PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور گرین 535A و مشکل صدا

jalal
07-10-08, 21:13
سلام به همه
من پاور سری 430a رو با پاور 535A تعویض کردم
پاور قبلی اصلا صدا نداشت ولی این 530 واقعا داره داد میزنه .
خواستم از دوستانی که مدل 530a رو دارن بپرسم که این صدا طبیعیه یا ممکنه که فن یا پاور مورد داشته باشه .
من مدلهای مختلفی از پاور گرین تا بحال داشتم ولی هیچکدوم فنشون با این قدرت کار نمیکرد .
cpu e8400
m/b ep45 ds3r giga
ram 4Gig quad patriot 800
vga 8600gt 1gig
hdd 2*sata II 500 maxtor

ممنون میشم راهنمائی کنید که اگه مشکل داره زودتر عوضش کنم

با تشکر

N0m@d
08-10-08, 12:24
سلام به همه
من پاور سری 430a رو با پاور 535A تعویض کردم
پاور قبلی اصلا صدا نداشت ولی این 530 واقعا داره داد میزنه .
خواستم از دوستانی که مدل 530a رو دارن بپرسم که این صدا طبیعیه یا ممکنه که فن یا پاور مورد داشته باشه .
من مدلهای مختلفی از پاور گرین تا بحال داشتم ولی هیچکدوم فنشون با این قدرت کار نمیکرد .
cpu e8400
m/b ep45 ds3r giga
ram 4Gig quad patriot 800
vga 8600gt 1gig
hdd 2*sata II 500 maxtor

ممنون میشم راهنمائی کنید که اگه مشکل داره زودتر عوضش کنم

با تشکر

خب این ممکنه دلایل ساده ای داشته باشه!

مثلا پاور زیاد تو انبار مونده و روغن فن خشک شده باشه...که با کمی روغن کاری فن درست بشه!

یه شما پاورو تنظیم نبسته باشی و کج شده باشه که اونم باعث صدا کردن فن میشه!

ولی اگه امکان تعویض کردن داری یه پاور دیگه رو هم تست کن شاید درست شد!:cool:

jalal
08-10-08, 15:54
سلام ممنون از جواب شما .
پاور رو بردم عوض کردم صدا طبیعیه الان ولی یه اتفاق عجیب افتاده با فن استوک و پاور قبلی دمای پروسسور 33 بود
الان تو بالاترین دمای اتاق 27 درجه هستش .

mehdi_s82
13-12-08, 15:26
دوست من هم یه دونه از این 535 ها خریده فنش مثل بنز صدا میده! شما بردی کلا" پاور رو عوض کردن ؟
حتما" پاور قبلی مشکل اساسی داشته ؟!

Rohham
13-12-08, 19:25
منم 535 دارم اما خداییش گوش شیطون کر و چشاش کور خوب داره کار می کنه و هیچ صدایی ازش در نمیاد...من قبلاً هم گرین داشتم سیستم سابقم اما این اصلاً صدا نداره....بعدش فکر کنم شما داری تقریباً ماکزیمم مقدار رو از پاورت می گیری...خوب صدا باید بده دیگه...!!!!:great::give_rose:

Moein
13-12-08, 23:00
من 1230 واتش رو دارم نمی ئونم چرا ویز ویز می کنه ؟ می خوام بفرستمش گارانتی اما فکر می کنم به خاطر وات بالاش باشه؟

AMD>INTEL
13-12-08, 23:10
1230 صداش طبيعي هست . 535 هم من خيلي بستم . آنچنان صداش زياد نيست .

Moein
14-12-08, 00:43
من صدای فن رو نمی گم مثلا درون اداپتور ها رو اگه جنسش خوب نباشه دیدن بزنید یه صذایی با بسامد پایین میده دقیقا اینطوریه؟!؟

AMD>INTEL
14-12-08, 01:24
فكر ميكنم ترانس هاي با اين قدرت كمي نويز ايجاد كنن .

