PDA

مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن یک هارد !

saeed25
07-10-08, 10:55
با دروود
پاور سیستم بنده مدل GP530AB هستش و من هم نیاز به یک هارد 500 دیگه دارم،به نظر شما با این سیستم آیا نیازی به عوض کردن پاور هست؟؟
CPU:AMD 4800+ X2
MB.MSI K9n ultra
RAM:2*1gig patriot 800
VGA:Gainwards 8500 GT 256
H.D.D:WD 320 SATA2,MAXTOR 80+ IDE
Drive:SATA DVD RW+CD RW IDE
DVB :SKYSTAR 2.8
Modem:Gigabyte

اگر بله،شما چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟
:give_rose:

Labyrinth
07-10-08, 12:42
خیر ، اصلا نیازی به تعویض پاور نیست چون هارد مصرف زیادی نداره :give_rose:

saeed25
07-10-08, 13:20
دروود
خوب من الان خروجی برقی برای ساتا دیگه ندارم!!!:1. (28):

javadshahvand
07-10-08, 14:59
دروود
خوب من الان خروجی برقی برای ساتا دیگه ندارم!!!:1. (28):

از تبدیل برق ساتا استفاده کن 500 تومان هست

Labyrinth
07-10-08, 15:14
پاور شما 2 تا کانکتور ساتا داره اونها پر هستن ؟ اگر آره که حرف جواد جان رو اجرا کن :great:

Overclocker
07-10-08, 15:55
پاور شما 2 تا کانکتور ساتا داره اونها پر هستن ؟ اگر آره که حرف جواد جان رو اجرا کن :great:

چون مجبوری و راه دیگه ای برات نیست نمیتونم از استفاده ی اون تبدیل باز دارمت ولی بد نیست ایجا (Only the registered members can see the link) هم بخونی در مورد این تبدیل :great:

saeed25
07-10-08, 18:45
دروود
جناب حسین گرامی،من هم به همین خاطر بود که از شما و دوستان کمک خواستم،چون می دانستم در دراز مدت ایجاد مشکل می کند،نمی خواستم از تبدیل استفاده کنم،گفتم شاید راه دیگری هم باشه!!حالا واقعا به جز تبدیل هیچ راهی نیت؟من همه خروجی های ساتای پاورم پر هست:1. (28):

Overclocker
07-10-08, 18:56
دروود
جناب حسین گرامی،من هم به همین خاطر بود که از شما و دوستان کمک خواستم،چون می دانستم در دراز مدت ایجاد مشکل می کند،نمی خواستم از تبدیل استفاده کنم،گفتم شاید راه دیگری هم باشه!!حالا واقعا به جز تبدیل هیچ راهی نیت؟من همه خروجی های ساتای پاورم پر هست:1. (28):

یا باید پاور تعویض بشه یا تبدیل 1 به 2 ساتا که من تاحالا ندیدم :1. (38):

یا هاردت را بفروشی و یک ترابایتی بگیری :great:

saeed25
07-10-08, 19:10
هارد رو که نمیشه!!چیزایی رو که روش دارم و چیکار کنم؟؟پره پره!اما پاور!!چی بگیرم خوبه؟
آینده نگری هم داشته باشه،و قیمتشم مناسب باشه!ا:give_rose:

Overclocker
07-10-08, 19:21
هارد رو که نمیشه!!چیزایی رو که روش دارم و چیکار کنم؟؟پره پره!اما پاور!!چی بگیرم خوبه؟
آینده نگری هم داشته باشه،و قیمتشم مناسب باشه!ا:give_rose:

در رابطه با خرید پاور و درخواست مشورتت اینجا جاش نیست و جاشو پیدا کن سوالتو مطرح کن تا جواب بگیری .

