PDA

مشاهده نسخه کامل : به نظر شما کدام تیم برنده میدانه پیروزی یا استقلال

Arian.Z
29-09-08, 16:10
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

Amin Boy 20
29-09-08, 16:42
پرسپولیس پیروز این دربی(شهراورد:1. (38):) هست:party::1. (5)::yes:

Merlin360
29-09-08, 17:05
این که سوال سختی نیست.

اگر پرسپولیس بد شانسی نیاره بازی رو میبره.

N@VID
29-09-08, 20:12
سلام :
اونلی پرسپولیس !
به تمامی هواداران پرسپولیس پیشاپیش پیروزی بر استقلال رو تبریک می گم ...
همچنین قهرمانی از آن ماست ...

Armin-N
30-09-08, 00:08
ایشالا پرسپولیس برنده میشه

D J V A H I D
30-09-08, 00:09

sAsAn.K
30-09-08, 07:10
وحید جان به طرز شدیدی باهات موافقم !
نظر سنجی رو هم بی خیال بچه ها ، چون این فوروم پرسپولیسی بیشتر از استقلالی داره .

قابل توجه دوستان ، نوشته شده در ایرنا : "در شصت و چهار ديدار گذشته دو تيم، ‪ 20‬پيروزي براي استقلال، ‪ 16‬برد براي پرسپوليس و ‪ 28‬بازي نيز به تساوي انجاميده است."
:give_rose:

Merlin360
30-09-08, 07:47
نظر سنجی رو هم بی خیال بچه ها ، چون این فوروم پرسپولیسی بیشتر از استقلالی داره .

قابل توجه دوستان ، نوشته شده در ایرنا : "در شصت و چهار ديدار گذشته دو تيم، ‪ 20‬پيروزي براي استقلال، ‪ 16‬برد براي پرسپوليس و ‪ 28‬بازي نيز به تساوي انجاميده است."

ساسان جان دوست گرامی طرفداران پرسپولیس نه در این فروم بلکه در همه جا بیشتر از استقلال هستن و

همچنین

این مطلب که شما گفتین: در شصت و چهار ديدار گذشته دو تيم، ‪ 20‬پيروزي براي استقلال، ‪ 16‬برد براي پرسپوليس

و ‪ 28‬بازي نيز به تساوي انجاميده است."

برای گذشته هست ما زمان حال رو در نظر میگیریم اگر گذشته ها ملاک هستند فصل قبلی رو نباید نادیده گرفت که استقلال در رده 13 جدول قرار داشت وهمچنین اون سالی رو که استقلال 6 گل از پرسپولیس خورد رو نباید فراموش کرد.:yes::yes::yes:

I M A N
30-09-08, 08:28
سلام به همه دوستان عزیز

والا این که معلومه...:دی

:1. (38):

sAsAn.K
30-09-08, 08:29
من بارها گفتم طرفدار بیشتر دلیل برتری نیست ، همینطور که تو ایتالیا رم بیشتر از همه طرفدار داره ولی برترین ها یوونتوس و میلان و اینتر هستند .

ضمنا گذشته ها رو اگه فراموش کنیم که همیشه یه تیم جدید باید در نظر داشته باشیم !
حالا که صحبت گذشته شد ، 2 بار قهرمانی آسیا برای استقلال که حتی پرسپولیس رنگش رو هم ندیده و 20 بار بردن پرسپولیس رو هم نباید فراموش کنید ، مشکل شماها اینه که همیشه اوج تیمتونو یادتون میاد نه دوران افولشو ، این خصلت همه ی پیروزی ای هاست !

حتی اگه تیمتون توی بد ترین شرایط بود و مطمئن بودید که از استقلال میبازه باز هم به پیروزی تون رای می دادید ، اینطور نیست ؟!

