PDA

مشاهده نسخه کامل : سرعت واقعی اینترنت خود را چک کنید!

Shahryar
13-02-07, 14:46
سلام دوستان خوبی هستین ؟

برای فهمیدن اینکه سرعت واقعی اینترنت شما چه قدر هست و این اعدادی که در ویندوز XP ثبت میشه تا چه حدی صحت داره و در کارایی چه قدر هست . امروز می خواهم برایتون یک نرم افزار را معرفی کنم که به بوسیله ی اون میتونید سرعت واقعی لود صفحه ی خود را چک کنید. این نرم افزار به این گونه هست که تعدادی سایت آماده مثل یاهو ، گوگل ، میکروسافت و ... را داره و شما گزینه ی TEst را میزنید و سرعت و... را میبینید . و دیگری این که شما یه سایت دلخواه مثل شهر سخت افزار :34: را بهش میدی و میبینید سرعت لود شما با این سایت چه قدر است . در ضمن این نرم افزار امکانات خوبی هم داره . این برنامه توانایی پیدا کردن سرعت مجاز و توانایی مخابرات شما را هم داره . یعنی من الان ADSL 64 Kb دارم . و توی این برنامه گفته حداکثر سرعت انتقال دیتا در با این خطوط و ... محل ما 24 کیلوبایت هست . پس من میدونم بیشتر از اون نمیتونم دانلود و یا سرعت لود داشته باشم .
این برنامه توانایی نشان کلیه ی مشخصات سیستم شما به خصوص شبکه ی شما هست .

حجم این برنامه 1.89 مگابایت هست .

دانلود نرم افزار Surfing Speed (Only the registered members can see the link)

در ضمن این برنامه کم گیرتون میاد با نظر من دانلودش کنید . من هم روی هاست پرشین گیگ خودم آپلودش کردم براتون....:23:

موفق باشید
شهریار:26:

X Ray
13-02-07, 14:50
مرسي شهريار جان...برنامه جالبيه...حتمآ دانلود مي كنم...
باتشكّر
بهنام

Quick
14-02-07, 15:10
ممنون دارم دان میکنم...

aMiR HosSeiN
14-02-07, 17:06
ممنون
منم دارم دانلود میکنم.

rezazare123
19-07-10, 00:57
سلام مرسی خوب بود
فقط یه مشکل در دانلودش داریم که خواهشمندم فایلاتون و در سرور های معرئف و خوب آپلود کنید چون سایت persiangig در دانلود کردن خیلی اذیت می کنه
ممنون

mehrdad_ab
19-07-10, 10:45
سلام دوستان خوبی هستین ؟

برای فهمیدن اینکه سرعت واقعی اینترنت شما چه قدر هست و این اعدادی که در ویندوز XP ثبت میشه تا چه حدی صحت داره و در کارایی چه قدر هست . امروز می خواهم برایتون یک نرم افزار را معرفی کنم که به بوسیله ی اون میتونید سرعت واقعی لود صفحه ی خود را چک کنید. این نرم افزار به این گونه هست که تعدادی سایت آماده مثل یاهو ، گوگل ، میکروسافت و ... را داره و شما گزینه ی TEst را میزنید و سرعت و... را میبینید . و دیگری این که شما یه سایت دلخواه مثل شهر سخت افزار :34: را بهش میدی و میبینید سرعت لود شما با این سایت چه قدر است . در ضمن این نرم افزار امکانات خوبی هم داره . این برنامه توانایی پیدا کردن سرعت مجاز و توانایی مخابرات شما را هم داره . یعنی من الان ADSL 64 Kb دارم . و توی این برنامه گفته حداکثر سرعت انتقال دیتا در با این خطوط و ... محل ما 24 کیلوبایت هست . پس من میدونم بیشتر از اون نمیتونم دانلود و یا سرعت لود داشته باشم .
این برنامه توانایی نشان کلیه ی مشخصات سیستم شما به خصوص شبکه ی شما هست .

حجم این برنامه 1.89 مگابایت هست .

دانلود نرم افزار Surfing Speed (Only the registered members can see the link)

در ضمن این برنامه کم گیرتون میاد با نظر من دانلودش کنید . من هم روی هاست پرشین گیگ خودم آپلودش کردم براتون....:23:

موفق باشید
شهریار:26:
ممنون شهریار جان
فقط نمی دونم چرا آنتی ویروس یه فایل DLL ش رو نزاشت نصب شه و ارور داد

bill geits
19-07-10, 11:03
كار باهاش رو توضيح مي دين ؟

asaadabeyavi
10-06-11, 02:08
چطوری با این نرم افزار کار کنیم ؟ لطفا نحوه کار را به طور مفصل شرح دهید .

با تشکر : asaadabeyavi

arastoo
20-07-11, 09:47
سلام اینکه لینکش خرابه دانلودنمی شه

arastoo
20-07-11, 09:48
شرمنده اشتباه شد اینکه لینکش خرابه دانلود نمی شه چک کنید متشکرم