PDA

مشاهده نسخه کامل : مودم dial up چی بگیرم؟

Mental Mutilation
05-10-08, 01:51
با سلام
دوستان لطف کنید مودم دیال آپ ویستا ساپورت خوب معرفی کنید
مودمی که الان دارم موتورولاست و اصلا ازش راضی نیستم!
قیمت هم بفرمایید
AMD>INTEL
05-10-08, 02:14
گیگابایت بگیر خودش توسط ویستا شناخته میشه

mohammad amin
05-10-08, 11:31
هرچی دل تنگت بگیر:give_rose:
اگر مدم اکسترنال باشه بهتره

Labyrinth
05-10-08, 12:47
هرچی دل تنگت بگیر:give_rose:
اگر مدم اکسترنال باشه بهتره

محمد امین جان اسپم نده

من هم با آقا امید موافقم
درمورد مودم اکسرنال هم بگم نسبت به قیمتش خریدش به صرفه نیست چون بی خودی گرونه و کارش هم با مودم اینترنال فرقی نمیکنه :yes:

D J V A H I D
05-10-08, 12:54
محمد امین جان اسپم نده

من هم با آقا امید موافقم
درمورد مودم اکسرنال هم بگم نسبت به قیمتش خریدش به صرفه نیست چون بی خودی گرونه و کارش هم با مودم اینترنال فرقی نمیکنه :yes:

100 % تائید میشه . مودمهای اینترنال امروزی به نظر من هیچ فرقی نمیکنه باهم.پیشنهاد من مودم AXTROM هست.که هم سرعت خوبی داره و هم کالر ایدی و ... و نیز یه کیف سی دی فلزی خوب هم روش اشانتیونه . قیمتش هم 9 تومن هستش. تو بازار هم به وفور یافت میشه :yes:
اینم عکسش:

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

N@VID
05-10-08, 13:03
سلام :

من يک مودم سه چيپ زولتريکس خريدم که حسابي پشيمونم !
مودم تو ايکس پي نياز به درايور نداره و خودش نصب مي شه ولي من دو تا ويندوز ويستا با شماره سريال اصلي دارم و مي خوام ويستا نصب کنم ... درايور خود مودم هم روي ويستا جواب نمي ده با اين که درايو ويستا رو داره !
چند وقت پيش يک مودم دي لينک براي يه بنده خدايي خريدم ... خيلي خوب جواب مي داد ...
حالا مي خوام اين مودم زولتريکس رو عوض کنم .
موندم گيگابايت بخرم يا دي لينک يا ... ؟
مي خوام راحت تو ويستا نصب بشه .
با تشکر ...

Labyrinth
05-10-08, 13:13
من به شخصه دلینک رو ترجیح میدم :wink: البته اگر توی ویستا نصب بشه :1. (38):

Mental Mutilation
05-10-08, 13:20
ممنون از همتون
خرج الکی نمی خوام بکنم
یه مودم معمولی باشه که اذیت نکنه
چون همه دیال آپ ها تو سرعت فرق نداره
حالا این گیگابایت چنده؟

mohammad amin
05-10-08, 13:28
سه چیپ معمولی بگیر:great:

Labyrinth
05-10-08, 13:31
محمد امین جان سه چیپ معمولی توی ویستا ساپورت نمیشه :love:

قیمت مودم گیگابایت از 6 تا 8 هزار تومان متغییره فقط موقع خرید به چیپ مودم توجه کن :wink:

Mental Mutilation
05-10-08, 13:39
100 % تائید میشه . مودمهای اینترنال امروزی به نظر من هیچ فرقی نمیکنه باهم.پیشنهاد من مودم AXTROM هست.که هم سرعت خوبی داره و هم کالر ایدی و ... و نیز یه کیف سی دی فلزی خوب هم روش اشانتیونه . قیمتش هم 9 تومن هستش. تو بازار هم به وفور یافت میشه :yes:

نظرتون در مورد این چیه؟

Mental Mutilation
05-10-08, 13:40
فقط موقع خرید به چیپ مودم توجه کن :wink:

میشه بیشتر توضیح بدید؟

Moein
05-10-08, 13:45
محمد امین جان اسپم نده

من هم با آقا امید موافقم
تفاوت های دارن دوست عزیز من الان یه v.90 اکسترنال دارم که هر وقت باش کانکت می شم (سالی یه بار) سرعت دانلودم رو 4 تا 8 متغیر هست و با همون ای اس پی روی مودم اینترنال سرعت حد اکثر 4 می دونم دلیل منطقی نداره اما خوب چیزی هست که من به شخصه دیدم

