PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال،خواهش

erfanersh
29-09-08, 11:07
سلام.خیلی خیلی ممنون میشم اگه این سوال منو جواب بدید.
من یه مادربرد msi مدل K9N Neo V3 خریدم با cpu 5000 amd وقتی راه اندازیش کردم هیچ مشکلی نداره جز اینکه مانیتورم روشن نمیشه!! یعنی اصلا vga گرم نمیشه.کار نمیکنه،گرافیکمم DDR2 128 64bit!!ممنون میشم اگه جوابمو بدید.مرسی
در ضمن vga روی یه سیستم دیگه امتحان کردم جواب داد!!

Majid OC
29-09-08, 11:45
سلام.خیلی خیلی ممنون میشم اگه این سوال منو جواب بدید.
من یه مادربرد msi مدل K9N Neo V3 خریدم با cpu 5000 amd وقتی راه اندازیش کردم هیچ مشکلی نداره جز اینکه مانیتورم روشن نمیشه!! یعنی اصلا vga گرم نمیشه.کار نمیکنه،گرافیکمم DDR2 128 64bit!!ممنون میشم اگه جوابمو بدید.مرسی
در ضمن vga روی یه سیستم دیگه امتحان کردم جواب داد!!

مدل کارت گرافیک تون رو کاملا بنویسید !
کارت تون فن داره یا نه فقط هیت سینک که داغ نمیشه ؟ در مورد این قطعات نو هستن یعنی همه قبلا کار می کردند
در مورد گرم شدن که کارت تا در ویندوز نیاد و فعالیت گرافیکی انجام نشه ؛ گرمای آن چنانی تولید نمی کنه !!
کارت رو بردارید وروی یک مادربرد دیگه امتحان کنید یا اسلات PCI-E تون رو چک کنید و کارت رو دوباره جا بزنید
رم ها رو دوباره جا بزنید باتری مادبرد رو بردارید و سیستم رو لحظه ای روشن کنید بوق رو که شنیدید خاموش کرده
و باطری رو جا بزنید تا بایوس ریست شه
این کارهارو بکنید شاید درست شد

باتشکر مجید :11():

erfanersh
29-09-08, 12:17
مدلش ati his 128mb،فن داره!
ولی روی یه سیستم دیگه سوار کردم جواب داد کاملا!
در مورد بایوسم بگم که اصلا مانیتور روشن نمیشه که من بخوام بایوسو تغییر بدم که الان بخوام باتریو در بیارم!

مادربردیو که خریدم نو هستش؟ورای اسلات اون نیست؟

shahab_blaster
29-09-08, 12:35
مدلش ati his 128mb،فن داره!
ولی روی یه سیستم دیگه سوار کردم جواب داد کاملا!
در مورد بایوسم بگم که اصلا مانیتور روشن نمیشه که من بخوام بایوسو تغییر بدم که الان بخوام باتریو در بیارم!

مادربردیو که خریدم نو هستش؟ورای اسلات اون نیست؟
با يه گرافيك ديگه سيستم رو چك كردي ببيني بالا مياد يا نه؟
شايد مشكل ازمادربوردت باشه

erfanersh
29-09-08, 12:44
نه متاسفانه گرافیک دیگه ای ندارم.خودمم شکم به مادربردمه!!
ممنون،ولی خیلی ضدحاله!
بازم تشکر

saeed25
29-09-08, 14:28
دروود
دوستان با دستگاهی چیزی نمیشه این اسلات رو چک کنن؟اصان دوست گرامی،شما برق مربوط به PCI-E رو اون بغل اسلات هست،وصل کردید؟یک بار همه کابلهای برقی رو که به مادربورد وصل میشه رو چک کنید..

Dark Devil
29-09-08, 14:39
همونطور که دوست عزیزمون گفتن سیم های برق رو چک کنید (به خصوص 4 یا 8 پین CPU رو )
اگر کیستون از این سیستم های بدون پیچگوشتی هست کارت گرافیک رو با پیچ ببندید و دوباره تست کنید (این مشکلو خوده من داشتم تا پیچ رو بستم تصویر داد)

erfanersh
29-09-08, 15:02
اره بخدا همه اینکارارو کردم دیشب!تا 2 بیدار بودم دیگه میخواستم از پنجره بندازمش تو کوچه!!

به نظرتون اگه فردا ببرمش گارانتی بهتر نیست؟

برق pci همون 4 تا ییس؟

Dark Devil
29-09-08, 15:07
گارانتی که چه عرض کنم یه تعمیراتی ببرین تا قطعات رو تست کنن تا مشکل پیدا بشه
نه دوست عزیز 4 تاییه ماله CPU هست ماله گرفیک 6 پین و 8 پین هست البته شما مدل دقیق کارت گرافیکتون رو ننوشتین ولی این طور که از مشخصاتش معلومه نیازی به برق اضافی نداره

erfanersh
29-09-08, 15:17
میتونین یه جاییو معرفی کنید؟

مدل کامل گرافیکم: HIS X1550 H Hyper Memory Dual Link DVI With 128MB 64-bit DDR2

shadow of fear
29-09-08, 16:52
دوست عزیز برو پیش یکی از این خدمات کامپیوتری ها کارتو راه میندازه
بگو قطعاتتو چک کنه میفهمی ایرادشو بعد اون قطعه رو ببر گارانتی فقط حواست باشه ندی تعمیر کنن فقط بزار تست کنن.

Amin Boy 20
29-09-08, 17:12
منم وقتی سیسنمم رو بستم دقیقا همین مشکل رو داشتم یعنی مادربرد وکارت گرافیک و سی پی یو کار میکردن اما مانیتور روشن نمیشد بعد از این که مطمئن شدم رم و سی پی یو و پاور مشکل ندارن مادر برد رو تست کردم که خراب بود(با اینکه تازه از کارتون دار اورده بودم) رفتم و هر جوری شد تعویضش کردم اونوقت مانیتور هم روشن شد (اگه سی پی یو رو درست نصب کردی رو مادربرد شک نکن که از مادربرده)