و در رابطه با هاردت >>> دواش اینه که اندازه ی پولی که اون هارد دست 2 را میخرن جور کنی به اضافه هزینه ای که میخواستی بزاری روی هارد قدیمیت برای خرید هارد جدید بعد هارد را بخری و بیای خونه انتقال بدی اطلاعاتت را روی هاردی که خریدی بعد هارد قبلیتو بری بفروشی :great:

Labyrinth
07-10-08, 23:34
ببین به نظرم تبدیل رو برای DVD-RW استفاده کن یا یک پاور 580 یا 680 یا 780 ی چیزی بگیر :great:

saeed25
07-10-08, 23:43
من نمی خوام به قطعاتم ضربه ای وارد بشه!!(یعنی در صورت استفاده از تبدیل احتمال خرابی بیشتر میشه!)هرچند دی وی دی رایترم تا 2 سال گارانتیه،می ترسم تا اون موقع طوری نشه بعدا خراب شه!!!
پس بهترین راه اینه که هارد رو عوض کنم یا پاورو!!حالا بین این دوتا،شما چی پیشنهاد می دید؟

AMD>INTEL
07-10-08, 23:51
يكسري به خود شركت آينده سيما برن . جناب مهندس عمراني شايد بتونند كمك كنند . تبديل هميشه ريسك دارد . ممكنه تو كوتاه مدت مسئله اي پيش نياد ولي كار يك دفعه هست .

Overclocker
08-10-08, 00:00
من نمی خوام به قطعاتم ضربه ای وارد بشه!!(یعنی در صورت استفاده از تبدیل احتمال خرابی بیشتر میشه!)هرچند دی وی دی رایترم تا 2 سال گارانتیه،می ترسم تا اون موقع طوری نشه بعدا خراب شه!!!
پس بهترین راه اینه که هارد رو عوض کنم یا پاورو!!حالا بین این دوتا،شما چی پیشنهاد می دید؟

به نظر من هارد رو عوض کن >>>>2 تا هارد باعث میشه سیستم کند کار کنه و به جای 25 وات 50 وات هارد ها مصرف میکنند و نمیتونی پارتیشن بندی دلخواهتو انجام بدی بعنی شاید شما بخوای 400 گیگ بزاری واسه درایو فیلم هات :great:

کلا 2 هارده بودن فایده که نداره که هیچی میشه گفت ضرر هم داره :1. (40):

saeed25
08-10-08, 10:30
دوستان 2تا هارد اگه باشه،raid کنم بهتر نیست؟
بعد من دسترسی به خود جناب مهندس ندارم!!!ایشون تهران هستند،تلفنی میشه؟:1. (38):

javadshahvand
08-10-08, 10:33
بعد من دسترسی به خود جناب مهندس ندارم!!!ایشون تهران هستند،تلفنی میشه؟:1. (38):

راید استفاده نکنی بهتره

88911378 داخلی 134

Overclocker
08-10-08, 10:39

من میگم نره شما میگی بدوش با من :1. (27):

چرا حالا گیر دادی به 2 هارده ؟ مگه چه مزیتی واست داره ؟

saeed25
08-10-08, 10:51
حسین جان،مزیتی که نداره،همونطورم که فرمودید ضرر هم داره(برق و ...)اما خوب می خواستم هم رید کردن رو یاد بگیرم و هم گفتم شاید اینجوری سرعت Read و write بالاتر بره،جون دو تا هارده!!!اینجوری نیست؟:1. (38):

Overclocker
08-10-08, 10:56
حسین جان،مزیتی که نداره،همونطورم که فرمودید ضرر هم داره(برق و ...)اما خوب می خواستم هم رید کردن رو یاد بگیرم و هم گفتم شاید اینجوری سرعت Read و write بالاتر بره،جون دو تا هارده!!!اینجوری نیست؟:1. (38):

نه اینجوری نیست اگر بدتر نشه بهتر نمیشه .

و 2 تا هارد همانطور که گفتم سرعتو کم میکنه بعد شما میگی ........ :1. (27):

و شما که مخیوای 2 تا هارد بندازی چرا آمدی مشورت میکنی ؟

رید کردن هم چیز خواسی نیست که بخوای یاد بگیری بعد مگر مجانی میخوای یاد بگیری میخوای پول خرج کنی و ......