Armin-N
30-09-08, 10:16
من از جایی شنیده بودم اون 20 باری که شما میگی 3 بارش رو به خاطر این بود که استق لالی ها دعوا راه انداختن تو زمین و پرسپولیسی ها بازی رو ادامه ندادن (برای حفظ جونشون:yes:) (فکر میکنم انصاری فرد گفته بود)

دوستان بهتر نیست کل کل نکنیم؟
ساسان جان تو هم هر وقت پست میدی جو رو خراب میکنی ها :1. (38):

راستی اگه میشه عکس گذاشت بگید
ما هم بدون عکس نیستیما:1. (38):
:yes:

Armin-N
30-09-08, 10:37

فعلا اینا باشه خدمتتون
ضمنا
ما کاری نداریم کی می بره کی میبازه
تیم محبوبمون پرسپولیسه
تو همه شرایط هم دوسش داریم و تشویقش میکنیم

بدرود

sAsAn.K
30-09-08, 10:39
این دلیل ها رو دیگه بی خیال آرمین جان ، اینا همش بهونس !
منو جو رو خراب کردم ؟! عجبا ! نمیشه باهاتون حرف حق زد !
تاپیک نظر سنجیه ، عکس میخواید بزارید اینجا جاش نیست ( عکس های اهانت آمیز )
ولی اون عکسی که گذاشتید بر عکسشم هست ! :whistle: :

Armin-N
30-09-08, 10:42
ساسان جون
قربون شکل ماهت
DJ VAHID عکس گذاشته
نه تنها تنکس زدی
بلکه اینم گفتی:

ویرایش شد

بفرما
ویرایش کردی
خودتم که عکسمیذاری
عزیزم حرف خودتو حداقل قبول داشته باش حرف ما رو قبول نداری:1. (38):
اول اون عکسی که من گذاشتم بود
بعد یکی از رفیقای استق لالیم اونو تغییر داد به شکل مال شما :1. (38):

sAsAn.K
30-09-08, 10:45
اون عکسی که گذاشته اهانت آمیز نیست ، نظر سنجی رو الانم میگم ، من قبولش ندارم چون اکثرا اینجا پرسپولیسین ، ولی خوب تاپیک نظر سنجیه دیگه ، نباید عکس و مکس و اینجور چیزا گذاشت .
موافقم چیم ؟! موافق برد استقلالم دیگه !

Merlin360
30-09-08, 11:22
آقا فعلا بیخیال کل کل بشیم همه ی صحبت هارو بزاریم برای بعد از بازی اون موقع قیافه ی استقلالی ها دیدن داره!!:yes::yes::yes::yes:

درست نمیگم آرمین جان؟

murizaki_2000
30-09-08, 11:23
ما يه موقع اومديم يه تايپيك زديم براي مقايسه دو مدل كارت گرافيك ..... مديران ارشد به بهونه اينكه اينجا بحثهاي ديگه پيش مياد و بچه ها به هم توهين مي كنند بستنش !!!!!!!!!!! تعجبم از اينه كه اين تايپيك رو مشكلي كه باهاش ندارند هيچ ..... خودشون هم تو مباحث شركت مي كنند !!!!
در هر صورت با توجه به عنوان تايپيك من فقط راي دادم ..... از ساير دوستان هم خواهش مي كنم كل كل رو بذارن كنار و رايشون رو بدن ...... آمار همه چيز رو نشون ميده و صد البته نتيجه بازي !!!!
راستي آمار برنامه نود ديشب هم خالي از لطف نبود ......!!!!!

Armin-N
30-09-08, 11:24
آره :1. (5)::1. (1):
باشه واسه بعدش
اما من کلا عادت ندارم قطعی بگم
فقط میگم ایشالا پرسپولیس میبره بازی رو

sAsAn.K
30-09-08, 11:48
هیچ وقت زود قضاوت نکنید ، منظورمم این نیست که استقلال حتما میبره بازی رو ، ولی هیچ وقت قاطعانه پیش بینی نکنید .
murizaki_2000 عزیز کدوم تاپیک رو بستند ؟! من بستم ؟! شما ها کلا یه عادت خیلی بد دارید ، با مثال میگم ، تاپیک در مورد مقایسه ی دو کارت گرافیک باز شده ، که به بنچمارک CPU و RAM و اینکه کدوم گرافیکی رو بخرم قیمتش خوبه یا نه ختم میشه ! ، انتظار دارید چی کار کنیم همچین تاپیک هایی رو ؟! میخواید بزاریم هر کاری دلتون خواست بکنید ؟! N باز هم تذکر دادم به خیلی هاتون ولی انگار نه انگار ...
بحث ها رو خودتون به وجود میارید عزیزان ، بحث اینجا رو هم Merlin360 (Only the registered members can see the link) به وجود آورد با پستی که بعد از پست من زد ، اینطور نیست ؟ اگرم میخواید طوری نیست همه ی پست ها رو پاک می کنم ، اونوقت بعد نیاد قر بزنید که آره ساسان پست های ما رو پاک کرد و اینجور چیزاها که طور دیگه ای جوابتونو میدم اونوقت ، پس خواهشا نه زود قضاوت کنید و نه مدیرا رو زیر سوال ببرید ، اگر با من مشکلی دارید به همه ی مدیر های دیگه بگید ، در صورتی که اونا صلاح ببینن بنده همکاری رو قطع می کنم ، حالا خود دانید . به نظر خودتون حق زدن یه همچین حرفهایی ( اهانت به مدیران ) رو توی سایر فوروم ها دارید ؟! نخییییر دوستان ، اونجا سریعا Permanent Ban می شید ، پس یه کم قدر PCNetwork رو بدونید .
:great:

