PDA

مشاهده نسخه کامل : مجله بازی های کامپیوتری pcnetwork

mohammad amin
08-10-08, 19:34
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی pcnetwork که افتخار نهادید به نزد ما بیاین این تایپیک رو به خواطر این زدم که دوستان و مدیران عزیز دست در دست دهیم و مجله الکترونیکی بازی های کامپوتری بزنیم سوالی دارید همین جا بیان کنید:great:

mohammad amin
09-10-08, 13:14
خدا رو شکر همه نظری نمیدن
من می خواهم به کمک شما مجله الکترونیکی pcnetwork درست کنم که درباره سخت افزار های موجود و بازی های کامپیوتری اس که عناوینش عبارت اند از
1 . اخبار بازی (اگر خودتون ترجمه کنید بهتره )
2 . در باره سایت pcnetwork و راهی که داره پیش میره

3 . رمز و تریلر بازی های جدید
4 . درباره کنسولها و کنسولهای دستی
5 . عکسهای جدید بازی ها که در مجله الکترونیکی درست می کنم
6. تستهای سخت افزارهای جدید کامپیوتر هم آخرش
اگه پیدا کردید تو ایمیلم بزارید
این کار باعث میشه که افراد زیادی در این سایت عضو شن و بتونیم این سایت را از اینی که هست بهتر کنیم یا علی از همین حالا شروع کنید

Quick
09-10-08, 13:22
خدا رو شکر همه لالن
من می خواهم به کمک شما مجله الکترونیکی pcnetwork درست کنم که درباره سخت افزار های موجود و بازی های کامپیوتری اس که عناوینش عبارت اند از
1 . اخبار بازی (اگر خودتون ترجمه کنید بهتره )
2 . در باره سایت pcnetwork و راهی که داره پیش میره

3 . رمز و تریلر بازی های جدید
4 . درباره کنسولها و کنسولهای دستی
5 . عکسهای جدید بازی ها که در مجله الکترونیکی درست می کنم
6. تستهای سخت افزارهای جدید کامپیوتر هم آخرش
اگه پیدا کردید تو ایمیلم بزارید
این کار باعث میشه که افراد زیادی در این سایت عضو شن و بتونیم این سایت را از اینی که هست بهتر کنیم یا علی از همین حالا شروع کنید

لالن یعنی چی؟
هر کی بخواد شرکت میکنه هر کسی هم که اماده نباشه شرکت نمیکنه!

mohammad amin
09-10-08, 13:23
منتظر شما هستم :1. (38):

Quick
09-10-08, 13:28
خوب من الان دوم دبیرستانم همینطوریش با مدرسه و چند تا کلاس روزی 30 دقیقه هم توی سایت نیستم اصلا وقت اینترنت رو ندارم چطوری میتونم تو این برنامه شرکت کنم؟!

mohammad amin
09-10-08, 13:30
خوب مجبورم خودم دست به عمل شم یه کارهاییشم هم انجام دادم اما نخواستیم از شما ها خواهش کنیم:yes:

دستت درد نکنه میلاد جان:1. (5):

Fusion
09-10-08, 14:24
سلام

اگر موضع اصلی سخت افزار باشه خوب و بخش به گیم داده بشه
من تو طرح بندی و کارهای گرافیکیش هستم :11():

mohammad amin
09-10-08, 15:45
خوب اگه زحمتی نیست درباره تست 5 گرافیک جدید و cpu های جدید بنویس هرچه کامل تر باشه بهتر و به ایمیلم بفرست

من چند منتقد بازی هم می خوام:cool:

این از عکس مجله که که می خواستم درست کنم اما این عکس فقط دمو و مجله اصلی فقط عکس بازی روش نیست
و کیفیتش اینقدر پایین نیست و درباره سخت افزار هم است و ممکنه استیلش هم عوض شه با کمک شما من میتونم اینو درست کنم
ممنون محمد امین

Only the registered members can see the link

هر کی بدش اومد از این عکس من حتما تغییرش میدم اما لطفا منو نزنید
ممنون محمد امین

mohammad amin
10-10-08, 21:34
من نمی دونم چرا کسی علاقه نشون نمی ده اما جاهای دیگه اینو می نوشتم آمادگی نشون میدادن چون که این هم در این کار پول بود و هم فروش زیادی داره
ممنون محمد امین

N0m@d
11-10-08, 22:11
محمدجان کار خوبیه ولی خداییش یکم سخته!

هم وقت زیاد میخواد و هم استعداد نویسندگی و متعرجمی و این چیزا...من خودم دوست دارم کمک کنم ولی فکر نکنم کاری ازم بر بیاد...مخصوصا الان که دیگه سال تحصیلی هم هست همین که بیایم اینجا خودش کلی از درسمون میافتیم!

من PC Gamer هستم ولی در این زمینه صاحب نظر نیستم!...در مورد سخت افزار PC هم از من بهتر توی سایت زیاده....:whistle:

ببینم کاری طراحی و تدوین صفحات رو کی انجام میده!یعنی یه گروه مطلب میذارن...یه گروه دسته بندی و تدوین میکنن!:yes:

در آمدش دیگه چی بید؟:1. (27):

بهتره بیشتر توجیهمون کنی!:give_rose: