PDA

مشاهده نسخه کامل : لطفا در مورد خرید پرینتر سه کاره کمکم کنید

araz1araz
01-10-08, 10:20
سلام و خسته نباشيد
يه مدتيه ميخوام يه پرينتر سه کاره بخرم تو نت خيلي از مدلهاشو نگاه کردم و در آخر 4 مدل پرينتر ديدم که بدرد من ميخوره ميخواستم شما هم منو راهنمايي کنيدکه از کدوم نوع پرينتر و با چه مارکي استفاده کنم و در ضمن آيا اين پرينترها شارژ مي شن يا دوباره بايد يه کارتريج جديد بخرم و اگه شارژ ميشن مبلغ شارژ چقدره
سامسونگ مدل SCX- 4521f
سامسونگ مدل SCX- 4725 fn
HP مدل 3052
کانن مدل MF- 4150
:1. (28):

mesina90
01-01-09, 15:55
سوال خوبیه
پس چرا کسی جوابی نمی ده؟

N@VID
01-01-09, 16:13
سلام :

شما ابتدا بايد ببيني کارت با پرينتر به چه مقدار هست ...
اگر از پرينترش استفاده کم مي کني ، مي تونه گزينه خوبي باشه .
اين دستگاه هاي بدليل قيمت در برابر کارايي مي تونند وسوسه کننده باشند ...
ولي مشکل اين جاست که اگر مثلا هد پرينتر شما دچار مشکل بشه ، اسکنر شما ديگه کار نمي کني و
مي توان گفت دستگاه از کار مي ايسته ...
من هيچ وقت به کسي توصيه خريدن 3 کاره رو نکرده و نمي کنم !!!
چون خودم يک کانن دارم که بايگاني شده و بدليل مشکل در هد 60 هزار تومنيش ، ديگه بي استغاده شده ! :cry:

ولي اگر باز هم اصرار به خريدن 3 کاره داريد ، HP گزينه بهتري در پايداري و کيفيت و تعمييرات هست .
کانن لوازمش گرانتره ...

D J V A H I D
01-01-09, 16:22
منم با جناب نوید موافقم... پیشنهاد میکنم پولتون رو دور نریزید... اسکنر جدا و پرینتر جدا بخرید... ببینید با پرینتر چه قدر کار دارید ؟! اگه کمه و در حد مثلا در روز یکی یا دو صفحه پرینته ... همون جوهر افشان... ولی اگه کارتون روزی بیش از این حرفاست پرینتر جوهر افشان توصیه نمیشه و شما باید آستین رو بالا زده و یه پرینتر لیزری رنگی بخری ... درسته که قیمت بالاست ... ولی به نظر من از جوهر افشان بسیار با صرفه تر و با سرعت بالاست ... این از نظر بنده... حالا انتخاب با خود شخص شماست :give_rose:

Moein
14-01-09, 00:21
حالا اینا همه مدل گفتی شما بودجت رو بگو کارایی که می خوای بکنی رو بگو من الان یه SCX-4300 سامسونگ با ضمانت سام سرویس دارم تنها عیبی که داره اینه که رنگی نیست
این پرینتر سه کاره لیزریه تا حالا بیشتر از 3000 ورقه زیراکسو یا پرینت با هاش گرفتم مشکلی که نداشته ضمننا اگه رنگی لیزری بخوای بازم سامسونگ معلو نیست که داره چی کار می کنه اما فوق العادست لوازمش :دی

N@VID
14-01-09, 00:41
حالا اینا همه مدل گفتی شما بودجت رو بگو کارایی که می خوای بکنی رو بگو من الان یه SCX-4300 سامسونگ با ضمانت سام سرویس دارم تنها عیبی که داره اینه که رنگی نیست
این پرینتر سه کاره لیزریه تا حالا بیشتر از 3000 ورقه زیراکسو یا پرینت با هاش گرفتم مشکلی که نداشته ضمننا اگه رنگی لیزری بخوای بازم سامسونگ معلو نیست که داره چی کار می کنه اما فوق العادست لوازمش :دی

سلام :

بدترین اشکال این سه کاره در مدل جوهر افشان هست ... من لیزری رو نگفتما .
فکر کنم با گفته های بالا 3 کاره هم اگر خواستید بخرد ، فقط لیزری بخرید که هی مجبور به شارژ و خراب شدن کارتریج و هد نشید !
یه مدل لیزری رنگی سه کاره سامسونگ دیدم حدود 200 هزار تومان ...

AMD>INTEL
14-01-09, 01:01
يك نگاهي به اينجا بنداز
Only the registered members can see the link

Moein
14-01-09, 11:43
مدل مال من اینه الان 1 کاره رنگی لیزریش رو می گه 180 اینم هست من خریدم به 160 الان باید امده باشه پایین

معمارشیرازی
26-04-09, 01:21
سلام من میخوام یه پرینتر 3کاره برای استفاده در منزل بخرم...حداکثر پولم 150تومنه ..تورو خدا یه راهنمایی کنین که از خرید پشیمون نشم:1. (27):

N@VID
27-04-09, 01:07
سلام من میخوام یه پرینتر 3کاره برای استفاده در منزل بخرم...حداکثر پولم 150تومنه ..تورو خدا یه راهنمایی کنین که از خرید پشیمون نشم:1. (27):

سلام:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
HP All-in-Ones C5283 (Only the registered members can see the link)
159,000 تومان
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Hp All-in-Ones 5610 (Only the registered members can see the link)
120,000 تومان
HP Deskjet F2280 (Only the registered members can see the link)
60,000 تومان
و الا آخر : Only the registered members can see the link

کنون :

کلیه مدل های کنون که با MP مشخص گردیده ، از سری دستگاه های سه کار می باشند ...
یا به اصطلاح All in One هستند ...

معمارشیرازی
08-05-09, 13:40
سلام واقعاً یه دنیا ممنون از راهنماییتون:give_rose:
فکر نمیکردم به این سرعت جوابمو بدید..
به نظر شما 3کاره hp5283 خوبه؟:1. (27):
خیلی برام مهمه که خوب باشه ..
آخه برا خودم نیست:wink:
اگه بد باشه آبروم میره:1. (28):
یه کمک.. یه راهنمایی خوب میخوام:give_rose:
خواهش میکنم بهم بگید
چی کار کنم؟؟؟
:merci:

WORYA_SH
08-05-09, 17:10
من سامسونگ مدل SCX- 4521f را بهت پیشنهاد می کنم . البته اسمی از جوهر افشان یا لیزری و یا رنگی وسیاه و سفید نبردی اما با توجه به کار زیادی که خودم با پرینتر د ارم همین مدلی که به شما پیشنهاد کردم را استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم نداره.

معمارشیرازی
08-05-09, 21:39
سلام
فکر کنم لیزری که خیلی گرونه..
من 3 کاره ..جوهرافشان.. رنگی میخوام ..قیمتش هم حدود 150
یکی میگه hp خوبه یکی میگه نه گارانتی نداره..بده...
به نظر شما چیکار کنم
آخه برای یه فرد نابینا میخوام برای همین حساس هستم .. اگه بد از آب در بیاد آبروم میره

WORYA_SH
08-05-09, 22:33
Epson sty cx4900 inkjet 3function photo color (1

hp c5283 inkjet 3function photo smart color (2

hp 4183 inkjet 3function color (3

N@VID
08-05-09, 22:40
سلام
فکر کنم لیزری که خیلی گرونه..
من 3 کاره ..جوهرافشان.. رنگی میخوام ..قیمتش هم حدود 150
یکی میگه hp خوبه یکی میگه نه گارانتی نداره..بده...
به نظر شما چیکار کنم
آخه برای یه فرد نابینا میخوام برای همین حساس هستم .. اگه بد از آب در بیاد آبروم میره

سلام :

با 150 شما می تونی بهترین 3 کاره موجود ( جوهر افشان ) رو بخرید !
کی میگه HP گارانتی نداره ؟! حتما فروشندهای کانن یا اپسون یا مادیران ! :1. (38)::1. (26):
یکی از گارانتی های معتبر کانن و اچ پی ، کامپیوتر ریز هست در خیابان سنایی
یکی دیگر هم ایران اچ پی است و این هم سایتش هست : Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

این مدل ها زیر 150 هزار تومان هستند ...
برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کیند !

Only the registered members can see the link 8%A7%D8%B1%D9%87%20%D8%AC%D9%88%D9%87%D8%B1%D9%8A% 20_u0022_&p=Fa_3_1_1_7〈=Fa (Only the registered members can see the link 8%A7%D8%B1%D9%87%20%D8%AC%D9%88%D9%87%D8%B1%D9%8A% 20_u0022_&p=Fa_3_1_1_7&lang=Fa)

معمارشیرازی
09-05-09, 10:59
ممنون داداشی :1. (5):
تو خیلی خوبی خدا خیرت بده :merci:
برات کلی دعا میکنم