Merlin360
30-09-08, 12:02
هیچ وقت زود قضاوت نکنید ، منظورمم این نیست که استقلال حتما میبره بازی رو ، ولی هیچ وقت قاطعانه پیش بینی نکنید .
murizaki_2000 عزیز کدوم تاپیک رو بستند ؟! من بستم ؟!
بحث ها رو خودتون به وجود میارید عزیزان ، بحث اینجا رو هم Merlin360 (Only the registered members can see the link) به وجود آورد با پستی که بعد از پست من زد ، اینطور نیست ؟ اگرم میخواید طوری نیست همه ی پست ها رو پاک می کنم ، اونوقت بعد نیاد قر بزنید که آره ساسان پست های ما رو پاک کرد و اینجور چیزاها که طور دیگه ای جوابتونو میدم اونوقت ، پس خواهشا نه زود قضاوت کنید و نه مدیرا رو زیر سوال ببرید ، اگر با من مشکلی دارید به همه ی مدیر های دیگه بگید ، در صورتی که اونا صلاح ببینن بنده همکاری رو قطع می کنم ، حالا خود دانید . به نظر خودتون حق زدن یه همچین حرفهایی ( اهانت به مدیران ) رو توی سایر فوروم ها دارید ؟! نخییییر دوستان ، اونجا سریعا Permanent Ban می شید ، پس یه کم قدر PCNetwork رو بدونید .
:great:

ساسان جان شما سرور ما هستی و فکر نمیکنم که کسی با شما مشکل داشته باشه.

ولی شما چرا میگی من بحث رو شروع کردم؟

من یکم از پست شما ناراحت شدم که گفته بودید:

قابل توجه دوستان ، نوشته شده در ایرنا : "در شصت و چهار ديدار گذشته دو تيم، ‪ 20‬پيروزي براي استقلال، ‪ 16‬برد براي پرسپوليس و ‪ 28‬بازي نيز به تساوي انجاميده است

چون به قول خودتون این تاپیک نظر سنجی هست!!!!!!

نه دادن اخبار!!!!!!:yes:

sAsAn.K
30-09-08, 12:09
Merlin360 جان ، شما لطف داری عزیزم .
به نظر شما من توی اون پست حرف نامربوطی زدم ؟! خوب عزیزم درست گفتم دیگه ، قبول ندارید ؟! به نظر شما این پست عاقلانه تره یا پست من ؟ :

Merlin360
30-09-08, 12:39
Merlin360 جان ، شما لطف داری عزیزم .
به نظر شما من توی اون پست حرف نامربوطی زدم ؟! خوب عزیزم درست گفتم دیگه ، قبول ندارید ؟! به نظر شما این پست عاقلانه تره یا پست من ؟ :

من منظورم ای نبود که شما حرف نامربوط زدین و این از این لینکی که دادین منظورتون پست N@vid جان هست؟

ولی شما مگه نمیگین که نظر سنجی؟ پس چرا اخبار میدین؟

Arian.Z
30-09-08, 13:40

Arian.Z
30-09-08, 13:47

Arian.Z
30-09-08, 13:55

Arian.Z
30-09-08, 14:13

Arian.Z
30-09-08, 14:35

Shahryar
30-09-08, 14:56
موضوع بسته شد تا فقط دوستان در نظرسنجی شرکت کنند . چون نه اخبار و نه چیز دیگه ای مربوط به این تاپیک میشه ...

موفق باشید
شهریار :love: