحت آمدم پیوست کردم برای کسانی که بهش نیاز دارن !

اونموقعه که من اینو لازم داشتم تو اون تاپیک لینک ها مشکل داشتن و دانلود نمیشدن خلاصه به یه بد بختی تونستم از تورنت دانلود کنم حالا این فایل کیلو بایتی رو من چند ساعت براش وقت گزاشتن چون هیچکی تو تورنت نبود که آپلودش کنه فقط یه نفر که اونم عشقی آپ میکرد .

خلاصه به قول خودت این بهترین کرکر ویندوز ویستاست که هم من دیدم هم شما :1. (40):

murizaki_2000
09-10-08, 16:42
:1. (38)::1. (38)::1. (38): شرمنده حسين جان !!!! فكر نمي كردم همون باشه ..... كارت درسته هزارتا !!!!