MOHAMMAD1
08-10-08, 12:13
البته کم شدن سرعت اونقدر کمه که اصلا مشخص هم نمیشه

saeed25
08-10-08, 13:18
دروود حسین گرامی،بنده که تصمیمم رو نگرفته بودم،م یخواستم این کار رو بکنم و آمدم مشورت کردم که شما و دوستان فرمودید این کار نتیجه خوبی نداره،ما هم گفتیم چشم!!مگه شما مشکلی با پاسخ دادن به بنده دارید؟

Overclocker
08-10-08, 13:35
دروود حسین گرامی،بنده که تصمیمم رو نگرفته بودم،م یخواستم این کار رو بکنم و آمدم مشورت کردم که شما و دوستان فرمودید این کار نتیجه خوبی نداره،ما هم گفتیم چشم!!مگه شما مشکلی با پاسخ دادن به بنده دارید؟

نه مشکلی ندارم چون هر چی ما میگیم فلان کارو بکن آخرش حرف خودتو میزدی :1. (38):

Only the registered members can see the link

Labyrinth
08-10-08, 13:53
به نظر من هارد رو عوض کن >>>>2 تا هارد باعث میشه سیستم کند کار کنه و به جای 25 وات 50 وات هارد ها مصرف میکنند و نمیتونی پارتیشن بندی دلخواهتو انجام بدی بعنی شاید شما بخوای 400 گیگ بزاری واسه درایو فیلم هات :great:

کلا 2 هارده بودن فایده که نداره که هیچی میشه گفت ضرر هم داره :1. (40):

من میگم نره شما میگی بدوش با من :1. (27):

چرا حالا گیر دادی به 2 هارده ؟ مگه چه مزیتی واست داره ؟

نه اینجوری نیست اگر بدتر نشه بهتر نمیشه .

و 2 تا هارد همانطور که گفتم سرعتو کم میکنه بعد شما میگی ........ :1. (27):

رید کردن هم چیز خواسی نیست که بخوای یاد بگیری بعد مگر مجانی میخوای یاد بگیری میخوای پول خرج کنی و ......

حسین جان اشتباه شما اینجاست که فکر میکنید اگر هارد 2 تا بشه سیستم کند میشه

یک مثال میزنم بفهمی ببین الان خود من 2 تا هارد داشتم یکی مکستور 320 و اون یکی سیگیت 250 که روی سیگیت ویندوز نصب بود و آهنگ ها و برنامه ها و روی مکستوره فقط فیلم ها بود الان هارد سیگیتم رو از دست دارم و مسکتوره باید ویندوز رو لود کنه ، آهنگ ها رو بیاره ، فیلم ها رو هم نگهداره که در این شرایط والا اگر هارد
رپتور هم بود کم می اورد

البته من کاری به این دوستمون ندارم ولی به نظر من تعویض پاور عاقلانه تر هست تا فروختن هارد و خرید یک هارد دیگه چیزی که فراموش نباید بکنید اینه که اگر هارد یک تربایت ایشون یک دفعه خراب بشه کل اطلاعات برباد رفته ولی اگر دوتا هارد باشه فوقش یکیش اطلاعاتش باقی میمونه

حالا خودتون قضاوت کنید

saeed25
08-10-08, 14:04
البته من کاری به این دوستمون ندارم ولی به نظر من تعویض پاور عاقلانه تر هست تا فروختن هارد و خرید یک هارد دیگه چیزی که فراموش نباید بکنید اینه که اگر هارد یک تربایت ایشون یک دفعه خراب بشه کل اطلاعات برباد رفته ولی اگر دوتا هارد باشه فوقش یکیش اطلاعاتش باقی میمونه
درست می رفرمایید،اما اظافه کردن هارد هم مشکلات خ.ودش رو داره،مثلا مصرف برق بیشتر،گرفتن فضایی بیشتر،و فکر کنم هزینه 2تا هارد هم از یک هارد معادل با همین شرفیت بیشتر باشد!نیست؟؟