kami236
02-02-09, 13:49
سلام
من یک پاور گرین مدلGP535A گرفته ام ولی بر خلاف آنچه که در سایت گرین تبلیغ شده این پاور توانایی تنظیم دور فن رو نداره و در تمام مدت با دور ثابت و صدای بسیار زیاد کار می کنه.
وقتی با شرکت تماس گرفتم گفتند که" اطلاعات روی سایت اشتباه هست(؟!؟!) و اگر پاورتان را اینجا بیاورید ما یک مقاومت سر راه فن می گذاریم تا صدایش کم شود." !!!
همینطور که همه می دونند سیستم تنظیم سرعت فن برای جلوگیری از سروصدای زیاد و همچنین بالا نرفتن دمای داخلی، بطور اتوماتیک با افزایش و یا کاهش توان مصرفی، سرعت فن زیاد و کم میشود وبا قرار دادن یک مقاومت بر سر راه فن چنین عملکردی حاصل نمی شود و فقط نوعی از سر باز کردن هست.
مساله ای که برای من وجود داره اینه که این مشکل مساله ای هست که برای مصرف کننده قابل رویت هست، اما مشخص نیست که چه موارد دیگری وجود داره که شرکت برای ارزان تر تمام شدن محصولاتش انجام میدهد ولی در شرایط عادی قابل مشاهده نیست.
در ضمن از جناب آقای عمرانی تقاضا دارم که با مطالعه بیشتر بر روی محصولات شرکت گرین (آینده سیما) هر سریعتر در جهت رفع اشتباهات (!؟) سایت اقدام نمایند تا موجبات اشتباه دیگران فراهم نگردد.

saeed_hosseiny
02-02-09, 18:00
قابل توجه دوستان در این پاورهای 535 یه ایراد کوچولو و جزئی هستش که شرکت گرین (اینده سیما) جناب عمرانی عزیز فرمودن :

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،
متاسفانه اخیرا شکایت زیادی از صدای فن این پاور به ما گزارش شده است. پس از بررسی مشخص شد که یک دیود کنترل کننده ولتاژ در برخی از این پاورها دچار شکستگی شده و موجب عدم کنترل دور فن گردیده است. ظاهرا این دیود بسیار ظریف بر اثر ضربات ناشی از حمل و نقل ، دچار آسیب می شود و با تعویض ان مشکل حل می گردد. ضمن اینکه فن مورد استفاده در این مدل پاور مربوط به کمپانی بسیار معروف و معتبر adda می باشد که از کیفیت و طول عمر بسیار بالایی برخوردار است. لذا اگر دوستان با این مدل پاور دچار مشکل صدای فن شدند، با ارسال رایگان آن (هزینه حمل بر عهده شرکت اینده سیما) برای بنده، نسبت به رفع این مشکل صدای فن اقدام فرمایند.
تهران، خیابان سمیه، بین قرنی و ویلا، جنب دادگاه شهید بهشتی، پلاک 157 عمرانی

ضمن اینکه طبق پیگیری های به عمل آمده، کمپانی سون تیم در حال تغییر این دیود برای سری جدید سفارشات گرین در رده 485 و 535 می باشد تا از احتمال تکرار این مشکل (با توجه به نوع حمل و نقل خاص جعبه پاورها در ایران عزیزمان) در آینده جلوگیری به عمل آید.

با تقدیم احترام

این صبحبتهای خود اقای عمرانی بوده و این رو توضیح میدم که برای هر کالایی امکان خرابی وجود داره مثلا شکرت سونی یهو اعلام میکنه که فلان مدل نوت بوک من رو میخوام از بازار جمع اوری کنم چون یک ایراد کوچولو داره این عمل اعتبار بالای اون شرکت رو میرسونه .

حالا قضاوت باخودتون

saeed_hosseiny
03-02-09, 09:35
دیروز بنده یک پاور کولر مستر خریدم برای یکی از مشتریها از نظر کیفی به نظر منه کم اطلاع پاور خوبی بود ولی از نظر نویز و صدا بسیار صدا داشت که نزدیک بود مشتری از خریدش منصرف بشه . نمی دونم چرا توی این رنج پاورها ایندقر نویز ایجاد میکنن . پاورهای قویتری روی سیستم بستم اینقدر نویز ندارن . اگر سایر دوستان هم در این زمینه تجربیاتی دارن ممنون میشم بفرمایند و یا اگر دلیل این مسئله رو میدونن