اما مودم در بازار 3 چیپ اینتل هست کانکسانت هست و خوب سری های تخیلی دیگر هر مارکی بگیری فرقی نمی کنه فقط چیپ های هسته خیلی مهم هستن

mhaf
05-10-08, 13:48
میشه بیشتر توضیح بدید؟
مودمی که میگیری باید چیپش HSFi باشه تو ویستا شناخته بشه
در ضمن یه چیپ HSFi کار سه تا چیپ HCF رو میکنه

mhaf
05-10-08, 13:53
راستی یادم رفت بگم
من به شخصه سالی دو بار مودم عوض میکردم
همه نوع مودم هم امتحان کردم(فقط اینترنال)
دلیل خرابی مودم هام هم نمیدونم چی بود فکر کنم نویز بود
فقط وقتی این ایراد برطرف شد که یه اکسترنال خریدم
چون دیگه خیالم راحته که داخل کیس نیست که روش نویز بیوفته و خراب شه.
الان هم فکر کنم یه سال و نیمه که داره مثل ساعت کار میکنه
روزی 5 تا 6 ساعت هم تو اینترنتم
مدلش هم US Robotics هست

Game
05-10-08, 16:38
از نظر من همشون یه چیزن فرقی نمی کنه

من یه جنیوس قدیمی دارم دانلودمم هر 1 سال 1 بار که وصل می شم بین 4 تا 8 هست

CROSSHAIR
05-10-08, 19:14
بنظر من هم زیاد فرقی ندارن
میمونه درایور
برای کلیه سیستم عامل ها
زمانی که من دنبالش بودم فقط وفقط یکی همشو ساپورت میکرد
زولتریکس ویستا با جعبه مشکی که روش ویستا 64 نوسته بود
وزمان ورود تنها مودم برای 64 بیتی هابود
98
2000
XP32
XP64
VSTA32
VISTA64

D J V A H I D
05-10-08, 19:36
اینم عکسش:

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

گفتم که اینو بگیر پشیمون نمیشی ! این که من بهت پیشنهاد میکنم حاصل سالها تجربه در نصب و فروش سیستمه !!! اینو بگیر حالشو ببر. خرج اضافیم نکن.این دیگه آخرین پست من تو این تاپیکه!!!

downloadsoft
06-10-08, 00:28
منم نظرم اینکه 3 چیپ باشه ولی بدون تو سرعت زیاد فرقی نمیکنه فقط اسمش یکم دهن پر کنه.الان z-siber بهترین مودم بازاره که از کیش وارد ایران میشه قیمت همکارشم 17 تومانه 3 چیپ هستش کال انزورینگ داره که وقتی خونه نیستی جواب تلفوناتو بده تو ویستا هم ساپرت میشه .
ولی من خودم تستش کردم سرعتش معمولی بود بنابر این زیاد به سرعت و قیمت اکتفا نکنید چون سرعت اینا اصلا فرق اون چنانی نداره.یک مودم 10 تومنی مارک جنیوس که خودم دارم کفایت میکنه.

mhaf
06-10-08, 16:44
بدترین مودمهای بازار رو محصولات زولتریکس و زی سایبر تشکیل میدن.
مودم های سه چیپ دیگه زماننشون تموم شده.
الان یه چیپ کار هر سه تا رو میکنه خیلی هم بهتر.

ghahremanimehdi
13-11-08, 23:15
سلام :

من يک مودم سه چيپ زولتريکس خريدم که حسابي پشيمونم !
مودم تو ايکس پي نياز به درايور نداره و خودش نصب مي شه ولي من دو تا ويندوز ويستا با شماره سريال اصلي دارم و مي خوام ويستا نصب کنم ... درايور خود مودم هم روي ويستا جواب نمي ده با اين که درايو ويستا رو داره !
چند وقت پيش يک مودم دي لينک براي يه بنده خدايي خريدم ... خيلي خوب جواب مي داد ...
حالا مي خوام اين مودم زولتريکس رو عوض کنم .
موندم گيگابايت بخرم يا دي لينک يا ... ؟
مي خوام راحت تو ويستا نصب بشه .
با تشکر ...

بله من هم تایید میکنم که به هیچ وجه زولتریکس نخرید که پشیمون میشید چون با ویستا مشکل داره
مدل ویستا ساپورت هم جدیدا زده ولی در هر صورت اصلا مودم خوبی نیست . حیف 15 تومن پول بی زبون رو دادم این مودم رو خریدم .

AMD>INTEL
13-11-08, 23:40
مودم هاي گيگابايت به دليل داشتن چيپ كانكسانت HSFI به راحتي تو ويستا و XP نصب ميشن . نو ويستا اتوما تيك شناسائي ميشن

N@VID
13-11-08, 23:47
سلام :

ONLY GIGABYTE MODEM

AMD>INTEL
13-11-08, 23:56
هر مودي كه چيپش اين conexant hsfi باشه خوبه . گيگابايت يك نمونه در دسترس بود كه گفتم و ..

N@VID
14-11-08, 00:15
سلام :

فکر مي کنم اين مودم زولتريکس ما با همين چيپ هست ...
ولي تو ويستا شناسايي نمي شه ! حتي تو ويندوز جديد و اورجينال ماکروسافت !

مودم سه چيپ زولتريکس :
Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مودم گيگابايت :
Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
14-11-08, 00:22
زولتريكس واقعا مزخرفه

N@VID
14-11-08, 00:46
سلام :

من چند وقت پيش هم با گارانتي زولتريکس تماش گرفتم و گفتم چرا اين مدل اسمارت اسپيريت سه چيپ تون
تو ويستا نصب نمي شه ؟
طرف گفت امکان نداره !!!
يارو جوري حرف مي زد انگار من از پشت کوه اومدم ...
بعد هم با هزار دليل که براش طرح کردم گفت بياريد شرکت تستش کنيم !
من هم انقدر بيکار هستم که هنوز وقت نکردم يک سر برم گارانتي ...

ولي من مودم دي لينک رو چند بار براي دوستان و فاميل ها خريدم که هم راحت نصب مي شد وهم
سرعت خوبي داشت .
قيمتش هم رو 8 تا 10 هزار تومان بود . گارانتيش هم تا سال 2012 :gasp:

Hamid65
14-11-08, 01:05
گيگا هم ارزونه هم خوبه من آخرين بار گرفتم 8500.البته اگه با همين قيمت 3 تا زولتريكس بهم ميدادن نميگرفتم!!:2mo5pow:.راستي Dlink هم بد نيست مخصوصا اين گارانتيهاي 5 سالش!!!:party:

AMD>INTEL
14-11-08, 01:06
مودمهائي كه چيپ intel 537ep -intel 536ep دارند هم خوب هستند . درايورهاي 64 بيتيشون هم تو سايت اينتل هست .

Game
14-11-08, 14:48
به نظر من جنیوس هم خوبه من که 5 ساله دارم هنوز خراب نشده

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Larger Views (Only the registered members can see the link tArea%2Fcategory%2FgetSubCategory&_windowLabel=productPortlet&productPortletcmd=all&productPortletcategoryId=278311&_pageLabel=productPage&test=portlet-action#) GM56PCI-SA Only the registered members can see the link
56K PCI Software Modem Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link 32-bit PCI, 56K software modem card Only the registered members can see the link Agere (Lucent) chip inside Only the registered members can see the link Fax modem send and receive rates up to 14,400 bps

™Ali
14-11-08, 15:32
من خودم الان Zoltrix 3Chip دارم. (5 ساله دارمش) با ويستا كه واسه من هيچ گونه مشكلي نداره.
شايد سري جديدش مشكل داشته باشه ولي ماله ما مثل گل داره كار مي كنه :1. (38):
===========
واسه دوستم مودم Motorala گرفتم. مودم خوب و ارزوني بود. يكي از محاسنش اين بود كه اندازه اش خيلي كم بود. (برخلاف Zoltrix 3Chip) و به راحتي توسط ويندوز شناسايي ميشد :1. (26):
:11():

vahid_alimohammadi
27-03-10, 01:29
با سلام من یک مودم گیگا چند روز پیش گرفتم که خیلی عالیه و مشکلی با ویستا هم نداره
قیمتش 10,000 تومن بود و با ضمانت آوازنگ که اینو به شما پیشنهاد میکنم

reza76622201
27-03-10, 08:00
منم Gigabyte روپيشنهاد ميکنم. اين مودم توي Windows 7 هم شناخته شدست(به شرطيکه ورژن ويندوز قديمي نباشه).

D J V A H I D
27-03-10, 09:44
قیمتش 10,000 تومن بود

قیمتش عزیز نهایت بین 7-8 هست ... :great:

reza76622201
27-03-10, 10:06
سلام وحيد جان عيدت مبارک. قيمتش الان بين 8000 تا 10000 تومانه.